Top 10 Car Floor Mats VW TIGUAN – Rohožky do kufru auta

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. IL TAPPETO AUTO BY FABBRI 3

#ad

IlTappetoAuto by Fabbri 3-32B-837032, Maßgeschneiderte Gummi Kofferraummatten Kompatibel mit Volkswagen Tiguan, obere Kofferraumposition

#ad
IL TAPPETO AUTO BY FABBRI 3 #ad - Ungefähres gewicht von 4 kg. Langlebige qualität, witterungseinflüsse, hohe und niedrige temperaturen. Praktisch in der einzigen position des kofferraums aufzutragen, rutschfester boden, klappgummi.

Kofferraummatten kompatibel mit volkswagen tiguan II ab 2016-, Geeignet für Modelle mit Lastbodenverstellung, Tiguan II Restyling ab 2020-, obere Kofferraumposition. Innovativer look mit automatisch gedrucktem bild, um dem innenraum des autos neues leben zu verleihen. Erhöhte kanten zum sammeln von wasser, sand, beständig gegen verschleiß, chemikalien, schnee und schlamm. Maßgeschneiderte teppiche für den kofferraum aus echtem geruchlosem gummi, schwarze farbe.
ZnačkaIL TAPPETO AUTO BY FABBRI 3 #ad
VýrobceIL TAPPETO AUTO BY FABBRI 3 #ad
Výška0.79
Délka40.94
Hmotnost6.61
Šířka33.46
Číslo dílu32B-837032

2. Elmasline

#ad

ELMASLINE 3D vana do zavazadlového prostoru pro VW Golf 7 Variant 2012-2021 | vysoký okraj

#ad
Elmasline #ad - Přesně padnoucí tvar s ušlechtilým designem pro vaši kombi. Bez zápachu: díky gumě bez obsahu škodlivých látek speciálně vyvinuté pro vnitřní prostory | ekologická výroba rohože s udržitelnými surovinami a recyklovatelná.

Snadná údržba: snadné a rychlé čištění rohože vodou | vhodné pro: golf 7 variant roky výroby 2012, 2017, 2013, 2016, 2015, 2014, 2018, 2019, 2020 & 2021. Tvarová přesnost: individuální výroba na míru pro váš vw golf 7 varianta – zaručeně perfektní tvar pro váš zavazadlový prostor! Vysoká ochrana: rohož do zavazadlového prostoru s extra vysokým okrajem cca 5 cm trvale chrání zavazadlový prostor před vodou, tekutinami, nečistotami, sněhem atd.

Vysoce kvalitní: odolný a odolný proti roztržení díky vysoké kvalitě gumy TPE materiál | Povrch vany zavazadlového prostoru je protiskluzový a zabraňuje sklouznutí vašeho nákladu.
ZnačkaElmasline #ad
VýrobceELMASLINE #ad
Číslo díluKOF06132

3. Mattenprofis

#ad

Mattenprofis Gumová rohož Vana zavazadlového prostoru RKK kompatibilní s VW Tiguan II AD1 horní B od roku výroby 2016

#ad
Mattenprofis #ad - Zaručeně perfektní originální tvar, bez problémů omyvatelný. Vyrábíme je z kvalitní gumové směsi. Nobbenhroty na spodní straně pro bezpečné protiskluzové držení; cca 1, 5 cm po celém obvodu vysoký okraj; při nepotřebě lze srolovat úsporně.

Spolehlivě chrání před nečistotami, kyseliny, sněhem a vodou; nepropouští vodu a je odolný vůči kapalinám jako oleje –, benzín atd. Gumové autorohože chrání zavazadlový prostor každého vozidla. Díky zvýšeným okrajům chrání autorohož zavazadlový prostor vozidla před znečištěním a prodlužuje jeho životnost. Perfektně sedí, údržba a čištění jsou jednoduché.
ZnačkaMattenprofis #ad
VýrobceMattenprofis #ad
Číslo dílu837049

4. AZUGA

#ad

AZUGA Gumová vana do zavazadlového prostoru Premium protiskluzová vhodná pro VW Tiguan od 2007-3/2016 vysoké dno AZ12000034

#ad
AZUGA #ad - Odolná rohož pro zavazadlový prostor chrání před nečistotami, sněhem a kapalinami. Prémiová protiskluzová gumová vana do zavazadlového prostoru vhodná pro VW Tiguan od 2007-3/2016 s vysokým dnem! Naše praktická rohož do zavazadlového prostoru má cca 3 – 4 cm vysoký okraj. Protiskluzový povrch vany zavazadlového prostoru minimalizuje klouzání nabíjení. Materiál nabíjecí vany tPE, gumový plast je elastický a snadno se navine.
ZnačkaAZUGA #ad
VýrobceAZUGA #ad
Hmotnost6.61
Číslo díluAZ12000034

5. Walser

#ad

100% přesná protiskluzová rohož do auta, horní dno nakládky, AX1 2016 dnes, WALSER Vana do zavazadlového prostoru XTR kompatibilní s VW Tiguan II AD1, gumová rohož do auta, gumová rohož do

#ad
Walser #ad - Vodotěsná podložka – díky extra vysokému okraji min. Vysoce kvalitní rohož do zavazadlového prostoru – robustní gumové rohože do auta jsou vyrobeny z obzvlášť odolného a teplotně odolného materiálu tpe -50 °C až +50 °C. Gumová rohož se snadnou údržbou – ochrannou rohož do zavazadlového prostoru auta lze zcela jednoduše rozložit v zavazadlovém prostoru.

Pokud by se rohož zašpinila, lze ji jednoduše setřít hadicí. Díky otěruvzdornému materiálu s protiskluzovým povrchem udržuje protiskluzová podložka i během jízdy přepravované zboží pevně a bezpečně na svém místě. Tak zůstává gumová rohož do zavazadlového prostoru po dlouhou dobu spolehlivým a věrným společníkem ve vašem zavazadlovém prostoru. Ochrannou podložku lze vyčistit také vysokotlakým čističem vzdálenost cca 15 cm – pro naše gumové rohože není žádný problém.

Díky tomu nabízí podložka allweather v každé situaci nejlepší ochranu pro váš zavazadlový prostor – ať už při přepravě nákupů, při přepravě nákupů, při nošení psa, uložení špinavých bot nebo mokrého sportovního vybavení. Kromě toho je protiskluzová rohož také bez zápachu a obzvláště odolná proti oděru testováno ISO4649. 2, jako jsou oblázky, 4 cm zachycuje vodotěsná gumová rohož tekutiny a nečistoty všeho druhu, vodu, sníh atd. Nejlepší možné od.
ZnačkaWalser #ad
VýrobceWALSER #ad
Číslo dílu70819
Modelka70819

6. Elmasline

#ad

Elmasline Gumové rohože a vana do zavazadlového prostoru sada pro VW Passat B8 Variant od roku 2014 | vysoký okraj

#ad
Elmasline #ad - Tvarová přesnost: individuální výroba na míru pro váš vůz vw passat b8 variant od 2014 - perfektní tvar rohože do zavazadlového prostoru a koberce! Vysoká ochrana: rohož do zavazadlového prostoru a rohože s extra vysokým okrajem cca 5 cm chrání váš zavazadlový prostor i prostor pod nohy trvale před vodou, tekutinami, nečistotami, sněhem atd.

Vysoce kvalitní: odolný a odolný proti roztržení díky vysoké kvalitě gumy TPE materiál | Povrch gumových rohoží i povrch vany zavazadlového prostoru je protiskluzový a zabraňuje sklouznutí vašich nohou resp. Vašeho nákladu.

Ideální ochrana zavazadlového prostoru! | Přesně sedí s ušlechtilým designem. Snadná údržba: snadné a rychlé čištění rohoží vodou | vhodné pro: vw passat b8 2014, 2015, 2019, 2017, 2020, 2016, 2021, 2018, 2022 & 2023. Bez zápachu: díky gumě bez obsahu škodlivých látek speciálně vyvinuté pro vnitřní prostory | ekologická výroba s udržitelnými surovinami a recyklovatelná.
ZnačkaElmasline #ad
VýrobceElmasline #ad
Číslo díluSET06109

7. Elmasline

#ad

ELMASLINE Designové gumové rohože a vana do zavazadlového prostoru sada pro OPEL Corsa D 2006–2014 | Extra vysoký 5 cm okraj

#ad
Elmasline #ad - Snadná údržba: snadné a rychlé čištění rohoží vodou | vhodné pro: opel corsa d 2006–2014 – roky výroby: 2006, 2007, 2011, 2010, 2008, 2012, 2009, 2013 & 2014. Vysoce kvalitní: odolný a odolný proti roztržení díky vysoké kvalitě gumy TPE materiál | Povrch gumových rohoží i povrch vany zavazadlového prostoru je protiskluzový a zabraňuje sklouznutí vašich nohou resp.

Bez zápachu: díky gumě bez obsahu škodlivých látek speciálně vyvinuté pro vnitřní prostory | ekologická výroba s udržitelnými surovinami a recyklovatelná. Vašeho nákladu. Ideální ochrana zavazadlového prostoru! | Přesně sedí s ušlechtilým designem.

Tvarová přesnost: individuální výroba na míru pro váš vůz opel corsa e 2014-2020 - perfektní tvar rohože do zavazadlového prostoru a koberce! Vysoká ochrana: rohož do zavazadlového prostoru a rohože s extra vysokým okrajem cca 5 cm chrání váš zavazadlový prostor i prostor pod nohy trvale před vodou, nečistotami, tekutinami, sněhem atd.
ZnačkaElmasline #ad
VýrobceElmasline #ad
Číslo díluSET04102

8. Nicoman

#ad

Strapazierfähig, rutschfest, schwarz 8 mm dick, PVC, Gummi, Nicoman Universelle Auto-Bodenmatte, Fahrerseite 1 Stück, leicht zu reinigen

#ad
Nicoman #ad - Verstecken sie schmutz, bis sie gereinigt sind schütteln oder mit Hochdruckreinigung. Nicoman do maßgeschneiderte Autoteppiche für jedes Auto und Kofferraummatte. Hochfrequenzverschweißtes Fersenpolster für längere Haltbarkeit. Ihr fußraum sieht sauberer aus. Rutschfeste Unterseite auf Teppichoberfläche.
ZnačkaNicoman #ad
VýrobceNICOMAN_Ltd #ad
Výška0.39
Délka23.62
Šířka15.75
Číslo dílu8mm-UNI-1-BK-DR
Modelka8mm-UNI-1-BK-DR

9. M MOTOS

#ad

Ochrana před, M MOTOS Ochranná rohož do zavazadlového prostoru vhodná pro Volkswagen Tiguan II od roku 2015 Zlepšete svůj cestovní komfort s protiskluzovou podložkou do auta DZ do každého počasí

#ad
M MOTOS #ad - Perfektní ochranná podložka do kufru pro psa vhodná pro váš Volkswagen Tiguan II od roku 2015 horní dno zavazadlového prostoru. Záleží nám na životním prostředí – rohožka je vyrobena z certifikovaných materiálů, které jsou zdravotně nezávadné a respektují životní prostředí – materiál je recyklovatelný.

Komfortní standard – vložka do auta je lehká a protiskluzová, takže neklouže po podlaze a nevyžaduje žádnou další péči, je prakticky bezúdržbová. Podložka do zavazadlového prostoru je kromě toho odolná vůči chemikáliím, UV záření a oděru. S inovativní technologií 3d skenování naši specialisté pečlivě skenují interiéry aut a dbají na každou variantu vybavení, aby zajistili, že vana zavazadlového prostoru perfektně sedí.

Pečujte o své auto – vyberte si prosím sadu gumových rohoží nejvyšší kvality podle vašich potřeb a autopříslušenství vůně do auta. Odolný materiál – zachovává si pružnost a zatížitelnost od -50 °c do +110 stupňů C.
ZnačkaM MOTOS #ad
VýrobceFrogum #ad
Výška0.39
Délka32.91
Hmotnost4.72
Šířka41.42
Číslo díluMXDZ405356

10. Elmasline

#ad

ELMASLINE Gumové rohože a vana do zavazadlového prostoru sada pro VW TIGUAN II 2016-2024 | Extra vysoký 5 cm okraj

#ad
Elmasline #ad - Tvarová přesnost: individuální výroba na míru pro vaše auto vw tiguan ii od 2016 – perfektní tvar koberců do zavazadlového prostoru a koberců! Vysoká ochrana: rohož do zavazadlového prostoru a rohože s extra vysokým okrajem cca 5 cm chrání váš zavazadlový prostor i prostor pod nohy trvale před vodou, tekutinami, nečistotami, sněhem atd.

Vašeho nákladu. Bez zápachu: díky gumě bez obsahu škodlivých látek speciálně vyvinuté pro vnitřní prostory | ekologická výroba s udržitelnými surovinami a recyklovatelná. Snadná údržba: snadné a rychlé čištění rohoží vodou | vhodné pro: vw tiguan ii od 2016 roky výroby: 2016, 2023, 2019, 2018, 2021, 2017, 2020, 2022, 2024.

Ideální ochrana zavazadlového prostoru! | Přesně sedí s ušlechtilým designem. Vysoce kvalitní: odolný a odolný proti roztržení díky vysoké kvalitě gumy TPE materiál | Povrch gumových rohoží i povrch vany zavazadlového prostoru je protiskluzový a zabraňuje sklouznutí vašich nohou resp.
ZnačkaElmasline #ad
VýrobceElmasline #ad
Číslo díluSET06113