Top 10 Angelhaken Schärfer – Brousky na háčky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ZECK

#ad

Hook Sharpener Predator 10 cm ostřič háčků, Zeck Fishing Angeln

#ad
ZECK #ad - Délka: 10 cm. Diamantový brousek na háky. Materiál: ušlechtilá ocel. Jednoduchá manipulace díky vodící drážce. Diamantový povrch. Nerezavějící. Barva: Černá/oranžová.
ZnačkaZECK #ad
VýrobceZeck Fishing #ad
Číslo dílu260020

2. DMT

#ad

DMT Angler Mini-Sharp diamantový ostřič také pro rybářské háčky, FF70F, 70 mm, jemný

#ad
DMT #ad - Na cesty vždy s sebou, s výklopným pouzdrem a kroužkem na klíče – také pro rybářské háčky. Rychlejší broušení než s běžnými kameny díky mikroizolačnímu monokrystalickému diamantovému povrchu. Jemný diamant pro ostrý břit. Není nutný olej, nasucho nebo vodou. Solidní konstrukce pro dlouholeté výkon a spolehlivé služby.
ZnačkaDMT #ad
VýrobceAcme United Corporation #ad
Výška4
Délka9
Hmotnost0.08
Šířka4.75
Číslo díluFF70F
ModelkaFF70F
ZárukaGarantie – bei dmt erwerben sie mit unseren produkten gleichzeitig ein versprechen für in europa erworbene ware ohne einschränkung ihrer gesetzlichen gewährleistungsrechte. Sollte ihr dmt produkt aufgrund von material- oder verarbeitungsmängeln nicht mehr funktionieren, wird es über die gesetzliche gewährleistungsfrist hinaus 25 jahre nach kaufdatum kostenlos ersetzt. Mängel durch übliche abnutzung, unsachgemäße reinigung oder nicht bestimmungsgemäße verwendung sind von der garantie ausgeschlossen. Mängelbehaftete produkte werden repariert, ausgetauscht oder durch ein gleichwertiges produkt ersetzt. Senden sie uns das produkt möglichst originalverpackt und inklusive kaufnachweis mit einer erklärung des mangels zu. Ersatzklingen sind von der zusätzlichen garantie ausgeschlossen. Acme united europe gmbh, junkerstr. 13-15, 42699 solingen, deutschland.

3. OusSee

#ad

Ostřič rybářských háčků, diamantový pilník, příslušenství, brousek, venkovní nářadí, brousicí nástroj, brousek, Oboustranný ostřič háčků s háčky

#ad
OusSee #ad - Je to skvělý dárek pro vaše přátele a rodinu. Jeho velikost činí cca 10 × 1, malá a lehká, 2 × 0, 5 cm, vhodná pro každodenní použití. Velký dárekdiamantový rybářský háček je nutností ve vašem boxu s rybářským vybavením. Můžete je dát lidem kolem sebe, kteří rádi rybaří.

Materiál ostřič sportovních háčků na ryby je vyroben převážně z diamantového materiálu, který je pevný, spolehlivý, odolný proti opotřebení a snadno se nerozbije. Lehký a kompaktní tento jednoduchý brousek na ryby je lehký, takže jej můžete bez dodatečného zatížení zasunout do tašky. Tyto dva háčky na ryby lze pohodlně nahradit nebo jako dárek pro přátele, kteří rádi rybaří. Tento přenosný brousek na háčky můžete použít k ostřejšímu a snadnějšímu rybolovu.

Obsah balení sada obsahuje dvě oboustranné diamantové brusky, jedna strana má jemnou drážku a druhá strana má dvě střední drážky. Oboustranný design drážky je vhodný pro broušení háčků různých tloušťek, čímž jsou háčky ostřejší. Praktická rukojeť Černá rukojeť ostřiče na ryby je vyrobena z protiskluzového PVC, které se pohodlně ovládá a používá a zabraňuje jeho sklouznutí.
ZnačkaOusSee #ad
VýrobceOusSee #ad
ModelkaT001-Sharpener
ZárukaNe.

4. SAMSFX

#ad

2 Stück, SAMSFX Doppelseitiger Diamant-Hakenschärfer für Angler

#ad
SAMSFX #ad - Edelstahl und dual-diamant-körnungsoberflächen, 10 cm lang und 1/2 Zoll breit, Rillengröße 1/16 Zoll. Halten sie ihre haken immer scharf, notwendig in Ihren Angelgeräteboxen und Packungen. 2 stück hakenschärffeile in Packung, doppelseitiger Schleifstein zum Schärfen von Haken und Fischmessern. Zwei rillen auf der mittleren seite 200er körnung und eine Rille auf der feinen 400er Körnung Seite für Grob- und Feinschliff. Kunststoffgriff für sicheren Halt und bequeme Kontrolle, Schlaufe für einfaches Tragen und Aufbewahren.
ZnačkaSAMSFX #ad
Výrobcesamalon #ad
Výška0.15
Délka4
Hmotnost0.04
Šířka0.5
Číslo díluSFA278

5. ZECK

#ad

Diamantový ostřič háčků, Zeck Hook Sharpener ostřič háčků – brusný kámen na rybářské háčky, mašličkový brusný kámen

#ad
ZECK #ad - Materiál: ušlechtilá ocel. Barva: zelená/černá. Dvě různé zrnitosti. S poutkem na ruku. Délka: 15 cm. Diamantový povrch. Ostřič háků pro střední až velké háčky. Jednoduchá manipulace díky vodivému drážce. Nerezavějící.
ZnačkaZECK #ad
Hmotnost0.18
Číslo dílu0

6. Prasacco

#ad

Prasacco 2 Stück Fischhakenschärfer, Angelhaken-Schleifschleifstein Doppelseitig Angelhaken-Schärfer Tragbares Schleifwerkzeug zum Angeln mit Griff und Hängende für Outdoor Angeln Rot

#ad
Prasacco #ad - Paketinhalt das set enthält zwei doppelseitige diamantschleifmaschinen, oder als Geschenk für Freunde, eine Seite hat eine feine Kornnut und die andere Seite hat zwei mittlere Kornnuten. Leicht und kompakt dieser einfache fischhaken-schärfer ist leicht, klein und leicht, so dass Sie ihn ohne zusätzliche Belastung in Ihre Tasche stecken können.

Sie können diesen tragbaren Hakenschärfer verwenden, um den Haken schärfer und einfacher zu fischen. Seine größe beträgt etwa 10 x 1. 2 x 02 cm, geeignet für den täglichen Gebrauch. Langlebig und scharf der sportfischhaken-schärfer besteht hauptsächlich aus Diamantmaterial, Haken mit verschiedenen Stärken zu schleifen, das solide, verschleißfest und nicht leicht zu brechen ist. Sie können es menschen um Sie herum geben, die gerne angeln.

Dies ist ein tolles Geschenk für Ihre Freunde und Familie. Großes geschenk der diamant angelhaken schärfer ist eine notwendigkeit in ihrer angelausrüstung Box. Praktischer griff der schwarze griff des fischhaken-Schärfers besteht aus rutschfestem PVC, das für Sie bequem zu steuern und zu verwenden ist und verhindert, dass es verrutscht. Das beidseitige nutdesign ist bequem für Sie, zuverlässig, wodurch die Haken schärfer werden. Diese zwei fischhaken-Dateien sind bequem für Sie zu ersetzen, die gerne angeln.
ZnačkaPrasacco #ad
VýrobcePrasacco #ad
Výška0.08
Délka3.94
Šířka0.47

7. BELIHOME

#ad

Nástroj na ostření, 3 kusy rybářských háčků, Brousek na rybářské háčky, přenosný brusný nástroj, závěsný pro venkovní rybaření, oboustranný nástroj na rybářské háčky

#ad
BELIHOME #ad - Obsah balení sada ořezávátek na rybí háčky obsahuje tři oboustranné diamantové brusky, jedna strana má jemnou drážku a druhá strana má dvě střední drážky pro zrna. Oboustranný design drážky je vhodný pro broušení háčků různých tloušťek, spolehlivý, čímž jsou háčky ostřejší.

Lehký a přenosný nástroj na ostření rybářských háčků je malý a snadno se nosí, dvojitá drážka 100 hrubá zrnitost, oboustranný diamant, s jedním otvorem 400 jemnou zrnitostí, proto je vhodný pro Vás, poskytne vám jedinečný zážitek. Vysoce kvalitní materiál ostřič na ryby je vyroben převážně z diamantového materiálu, který je pevný, odolný proti opotřebení a není snadné jej zlomit.

Praktická rukojeť Černá rukojeť ostřiče na ryby je vyrobena z protiskluzového konopného plastu, který se pohodlně ovládá a používá a zabraňuje jeho sklouznutí. Tyto dva háčky na ryby lze pohodlně nahradit nebo jako dárek pro přátele, kteří rádi rybaří. Je vaše nejlepší volba pro háčkový brusný kámen. S lanem náš brousek s háčkem je vybaven poutkem na šňůrku, která se pohodlně přizpůsobí vašemu zápěstí.
ZnačkaBELIHOME #ad
VýrobceBELIHOME #ad

8. Generic

#ad

Hakenschärfer 2

#ad
Generic #ad - Doppelseitig, diamant-körnung mit 800er Körnung auf feiner Seite und 600er Körnung auf mittlerer Seite. Einzelnut auf beiden Seiten. Kompakt und leicht. Ausgezeichnete Geschenkidee für Ihren Lieblingsangler. Kompakte größe für einfache aufbewahrung in der Tasche, zum Aufhängen an Ausrüstung oder in der Angelbox. Hält die haken scharf, um beim ersten Schlag einen soliden Haken zu gewährleisten. Rutschfester Gummigriff mit gut sichtbarem Umhängeband.
ZnačkaGeneric #ad
VýrobceETRE SPORTS #ad
Výška0.5
Délka8
Šířka2

9. Rapala

#ad

Ostřič pro alergie a jednotlivé háčky, bruska s háčkem, Rapala Hook Sharpener – ostřič háků pro rybářské háčky

#ad
Rapala #ad - Ostřič háků od rapala k nabroušení rybářských háčků. Pevné a odolné pilníky z oxidu hliníku. Velmi kompaktní. S popruhem na nošení. Pro rychlé broušení špičky háčku.
ZnačkaRapala #ad
VýrobceRapala #ad
Výška0.39
Délka0.39
Šířka0.39
Číslo díluRHKS-1
ModelkaRA0100085

10. Saenger

#ad

Uni Cat Okraj pro Wallerhaken Ostřič háků

#ad
Saenger #ad - Pro jednotlivé háčky a drilinky. Vejde se téměř do každé rybářské tašky. Brusný kámen od uni cat k broušení rybářských háčků. Snadné použití. Dobře padne do ruky.
ZnačkaSaenger #ad
VýrobceSaenger #ad
Výška0.59
Délka3.94
Hmotnost0.04
Šířka0.79
Číslo dílu10C4039507054250C10