Top 10 Brunnen Für Draußen – Venkovní fontány

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Biscottini

#ad

Wandbrunnen gartendeko Vintage, Wandbrunnen 100% Made in Italy Handarbeit, Biscottini Wandbrunnen zum Aufhängen 45x36x64cm, Brunnen in Terrakotta

#ad
Biscottini #ad - Toskanische tradition: dieser gartenbrunnen wird von Hand nach den alten toskanischen Traditionen der Tonverarbeitung hergestellt und garantiert ein authentisches handwerkliches Erlebnis. 100% made in italy: dieser brunnen garten ist ein authentisches italienisches Produkt, das mit Leidenschaft und Handwerkskunst im Herzen der Toskana hergestellt wird und höchste Qualität und Authentizität garantiert.

Witterungsbeständigkeit: dank der qualität der verwendeten Erde und des traditionellen Kochsystems ist dieser gartenbrunnen für außen extrem frost- und witterungsbeständig und garantiert eine lange Lebensdauer.

Chic antique: dieser brunnen ist ideal für Liebhaber von Country- und Shabby-Chic-Dekor und verleiht jedem Ambiente einen Hauch von Rustikalität und italienischem Charme. Ideale abmessungen: mit einer breite von 45 cm, einer Tiefe von 36 cm und einer Höhe von 64 cm hat der Brunnen die perfekte Größe für verschiedene garten.
ZnačkaBiscottini #ad
VýrobceBiscottini #ad
Výška25.2
Délka17.72
Šířka14.17

2. Esotec

#ad

2W solární modul s přímým provozem, velikost cca 31 x 31 x 55 cm,, čerpadlo s nízkým opotřebením, Solární kaskádová fontána Livorno Terakota, fontána vodní fontána zahradní fontána solární fontána

#ad
Esotec #ad - Dekorativní terakotová kaskádová fontána pro vaši terasu, balkon nebo zahradu. Napájeno účinným solárním jezírkovým čerpadlem s dlouhou životností se zde postará samotné slunce. Dopravní výška 0, čerpací výkon max.

Celkové rozměry dxŠxv: cca 31 x 31 x 55 cm, průměr džbánku: cca 10 cm, průměr tří malých misek: cca 13 cm, průměr velké spodní misky: cca 31 cm. Stabilní kovová konstrukce zajišťuje bezpečné stání, zatímco jednotlivé tvarově krásné keramické misky ztělesňují typický středomořský styl. 170 l/h, materiál: terakota, není nutný přívod proudu – ekologické díky solárnímu provozu.

Solární fontána dodá vaší zahradě, terase nebo balkonu šikovně toskánský nádech a díky jemnému toku vody vám pomůže při relaxaci rozvíjet duši. Výkonný 2wp solární modul v přímém režimu, 7 m, barva fontány: hnědá, délka kabelu 5 m, max. Jakmile solární modul dopadne dostatek slunečního světla, čerpadlo odvádí vodu do nejvyššího džbánu a začne jemný průtok vody.
ZnačkaEsotec #ad
Výrobceesotec #ad
Číslo dílu101302

3. CLGarden

#ad

LED osvětlení, terasu, vodní hra, kaskádová fontána, zahradní kašna, solární fontána na zahradu, CLGarden Solární fontána NSP14 s akumulátorem, balkon

#ad
CLGarden #ad - Jednoduše postavte na požadované místo, solární panel nasměrujte na slunce a hra začíná. Jako malý highlight mají tři vodní misky v kaskádové fontáně LED osvětlení, při setmění se světlo automaticky zapne a zajišťuje tak krásný efekt.

Zde naleznete krátké video o funkci solární fontány na youtube. Fontána na zahradu, naplňte vodou, balkon nebo terasu se solárním pohonem a integrovaným bazénem s vodou. Jednoduše zkopírujte do svého prohlížeče následující odkaz: https://www. Youtube. Com/embed/vspiws8rl40?rel=0 nebo naskenujte QR kód na obrázku.

Solární fontána má baterii, přebytečná energie se ukládá při slunečním svitu a umožňuje tak provoz ve stínových fázích nebo ve večerních hodinách. Mezi fontánou a solárním panelem je k dispozici 5 metrů připojovacího kabelu, díky tomu získáte spoustu prostoru při instalaci a můžete solární panel dobře umístit na slunné místo.
ZnačkaCLGarden #ad
VýrobceCLGarden #ad
Číslo dílu1948

4. STILISTA

#ad

100 נ80 נ60 cm, žluté, vč. čerpadla, osvětlení červené, modré, STILISTA® OLYMP mystická zahradní kašna se vzhledem kamene, zelené

#ad
STILISTA #ad - Velmi snadná montáž. Zahradní kašna stilista „olymp“: rozměry: cca Š 100 נH 80 נV 60 cm. 220voltové čerpadlo: ověřené tÜv rheinland GS. Hmotnost 26 kg. Materiál: polyresin. Podvodní zářič se 4 barvami červená, žlutá, modrá, zelená. Norma ipx 8 vhodné pro venkovní použití. Barva: šedý kámen. Erpací výkon nastavitelný.
ZnačkaSTILISTA #ad
VýrobceSTILISTA #ad
Výška23.62
Délka39.37
Hmotnost60.63
Šířka31.5
Číslo dílu30050020

5. Outsunny

#ad

Nastavitelná, okrasná fontána, fontána, hnědá, masivní dřevo, 68 x 57 x 118 cm, Outsunny Zahradní fontána, vodopád

#ad
Outsunny #ad - Díky uzavřenému okruhu vody je dřevěná fontána vhodná pro vnitřní i venkovní použití. Vintage lazura propůjčuje dřevu autentickou teplou barvu.

Rozměry: celkové rozměry: d 68 × š 57 × v 118 cm, kbelík na vodu: Ø 20, 5 × výška 28 cm. Jednoduchá obsluha: pomocí spínače můžete snadno regulovat proud vody a množství vody. Fascinující vodní hra: s designem čerpadla se voda vkládá do spodního sudu a přispívá k uvolněné atmosféře. Vysoce kvalitní zpracování: masivní jedlové dřevo činí kašnu robustní a dlouhou životností, i při dlouhodobém používání venku. Nadčasový design: elektrická fontána s blábolící vodou přináší do vaší zahrady venkovský šarm.
ZnačkaOutsunny #ad
VýrobceMH Handel GmbH #ad
Výška46.46
Délka26.77
Hmotnost22.05
Šířka22.44
Číslo díluDE844-2750431
Modelka844-275

6. blumfeldt

#ad

2W solární panel, hnědá, 5 úrovní, vzor vinných listů, průtok 200 litrů/h, cirkulační čerpadlo, terakotové nádoby, Blumfeldt Zahradní fontána Empoli – kaskádová fontána, solární fontána

#ad
blumfeldt #ad - Vybrané materiály, promyšleně konstruované, terasu a zahradu. Květináče opticky okouzlí vzorem vinných listů podél okrajů nádoby. I ty odebírají vaši energii z přeměněné sluneční energie. Zelený palec: ozdobná fontána empoli přispívá k ochraně životního prostředí, protože je kompletně poháněna obnovitelnou energií.

Noční aktivita: během vloupané tmy navíc led světelný věnec skládající se z led světel rozsvítí vodní hru a zesiluje její romantický charakter. Medián: blumfeldt empoli je zahradní fontána odolná vůči povětrnostním vlivům, kterou lze ale bez problémů použít i jako pokojovou fontánu a vše předtím přináší do vašich čtyř stěn nebo zahradní krajiny uvolňující středomořskou atmosféru.

Solární panel vytváří potřebný proud pro udržení čerpadla a cirkulace vody. ZÁbava oČÍ: tuto atmosféru vytváří pět různě velkých a vesele bublajících terakotových nádob ve stabilním rámu z práškovaného železa. Kvalita: kdo hledá inspiraci pro svůj venkovní prostor, nadčasově krásný design – s produkty od blumfeldt lze individuálně zkrášlit balkon, je u blumfeldt správný.
Značkablumfeldt #ad
Výrobceblumfeldt #ad
Výška14.96
Délka14.96
Hmotnost13.23
Šířka14.96
Číslo díluSOL1-Empoli
Modelka10022936

7. Arnusa

#ad

Vodní hra, vnitřní a venkovní zahradní fontána, Arnusa Fontána Victoria s LED osvětlením, pokojová fontána

#ad
Arnusa #ad - Působivá fontána s 6 led osvětlením. Fontánu můžete používat uvnitř i venku. Veškeré příslušenství je vhodné i pro venkovní použití. Rozměry: výška: 48, šířka: 31 cm, 5 cm, hloubka: 24 cm. Led osvětlení je vybaveno bílou barvou světla a je předmontované. Materiál: polyresin. Kompletní sada.
ZnačkaArnusa #ad
VýrobceArnusa #ad
Výška19.09
Délka9.45
Hmotnost9.92
Šířka12.2
Číslo díluBK802
ModelkaVictoria

8. Esotec

#ad

Esotec, Solární kaskádová fontána šedá s akumulátorem a LED světlem – velký 2W solární modul – čerpadlo s nízkým opotřebením – fontána vodní fontána solární fontána – velikost cca 31 × 31 × 55 cm

#ad
Esotec #ad - Celkové rozměry dxŠxv: cca 31 x 31 x 55 cm, průměr tří malých misek: cca 13 cm, průměr džbánku: cca 10 cm, průměr velké spodní misky: cca 31 cm. V případě potřeby lze na akumulátor připojit přiložené LED osvětlení.

Výkonný 2wp solární modul s akumulátorem 3, max. 200 l/h, 8 m, 7 v/2000 mah, délka kabelu 5 m, materiál: keramika. Dekorativní keramická kaskádová fontána pro vaši terasu, balkon nebo zahradu. Dopravní výška 0, barva fontány: šedá, čerpací výkon max. Napájeno účinným solárním jezírkovým čerpadlem zajišťuje provoz samotné slunce, zatímco zabudovaná akumulace baterií překlenuje fáze oblačnosti a umožňuje provoz v noci.

Stabilní kovová konstrukce zajišťuje bezpečné stání, zatímco jednotlivé tvarově krásné keramické misky ztělesňují typický středomořský styl. Po nástupu soumraku se automaticky zapne a rozsvítí hru vody.
ZnačkaEsotec #ad
Výrobceesotec #ad
Číslo dílu101300

9. CLGarden

#ad

CLGarden Žulová fontána SB2 3dílná sloupová fontána kamenná fontána vodní hra zahradní fontána

#ad
CLGarden #ad - Osvětlení zdrojového kamene pracuje s nízkým napětím 12 v, které je vydáváno přes bezpečnostní transformátor. Zpravidla obdržíte dva balíky prostřednictvím DHL a jeden balíček prostřednictvím GLS. Granitovou sloupovou fontánu dodáváme v sadě s 90litrovým bazénem na vodu vč.

Kompletní technika čerpadla vč. Všechny tři žulové sloupky jsou po stranách rozbité, každá cca 20 cm, což svědčí o hodnotě a zajišťuje krásné vodní efekty. Dodávka probíhá ve třech balících: chceme vám nabídnout rychlé, bezpečné a cenově výhodné dodání. Robustního GFK krytu bazénu. Ulová fontána na zahradu se 3 sloupky, horní strana je nákladně leštěná, 30 cm a 50 cm vysoká. A navíc se můžete těšit z jemného šplouchání. Vzhledem k velikosti proto dodávka probíhá ve třech balících různými poskytovateli služeb.

Každý sloupek žulové fontány má vlastní led osvětlení ve výstupu vody, díky čemuž je fontána ve dne a večer dalším zlatým hřebem vaší zahrady. Tím nedochází k žádnému nebezpečnému síťovému napětí 230 v, takže je fontána obzvlášť bezpečně použitelná pro člověka a zvířata. Rozměr hran sloupků je cca 15 × 15 cm. Pánev z pe je lehce flexibilně provedena a může tak zůstat i v zimě naplněna vodou.
ZnačkaCLGarden #ad
VýrobceCLGarden #ad
Hmotnost132.28
Číslo dílu1301
ModelkaSB2

10. Amur

#ad

Zahradní jezírko, terasu,, ZAHRADNÍ ZAHRADNÍ SPUNNA 230 V 3stupňová kamenná kaskáda s LED světlem ozdobná fontána ptačí koupel vodopád zahradní světlo jezírko – skákací fontána vodní hra na zahradu

#ad
Amur #ad - Fontána upoutá pozornost jak ve dne, tak i v noci. Kaskádová fontána připravená k okamžitému použití, snadná montáž, ve skutečné kamenné dekoraci. Tekoucí voda působí nejen pozitivně na náladu, ale také poskytuje příjemné mikroklima v horkých letních dnech uvnitř i venku.

Zahradní fontána "3stupňová kamenná kaskáda" s led světlem – zhodnotí každé místo: elixír vody oživuje obývací pokoj, chodby a vstupní prostory, jídelnu, zimní zahrady nebo balkóny, terasy a zahrady v soukromém i komerčním prostředí. Tak je tato vodní fontána nejen dekorativní, ale také užitečná a prospěšná pro zdraví. Dodávané led osvětlení zajišťuje perfektní osvětlení. Zahradní fontána připravená k okamžitému použití / vnitřní a venkovní fontána / zlepšuje kvalitu ovzduší / působí povzbuzující na smysly / realistická napodobenina kamene s reálnou mechovou dekorací.

Na podzim a v zimě vytváří fontána díky své tekoucí vodě optimální vlhkost vzduchu v místnostech. Uklidňující šumění vody propůjčuje každému prostředí zvláštní ráz. Led světla vyměnitelného led kroužku září v klasické bílé barvě.
ZnačkaAmur #ad
VýrobceAmur #ad
Výška24.02
Délka8.27
Hmotnost13.23
Šířka13.39
Číslo dílu733