Top 10 Blumentopf Groß mit Rollen – Květináče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lechuza

#ad

LECHUZA CLASSICO Premium LS 21 antracitová metalická 16023

#ad
Lechuza #ad - Rozsah dodávky: 1x lechuza classico premium ls 21, rozměry: 22 x 20, zásobník vody: 0, materiál: plast, vložka pro rostliny: Ø 18, 5 cm, vč. Zalévání méně často: snadné plnění nádrže pro samostatné zásobování rostlin vodou, LECHUZA-PON vč.

Zavlažovacího systému a rostlinné vložky, 5 cm, 8 l. Klasický, perfektní na každé ploše v domě nebo na zahradě, kulatý květináč z kolekce Premium s vyjímatelnou vsadkou na rostliny, použití v samostatném uspořádání nebo ve skupině. Made in germany: kvalitně zpracovaný, uv odolný květináč z plastu, ordinace nebo obchodní prostory rozměry: Ø 22 x 20 cm zásobník na vodu: 0, 8 l Objem rostliny: 3 l Použití na rostliny:.

Dné hromadění vody: kontrola množství náplně pomocí dodaných indikátorů hladiny vody, šroub na zem pro odtok přebytečné vody v dešti, vyjímatelná vložka na rostliny se stabilními rukojeťmi pro snadné přezimování nebo výměnu výsadby. Dlouhodobého hnojiva jako drenážní vrstva pro optimální dávkování přívodu vody a živin. 18, ideální pro obytné prostory, foyery, matný lak, 5 cm.
ZnačkaLechuza #ad
Výrobcegeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Výška7.87
Délka8.27
Hmotnost2.65
Šířka8.27
Číslo díluCharcoal - Metallic
ModelkaCharcoal - Metallic

2. Lechuza

#ad

LECHUZA CUBE Premium 50 antracit metalická 16563

#ad
Lechuza #ad - Prémiový povrch: kvalitně lakovaný povrch s vysokým leskem vyzařuje eleganci a exkluzivitu. Vhodné do interiéru: kvalitně lakované povrchy a čisté tvary se stylově hodí do každého stylu bydlení.

Zavlažovacího systému, rostlinného substrátu lechuza-pon jako drenážní vrstva a vyměnitelná vložka na rostliny se zapuštěnými rukojeťmi a ukazatelem hladiny vody. S praktickým ukazatelem hladiny vody pro plnou kontrolu zalévání. Vyrobeno v německu: vysoce kvalitní plast, 100% recyklovatelný, s dlouhou životností a nerozbitný. Materiál: plast rozměry: 49 x 49 x 49, 5 cm zásobník vody: 14 l objem rostlin.

K dostání v různých barvách a velikostech. 61 l vložka na rostliny: 44 × 44 cm. Vše v jednom: 1 × nádoba na rostliny cube premium, vč. Se zavlažovacím systémem: originální zavlažovací systém lechuza integrovaný v květináči dodává rostlinám spolehlivé množství vody. Ideální pro všechny pokojové rostliny.
ZnačkaLechuza #ad
Výrobcegeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Výška19.69
Délka19.69
Hmotnost13.89
Šířka19.69
Číslo dílu16563
Modelka16563

3. D'vine Dev

#ad

Weiß-grau-schwarz-gebräunt, 15,2 cm Keramik Pflanztopf für Pflanzen mit Drainageloch und Untersetzer, 2er Set Pflanzentopf, 94-V-S-C

#ad
D'vine Dev #ad - Abflusslöcher und abnehmbare/perfekt passende Keramik-Untertassen im Lieferumfang enthalten. Packung mit 2 blumentöpfen – 15, 2 cm Durchmesser 13, 7 cm innendurchmesser x 15, 2 cm Höhe. Minimalistisches design – einfaches, elegantes und modernes rundes Design. International products have separate terms, including fit, are sold from abroad and may differ from local products, and language of product, age ratings, labeling or instructions. Inklusive zubehÖr - Edelstahl-Mesh-Netze und Tisch-Pads.
ZnačkaD'vine Dev #ad
VýrobceD'vine Dev #ad
Výška6
Délka6
Hmotnost8
Šířka6

4. Kreher

#ad

Kreher XXL květináč s průměrem 60 cm a výškou 59 cm. Z plastu v antracitové barvě v moderním optickém pletení. Jako XXL květináč na stromky, trávy nebo jako mini jezírko na zahradu a terasu!

#ad
Kreher #ad - Pro soukromé domácnosti nebo pro obchodníky – do těchto XXL hrnců Matuba se hodně vejde a skvěle se vám hodí. Super xxl matuba pletený květináč z robustního plastu HDPE ve skvělém vzhledu výpletu a tlumené antracitové barvě.

Vysoce kvalitní vzhled a zpracování | odolná vůči uv záření a povětrnostním vlivům | lehká a přesto robustní | moderní vzhled | vrchní zpracování. Xxl objem pro stromeček nebo palmy. Bez otvorů v podlaze lze vyvrtat, tak i venku! vnější rozměry Ø x v nahoře: 60 x 59 cm | vnější rozměr Ø na dně: 37, proto se používá jak uvnitř, 5 cm | barva: Bílá | Design: vzhled opletení | Materiál: HDPE plast odolný proti mrazu.
ZnačkaKreher #ad
VýrobceKreher #ad
Výška23.23
Délka23.62
Šířka23.62
Číslo dílu90106

5. BigDean

#ad

Hnědý – květináč odolný vůči povětrnostním vlivům – odtok vody odolný vůči UV záření z nerozbitného plastu – vhodný pro vnitřní + venkovní, kulatý, BigDean 3× květináč s podtáckem, ø 50 × V 38 cm

#ad
BigDean #ad - Terase nebo balkonu. Mnohostranně použitelné: květináče vytvářejí skvělou středomořskou atmosféru na zahradě, rostliny a palmy, jak pěstovat květináče. Zde si doma najdou nejen květiny, chilli, citróny, ale také bylinky, resp. Květináče jsou díky modernímu designu – v kombinaci s vašimi květinami nebo rostlinami – vždy poutají pozornost.

Vysoce kvalitní materiály: díky použití stabilního a nárazuvzdorného pp plastu jsou naše květináče a podložky pod rostliny odolné proti povětrnostním vlivům, UV záření a mají dlouhou životnost. Nabízí vám bezpočet možností, rostliny aloe vera nebo olivovníky. Voda tak efektivně odtéká a chrání před hromaděním vody. Střední vzhled: naše květináče přesvědčí svým kulatým designem a středomořským zakřiveným vzhledem, robustností a možností odvodnění.

Jsou perfektně vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Také v interiéru se postarají o skvělé barevné akcenty. Podrobnosti: vnější průměr květináče: cca 50 cm // výška květináče: cca 38 cm // vnější průměr podložky: cca 41, 5 cm // barva: hnědá // rozsah dodávky: 3x květináč + 3 x podložka // rozměry detailů najdete na fotografiích. V závislosti na výrobě je možné, že se otvory ještě musí otevřít. Odtok vody: na dně květináčů jsou předem vyřezané otvory pro možnost odvodnění.
ZnačkaBigDean #ad
VýrobceThats Shopping GmbH #ad
Číslo dílu803488

6. Lechuza

#ad

LECHUZA QUADRO Premium LS 43 bílá vysoký lesk 16180

#ad
Lechuza #ad - Vše v jednom: 1x květináč quadro premium ls, vč. Se zavlažovacím systémem: originální zavlažovací systém lechuza integrovaný v květináči dodává rostlinám spolehlivé množství vody. Zavlažovacího systému, 5 x 36, rostlinného substrátu lechuza-pon jako drenážní vrstva a vyměnitelná vložka na rostliny s ukazatelem hladiny vody a zapuštěným rámem rukojeti v barvě nádoby.

S praktickým ukazatelem hladiny vody pro plnou kontrolu zalévání. Prémiový povrch: kvalitně lakovaný povrch s vysokým leskem vyzařuje eleganci a exkluzivitu. Vhodné do interiéru: kvalitně lakované povrchy a čisté tvary se stylově hodí do každého stylu bydlení.

Materiál: plast rozměry: 43 x 43 x 39 cm zásobník vody: 9, 7 l Objem rostliny: 32 l Vsadbová vložka: 36, 5 cm. Vyrobeno v německu: vysoce kvalitní plast, 100% recyklovatelný, s dlouhou životností a nerozbitný. Ideální pro všechny pokojové rostliny. K dostání v různých barvách a velikostech.
ZnačkaLechuza #ad
Výrobcegeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Výška15.75
Délka16.93
Hmotnost15.65
Šířka16.93
Číslo dílu16180
Modelka16180

7. TECHYANG

#ad

Herzförmiger Gartentopf-Mover, 50.8 cm, Pflanztöpfe, schwarz, rollender Pflanzenständer mit Rollen, robust, für den Innen- und Außenbereich, Pflanzenbehälter mit Rädern

#ad
TECHYANG #ad - 50, sehr stark und arbeitssparend, 8 cm extra großer rollender pflanzenständer: techyang rollender pflanzenwagen ist ca. Es ist rostfrei und korrosionsbeständig, um große Pflanzen im Winter ins Haus zu bringen, der mit 9 Rädern geliefert wird, und hat ein stummes Design für reibungslose und leise Bewegung.

Wir sind zuversichtlich von unserer pflanzenwagen-Qualität, wir geben Ihnen innerhalb von 90 Tagen nach dem Kauf eine 100% Rückerstattung. 227 kg robuster pflanzenbehälter, sehr einfach zu montieren: es hat nur 4 einfache schritte für die Installation. Räder rollen und drehen sich leicht, auch mit dem Gewicht, und die Rollen können arretiert werden. Dies macht es zu einer großartigen wahl, UV-beständigem Kunststoff, während sie trotzdem das Sonnenlicht erhalten, die sich um 360 Grad drehen lassen. Saving time & labor garden plant pot mover: maximum load-bearing capacity of techyang plant roller cart is up to 500lbs.

Pflanzenständer für drinnen und draußen: dieser große rollende pflanzenwagen kann nicht nur für schwere pflanzen, große Topfbäume, Heizungen, alles, Strandschirme verwendet werden, große Vasen, Weihnachtsbäume, größere Keramiktopfpflanzen, was Sie bewegen möchten, Whiskyfässer oder robuste Mülleimer, sondern ist schwer zu bewegen.50, unabhängig von Form und Größe. Es ist besser geeignet für große und schwere Topfpflanzgefäße als andere 68 kg oder 150 kg oder 200 kg Pflanzbehälter. Es wurde entwickelt, um es einfach zu machen, große Topfpflanzen zu bewegen, das sie brauchen.
ZnačkaTECHYANG #ad
VýrobceTECHYANG #ad
Výška4
Délka20
Hmotnost7
Šířka20
Číslo díluTY315 Plant Caddy
ModelkaTY315 Plant Caddy

8. Fox & Fern

#ad

Květináč L – velký včetně odtoku vody – květináč vysoký 27 cm – květináče pro pokojové rostliny – průměr květináče 30 cm – květináče velké – květináče na rostliny – květináč – bílý matný

#ad
Fox & Fern #ad - Tento květináč v bílé barvě je navíc odolný vůči UV záření a mrazu. Ušetřete nyní při nákupu své moderní sady z květináče a stojanu na rostliny. Potah v mini vzhledu: tento květináč o průměru 30 cm zaujme svým vysoce kvalitním designem a matným povrchem.

Doživotní záruka: díky vysoké kvalitě našich výrobků je zaručena nekonečná životnost. Příroda doma: dejte svým rostlinám vylepšený tento květináč s tímto velkým květináčem. Jednoduše vyhledejte amazon "květinový stojan" a u pokladny použijte slevový kód "AGOODFIT10" pro 10% slevu na vaši individuální sadu rostlin. Ručně vyrobeno z vláknitého kamene: opticky identické, avšak o 70 % lehčí než keramika, jsou tyto květináče vhodné pro pokojové rostliny stejně jako jako květináče pro venkovní použití.

Optimální kombinace: tento květináč / květináč se perfektně hodí k našim stojanům na rostliny velikosti L, které jsou vyrobeny z trvale udržitelného dřeva. Navíc může u tohoto květináče jednoduše odtékat přebytečná voda díky drenážní zátce v zemi. Díly této sady květináčů se perfektně hodí k sobě s minimálními nároky na instalaci, zcela bez lepidla nebo šroubování.
ZnačkaFox & Fern #ad
VýrobceFox & Fern #ad
Výška11.81
Délka11.81
Hmotnost4.19
Šířka11.81
Číslo dílu8719327037393
Modelka8719327037393

9. Happy Flower

#ad

černá, 4 velikosti, kulatý vzhled ratanu, květináče 300, květináč vč. vložky, Happy Flower Květináč MultiProject, 4 barvy

#ad
Happy Flower #ad - 4 barvy: antracitová, béžová, bílá, tmavě hnědá. Rozměry: 200 = ø 200 mm x 190 mm výška | 250 = ø 250 mm x 224 mm výška | 300 = ø 300 mm x 270 mm výška | 400 = ø 400 mm x 375 mm výška objem zemní nádoby: 200 = 4 l | 250 Vyrobeno v EU.

7, 5l | 300 = 15 l | 400 = 35 l. Květináče v ratanovém vzhledu z plastu s vyjímatelnou vložkou, usnadňuje výměnu rostlin. Vhodné pro vnitřní i venkovní použití, zkrášlí vaši zahradu, obývací pokoj nebo terasu. Hledání amazon: b07SG57HR3. Barvy a vzor ratanu jsou stejné jako u našich čtvercových květináčů.
ZnačkaHappy Flower #ad
VýrobceP.H.U.OSZKINS ADRIAN OSZKINIS #ad
Hmotnost2.65

10. elho

#ad

Elho Greenville kulatý 30 – květináč pro vnitřní a venkovní použití – samozavlažovací hrnec – 100% recyklovaný plast – Ø 29,5 × V 27,8 cm – zelená/listově zelená

#ad
elho #ad - Jeho barva zůstává krásná jak uvnitř, tak i venku, je mrazuvzdorná a dobře snáší. Proto se najde vhodný květináč pro každou místnost a každou rostlinu. To je skvělý pocit! věděli jste, že rostliny dělají radost, že se cítíte zdravěji a že vám dodají energii? Hodně zábavy s tím! Vysoce kvalitní plast | vyrobeno ze 100% recyklovaného plastu – s větrnou energií a navíc 100% recyklovatelný.

Mix & match | tento květináč je k dostání v různých barvách a velikostech, které můžete snadno vzájemně kombinovat. 3letá záruka.

Včetně podložky | greenville je důkazem toho, že vzhled a účelnost mohou jít ruku v ruce. Květináč má atraktivní, štíhlý design a je opatřen podložkou. Dlouhá životnost | květináč je vyroben tak, že z něj budete mít radost obzvlášť dlouho. Nemusíte si proto dělat starosti. Příroda v domě | s produktem elho si do domu přinesete přírodu.
Značkaelho #ad
VýrobceELHO #ad
Výška10.94
Délka11.61
Hmotnost1.9
Šířka11.61
Číslo dílu123
ModelkaGreenville Pflanztopf Ø30 cm
Záruka3letá záruka výrobce.