Top 10 A. Weyck Tools – Pánve wok na zahradní grily

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. A. Weyck Tools

#ad

Weyck Wok nástavec "býk" Ø 20 cm pro ohniště #161

#ad
A. Weyck Tools #ad - Má nejen tu výhodu, že se do ohně nedostane žádné grilované potraviny, ale také to, že dřevo lze podlepit shora. Rádi bychom vám přiblížili náš wok se vzorem býka pro plotýnku! Jako na přiložených ilustracích je nástavec wok mnohostranně použitelný.

Jednoduše postavte na otvor ve středu ohniště a už můžete použít i zde svůj dutch Oven nebo Wok. Náš wok je vhodný pro každou desku s průměrem otvoru 200 mm. Další výhodou je, že wok korunka ve vašem černém designu upoutá pozornost a také zůstává! Detaily produktu: - Z vlastní výroby - průměr: cca 20 cm – s povrchovou úpravou proti.

Máte již jeden z našich grilovacích roštů? samozřejmě se perfektně hodí na náš wok nástavec, takže můžete grilovat maso na otevřeném ohni. Wok jsme záměrně postavili z oceli a s povrchovou úpravou proti teplu, abychom zabránili kontaktu s ohništěm a wok nástavcem.
ZnačkaA. Weyck Tools #ad
VýrobceA. Weyck Tools #ad

2. A. Weyck Tools

#ad

A. Weyck Tools Ohniště 80 cm 5 mm vč. grilovací vložky pro popelnice, grilovací deska Plancha BBQ #02

#ad
A. Weyck Tools #ad - Optimální příslušenství pro ohniště je sestaveno jako v naší grafice, nádoba na oheň / multifunkční sud – rozpěrka na oheň pro dosažení maximálních grilovacích zón a následně ohniště, kterou nyní nabízíme ve více než 60 variantách, aby pro každý vkus mělo být to pravé.

S naším širokoplochým příslušenstvím pokrýváme téměř vše kolem ohniště. Není to správné? Kontaktujte nás. Díky zahřátí ohniště se ocel dobře vyklene do trychtýřového tvaru, takže masová šťáva záměrně vytéká do otevřeného ohně. Vezměte prosím na vědomí, že je nutné před prvním použitím vypálit. Nabízíme zde masivní ohniště 5 mm s držadly v desce. Průměr zahrnuje 80 cm, vnitřní otvor 20 cm.
ZnačkaA. Weyck Tools #ad
VýrobceA. Weyck Tools #ad
Výška0.2
Délka31.5
Šířka31.5
Číslo dílu#02

3. A. Weyck Tools

#ad

Buben pračky na ohniště ohniště #15, A. Weyck Tools Koš na oheň

#ad
A. Weyck Tools #ad - Univerzální koš na oheň! díky tomu je oheň ohniště ještě více zábavy! Perfektně se hodí k použití: Grilované uhlí, dřevo a briket. Vyrobeno v německu! Tento produkt vyrábíme sami. Detaily výrobku: materiál: ocel, svařovaný plech, průměr: cca 50 cm, vhodné pro standardní ocelové sudy 210/260 l. Snadná montáž a demontáž, bez dalšího montážního materiálu. Koš na oheň se pomocí 3 držáků zavěsí do ohniště.
ZnačkaA. Weyck Tools #ad
VýrobceA. Weyck Tools #ad
Hmotnost17.64

4. A. Weyck Tools

#ad

A. Weyck Tools Grilovací vložka Stier pro ohniště Ø 20 cm

#ad
A. Weyck Tools #ad - Nehodí se pro vás? kontaktujte nás, pokud je to možné, zabýváme se mnoha variantami. Soustřeďte se na grilování a my se zaměřujeme na vhodné příslušenství.

Naše grilovací vložky jsou absolutním poutačem pro vaši ohniště. Další příslušenství pro grilování najdete u nás v obchodě. Perfektně se hodí k ostrému smažení. S grilovací vložkou můžete využít teplo uprostřed a mít další grilovací místo, které můžete optimálně využít. Průměr: cca 20 cm – materiál: ocel 5 mm – s držákem – perfektně se hodí na 20 cm oheň a zabraňuje nechtěnému pádu grilovaných potravin do otvoru.
ZnačkaA. Weyck Tools #ad
VýrobceA. Weyck Tools #ad

5. A. Weyck Tools

#ad

A. Weyck Tools Rozšíření pro multifunkční tunu, klapka #142

#ad
A. Weyck Tools #ad - Díky uzavíracímu uzávěru je možné je uzavřít. Klapka má ale tu výhodu, že se dřevo ze strany naplní, jakmile položíte ohniště. Klapka je odolná vůči teplu práškově lakovaná, zavěšuje se jako clony. Made in Germany.
ZnačkaA. Weyck Tools #ad
VýrobceA. Weyck Tools #ad

6. A. Weyck Tools

#ad

A. Weyck Tools Kompletní sada – multifunkční kamenina s ohništěm 100 cm 6 mm #170

#ad
A. Weyck Tools #ad - Díky našim stále nově realizovaným variacím a nápadům se multifunkční tonína ještě zdaleka nedostala na hranici vaší rozmanitosti, takže i v budoucnu bude vždy znovu a znovu nový hřeb, takže váš koníček nebude nudný.

Varianta 5 – multifunkční/sada ohniště 100 cm – nejdůležitější věci pro to, aby vaše grilovací schopnosti umožnily volný průběh na ohništi jsou zde sestaveny jako sada 100 cm. Proto může doručení trvat až 7 pracovních dnů. Zasilatelská společnost se s vámi spojí, aby dohodla termín dodání. Protože grilování již dávno není jen položit klobásu na rošt, přišli jsme s jedinečnou tunou, která je schopná více. Pozor: varianta 5 multifunkční/ohniště sada 100 cm ohniště probíhá spedicí.

Káme vám multifunkční kameny, protože je jednoduchými pohyby vždy znovu použitelné jinak. Odtud se říká pouze vkládat dřevo, vypalovat ohniště a dobrotám už nic nestojí v cestě. Pro spedici potřebujeme aktuální telefonní číslo. Tato sada obsahuje: multifunkční tonna - clona - koš na oheň - ohniště 100 cm tloušťka: 6 mm s vnitřním otvorem 20 cm - rozpěrné železo.
ZnačkaA. Weyck Tools #ad
VýrobceA. Weyck Tools #ad
Hmotnost110.23

7. A. Weyck Tools

#ad

Grilovací deska Plancha BBQ tloušťka 5 mm vč. grilovací vložky #02, A. Weyck Tools Ohniště 80 cm vč. grilovací vložky pro ohniště a kulové grily

#ad
A. Weyck Tools #ad - Vezměte prosím na vědomí, že před prvním použitím musí být ohniště vypáleny. Není to správné? Kontaktujte nás. Průměr je 80 cm, vnitřní otvor 20 cm.

Akce: nyní včetně grilovací vložky! Ušetřeno 35, 95 €! Nabízíme masivní ohniště o velikosti 5 mm s pohyby v desce. Zahřátím ohniště se ocel dobrovolně vyklene do formy nálevky, takže šťáva z masa úmyslně vytéká do otevřeného ohně. Optimální příslušenství pro ohniště, nádoba na oheň / multifunkční nádobu – rozpěrka koše na oheň pro dosažení maximálních grilovacích zón a následně ohniště, kterou nyní nabízíme ve více než 60 variantách, je z hlediska stavby vidět na naší grafice, aby si každý vkus našel to pravé. S naším širokým příslušenstvím pokrýváme téměř vše kolem ohniště.
ZnačkaA. Weyck Tools #ad
VýrobceA. Weyck Tools #ad
Výška0.2
Délka31.5
Hmotnost44.09
Šířka31.5
Číslo dílu#02

8. A. Weyck Tools

#ad

A. Weyck Tools Ohniště ocelový sud na ohniště grilovací deska s býčí hlavou #176

#ad
A. Weyck Tools #ad - Nový poutač pozornosti! ohniště se zlým okem naší býčí hlavy! tuna je vhodná nejen pro grilování s ohništěm jako stvořená, ale také pro společenský večer s pečicím chlebem nad otevřeným ohněm. Na otevřeném ohni. Upozornění: doporučuje se pouze s košem na oheň! jistě jste již viděli svítit některé ohniště a vyrazit z cesty na oheň, je nutný koš na oheň.

Pečiva, marshmallows atd. Tak je jako na příkladných fotografiích hlava býka vidět v plné kráse v lesku ohně. Rozhodli jsme se pro žáruvzdornou, černou povrchovou vrstvu, aby ohniště zůstala dlouho optickým hřebem. Design a dokončení pocházejí z našeho domova. Detaily: průměr: cca 590 mm, výška: cca 850mm. K tomu se perfektně hodí náš výškově nastavitelný XXL koš na oheň.

Proměňte ohniště díky koši na oheň + dosedací lišty + ohniště v venkovní kuchyni. Toto a další příslušenství najdete u nás v obchodě. Tip: s výškově nastavitelným košem na oheň xxl dosáhnete navíc perfektní výšky pro přípravu např. K tomu jsme vám přidali jako příkladnou fotografii, ale není součástí dodávky. Díky nejrůznějším montážním dílům může nádoba na oheň vždy znovu bodovat, ať už s nasazovacím stolem nebo prknem z lososa k přímému nasazení na tunu.
ZnačkaA. Weyck Tools #ad
VýrobceA. Weyck Tools #ad
Výška850
Délka590
Hmotnost50.71
Šířka590
Číslo dílu#176

9. A. Weyck Tools

#ad

A. Weyck Tools Podložná tyč pro 80cm plotýnku #12

#ad
A. Weyck Tools #ad - Se zoubky/hřídeli zespodu má podkladová lišta perfektní držení na ohništi a díky tomu je ohniště udržována v poloze a již není možné sklouznout. Detaily výrobku: materiál: ocel 5 mm a díky tomu velmi tvarově stabilní žáruvzdorně povrstvené šrouby jsou součástí dodávky Barva: RAL 9005 hluboká černá univerzální pro 80 cm ohniště.

Podložkovou lištu můžete použít nejen pro ohniště 60 – 210 l, ale také pro ohniště a každý kulový gril. Optimální distribuce tepla díky vzdálenosti 5 cm mezi ohništěm a ohništěm pro další grilovací zóny. Další výhodou je, že podkladová lišta ve vašem černém designu upoutá pozornost a také zůstává! V našem obchodě najdete také variantu pro 100 cm ohniště a mnoho dalších výrobků a příslušenství.

Podložková lišta/rozpěrka – ideální nástroj pro vaši ohniště. Podložkovou lištu jsme záměrně postavili z oceli a potažili žáruvzdornou povrchovou vrstvu, abychom zabránili kontaktu s ohništěm a lištou na podložku. Samozřejmě se perfektně hodí i na naši multifunkční sadu a Dutch Oven Station Slim.
ZnačkaA. Weyck Tools #ad
VýrobceA. Weyck Tools #ad

10. A. Weyck Tools

#ad

A. Weyck Tools Ohniště 100 cm 6 mm pro sudy na oheň kulový gril rukojeti vč. grilovací vložky #04

#ad
A. Weyck Tools #ad - Průměr zahrnuje 100 cm z důvodu výroby pouze 99 cm, vnitřní otvor 20 cm. Zásilka probíhá spedicí. Nabízíme masivní ohniště o velikosti 6 mm s úchyty v desce. Optimální příslušenství pro ohniště, je z hlediska stavby vidět na naší grafice, kterou nyní nabízíme ve více než 60 variantách, rozpěrný držák na oheň pro dosažení maximálních grilovacích zón a následně ohniště, nádoba na oheň / multifunkční nádobu, aby si každý vkus našel to pravé.

Vezměte prosím na vědomí, že před prvním použitím musí být ohniště vypáleny.

Akce: nyní včetně grilovací vložky! ušetříte 35, 95 €! Akce prodloužena. S naším širokým příslušenstvím pokrýváme téměř vše kolem ohniště. Díky tomu může veršování trvat až 7 pracovních dnů. Zahřátím ohniště se ocel dobrovolně vyklene do formy nálevky, takže šťáva z masa úmyslně vytéká do otevřeného ohně. Není to správné? Kontaktujte nás.
ZnačkaA. Weyck Tools #ad
VýrobceA. Weyck Tools #ad
Výška0.24
Délka39.37
Hmotnost74.96
Šířka39.37
Číslo dílu#04