Top 10 Casalux Led-nachtlicht Mit Bewegungsmelder – Elektronik & Foto: Produkte mit Umwelt-Label

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. NEDIS

#ad

Nennlichtstrom: 37 lm, 1.3 W, Orientierungs-LED-Licht und Taschenlampe, Strahlungswinkel: 71 °, 220-240 V AC 50 Hz, Netzstromversorgung, Wiederaufladbar, Lichtbereich: 3 m

#ad
NEDIS #ad - Dank dieser nedis notfallbeleuchtung zur Orientierung hat das mühsame Suchen nach Taschenlampen oder Kerzen bei Stromausfällen ein Ende. Benutzerfreundliche induktive Ladestation: keine Ausrichtung mehr nötig. 2-in-1: orientierungsleuchte und Taschenlampe. Schickes, elegantes Design.
ZnačkaNEDIS #ad
VýrobceNedis #ad
Výška3.5
Délka2.16
Hmotnost0.37
Šířka6.69
Číslo díluLNLGTRHWT
Modelka5412810291540
Záruka2 year manufacturer

2. Tailcas

#ad

Ložnici, Noční světlo s detektorem pohybu přes USB, dětský pokoj, vnitřní baterie, kuchyň, skříň, pro schodiště, 6 kusů žárovek s detektorem pohybu, teplé světlo/bílé světlo/neutrální světlo

#ad
Tailcas #ad - Papír na nášivce musíte odtrhnout pouze tehdy, aby se zabránilo tomu, a můžete jej vložit kamkoli chcete. Iroké rozmístění toto bezpečnostní osvětlení má vysoce kvalitní prémiový ohnivzdorný abs materiál, který má lepší odvod tepla. Světlo v pohybu se velmi dobře hodí jako osvětlení skříně, knihovny, skříně, zásuvky, led osvětlení schodišť a k osvětlení jiných scén, kuchyně, jako jsou ložnice, regály atd.

Nemusíte kupovat žádné baterie, může v konstantním stavu trvat 10 hodin a v detekčním stavu asi 2 měsíce. Zap/vyp/dvoubarevné automatické 4 režimy: exkluzivně se 6 studenými bílými žárovkovými perlami a 6 teplými bílými lampami, které vám nabízejí 6000 k studené světlo nebo 3000 K teplé světlo. Inteligentní automatický senzor senzor pohybu se aktivuje ve tmě, když přepnete do režimu AUTO. Automaticky se zapne, pokud jsou detekovány pohyby v rozsahu 10 stop.

Usb dobíjecí led s detektorem pohybu se dodává s usb kabely, které lze nabíjet přes nabíjecí konektor telefonu nebo USB konektor. Po asi 20 sekundách zhasne, pokud již není zaregistrován žádný pohyb. V automatickém režimu můžete volně volit mezi studeným a teplým světlem. V jednom režimu svítí 12 korálků současně, které mohou jako nouzový zdroj světla poskytnout 4500 K jasného neutrálního světla. Před instalací pevně přitlačte magnet umístěný na lampu, když jej používáte, že noční lampa během používání spadne.
ZnačkaTailcas #ad
VýrobceTailcas #ad
Výška0.67
Délka3.15
Hmotnost0.86
Šířka3.15

3. FOMYHEARD

#ad

Koupelnu, obývací pokoj, FOMYHEARD Noční světlo zásuvka se soumrakovým senzorem, kuchyň, ložnici, 2 kusy LED nočního světla se 3 režimy Auto/ON/OFF a 5 nastavitelnými svítidly pro dětský pokoj, chodbu

#ad
FOMYHEARD #ad - On: vždy osvětlení. Off: vypnout. Spora energie a ochrana životního prostředí: led noční lampa se automaticky skládá ze speciálního pc nehořlavého materiálu, je odolná vůči vysokým teplotám, 5 W. Noční světlo vyzařuje teplé světlo 2700 k, je měkké a neoslňuje oči, což může chránit vaše oči, aby vám rozjasnilo cestu ve tmě.

Také vám pomůže rychle usnout a vytvořit měkkou a teplou atmosféru. Spotřeba proudu je minimální pouze 0, dlouhá životnost a bezpečná. Nastavitelná svítivost: noční světlo s detektorem pohybu může být možné pro 5stupňové stmívání, aby splňovalo vaše různé požadavky na jas. Nejlepší společník ve tmě. Tato led noční zásuvka, schodiště, pokoje, koupelny, čela, kuchyně, štíhlý tvar a kompaktní velikost vhodná pro použití skříně, kde potřebujete trochu světla navíc.

Zásuvkový světelný hlásič pohybu má paměťovou funkci, takže jas nemusí být pokaždé nově nastavován. Příkon je pouze 0, 5 W. Iroké použití: nejjednodušší instalace, obývacího pokoje, plug and play. Očekávaná životnost až 50 000 hodin. 3 režimy: auto/off/on: v režimu "auto" se toto světlo plug-in automaticky zapne, když je detekován pohyb ve tmě a po 60 sekundách se automaticky vypne, čímž se snižuje zbytečná spotřeba energie.
ZnačkaFOMYHEARD #ad
VýrobceFOMYHEARD #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost0.31
Šířka3.94
ModelkaNL205EU

4. Suright

#ad

2800 – 3500 K, schodiště, 2 kusy jasu, teplá, světlo do zásuvky do dětského pokoje, kuchyně, ložnice, stmívatelné noční světlo s režimem ZAP/AUTO/VYP, Suright Noční světlo zásuvka s detektorem pohybu

#ad
Suright #ad - Iroké použití a bezstarostný nákup: noční světlo s detektorem pohybu je ideální pro osvětlení v interiéru, v ložnici, napište nám prosím e-mail, zpříjemní váš život. Dlouze stiskněte tlačítko "", jak si přejete, je snazší splnit vaše potřeby. Nastavitelný jas: noční světlo do zásuvky s detektorem pohybu můžete plynule nastavit na 15 % až 100 % stisknutím tlačítka, aby bylo jasnější a znovu dlouze stiskněte tlačítko "", aby bylo tmavší.

Auto: se senzorem soumraku a infračerveným senzorem pohybu se toto led noční světlo automaticky rozsvítí po dobu 30 sekund, když je světlo slabé a projíždějí osoby nebo domácí zvířata. Upozornění: pokud se vyskytne nějaký problém s kvalitou, dětském pokoji nebo na schodišti, které zajistí, ať už na chodbě, v kuchyni nebo na jiném místě, že ve tmě již nebude klopýtat, my se pokusíme co nejlépe vyřešit Váš požadavek.

Snímací rozsah činí 4 metry a 120°. 1, a také prošel certifikací ce, který je robustní a odolný vůči vysokým teplotám, ochrana životního prostředí a úspora energie, 5 W ultra nízká spotřeba energie, je také velmi úsporný. Bezpečné a energeticky úsporné: noční světlo pro děti je vyrobeno z nesnadno vznětlivého pc materiálu, aby bylo zajištěno bezpečné používání. 3 režimy osvětlení: zap/auto/vypnu: ️zapnuto: vždy osvětlení. Vypnuto: Světlo vypnout. Noční světlo můžete nechat dítě svítit tak tmavé nebo světlé, které se nachází nahoře na detektoru pohybu.
ZnačkaSuright #ad
VýrobceSuright #ad
Výška2.05
Délka3.03
Hmotnost0.33
Šířka2.8
Číslo díluLD063-WH
ModelkaLD063-WH

5. ANOPU

#ad

Noční světlo, LED noční světlo se senzorem stmívání pro dětský pokoj,, má 3 režimy zapnutí/auto/vypnuto, 10 – 100% dotykové ovládání, 2 kusy, stmívatelné, noční světlo s detektorem pohybu

#ad
ANOPU #ad - Snadná obsluha, není nutné externí napájení. Lze použít v dětských pokojích, schodištích, jednoduše zasunout do zásuvky, kuchyních a nad patry. Design pouzdra na ochranu proti plameni, je tou nejlepší volbou pro osvětlení vašeho domova. Automatický režim: automaticky upraví jas podle okolního světla, tři režimy zapnutí/automatické vypnutí, v noci nebo při slabém prostředí se automaticky zapne a během dne nebo při dobrém světle se automaticky vypne.

Bezpečná, a má extrémně nízkou spotřebu energie 1, bezpečná a trvanlivá, energeticky úsporná a dlouhá životnost: Tato dětská noční lampička má 8 zabudovaných LED hlavic, které mohou splnit všechny vaše požadavky na jas, 5 W. Pokud je okolní světlo tmavé, aby osvětlilo oblast, do které chcete dosáhnout. Režim vypnutí: noční leD světlo můžete kdykoliv vypnout. Vestavěný senzor: toto svítidlo do zásuvky má zabudovaný soumrakový senzor a infračervený senzor, a světlo po 30 sekundách automaticky vypne, automaticky se zapne, když rozpozná kolemjdoucí osoby nebo domácí zvířata, který dokáže rozpoznat dosah 4 m/120 °.

Díky šikmému designu objímky lampy je světelný vývod nahoře úzký a dole široký, ložnicích, takže oblast světelného záření je větší a světlo přímo nezasáhne oči. Velmi rozšířené: toto svítidlo do zásuvky může splnit všechny vaše požadavky na osvětlení. Jeden režim: svítí se celý den.
ZnačkaANOPU #ad
VýrobceANOPU #ad
Výška6.73
Délka2.76
Hmotnost0.26
Šířka3.19
Číslo díluKarcusiny
ModelkaNS-005

6. TEAMPD

#ad

TEAMPD Noční světlo do zásuvky

#ad
TEAMPD #ad - Breite anwendung: die einfachste installation, garage und anderen orten, Plug and Play. Nachts spart man sich die Suche nach dem Lichtschalter. Angenehmes licht: die leuchtfarbe ist warm und ganz angenehm. Erfassungsbereich von 4 Metern und 120°. Das nachtlicht kann in fluren, dielen, keller, Kinderzimmern, Treppenhäusern, Schlafzimmern, Küchen, an denen es Steckdosen gibt, Eine wunderbare Alternative zur Deckenbeleuchtung.

Sicher und energiesparend: das nachtlicht kinder ist aus feuerfestem ABS-Material gefertigt, robust und hitzebeständig und wurde mit dem C/E-Zeichen versehen, um einen sicheren Gebrauch zu gewährleisten. Drücken sie lange auf die Taste "" an der Oberseite des Nachtlichts, um die Helligkeit einzustellen. 3 modi aus-ein-sensor: aus: ausschalten; ein: immer beleuchtung; sensor: nachtlicht mit bewegungsmelder & dämmerungssensor, leuchtet dieses Nachtlicht automatisch 30 Sekunden lang, wenn Personen bei schwachem Licht vorbeigehen.

1w ultraniedriger Stromverbrauch, umweltfreundlich und energiesparend. Besserer schutz für die augen. Leuchtrichtung ist nach unten, so dass man nicht geblendet wird. Perfekt nachts, man wird nicht mehr zwingend blind oder trifft mit dem kleinen Zeh unbekannte Ecken wenn man mal raus muss. Einstellbare helligkeit: die helligkeit ist stufenlos einstellbar100%~10% und bleibt gespeichert so dass man es auf seine Wohlfühlhelligkeit regeln kann.
ZnačkaTEAMPD #ad
Výrobceteampd #ad
Výška0.79
Délka3.94
Hmotnost0.37
Šířka1.97

7. FLOWood

#ad

Chodbu, FLOWood Noční světlo s detektorem pohybu, auto zapnutí/vypnutí pro dětský pokoj, kuchyň a skříň, LED detektor pohybu s baterií, teplá bílá, 4 kusy osvětlení schodiště, schodiště, ložnici

#ad
FLOWood #ad - Teplé bílé světlo vytváří útulnou a příjemnou atmosféru, aniž by zatěžovalo oči. Díky bezpečnostnímu světlu se již nemusíte bát tmy. Iroký rozsah použití tento vnitřní detektor pohybu se automaticky zapíná a vypíná je perfektní pro noční stolky, chodbu, koupelny, kuchyně, skříně, schodiště, šatní skříň a další.

Nejsou zapotřebí žádné šrouby ani montážní nářadí. Snadná instalace světlo s detektorem pohybu se dodává s oboustrannou lepicí páskou, jedna strana se lepí na světlo a druhá strana se lepí na místo, kde je nutné jej nainstalovat. Dlouhá životnost každé světlo s detektorem pohybu potřebuje k provozu 3 aaa baterie baterie nejsou součástí dodávky. Můžete ho připevnit na jakýkoliv hladký povrch. Jakmile je ve tmě detekován pohyb, světlo se automaticky zapne a po 20 sekundách opět vypne.

Citlivý detektor pohybu led noční světlo je vybaveno citlivým detektorem pohybu uvnitř, který rozpozná pohyby v rozsahu 6 metrů. Jemný a kompaktní design tato noční baterie je malá a nezabere mnoho místa. Etřete energii s funkcí automatického zapnutí/vypnutí a očekávaná životnost je až 50 000 hodin. Je to také nepostradatelná lampa na noční stolek pro starší lidi a děti na spaní.
ZnačkaFLOWood #ad
VýrobceFLOWood #ad
Výška5.31
Délka5.2
Šířka1.38

8. TNMOO

#ad

TNMOO 2 ks LED noční světlo s detektorem pohybu, 3 barevné teploty, světlo do dětského pokoje, schodiště, plynule stmívatelné, chodby, baterie se 3 režimy, ložnice, pro děti, teplá bílá

#ad
TNMOO #ad - Jednoduché 3 možnosti instalace① vestavěný magnet na zadní straně světla, noční světlo můžete umístit na povrch každého železného výrobku. On: vždy zapnuto, vypnuto: světlo se vypne. Krátce stiskněte tlačítko pro výběr 3 teploty barev teplá, bílá a teplá bílá pro různé scény. Obdržíte 2 noční světlo tnmoo český jazyk nelze zaručit, 1 návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.

Bezpečné používání. Noční světlo se senzorem pohybu a senzorem stmívání– 3 režimy: auto/on/off. Automatický senzor pohybu: může se automaticky zapnout, pokud je ve tmě detekován pohyb v rozmezí 4 m/120 ° a po 30 sekundách se vypne. 3 teploty barev – noční světlo šetrné k očím– baterie pro noční světlo tnmoo používá 16 led, které poskytují rovnoměrné osvětlení a měkké světlo. Vyrobeno z vylepšeného abs + pc materiálu, který je robustní, odolný proti pádu a bezpečné používání.

Použijte super silnou pastu a železný plech pro nalepení na každé hladké místo. Noční led světlo lze zavěsit na většinu háčků pomocí závěsného otvoru na zadní straně. Nastavitelný jas 10 % – 100 %– dlouhým stisknutím tlačítka můžete nastavit stupeň jasu od 10 % do 100 %. Jedinečná nakloněná hlava lampy využívá princip lomu, aby se zabránilo potížím s očima způsobeným přímým světlem. Bezpečné a na baterie – 2 aaa baterie nejsou součástí dodávky zajišťují jemné osvětlení a životnost nočního světla může činit až 80 000 hodin.
ZnačkaTNMOO #ad
VýrobceTNMOO #ad
Výška0.96
Délka6.3
Hmotnost0.35
Šířka2.76

9. LOHAS-LED

#ad

Noční světlo do chodby, 3 režimy LED noční světlo pro děti, LOHAS-LED Balení 2 ks LED noční světlo s detektorem pohybu, schodiště, noční světlo do zásuvky teplá bílá 3000 K, ložnice, dětského

#ad
LOHAS-LED #ad - Detektor pohybu toto noční světlo se senzorem pohybu se může automaticky zapnout, pokud je ve tmě detekován pohyb do 3 – 5 metrů a po 30 sekundách nečinnosti se automaticky vypne. Auto 1 se může automaticky zapnout a vypnout, pokud je detekován pohyb v rozmezí 3–5 metrů; Auto 3 má nejen funkci Auto 1, ale má také funkci automatického nastavení jasu.

Jemné noční světlo: 3000 k teplé bílé led noční světlo vám nabízí sladké a teplé prostředí, abyste vy i vaše děti měli dobrý spánek. Náš servis každé noční světlo je před dodáním pečlivě zkontrolováno, pokud máte nějaké problémy s těmito pohybovými čidly s nočním světlem, kontaktujte nás prosím přímo pro rychlou odpověď.

Noční světlo 1 w lze nahradit za 15W žárovky, které stojí nízkou spotřebu. Ochrana očí díky použití nové led technologie může toto noční světlo s pohybovým senzorem vytvořit jemný světelný efekt bez blikání, což nepoškodí vaše oči. Více možností funkčnosti toto noční světlo má 3 režimy, máte více možností, abyste si vybrali, jaký druh režimů vám nejvíce vyhovuje. Bezpečné a pohodlné pro vás a vaši rodinu, pohybujte se všude ve tmě.
ZnačkaLOHAS-LED #ad
VýrobceGK Lighting #ad
Výška3.66
Délka3.94
Hmotnost0.2
Šířka1.89
Číslo díluLH-GY012-EU-3000-2

10. Suright

#ad

2 kusy, dobíjecí LED noční světlo typu C, 5 nastavitelných jasů, teplá bílá, 3 režimy automatické vypnutí/zapnutí, 2800 K, LED noční lampa do ložnice,, Suright Noční světlo s detektorem pohybu

#ad
Suright #ad - Automatický senzor: se senzorem soumraku a infračerveným senzorem pohybu má toto led noční světlo 3 režimy osvětlení: auto/zap/vyp. Je vhodný pro šatní skříň, zásuvku, napište nám e-mail, chodbu a čelo atd. S otvorem na zadní straně nočního světla můžete noční světlo zavěsit také na nehty díky závěsným otvorům. Upozornění: pokud se vyskytne jakýkoliv problém s kvalitou, knihovnu, ložnici, spíž, skříň, dílnu, sklep, botník, spodní skříňku, abyste nás kontaktovali, půdu, pokusíme se vyřešit Váš požadavek.

Snímací rozsah činí 3 metry a 120°. On: vždy svítící. Iroké použití: toto noční světlo pro děti je energeticky úsporné a hospodárné. Stmívatelný jas: toto noční světlo s usb typem c vyzařuje 2800 k – 3000 k teplé bílé světlo, které je měkké, 80 % a 100 %, 40 %, ale také dostatečně jasné pro rozjasnění vaší cesty v noci. Auto: toto led noční světlo s detektorem pohybu automaticky svítí, pokud je váš pohyb při špatných světelných podmínkách zaznamenán a po 20 sekundách se vypne, pokud není detekován žádný pohyb.

Noční světlo můžete upevnit také přímo na jakýkoli povrch železa pomocí magnetického sání. Snadná instalace: ①s magnetickým proužkem a oboustrannou lepicí páskou v balení můžete noční světlo led připevnit na rovný povrch pomocí magnetického sání. Dobíjecí noční světlo: vestavěná 600 mah baterie, powerbanku, pc, tuto led noční lampu můžete kdykoli a kdekoli obsahovat přes usb nabíjecí kabel usb typu c a nabít každý 5V USB přístroj jako USB adaptér, notebook nebo usb port, lze jej po 3 – 4 hodinách plně nabít Po úplném nabití vydrží tato světla do skříně 1–2 měsíce v automatickém režimu v závislosti na frekvenci používání.
ZnačkaSuright #ad
VýrobceSuright #ad
Výška0.59
Délka3.62
Hmotnost0.33
Šířka2.32
Číslo díluLD077-WH
ModelkaLD077-WH