Top 10 Aschenbecher mit Deckel geruchsdicht – Popelníky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. K COOL

#ad

Tragbar, Raucher-Aschenbecher, handgeprägtes Muster, ausgefallenes Geschenk für Männer und Frauen Marineblau, K COOL Winddichter Aschenbecher mit Deckel, für drinnen und draußen, Metall

#ad
K COOL #ad - Hochwertiges Produkt. Material: zinklegierung, nickel/blei/Cadmiumfiligree und Emaille, handgestempelt, perfektes 3d-Muster, tolles Geschenk für Ihre Kinder-Liebhaber.

Beleuchten sie ihren Platz mit einem schönen Prägemuster. Stil: vintage & moderner stil, jubiläen, außer hält die hintern und asche gleichzeitig als Schmuckdose, Münzbehälter und so weiter. Anwendung: aschenbecher herunterdrücken, der Deckel verhindert, dass Asche fliegt und weniger Rauch zirkuliert, geruchsdicht für Ihren Raum. Größe: 10, 7 x 10, geeignet für drinnen und draußen, robust, elegant für Ihren Tisch-Haushalt, 5 x 13 cm, schöne größe und Gewicht, leicht zu tragen und zu reinigen. Vollkommen wenn Sie unzufrieden sind! Ein besonderes komplients-Geschenk für Geburtstage, handgefertigtes cooles Gadget als Aschenbecher, Partys.
ZnačkaK COOL #ad
VýrobceK COOL #ad
Výška4.13
Délka5.12
Hmotnost0
Šířka4.21
Číslo díluASH-002
ModelkaASH-002

2. SWISSHOME

#ad

2 v 1, Popelník s víkem odolný proti zápachu, Originál z ušlechtilé oceli v prémiové dárkové krabičce velikost M, SWISSHOME®, pro vnitřní i venkovní použití

#ad
SWISSHOME #ad - Tento popelník do větru dodrží, co slibuje, i při silném větru. Kvalita nejvyšší kvalita ušlechtilé oceli zajišťuje dlouhou životnost.

Velikost s výškou 7, 5 cm a šířkou 7 cm je tento popelník malým bratrem prodejní hity ve velikosti xl lze zakoupit také na amazonu. BezpeČnÉ už nikdy nepoletující popel. Záruky swissHOME. Vč. Víko zajišťuje, že obsah zůstane suchý. Jeho objem je pro větší večírky a časté použití více než dostatečný a téměř není nápadný. Etří jeho šetrná spodní strana umožňuje pohyb na všech površích, bez škrábanců! Suché déšť nebo sníh nemají šanci. Ideální pro návštěvy nekuřáckých domácností.
ZnačkaSWISSHOME #ad
VýrobceSWISSHOME Interior #ad
Výška1.6
Délka7
Hmotnost0.82
Šířka1.96
Číslo díluA
ModelkaA

3. JKR

#ad

Metall, Tischplatte, Vintage Winddichter Aschenbecher mit Deckel, Push-Down-Aschenbecher, Raucher-Aschenbecher, handgestempeltes, tragbarer Zigarettenaschenbecher für den Innen- und Außenbereich

#ad
JKR #ad - Größe: 10, 5 x 13 cm, schöne größe und gewicht, 7 x 10, stabiler tragbarer Aschenbecher für Ihren Tischhaushalt. Nach dem service: k cool garantiert Qualität und Service.

Volle rückerstattung, wenn Sie unzufrieden sind! Beleuchten sie Ihren Platz mit urigem Prägemuster. Verwendung: aschenbecher nach unten drücken, der Deckel verhindert, dass Asche austritt und weniger Rauch zirkuliert, reduziert Geruch für Ihren Raum. Material: hochwertige Zinklegierung, handgestempeltes perfektes 3D-Muster. Ein einzigartiges besonderes geschenk für Geburtstage, Jubiläen, kann gleichzeitig als Schmuckdose, handgefertigter cooler Gadget-Aschenbecher, Vatertag. Stil: vintage & moderner stil, partys, weihnachten, münzbanker und so weiter verwendet werden.
ZnačkaJKR #ad
VýrobceJKR #ad
Výška4.13
Délka5.12
Hmotnost0.9
Šířka4.21
Číslo díluV-A-002
Modelka8541851011

4. LAUYOO

#ad

Handgestanztes Rosenmuster, tolles Geschenk für Männer und Frauen Jade White- Shiny Gold Flower, LAUYOO Winddichter Aschenbecher mit Deckel für Zigaretten, tragbar, Metall, für drinnen und draußen

#ad
LAUYOO #ad - Nach service: wir garantieren Qualität und Service. Adidas Sportschuhe mit Stollen. Verwendungsmethode: drücken sie den Aschenbecher, der Deckel verhindert Fliegenasche und weniger Rauch zirkulieren, Geruchdicht für Ihren Raum.

Beleuchten sie ihren platz mit einem malerischen Prägemuster. Stil: vintage & moderner stil, münzbanker und so weiter sein. Ein besonderes kompliments-geschenk für geburtstag, außer hält die Hintern und Asche zur gleichen Zeit, herrliche Handarbeit Gadgets wie Ihr ausgefallener Aschenbecher, kann auch als Schmuckglas, Jahrestage, Party.

Größe: 10, 7 x 10, geeignet für innen- und außenbereich, 5 x 13 cm, tragbar für Ihren Tisch-Haushalt, stabil, schöne Größe und Gewicht, leicht zu tragen und zu reinigen. Material: zinklegierung, filigrane und emaille, perfektes 3D-Muster, frei von nickel-/blei/Cadmium, handgestempelt, tolles süßes Geschenk für Ihre Kinderliebhaber.
ZnačkaLAUYOO #ad
VýrobceLAUYOO #ad
Výška4.13
Délka5.12
Hmotnost0.93
Šířka4.21
Číslo dílu43551-111143

5. Anicoll

#ad

Větruodolný stolní pohárek na cigarety, Popelník z ušlechtilé oceli s víkem, moderní pohárky na vítr přenosné s protiskluzovou základnou pro venkovní i vnitřní použití černý velký

#ad
Anicoll #ad - Perfektně se hodí pro domov, bar, bufetu a tak dále. Protiskluzová základna – na dně popelníku má měkkou protiskluzovou podložku, nevytvoří žádný tón a nepoškrábe se pracovní plochu, když ji položíte na stůl, nepřeklopí. Velká kapacita a větruodolná – kapacita tohoto popelníku činí cca 700 ml 10 × 10 × 8 cm, klimatizacemi, nejlépe pro silné kuřáky; větruodolný popel se nevyfoukne do vzduchu větry, ušetříte čas na to, abyste během jednoho dne opakovaně vyhodili popel/pahýly, projíždějícími osobami nebo otevřením dopisních obálek atd.

Je velmi vhodné položit na stůl a v obývacím pokoji. Elegantní tvar a frabe, restauraci, party, hotel, kavárnu, abyste si mohli užívat života. Vypadá velmi moderně a stylově a bez problémů se hodí do každého dekoru, kancelář, ať už uvnitř nebo venku. Popelník má uprostřed odnímatelný sloupek, se kterým můžete cigaretu držet a mazat.

A sloupek lze snadno odstranit, můžete jej zcela umýt vodou z vodovodu. Iroké využití – popelník je skvělým dárkem pro kuřáky nebo nekuřáky. Inovativní design a snadné čištění. Vysoká kvalita z masivní ušlechtilé oceli – popelník lyihlou je vyroben z vysoce kvalitní masivní ušlechtilé oceli, váží cca 420 g, je velmi silný, tepelně odolný / vodotěsný, s dlouhou životností a nerozbitný, odolný proti větru / dešti. Popelník nebude rezavý, protože je vyroben z ušlechtilé oceli.
ZnačkaAnicoll #ad
VýrobceAnicoll #ad
Výška3.15
Délka3.94
Hmotnost0.93
Šířka3.94
Číslo díluAschenbecher Edelstahl mit Deckel,
ModelkaAschenbecher Edelstahl mit Deckel,
Záruka12 měsíců.

6. VIBOOS

#ad

VIBOOS Popelník s víkem na cigarety, větruodolný popelník z ušlechtilé oceli, velký, vhodný pro vnitřní i venkovní použití

#ad
VIBOOS #ad - Vyrobeno z odolné vysoce kvalitní ušlechtilé oceli, nikdy se nedeformuje, je odolná proti větru a dešti. Kónický design pomáhá popelníku stát pevně na stole, i když je větrný nebo deštivý, není snadné ho sfouknout. Minimalistický design se hodí ke každému vašemu nábytku pro vytvoření pohodlného obytného prostředí. Perfektně zadržuje popel a nedopalky cigaret a snižuje zápach, udržuje stůl čistý a hladký a zpříjemňuje vaši náladu. Perfektní doplněk pro domov, bar, kancelář, restauraci, party, kavárnu, dvůr, hotel, bufet atd.
ZnačkaVIBOOS #ad
VýrobceVIBOOS #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost1.08
Šířka3.54
Číslo díluV-12
ModelkaV-12

7. Solidhome

#ad

Solidhome XL popelník pro vnitřní i venkovní použití. Popelník s víkem z ušlechtilé oceli na zahradu a vnitřní použití.

#ad
Solidhome #ad - Perfektní pro venkovní použití: tento velký popelník pro venkovní použití je absolutně odolný proti povětrnostním vlivům a perfektně se hodí na zahradu nebo balkon. Prémiová kvalita: tento popelník z nerezové oceli byl několikrát dodatečně broušen a díky své silné tloušťce stěny má vysokou stabilitu a hodnotu.

Nadčasový design: ať už v kanceláři, na zahradě nebo na konferenčním stolku, na balkóně, tento větrný pohárek pro venkovní i vnitřní použití udělá díky svému jednoduchému designu všude dobrý dojem. Popelník 2 v 1: víko tohoto popelníku je multifunkční jako vlastní popelník, stejně jako víko.

Díky závitovému talíři uprostřed, se výborně hodí pro cigarety a doutníky. Perfektní pro vnitřní: díky přesnému víku zajišťujeme, že tento popelník je bez zápachu a díky protiskluzové podložce XXL bezpečně stojí a především je šetrný k povrchu stolu.
ZnačkaSolidhome #ad
VýrobceLucca Müller-Bachem #ad
Hmotnost1.5

8. Luxebell

#ad

Vnitřní popelník s protiskluzovým dnem, Luxebell Popelník, popelník s víkem z ušlechtilé oceli, přenosný popelník na zahradu a balkon zlatý

#ad
Luxebell #ad - Protiskluzová pěnová podložka dole: s protiskluzovou a protiskluzovou podložkou proti poškrábání, aby popelník neklouže a nepoškrábal desku stolu. Skvělý přístroj pro kuřáky: nemusíte ji vyprázdnit přímo po uzené cigaretě, povrch jemným leštěním, žádné škrábání rukou.

Popelník s víkem velký: 10 × 10 cm. Tento popelník je velmi robustní a je vyroben ze silné ušlechtilé oceli. Víko lze použít také samostatně jako popelník. Dné starosti, čistý a uklizený, cigarety byly všude na zahradě po zahradní party. 3 otvory a 1 středový sloupek větrná popelník z nerezové oceli: popelník má 3 otvory ve tvaru U a 1 vyjímatelný držák sloupku uprostřed, může držet cigaretu a uhasit pahýl, velmi pohodlné použití ve vašem každodenním životě.

Zvýšení hloubkového designu má dostatečnou kapacitu a zabráníte tomu, aby vítr vyfoukl saze. Popelník 2 v 1 s víkem, pachově odolný: víko popelníku může uzavřít zápach nekuřáků, zadržuje déšť a zabraňuje tomu, aby děti zasáhly do popelníku. Díky hmotnosti a gumové noze nabízí popelník vynikající stabilitu.
ZnačkaLuxebell #ad
VýrobceLuxebell #ad
Výška3.74
Délka4.06
Hmotnost1.1
Šířka4.06
Číslo díluHU-XI-16

9. OILP

#ad

Außenbereich, winddicht/regendicht, Schwarzer cooler Aschenbecher für Zigaretten im Freien mit Deckel, geruchsdicht, rauchfrei, Outdoor-Aschenbecher für Terrasse, moderne Dekoration schwarz, groß

#ad
OILP #ad - Der zigaretten aschenbecher ist ideal für die Terrasse oder sogar windige Bereiche. Eine großartige Möglichkeit, sauber und schlank. Keine asche weht überall. Wenn sie reinigen möchten, schrauben Sie einfach die Spindel heraus. Es ist nicht unordentlich, mit dem Sie alle hässlichen Hintern oder Asche sehen können.

Sieht einfach, aber edel aus. Funktionaler und wirklich schöner Aschenbecher. Winddicht und regenfest: der aschenbecher für den außenbereich besteht aus 201 edelstahl, die einzigartige Form und der Deckel schützen vor Wind und Regen, er ist nicht leicht abzublasen/fallen an einem windigen Tag oder einem Gewitter und der Deckel bleibt auf der Oberseite hält Regen draußen. Eine tolle Dekoration für Ihr Zuhause. Rutschfeste matte auf der unterseite verhindert ein Verrutschen und Verkratzen der Tischplatte.

Einfach zu bedienen und zu reinigen: die zigarettenaschenbecher für den innen- und außenbereich haben eine abnehmbare Spindel in der Mitte, die Ihnen hilft, Gerüche zu verstecken. Das reservoir ist groß genug, ohne häufig geleert zu werden. Spülen sie unter dem Wasserhahn ab. Großes fassungsvermögen: das funktionale design sorgt dafür, um die Hintern für ein paar Tage zu halten, dass der große Aschenbecher viele Hintern im Inneren hält. Nicht wie ein großer offener Aschenbecher, unansehnliche Asche zu verstecken.
ZnačkaOILP #ad
VýrobceOilp #ad
Výška4.7
Délka4
Hmotnost0.99
Šířka4
Číslo díluAshtray b002
ModelkaAshtray b002

10. Shencai

#ad

Windfester Aschenbecher für Zigaretten Edelstahl Außen Innen Terrasse Home Office Dekoration mit Deckel rauchfrei bedeckt winddicht geruchsdicht

#ad
Shencai #ad - Es rostet nicht und kippt nicht im Wind, also keine Sorge, regenfest und rutschfest zu sein und sieht dabei elegant aus. Dieser stilvolle aschenbecher mit hoher Kapazität sieht aus wie ein Dekorationsstück. Die rutschfeste matte auf der Unterseite sorgt dafür, dass Ihre Möbel nicht zerkratzt werden. Ausgestattet mit 3 abgestuften Aussparungen und einem mittleren Pfosten hält dieser Aschenbecher Ihre Zigaretten sicher fest: groß oder klein.

Der deckel ist nicht nur ideal zum Abdichten von Rauch und um Gerüche fernzuhalten, sondern auch als unauffälliger Aschenbecher. Modernes design – dieser aschenbecher ist perfekt für drinnen und draußen; das design aus gebürstetem edelstahl passt zu jedem Einrichtungsstil. Sauberkeit – das schwere design hält diesen aschenbecher an ort und stelle, damit ihre hintern nicht auf ihrer terrasse oder Ihrem Tisch verschütten. Einfach zu reinigen - der mittlere feuerlöscher ist ideal zum Halten von Zigarren und Zigaretten und Schnuffeln nach Fertig, kann aber auch schnell abgeschraubt werden für eine einfache Reinigung.

Langlebig - hergestellt aus dickem, um winddicht, es draußen zu lassen. Der deckel hält regen draußen und stößt herein, so dass keine lästigen, stinkenden Verschmutzungen und verstreute Asche mehr gereinigt werden müssen. Niemand würde jemals wissen, dass es tatsächlich bis zu 2 Packungen Zigaretten versteckt ist. Dieser robuste aschenbecher wurde entwickelt, hochwertigem Edelstahl wurde dieser Aschenbecher für die Ewigkeit gebaut.
ZnačkaShencai #ad
VýrobceShencai Hardware factory #ad
Výška4.8
Délka4.2
Hmotnost1
Šířka4.2