Top 10 2DIN Radio Android Auto – Die am meisten erwarteten Spiele

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WSRADIOKITS

#ad

Upgrade Bezdrátové autorádio 2 Din with Carplay, hlasové ovládání, mediální přijímač, Android Auto, reverzní kamera,, HD dotyková obrazovka 7 palců, Bluetooth Hands-Free, zrcadlový odkaz

#ad
WSRADIOKITS #ad - Výkon: 4x 60 W. Wireless carplay/android auto & state of the art voice control – připojte svůj telefon k rádiu automobilu přes bluetooth a wifi pro bezdrátové přehrávání a Android a můžete využívat hudbu v telefonu, zprávy a další funkce při řízení bezpečnosti.

Podpora zadní kamery – noční vidění, vodotěsná záložní kamera o 170°, pro optimální viditelnost bez zmatnění povětrnostních podmínek. Profesionální tech support – wsradiokits má profesionální technický tým a skvělý zákaznický servis. Podporuje hlasovou kontrolu přes siri nebo asistenta google, navigaci, jen mluvíte, aniž byste se dotýkali obrazovky, poskytněte vám bezpečnější a pohodlnější zážitek z jízdy. Pokud máte nějaké questions, neváhejte nás kontaktovat a my vám pomůžeme vyřešit problém.

Balení obsahuje zadní kameru s nočním viděním, bezpečnější a časově efektivnější. Enhanced listening experience, můžete hrát a ovládat hudební aplikace a vytvářet hovory bez rukou. PoznÁmka: prosím potvrďte, že vaše otevřená velikost je vhodná před objednáním, možnost nabíjení typu C, max. Upgrade bluetooth 5. 2 – stav uměleckého hlasového ovládání, vyzvedněte svůj hlas jasněji. Velikost instalace stroje je 178 w*102 HmmAdaptér extra rámu je velikost až 186 mm x 116 mm.
ZnačkaWSRADIOKITS #ad
VýrobceWSRADIOKITS #ad
Výška2.48
Délka4.06
Šířka7.01
Číslo díluWSRADIOKITS
ModelkaWIRELESS
ZárukaLifetime Warranty

2. Hodozzy

#ad

Autorádio Android 11 s Apple Carplay Wireless Android Auto 2Din Radio Navi 9 palců obrazovka Dotyková obrazovka Bluetooth/GPS navigace/FM RDS Radio Car Multimedia Player, WiFi/USB/couvací kamera

#ad
Hodozzy #ad - Rádio s apple carplay & android autem dvojitý din car multimediální přehrávač s přizpůsobeným zlink pro bezdrátové wi-fi připojení Bluetooth pro iOS Carplay a Android auto, telefonujte, hrajte hudbu, nebo použijte k připojení originálního USB kabelu. Gps navigace a ovládání na volantupodpora stereo-android online integrovaná a offline navigace lze stáhnout sami, jednoduchý hudební spínač a ovládání hlasitosti, pohodlné spojení s WLAN/mobilním hotspotem, dostanete se bez překážek a bezpečně do cíle.

Fm rádio je integrované, umožňuje vám hands-free telefonování a vynikající čas hudby. Uvolněte své ruce na cestách. Bluetooth hands-free a fm rádio rds autorádio systém umožňuje bezdrátové streamování zvuku přes bluetooth, nabízí stabilní spojení s vaším smartphonem, zvukový efekt lze nastavit pohybem prstu. Vysoký individuální hifi hudební efekt, abyste mohli obdržet nejnovější zprávy a dopravní informace a zpříjemnit jízdu.

Android 11 autorádio 2 dinandroid autorádio s 9palcovou 2. Hd couvací kamera autorádio se zadní kamerou automaticky zobrazí obraz, 160° široký zorný úhel, když se vozidlo vypne do couvání, a funguje jako pomůcka při parkování. Vychutnejte si zcela jednoduše GPS navigaci, pošlete e-maily atd. Obraz s vysokým rozlišením, noční vidění, vodotěsná ochrana. Dva tlačítkové/sw vodiče pro analogové ovládání volantu, handsfree, užijte si bezpečnou jízdu.
ZnačkaHodozzy #ad
VýrobceHodozzy #ad
Výška5.12
Délka0.01
Šířka0.01
ModelkaA3012

3. LEROAADZ

#ad

Autorádio Android 2 DIN s navigací 10 palců vestavěné DAB+ Android Auto & Wireless CarPlay Dvojité Din Radio Auto Radio Touch Display s Bluetooth 8 Core 2G+32G Rom WiFi 4G GPS AM/FM RDS 2din..

#ad
LEROAADZ #ad - Upozornění: před nákupem prosím potvrďte velikost. Zaručujeme vynikající zákaznický servis! S nejnovější technologií hlasového ovládání vám tento carplay displej umožňuje probudit hlasového asistenta Siri/Google, přistupovat k hudbě, odesílat a přijímat zprávy, abyste mohli uskutečňovat hovory, navigace gps atd.

Toto carplay rádio má duální bluetooth, čip bt2 4. 1 podporuje bluetooth etheringovou síť a OBD2 nebo jiné připojení zařízení Bluetooth. Bez přední kamery. Toto dvojité rádio také přesná GPS navigace v reálném čase online. Hd živý pohled zezadu toto 2din car rádio podporuje přední/živý zpětný pohled/couvací kameru. Po připojení wifi si můžete zdarma stáhnout offline mapu z kterékoli země, jako je Google Map pro offline navigaci, aniž byste ztratili internet. Autorádio carplay equipped s digitálním signálním procesorem s časovou korekcí, čip BT1 5.

0 podporuje bezdrátové carplay a Bluetooth hudbu a telefonní hovory, rychlostí kompenzuje objem a 36pásmový ekvalizér. Dvojité din rádio toto dvojité rádio apple carplay je vhodné pro většinu přístrojových desek 2 din. Nastavitelný dotykový displej 10 palců toto autorádio s obrazovkou má extra velký 10palcový odnímatelný displej, citlivý a přesný, realistickou barvu a jasný obraz. Funkce živého couvání lrv vám umožňuje přístup k pohledu zezadu, plně vodotěsný design nočního vidění s HD rozlišením, i když se auto pohybuje dopředu, a vaše každodenní jízda je bezpečnější.
ZnačkaLEROAADZ #ad
VýrobceLEROAADZ #ad
Záruka1

4. Pioneer

#ad

2DIN Media Receiver , kapacitní dotykový panel 6,8", Apple CarPlay, s Wi-Fi, Android Auto a DAB+, Pioneer SPH-DA360DAB

#ad
Pioneer #ad - Originální pioneer sph-da360dab moniceiver bluetooth handsfree zařízení, Android Autoâ", Apple CarPlay, A dlouhá životnost a robustní.
ZnačkaPioneer #ad
VýrobcePioneer #ad
Výška3.94
Délka4.92
Hmotnost4.41
Šířka7.01
Číslo díluSPH-DA360DAB
ModelkaSPH-DA360DAB
Zárukapodle zákonných požadavků

5. Generisch

#ad

Eonon 2DIN autorádio 7palcová QLED obrazovka Wireless CarPlay/Android Auto GPS-Navi Radio, s typ-C USB rychlé nabíjení Bluetooth FM/AM MirrorLink Linux rádio s couvací kamerou, X3

#ad
Generisch #ad - Přes bluetooth můžete přistupovat k telefonnímu seznamu telefonu, nabíjí se rychleji a umožňuje vašemu telefonu kdykoli zachovat status, přehrávat hudbu atd. 2din rádio podporuje přední a zadní kamery, včetně couvací kamery s vysokým rozlišením eonon a0125 ahd720p není nutný nákup dodatečného zpětného objektivu.

Univerzální autorádio eonon x3 double din je vybaveno 7palcovou qled obrazovkou a podporuje bezdrátové carplay a android auto, můžete navigovat, telefonovat a přijímat zprávy, používat hlasové asistenty a mnoho dalšího. Postarejte se o bezpečnost vás a vašeho auta. Autorádio eonon má fyzická tlačítka a ovládání otáčení, aniž byste museli sundat ruce z volantu, které vám umožní jednodušší ovládání na volantu. Bezpečnější a rychlejší. Autorádio eonon je vybaveno bluetooth verzí 4. 2. Při couvání se na obrazovce zobrazí parkovací stopa, abyste mohli pohodlně a přesněji parkovat.

Siri a google assistant zajišťují inteligentní a bezpečný zážitek z jízdy. Pokud si nejste jisti, kratší podvozek, zda jej lze nainstalovat, můžete se zeptat zákaznického servisu. Funkce mirrorlink zajišťuje pohodlnější používání obrazovky. Pokud máte dotazy před nákupem nebo po nákupu, můžete nás kontaktovat: Na stránce s podrobnostmi o produktu klikněte na jméno prodejce "Top Perfect Electronics" --> Zeptejte se --> Zanechte zprávu prodejci.
ZnačkaGenerisch #ad
VýrobceEonon #ad
ModelkaX3
Záruka30denní záruka vrácení peněz z jakéhokoliv důvodu a 2letá záruka na problém s kvalitou.

6. podofo

#ad

Android 13 dotyková obrazovka s GPS/Bluetooth/Spiegellink/SWC/FM/RDS/WiFi/USB+ zadní kamera, Autorádio 2+64G Podofo 2Din 7" s bezdrátovým Apple Carplay/Android Auto

#ad
podofo #ad - Fm/rds/hifi a bluetooth s tímto autorádiem můžete přijímat/volat hovory přes bluetooth a používat funkci hands-free během jízdy. Android 13. 0 2din auto stereo s 2 gb ram a 64 gb rom, 7palcovou ips dotykovou obrazovkou s vysokým rozlišením 1024 x 600p si užijete bezproblémový a citlivý uživatelský zážitek.

Zadní kamera a ovládání na volantu toto příslušenství podporuje couvací kameru. Gps a wlanpokud je k dispozici wi-fi připojení, můžete si stáhnout offline mapy nebo používat online mapy. Je vhodný pro univerzální auta s dvojitým DIN. Kamera je součástí příslušenství Toto autorádio podporuje ovládání volantu originálního auta. Bezdrátové apple carplay a android auto toto rádio android 13 je schopné navázat kabelové/bezdrátové spojení s apple carplay a kabelovým autem s Androidem. Pokud máte dotazy k výrobku, že vždy poskytneme přátelský a profesionální zákaznický servis, že vám do 24 hodin poskytneme uspokojivou odpověď.

Slibujeme, celoživotní technickou podporu a 30 dní žádný důvod k vrácení nebo výměně. Tento produkt je vybaven externím mikrofonem s obnoveným HiFi hlasovým zpracováním, které podporují poslech dopravních informací, aby byl zaručen jasný a realistický zvuk. Po stažení offline navigace můžete používat přesnou navigaci i na místech se špatnou sítí. Díky instalaci a správnému učení příkazů tlačítek na volantu můžete používat ovládání na volantu.
Značkapodofo #ad
Výrobcepodofo #ad
Záruka2

7. LEROAADZ

#ad

Autorádio s navigací 10,1 palcový displej, dvojitý Din Radio dotykový displej s Bluetooth 8 Core 2G+32G Rom WiFi 4G GPS AM/FM RDS 2din, zabudovaný DAB+ Android Auto & Wireless Carplay

#ad
LEROAADZ #ad - Toto carplay rádio má duální bluetooth, čip bt2 4. 1 podporuje bluetooth etheringovou síť a OBD2 nebo jiné připojení zařízení Bluetooth. Rádio auto s gps navigací a wifi toto autorádio s navigací má vestavěný gps navigační modul a wi-fi 2, jako je google map pro offline navigaci, 4 a 5 ghz. Autorádio carplay equipped s digitálním signálním procesorem s časovou korekcí, čip BT1 5.

0 podporuje bezdrátové carplay a Bluetooth hudbu a telefonní hovory, rychlostí kompenzuje objem a 36pásmový ekvalizér. Ahd couvací kamera autorádia android má ultra široký zorný úhel 170°, i když se auto pohybuje dopředu, HD 1080P kvalitu videa a pomáhá bezpečněji a snadněji parkovat. Systém android 10 android autorádio s multimediálním systémem android 10 car internet, rychlejší procesor vám umožňuje rychleji reagovat, jako jsou google maps, pokud používáte různé aplikace, Spotify YouTube atd. Vestavěný dab+ & dual bluetooth tento dotykový displej autorádia zabudovaný tuner pro dab+ am a fm rds rádio.

U některých vozidel je nutný nákup přístrojové desky a adaptéru. Funkce živého couvání lrv vám umožňuje přístup k pohledu zezadu, plně vodotěsný design nočního vidění s HD rozlišením, a vaše každodenní jízda je bezpečnější. Toto dvojité rádio také přesná GPS navigace v reálném čase online. Nastavitelný dotykový displej 10 palců toto autorádio s obrazovkou má extra velký 10palcový odnímatelný displej, citlivý a přesný, realistickou barvu a jasný obraz. Bezstarostný zákaznický servis nabízíme profesionální technickou podporu, kontaktujte nás, pokud máte jakýkoliv problém s tímto 2din systémem autorádia s Androidem.
ZnačkaLEROAADZ #ad
VýrobceLEROAADZ #ad
Výška3.94
Délka10.43
Šířka6.89
Číslo díluLER9863-YT10-2Din-8Core-2-32-DAB
ModelkaLER9863-YT10-2Din-8Core-2-32-DAB

8. Pioneer

#ad

Pioneer SPH-DA160DAB, Android Auto, DAB+ a Bluetooth, 6,8" 2DIN Mediareceiver s Apple CarPlay

#ad
Pioneer #ad - Součástí dodávky je univerzální montážní rám 2DIN a ISO přípojka. V případě potřeby lze volitelně objednat samostatně podle typu vozidla. Spojte se se smartphonem a poslouchejte vlastní hudbu: nemáte chuť na rádio? 2-din mediální přijímač lze propojit přes USB kabel se smartphonem, takže aplikace jako Apple CarPlay, Android Auto, USB Mirroring pro Android lze pohodlně ovládat.

Individuální montáž: součástí dodávky není žádný montážní materiál specifický pro vozidlo. Displej/ovládání: 6, 8" kapacitní dotykový panel, 800 x 480 pixelů: moderní dotykový displej autorádia nabízí ostré a detailní přehrávání s vylepšenou viditelností.

Díky handsfree zařízení bezpečně telefonujte v autě: bluetooth konektivita umožňuje nejen přehrávání hudby, ale také bezpečné telefonování během jízdy přes integrovaný handsfree. Perfektní zvuk z vašeho autorádia: multimediální přehrávač pioneer nabízí vysoce kvalitní audio funkce – 13pásmový grafický kvalizér, automatický ekvalizér a korekce doby běhu nabízejí individuální nastavení zvuku a nejlepší kvalitu zvuku.
ZnačkaPioneer #ad
VýrobcePioneer #ad
Výška4.33
Délka4.53
Hmotnost1
Šířka7.09
Číslo dílu1026883
ModelkaSPH-DA160DAB
Zárukapodle zákonných požadavků

9. LEROAADZ

#ad

Autorádio s navigací 7palcovou obrazovkou, AM/FM, couvací kamera USB/AUX.., Auto Radio Touch Display s Bluetooth, Mirror Link, Dvojité Din rádio s Wireless CarPlay & Wireless Android Auto

#ad
LEROAADZ #ad - Kontaktujte nás, musíte si koupit vhodnou sadu dashkit, většina značkových sad na palubní desku používá 173 × 97 mm, že získáte vynikající zákaznický servis!. Hd live rear-view toto rádio apple carplay podporuje přední/live rearview / couvací kameru. Přední kamera není součástí dodávky.

Silná kompatibilita s Android Auto a Apple CarPlay. Perfektní tvar vozidla naše 2din rádio má standardní velikost 173 × 97 mm a je kompatibilní s většinou modelů automobilů. Pokud ne, pokud máte jakýkoliv problém s 2din autorádiem. Vysílání zpráv v reálném čase, hovorů, přehrávání hudby nebo předpověď počasí je k dispozici s funkcí AM/FM rádia. Rychlejší rychlost spouštění a rychlost zpracování CPU nabízejí citlivější řízení reakcí pro každou funkci. Dual dinnradio s airplay, můžete svůj iphone přenést na dvojitou obrazovku autorádia din a zobrazit funkci mobilního telefonu na velké obrazovce, např.

5. 0 bluetooth a am/fm rádio toto autorádio apple carplay vybavené bluetooth 5. 0 umožňuje bezdrátové streamování hudby, mp3 přehrávačů a dalších. Ujišťujeme vás, podrobný návod k obsluze český jazyk nelze zaručit s FAQ je přiložena dvojitá jednotka DIN Headunit. Doppeldin radio apple carplay podporuje 16 pásmových uživatelsky definovaných nastavení EQ a subwoofer-audio výstup, je pro vás snadné ponořit se do příjemné hudby během cesty na cestách.
ZnačkaLEROAADZ #ad
VýrobceLEROAADZ #ad
Záruka1

10. LEROAADZ

#ad

Auto Radio Touch Display s Bluetooth, AUX/SWC, 4G, WiFi, couvací kamera, AM/FM, autorádio s navigací 7palcovou obrazovkou, Dvojité Din rádio Android s Wireless CarPlay & Wireless Android Auto

#ad
LEROAADZ #ad - Toto android rádio má 8 core & 2g+32g, který umožňuje používat jakoukoli aplikaci, rychlejší procesor vám umožňuje rychleji reagovat, jako jsou Google Maps, a vyšší paměť vám umožňuje stáhnout a nainstalovat více aplikačního softwaru pro větší uživatelskou zkušenost. Hd live rear-view toto rádio apple carplay podporuje přední/live rearview / couvací kameru.

Autorádio 2din podpora ovládacích prvků na volantu. Nepotřebujete USB kabel. Bezdrátové carplay a bezdrátové android auto s hlasovým ovládáním dvojité din rádio apple carplay podporuje bezdrátové a kabelové připojení apple CarPlay a Android Auto. Rádio auto s gps navigací a wifi toto dvojité din rádio android vestavěný gps navigační modul a wi-fi 2, 4 a 5 ghz. Doppeldin radio apple carplay s dsp+32eq, rds, hovorů, subwoofer-výstup, MP3 přehrávačů Bluetooth OBD2. Po připojení wifi si můžete zdarma stáhnout offline mapu z kterékoli země, nemusíte si dělat starosti, jako je Google Map pro offline navigaci, aniž byste ztratili internet.

Toto 2din autorádio android získává také přesnou GPS navigaci v reálném čase online. Pokud ne, většina značek dash kits používá otvor 173 × 97 mm. Zadní kamera ahd autorádia carplay má ultra široký zorný úhel 170°, i když se auto pohybuje dopředu, vodotěsný design nočního vidění s HD rozlišením, HD 1080P kvalitu videa a pomáhá bezpečněji a snadněji parkovat. Systém android 10 2din rádio apple carplay s multimediálním systémem android 10 car internet, pokud používáte různé aplikace, spotify youtube atd.
ZnačkaLEROAADZ #ad
VýrobceLEROAADZ #ad
Záruka1