Top 10 Aufbewahrung Spielzeug Badewanne – Hračky do vany

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Skip Hop

#ad

Skip Hop Úložný koš na hračky do vany Moby

#ad
Skip Hop #ad - Samostatný stojan zachycuje přebytečnou vodu. Snadno uchopitelná rukojeť. Dostatek místa pro spoustu hraček. Velké odvodňovací otvory na dně pro rychlé sušení a proudění vzduchu. Ruční praní v teplé mýdlové vodě – před uložením nechte uschnout na vzduchu.
ZnačkaSkip Hop #ad
VýrobceSkip Hop #ad
Výška13.78
Délka10.8
Hmotnost1.7
Šířka10.8
Číslo díluS9M408710
Modelka9M408710
ZárukaŽádná záruka výrobce

2. HABA

#ad

303866, hračka do vany od 12 měsíců, HABA, koupací člun zvířecí námořníci ahoi! , sada z lodi do vany se třemi prsty-loutkami k nasazení, kachna a myš, žába, hračka do koupele s lodí

#ad
HABA #ad - Flexibilní použití: zvířata se mohou v lodi umístit v libovolném pořadí, což zajišťuje rozmanité možnosti hraní. Zábavná vodní hračka: tato všestranná hračka do vody se postará o zábavu ve vaně nebo v brouzdališti.

Fantastická cesta: s malou červenou lodí mohou děti vyrazit na nápadité dobrodružné cesty a vzít si s sebou své veselé zvířecí přátele, jako je žába, kachna a myš. Plovoucí a funkční: Člun plave na hladině vody a může si vzít na palubu i jiné malé hračky do koupele. PiČkovÉ puplovky prstŮ: pokud zvířata námořníci nejsou na lodi, lze je použít jako loutky s prsty, aby si s dětmi mohly hrát a podporovat jejich fantazii.
ZnačkaHABA #ad
VýrobceHABA #ad
Výška3.15
Délka6.3
Hmotnost0.33
Šířka3.15
Číslo dílu303866
Modelka303866
Záruka148 let zákonná záruka

3. Disney Store

#ad

Vhodné od 12 měsíců, obsahuje figurky od Anny, Disney Store oficiální sada hraček do koupele "Ledová královna – zcela nestydatá", Olafa, 5dílná, Svena a Kristoff s úložným kbelíkem, ELSA

#ad
Disney Store #ad - Snadné skladování: po koupání se vše dostane do robustního plastového kbelíku. Sada je vhodná pro děti od 12 měsíců. Ten je opatřen sítkem a hubicí, aby mohla odtékat veškerá voda a hračka je uložena do sucha až do příštího použití.

Oficiální hračka disney: při nákupu v disney store na amazonu si můžete být jisti, že se hračka do koupele z "Ledová královna – zcela nemrzlý" jedná o originální zboží. Disney - koupací hračka: s naší sadou hraček do koupele od "ledová královna" bude koupání pro tvé malé nejčistší potěšení! Elsa, Anna, Olaf, Sven a Kristoff jsou uloženy v průhledném kbelíku s barevným sítkem.

Fantastická zábava při koupání: tato hračka do koupele podněcuje fantazii tvého maličkoho. Z robustního plastu: každá figurka je vyrobena ze stabilního plastu, který zaručuje hodiny zábavy při koupání. Panenky elsa a anna a její přátelé mají přesně tu správnou velikost pro malé ruce a zajišťují nejrůznější vzrušující dobrodružství ve vaně.
ZnačkaDisney Store #ad
VýrobceDisney #ad
Výška4.33
Délka2.36
Šířka2.36
Číslo dílu5057966043409
Modelka5057966043409
ZárukaZáruka výrobce

4. Disney Store

#ad

Disney Store Offizielles Badespielzeugset „Vaiana“, 5-teilig, Vaiana-Spielzeug mit Aufbewahrungseimer, Pua, Maui, enthält Figuren von Vaiana, geeignet ab 6 Monaten, Heihei und Tamatoa

#ad
Disney Store #ad - Offizielles disney-spielzeug: beim kauf im disney Store auf Amazon kann man sich sicher sein, dass es sich bei dem Badespielzeugset aus „Vaiana“ um Originalware handelt. Die spielfiguren von vaiana, pua, Maui, Heihei und Tamatoa sind in einem durchsichtigen Eimer mit einem bunten Siebdeckel untergebracht.

Aus robustem kunststoff: jede figur ist aus stabilem Kunststoff gefertigt, der stundenlangen Badespaß garantiert. Die puppen von vaiana und ihren freunden haben genau die richtige Größe für kleine Hände und sorgen für allerlei spannende Abenteuer in der Badewanne. Dieser ist mit einem siebdeckel und Ausguss versehen, damit das gesamte Wasser abfließen kann und das Spielzeug bis zum nächsten Einsatz trocken verstaut wird.

Disney-badespielzeug: mit unserem badespielzeugset treffen der Himmel und das Meer beim Baden aufeinander. Das set ist für Kinder ab 6 Monaten geeignet. Fantasievoller badespaß: dieses badespielzeug wird die fantasie deines Kleinen anregen. Einfache aufbewahrung: nach dem baden kommt alles in den robusten Plastikeimer.
ZnačkaDisney Store #ad
VýrobceDisney #ad
Výška3.94
Délka3.15
Šířka3.54
Číslo dílu5057966092278
Modelka5057966092278

5. Munchkin

#ad

Munchkin Quack Badewannenablage

#ad
Munchkin #ad - Spielzeug und Badeutensilien sind aufgeräumt und griffbereit. Enthält 2 anpassbare Trennwände und 1 Seifenschale mit Waschlappenhaken. Kann so am badewannenrand platziert werden, dass der Wasserhahn keine Gefahr für Ihr Baby darstellt. Abtropflöcher ermöglichen schnelles Trocknen und verhindern, dass sich an Gegenständen Schimmel bildet. Xtra grip-material sorgt dafür, dass die Ablage sicher auf dem Rand aufliegt.
ZnačkaMunchkin #ad
VýrobceMunchkin Asia Limited #ad
Výška3.94
Délka35.04
Hmotnost1.57
Šířka5.79
Číslo dílu01209801WWW
Modelka01209801-SIOC

6. B.

#ad

Dětská hračka, rybářská hračka, stohovatelný pohár, vana od 1 roku, ryby, B. toys 13dílná hračka do vany Baby s lodí

#ad
B. #ad - Proměňte vanu s touto 13dílnou sadou hraček do koupele pro miminka v oceán plný zábavy! ryby lze chytat pomocí rybářského koutu, hrnky jsou skvělé na mytí, zalévání a stohování.

Obsahuje: 1 plovoucí člun, 3 kelímky, 1 rybářský háček, 1 kapitán, 1 záchranný kruh, 4 ryby na rybaření, 1 hřeben na chobotnici a 1 kartáč na nehty velryba. Součástí dodávky je i veselý hřeben a kartáč na nehty. Loď a její kapitán mohou plavat na vodě a po koupání lze vše uložit do člunu pod palubou. Hračku pro děti doporučujeme od 12 měsíců. Toys: b. Toys od battat je rodinný podnik, který byl založen v roce 1897. Lun na hraní je cca 28 × 20 × 17 cm d × š × v. Proč rodiče věří b. Tato oceněná koupací hračka může zlepšit koordinaci ruky a očí a podporuje představivost při hraní.
ZnačkaB. #ad
VýrobceB. Toys #ad
Výška6.5
Délka11
Hmotnost2.2
Šířka7.5
Číslo díluBX1938Z
ModelkaBX1012Z
ZárukaZákonná záruka

7. Sophie la Girafe

#ad

Vulli 010401 koupací Příručka Sophie La Girafe, vícebarevná

#ad
Sophie la Girafe #ad - Na 8 stran může vaše dítě různé druhy ryb a přitom objevují význam malých/tloušťka, pravidelně/kulatý atd. Koupací knihu je z eva a tak snadné čištění, pro dokonalé hygieny. Jedna quitsche, skryté v sophies hlavy, zajišťuje ještě větší zábava při koupání. Památkami.
ZnačkaSophie la Girafe #ad
Výrobceelements for kids GmbH #ad
Výška0.98
Délka5.91
Hmotnost0.09
Šířka6.69
Číslo díluNC-025
Modelka523417

8. Paully's

#ad

Paullys Koupací zvířátka – hračky do vany – hračky do koupele – 4dílná sada hraček do koupele pro miminka a malé děti – mačkavá zvířátka s otvory ze silikonu bez BPA – unisex barvy – podporuje

#ad
Paully's #ad - Písek, chlór nebo jiné nečistoty tak lze snadno odstranit. Díky stlačení figurek vystříkne voda k radosti dítěte. Vhodné pro děti: tyto čtyři koupací figurky ve tvaru kočky, medvěda, sovy a zajíce jsou vyrobeny z měkkého silikonu bez BPA v genderově neutrálních barvách.

Koupací hračka je 5 x 8 cm, vejde se do každé tašky a dá se vzít všude s sebou. Lze použít kdekoliv: tato mačkaná zvířátka lze používat nejen doma ve vaně, ale jsou také vhodná pro bazén a pláž. Zábava do koupele pro děti: tato hračka do vany je skvělá zábava pro miminka a děti. Ať už k narozeninám, k vánocům, nebo k Velikonocům, v adventním kalendáři nebo jen tak. Perfektní nápad na dárek.

Perfektní dárek: rozzářit dětské oči s vanou. Jsou flexibilní a podporují při mačkání, motoriku a hmatové vnímání dítěte. 4 zvířata do koupele mají různé otvory, kterými se voda dostane dovnitř. Snadné čištění: protože se hračky do vany dobře otevírají, mohou beze zbytku uschnout a netvoří tak plísně. Jsou odolné vůči varu, takže lze odstranit i případné neviditelné zbytky. V krásném balení se perfektně hodí jako dárek.
ZnačkaPaully's #ad
VýrobcePaully's #ad
Výška3.94
Délka8.66
Šířka2.36
Číslo dílu353205
Modelka353205
ZárukaZáruka výrobce: 2 roky od data nákupu

9. tetesept

#ad

Tetesept Děti zábava při koupání kuličky do koupele vesmír hrdina koupelna – pestrá dětská přísada do koupele pro mimozemskou zábavu ve vaně – dětská koupel se třpytkami, vůní melounu a recepturou pro

#ad
tetesept #ad - Pečující receptura s vůní melounu: s mandlovým olejem a kakaovým máslem je přísada do koupele s vesmírným hrdinou optimálně přizpůsobena péči o citlivou dětskou pokožku. Mimozemské třpytky: pestré koupelové perly jsou snadno rozpustné a vytvářejí jemný lesk a třpytivý efekt ve vodě do koupele / použití: Přidejte obsah sáčku do vody a dítě koupejte 10-20 minut.

Rozsah dodávky: 8 x 60 g koupelové perly vesmírný hrdina kouzelná koupel od tetesept / barevný koupací průkaz pro děti od 3 let – jemné čištění a pečující / dětská koupel přizpůsobená citlivé dětské pokožce. Tato dětská přísada do koupele neobsahuje silikony, parafíny a minerální oleje – nezávadné potravinářské barvivo barví vodu do koupele a zajišťuje zábavu při koupání / snášenlivost s pokožkou dermatologicky testována.

Mimozemská zábava při koupání: roztomilá dětská zábavná koupel obsahuje příběh o koupání a malé třpytivé koupací perly, které vodu zbarví modře – koupání je tak zábavné.
Značkatetesept #ad
VýrobceMerz Consumer Care GmbH #ad
Hmotnost1.06
Číslo dílu21374
Modelka21374

10. Weilim

#ad

Interakce,, Vysavač hračka pro děti Hračka do koupele od 3 4 5 let skladování velikonočních vajec 10 kusů měkkých silikonových stavebnicových bloků, přísavka se zvířecím tvarem pro rodiče a děti

#ad
Weilim #ad - Reliéfní vzory zvířat a arabské číslice na obou stranách hračky mají jedinečný design. Jednoduše umístěte tuto kvalitní silikonovou přísavku na jakýkoli plochý povrch a sledujte, koupelny a všeobecné cestování. Toto jsou nejlepší hračky na podporu vývoje malých dětí. Jedinečný design přísavky tato sada s 10 přísavkami je vynikající výukovou hračkou pro děti od tří let.

Bez bpa, snadno se čistí. Perfektní hračky do koupelny pro děti od 3 let, latexu a netoxické, kromě toho jsou zábavnou úlevou od stresu. Tato stohovatelná sací hračka podporuje kreativitu a zapojení dítěte a pomáhá také při rozvoji motorických schopností, koordinace rukou a očí, vizuálního myšlení a zaměření. Ideální dárek pro děti tento přenosný a roztomilý design, který je dodáván s krabičkou na vejce, narozeninám, vánocům, novému roku, je vynikající volbou pro 3 až 7leté chlapce a dívky k Velikonocům, Halloweenu a Díkůvzdání.

Měkké a bezpečné hračky do koupele tyto senzorické přísavné hračky pro děti jsou vyrobeny z kvalitního, trvanlivého silikonu vhodného pro potraviny. Mnoho způsobů hraníspojte se, konstruujte a vytvářejte! nechte fantazii svého dítěte běžet divoce, okna, jak s ní dítě interaguje. Tyto vzory mohou děti vnímat očima a dotykem, což přispívá k intelektuálnímu rozvoji, kognitivním schopnostem a praktickým schopnostem. Kreativní montessori hračkyspojte tvary a vytvořte nové herní zážitky. Ideální pro kočárky, vysoké židle, zatímco má hodiny smyslného potěšení při hraní a tvoření.
ZnačkaWeilim #ad
VýrobceShen Zhen Shi Hong Jing Zhi Chuang Ke Ji Ltd #ad
Výška4
Délka7
Šířka4
Číslo díluMCT605
ModelkaMCT605
Záruka6 měsíců od data nákupu