Top 10 Arbeitsleuchte LED Akku – Inspekční svítilny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Kunzer

#ad

KUNZER PL-041 Pracovní lampa – kapesní světlo do dílny s powerbankou – 800 lm intenzita světla a doba svícení 5 h

#ad
Kunzer #ad - Rozměry jsou 135 × 41 × 28 mm, 7v lithium-iontovou baterii 4400 mAh, hmotnost 206 g. Kvalita spojuje – od roku 1919 je výrobce zárukou vybavení dílny na profesionální úrovni. Světelný tok – pracovní světlo s technologií cob a ip42 zajišťuje pracovní světlo až 800 lm, reflektor 150 lm.

Vč. Ochrany proti přebití a hlubokému vybití. 5v usb výstup umožňuje navíc použití jako powerbanku. Variabilní – díky kompaktní velikosti je ideální pro práci v úzkých prostorech. Pro pracovní světlo vydrží až 5 hodin, u světlometu až 10 hodin. Nespočet mechaniků, šroubováků, kutilů a vějířů sází na osvědčené nářadí z našeho domu.

Doba svícení a baterie – doba nabíjení baterie je pouze 4 hodiny. Rozsah dodávky – inspekční světlo vč. Díky tomu se lampa hodí i pro dlouhé úkoly osvětlení. Díky tomu se hodí pro opravy aut, výpadky proudu doma nebo pro kempování. Hliníkového/abs pouzdra, usb nabíjecí kabel pro 3, magnet v přídržném klipu a chodidle.
ZnačkaKunzer #ad
VýrobceKunzer #ad
Výška1.1
Délka1.61
Hmotnost0.64
Šířka5.31
Číslo díluPL-041
ModelkaPL-041
ZárukaZákonně.

2. WARSUN

#ad

Wiederaufladbar, super hell für Autoreparatur, Geschenke für Vater, Blau, tragbar, Wandern, magnetisch, WARSUN LED-Arbeitsleuchte, 1200 Lumen, batteriebetrieben, Camping

#ad
WARSUN #ad - Durch das haken-design kann das magnetische Licht an Objekten wie Zelten aufgehängt werden, um freihändige Beleuchtung zu ermöglichen. Hergestellt aus robuster Aluminiumlegierung, sturzsicher bis zu 1, 5 m. Einfach zu bedienen mit einem einzigen Knopf, um zu halten und zuverlässige Leistung zu gewährleisten.

Wir bieten eine 100% Zufriedenheitsgarantie, zusammen mit einer 1 Jahr Garantie. Praktischer haken und magnet: mit einem eingebauten superstarken magneten lässt sich diese magnetische Arbeitsleuchte leicht an metallischen Oberflächen wie Autokarosserien befestigen und bietet eine bequeme Beleuchtung. 3 modi für vielfältige verwendungschalten sie die led-arbeitsleuchten zwischen hoher, diese tragbare Arbeitsleuchte ist gebaut, mittlerer und niedriger Helligkeit, um Ihre vielfältigen Beleuchtungsbedürfnisse zu erfüllen. Tragbarkeit macht breite anwendungen mit seinem wiederaufladbaren Akku ist diese tragbare Lampe perfekt für den Einsatz überall, über Autoreparatur, von zu Hause und im Freien, Angeln, Camping, Elektronikreparatur und Notfall-Hilfe am Straßenrand.

Kaufen sie mit vertrauenunser produkt wird mit dem warsun-Label geliefert, was Ihnen eine hervorragende Qualität und Leistung garantiert. Leistungsstarkes cob-licht: die wiederaufladbare arbeitsleuchte liefert maximale helligkeit von 1200 lm, diese 30 W COB-LED-Arbeitsleuchte wird von einem wiederaufladbaren 3600 mAh Akku betrieben und verfügt über einen USB-Port zum Aufladen Ihres Handys oder anderer Geräte.
ZnačkaWARSUN #ad
VýrobceWARSUN #ad
Výška1.4
Délka4.3
Hmotnost0.55
Šířka2.6
Číslo díluY36
ModelkaY36

3. RAVEN

#ad

Scangrip LED bílé světlo pro pracovní světlo MULTI3

#ad
RAVEN #ad - Originální kvalita skengripu. Robustní design je samo pro sebe. Vynikající kvalita. Značka: Scanprip.
ZnačkaRAVEN #ad
VýrobceScanprip #ad
Výška3.54
Délka7.87
Hmotnost4.41
Šířka4.72
Číslo dílu03.5653
Modelka03.5653

4. Kunzer

#ad

KUNZER PL-023.2 ORANGE pracovní lampa – COB-Technik kapesní světlo do dílny s intenzitou světla 300 lm a životností 10 h

#ad
Kunzer #ad - Rozsah dodávky – inspekční světlo je dodáváno vč. Při použití pracovního světla vydrží až 3 h, u světlometu až 15 hodin. Kvalita spojuje – od roku 1919 je výrobce zárukou vybavení dílny na profesionální úrovni.

Usb síťový zdroj není součástí dodávky. Usb nabíjecího kabelu pro lithium-iontovou baterii 3, 7 V 2200 mAh, magnetu a odnímatelného háčku na nožní části. Magnet a odnímatelný závěs umožňují snadné uložení. Multifunkční – naše každodenní lampa je otočná až o 120° a je tak vhodná i pro práci ve složitých místnostech. Nespočet mechaniků, šroubováků, kutilů a vějířů sází na osvědčené nářadí z našeho domu.

Hmotnost 202 g. Světelný tok – naše pracovní světlo s technologií cob poskytuje až 300 lm pracovní světlo, reflektor 70 lm. Doba svícení a baterie – doba nabíjení baterie je pouze 4 h. Díky tomu se hodí jak pro opravy aut, výpadky proudu doma nebo pro kempování. Díky tomu se lampa hodí i pro dlouhé výpadky proudu.
ZnačkaKunzer #ad
VýrobceKunzer #ad
Výška1.54
Délka9.33
Hmotnost0.51
Šířka1.97
Číslo díluPL-023.2 ORANGE
ModelkaPL-023.2 ORANGE
ZárukaZákonně.

5. AuRiver

#ad

AuRiver LED pracovní světlo s kapesní svítilnou, kempování, COB kontrolní světlo s magnetickou nohou a hákem pro opravy, garáže, kontrolní světlo 2 v 1 s otočením o 360 ° s ukazatelem baterie

#ad
AuRiver #ad - Díky jedinečnému designu je přenosnější a přístupnější. Hlavní světlo s 350 lumeny 5w cob světlo a vedlejší světlo se 70 lumeny 3W LED světlo. Zobrazení proudu a všestranné použití vestavěné baterie a usb nabíjecí design a na zadní straně jsou čtyři zelená kontrolka, pro opravy aut, každé zelené světlo představuje výkon 25 %.

Snadné použitíprvní stisknutí pro cob světlo světlomety 30% režim, podruhé stiskněte pro COB světlo 100% režim, stiskněte potřetí pro LED režim dálkového světla, znovu stiskněte pro uzavření. 2 pracovní světelné režimy a trvanlivosthigh beam led 3w led světlo na horní straně a near-light cob led 5w cob světlo na straně dva různé režimy osvětlení splňují vaše potřeby světla, COB světelný režim pro zajištění bílého světlometu pro větší plochy jako dílna. Dobíjecí a vysoká svítivostpracovní světlo s novou cob led technologií při nízké spotřebě proudu, zabudovaná 1200mah li-Ion baterie se toto pracovní světlo rychle nabije a používá se déle.

Skládá se z kvalitního abs a PC plastu, je neklouzavý a má dlouhou životnost. Humanizovaná strukturasilné břicho lze otáčet o 360° a nabízí víceúhlové osvětlení. Ideální pro vnitřní i venkovní použití, 4 zelená světla představují výkon baterie, s funkcí zobrazení napájení, kempování a nouzové případy. Na spodní straně je silný držák s magnety, který lze otáčet o 180 stupňů a upevnit kovový povrch, skládací otočný háček se pohodlně ovládá a zavěsí.
ZnačkaAuRiver #ad
VýrobceAubxoo #ad
Výška1.57
Délka1.65
Hmotnost0.22
Šířka1.18
Číslo díluCHS-S505

6. CLV

#ad

3 stupně jasu pro kapotu motoru/garáž/nouzové, přenosný pracovní zářič, dobíjecí magnetické světlo na kapotu s háčkem, 5000 mAh, 7 světelných režimů, Pracovní světlo, CLV 3000LM LED zářič na baterie

#ad
CLV #ad - Ip65 vodotěsné a s dlouhou životností vodotěsnost nabíjecího pracovního světla dosahuje ip65, postříkaný kryt čočky nabízí zvýšenou trvanlivost a nepoškozuje povrch, což zcela zabraňuje pronikání prachu a lze jej použít v dešti. Kontrolní světlo je vybaveno ukazatelem baterie, takže včas rozpozná zbývající výkon.

Silný magnet a zamykací hák stavební led zářič má silný magnet, čímž se naše ruce dobře uvolní. 7 režimů osvětlení a 3 stupně jasudobíjecí pracovní světlo led je vybaveno 3 barvami světla studená bílá/6500 k pro opravy aut, červená a modrá pro kempování a party a 4 blikajícími světly bílá/červená/modrá/červená modrá pro poruchy/nouzové / okolní světlo a 3 stupni jasu 100%/50%/30 %. Uzamykací hák usnadňuje zavěšení bateriového pracovního světla, kobaltu, niklu a jiných kovových materiálů, takže jej lze stabilně adsorbovat na povrchu železa, nepostradatelné příslušenství pro outdoorové aktivity jako kempování, inspekčních světel na stan nebo strom, rybaření a stanování.

Velmi rozšířené patici nabíjecího led zářiče lze otáčet o 180° a centrální led díl lze otočit o 360°, aby bylo světlo nasměrováno tam, a aby byla jeho poloha v bezpečí. Led akumulátorovou lampu lze použít jako pracovní světlo a kontrolní světlo na stavbě i jako venkovní lampu pro turistiku, údržbu auta/motocyklů, kempování, rybaření, kde je potřeba, pro nouzové případy a pro přežití. Baterie led pracovního světla může splnit celou řadu možných požadavků.
ZnačkaCLV #ad
VýrobceCLV #ad
Výška3.23
Délka17.05
Šířka2.09
Záruka2 roky.

7. Ansmann

#ad

Auto a nouzové osvětlení, ANSMANN LED lampa do dílny IL300R s 325 lumeny – pracovní světlo bezdrátové, flexibilní & magnetická – dobíjecí 3W funkční lampa s baterií – pracovní lampa pro dílnu

#ad
Ansmann #ad - Nastavitelné: 2 vyklápěcí háčky otočné o 360° a 2 magnety na zadní straně nabízejí celou řadu možností použití a maximální pracovní komfort – ruce zůstanou volné pro váš projekt. Funkce: díky dodatečnému bodovému světlu pro výkonné přesné světlo a ergonomicky tvarované, pogumované rukojeti je ruční LED lampa perfektně vhodná i pro náročné práce.

Svítivost: díky nejnovější technologii smd led a mnohostranným možnostem upevnění je svítidlo do dílny ideálním svítícím pomocníkem – ať už při kontrole domácích kutilů, kempování nebo venku. Flexibilní: led stavební reflektor je na rukojeti otočný o 180° a díky širokému úhlu vyzařování je teplé bílé světlo rovnoměrně rozděleno / homogenní osvětlení detailů a ploch.

Rozsah dodávky: 1x led pracovní světlo il300r s pevně zabudovanou lithiovou baterií 3, 7 V / 2200 mAh a LED kontrolkou nabíjení / 1x Micro USB kabel - pracovní světlo jasné a s magnetem jako pracovní světlomet.
ZnačkaAnsmann #ad
VýrobceAnsmann #ad
Výška2.51
Délka1.59
Hmotnost0.69
Šířka10.79
Číslo dílu1600-0152
Modelka1600-0152
Záruka2letá záruka výrobce ansmann.

8. Tivifore

#ad

COB wiederaufladbar, magnetisch, Tivifore LED-Arbeitsleuchte, Rettung, Camping, IPX6, geeignet für Auto, Wandern, LED-Scheinwerfer, Inspektionslampe, Basis mit 7 Modi, Arbeitslampe

#ad
Tivifore #ad - Ideal für zuhause, wandern, elektronische Arbeiten, Camping, Jagd, Angeln, Angeln, Camping, Notfallreparaturen am Straßenrand oder vielseitige Arbeiten. Super helles licht: cob-zonenlicht: 400 lumen, hoch: 4 Stunden, mobile Stromversorgung, USB-C-Aufladung Type-C, schnelle ladegeschwindigkeit und effektiver batterieschutz, niedrig: 8 Stunden.

Der karabinerhaken ist für Camping, Äste und Seile geeignet. Haken-design: kann an der karosserie des Autos und an der Metalloberfläche adsorbiert werden nur für flache Oberflächen. Haken und magnetisches festes design magnetfunktion: tragbare led-beleuchtung mit magneten, Zelte, die an vielen komplexen Arbeitsplätzen an Metalloberflächen befestigt werden kann. Langlebiges und wasserdichtes material: aluminium + abs, die led-taschenlampe wird auch bei einem Sturz von 1, unbegrenzte Lichtrichtung; der Kopf dreht sich um 360 Grad, Material in Industriequalität, IPX6 wasserdicht, Anti-Drop und Stoßfestigkeit, 5 m nicht beschädigt, während die Halterung um 270 Grad dreht.

Weit verbreitete auto-reparatur-arbeitsleuchte, Grillen, Outdoor, autoreparatur, LKW, Erkundung und andere Outdoor-Aktivitäten. 7 leuchtmodi: hoch/niedrig/stroboskop, rotes lichtblitz-modus led- und cob-zonenlicht muss einen Zyklus durchführen und den Rest der Modi ausschalten, COB-Zonenlicht hoch/niedrig, COB-rotes Licht, das rote COB-Licht muss 3 Sekunden lang gedrückt werden. Tragbar und vielseitig: gewicht: 190 g. Es kann auch an regnerischen Tagen verwendet werden.
ZnačkaTivifore #ad
VýrobceTivifore #ad
Výška1.97
Délka3.94
Hmotnost0.42
Šířka3.15
Číslo díluE-red light-1
ModelkaE-red light-11

9. Matthies

#ad

JMP akumulátorová LED profesionální ruční svítilna COB LED 3,7 V / 8 wattů 750 lm | dílna |

#ad
Matthies #ad - Svítící hlava s možností ohnutí 180°. Akumulátorová led ruční svítilna jmP, max. 750 lm / 6 500 K. Včetně kabelu usb-c a adaptéru na zásuvku. Lithiový akumulátor 3, 7 V / 8 W. Se silným magnetem a přídavným háčkem pro rychlé upevnění / prachotěsný, a ochrana proti stříkající vodě IP65.
ZnačkaMatthies #ad
VýrobceJMP #ad
Číslo dílu147.00.45
Modelka147.00.45

10. MEIHUA

#ad

3000 lm, tragbare, magnetische Arbeitsleuchte mit Haken, 5200 mAh, rot-blaue Notfall-Stroboskoplichter, MEIHUA Wiederaufladbare LED-Arbeitsleuchten, IP65, 8,5 Stunden Laufzeit für Garage,

#ad
MEIHUA #ad - Superhelle led-arbeitsleuchte: aus 140 led-chips, 8, 5 h, 2500 lm, 2, 3 einstellungen der weißen lichthelligkeit – 3000 lm, 1000 lm, 5 h, 5 h. Schnelllade- und batterieanzeige: die wiederaufladbare arbeitsleuchte verfügt über einen USB-Anschluss von Typ-C, um schnell für nur 2, 5 Stunden vollständig aufgeladen zu werden; 4-stufige Betriebsanzeige ermöglicht es Ihnen, den verbleibenden Akku zu überprüfen und den Ladevorgang sicherzustellen.

Mehrere beleuchtungsmodi: die wiederaufladbaren led-arbeitsleuchten können als rote und blaue Notfall-Stroboskoplichter verwendet werden und bieten Ihnen eine effiziente und zuverlässige Beleuchtungslösung – weißes Blinken, blaues Licht, rotes Licht, rotes Blinken, blaues Blinken und rotes und blaues Blinken abwechselnd. International products have separate terms, are sold from abroad and may differ from local products, and language of product, including fit, age ratings, labeling or instructions.5

5000mah akku wiederaufladbar bietet Ihnen jeden Modus nach Ihren Bedürfnissen. Arbeitslichtleiste unter der haube: design mit leistungsstarken magneten an jedem Ende, bequem in Aussparungen auf der Rückseite einzulegen, zwei drehbare Haken bieten flexible Aufhängemöglichkeiten über Ihren Arbeitsbereich, das kabellose Licht kann um 360 Grad gedreht werden, wenn nicht in Gebrauch.
ZnačkaMEIHUA #ad
VýrobceMEIHUA #ad
Hmotnost1.28