Top 10 Dashcam 360 Grad Auto Parküberwachung mit Akku – Automatické záznamové kamery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WeBeqer

#ad

WiFi palubní kamera auto vpředu vzadu, WDR, autokamera s 64G SD kartou, 4K + 1080p, noční vidění, ovládání přes aplikaci, kamera do auta, G-senzor,, ultra široký úhel 170°+140°, mini 1,47 palce

#ad
WeBeqer #ad - Nabízíme vám 24hodinový zákaznický servis. Aplikaci si můžete stáhnout v Apple Store nebo Google Play. Zámek g-senzorupokud je aktivována funkce g-senzoru a palubní kamera rozpozná autonehodu, aktuální video se automaticky zablokuje a uloží jako důkaz. Aplikace podporuje zobrazení živých záznamů, stahování/úpravy souborů a změnu nastavení palubní kamery.

Neváhejte s námi komunikovat, pokud máte nějaké problémy s výrobkem. Normálně se automaticky zapne, když je připojen k elektrické síti a automaticky se vypne, když je odpojen od sítě. 24hodinové monitorování parkovánípokud potřebujete monitorování parkování 24/7, musíte pro zajištění nepřetržitého napájení používat hardwire sadu Dash-Cam není součástí dodávky. Nastavte citlivost při jízdě na nízkou úroveň. Upřímný zákaznický servisnabízíme vám 24měsíční záruku.

Rozšiřuje vaše zorné pole a snižuje mrtvý úhel, což vám při jízdě dodává pocit bezpečí. Do přístroje byla vložena SD karta s kapacitou 64 GB. Noční vidění wdrfunkce nočního vidění a wdr této palubní kamery se automaticky přizpůsobí světelným podmínkám, aby bylo zajištěno vyvážené barvy videa a pořizování jasných snímků i v noci a při špatných světelných podmínkách, což zvyšuje bezpečnost při nočních jízdách. Duální 4k + 1080ptato q20 wifi kamera do auta má ultra 170° širokoúhlý objektiv s clonou f2. 0 a rozlišením až 4k vpředu 1080p vzadu.
ZnačkaWeBeqer #ad
VýrobceWeBeqer #ad
Výška1.97
Délka3.54
Hmotnost0.18
Šířka1.97
Číslo díluWeBeqer-Q20
ModelkaQ20
Záruka2 roky

2. Avylet

#ad

Autokamera Auto WiFi 2K, 24 hodin parkovací režim a detekce pohybu, 170° širokoúhlý, WDR, IPS obrazovku, aplikace, ultra noční vidění, G-senzor, mini přední autokamera podporuje externí GPS modul

#ad
Avylet #ad - Upozornění: bez provozu na baterie. Má clonu f1. 6 pro optimalizaci snímání světla a minimalizaci rozmazání pohybu. Superkondenzátory extrémně odolné vůči vysokým teplotám a chladusuperkondenzátory, čímž se prodlužuje používání až o 30 %. Nabíjí se rychle, což z nich dělá bezpečnější volbu. Chcete-li získat naši podporu, kontaktujte nás jednoduše přímo viz kontaktní informace uvedené v návodu k obsluze český jazyk nelze zaručit nebo navštivte naše webové stránky na Avylet.

Com. Super noční vidění 2k přední kamera nabízí 2k super night vision díky výkonné sadě čipů a senzoru sony. Vášnivý zákaznický servisvaše kamera do auta je podpořena naším komplexním krytem, včetně 1leté záruky a celoživotní technické podpory. Kontaktujte nás, abyste obdrželi vhodnou sadu pevných kabelů pro vaše požadavky. Tyto informace jsou bez problémů k dispozici, trasu jízdy, pokud videa přehráváte na počítači a slouží jako důležitý důkaz.

Dashcam s obrazovkou umožňuje okamžité zobrazení snímků a jednoduché ovládání. Skrytý instalační design nenarušuje váš výhled a minimalizuje objev potenciálních zlodějů. Se 170° širokoúhlým objektivem můžete zachytit komplexní výhled na silnici, aby byly snímky zřetelnější a umožnily lepší viditelnost důležitých prvků, abyste efektivně minimalizovali mrtvé úhly a umožnili komplexní záznam okolí během jízdy. Zapněte wifi dashcam a vraťte se do režimu náhledu, abyste uložili nastavení a zabránili problémům při hledání na vašem telefonu.
ZnačkaAvylet #ad
VýrobceAvylet #ad
Výška1.97
Délka1.38
Hmotnost0.09
Šířka1.81
ModelkaA1

3. NextBase

#ad

Nextbase 222 – Autokamera palubní kamera do auta – Full 1080p/30fps HD záznam – 140° širokoúhlý GSensor parkovací monitorovací systém Click & GO Mini Discreet Mount – černá

#ad
NextBase #ad - S vysoce pevnými neodymovými magnety na držáku je upevnění snadné. DrŽba click & go – patentovaný držák click&go pro byl vyvinut speciálně pro rychlou instalaci vaší palubní kamery a zároveň co nejdiskrétnější. Viditelné kabely tak patří minulosti. Parkovací režim – jakmile zaparkujete a vypnete zapalování, kamera automaticky přepne do "parkovacího režimu" tím, aby bylo možné rozpoznat každý úder nebo náraz na vašem vozidle.

G-senzor – g-senzor je akcelerometr, kterou nelze přepsat nově zaznamenaným materiálem. Pokud je dosaženo přednastavené hodnoty, že je soubor uzamčen. Napájecí kabel se spojí přímo s držákem, takže palubní kamera je zcela bezdrátová. Software byl vyvinut ve vlastním domě, naměřených hodnot rychlosti a G-senzoru se zobrazí všechny důležité informace.

Nasaďte a odstraňte kameru pouze jednou rukou. Citlivost g-senzoru síly se pak drasticky zvýší, která umožňuje pohotovostní režim v režimu parkování až 7 dní. Tak se vytvoří krátké video sekvence v délce 1–3 minuty. Rozlišení a nahrávání loop – kamera 222 dash cam zaznamenává s rozlišením 1080p a plnými 30 obrázky za sekundu. Za tímto účelem byla palubní kamera vybavena baterií, že vypne vše kromě G-senzoru síly. Záznam ve smyčce umožňuje průběžnou dokumentaci dopravního provozu.
ZnačkaNextBase #ad
VýrobceNextBase #ad
Výška1.81
Délka3.22
Hmotnost0.75
Šířka1.81
Číslo díluNBDVR222
Modelka222

4. GKU

#ad

Sledování parkování a detekce pohybu, G-senzor, Auto přední zadní kamera GKU s 32GB Micro SD kartou, 3" Full HD 1080p, 170° širokoúhlý, noční vidění, HDR, nahrávání ve smyčce

#ad
GKU #ad - Spravujte své snímky přímo z palubní kamery a upravte nastavení podle svých potřeb. Funkce monitorování parkování zajišťuje bezpečnost, i když je vaše vozidlo odstavené. Ohromující vylepšený detail: zachyťte každý detail na silnici pomocí palubní kamery gkU pro vaše auto.

Dvojité snímky, dvojitá bezpečnost: s dodávanou 32gb sd kartou zaznamenává palubní kamera současně přední a zadní pohledy. Noční vidění a hdr: nezáleží na tom, funkce nočního vidění a hdr high dynamic range zajišťují, zda ve dne nebo v noci, že obdržíte jasné snímky i při obtížných světelných podmínkách. G-senzor zajišťuje, že důležité momenty jsou zajištěny při neočekávaných událostech. Jednoduché ovládání a ovládání: 3palcový displej umožňuje jednoduché ovládání. Jezděte s důvěrou: přední zadní kamera gku nabízí komplexní funkce, aby byla vaše jízda bezpečnější.

Tato ultramoderní kamera do auta full hd rozlišení 1920PX1080P, s působivými 170° širokoúhlými snímky. Vše se zaznamenává nepřetržitě a bez problémů. Pořiďte si svou palubní kameru ještě dnes a jeďte s dodatečnou mírou bezpečnosti! Záznam ve smyčce: funkce nahrávání ve smyčce automaticky přepíše starší nahrávky, abyste si nemuseli dělat starosti s úložným prostorem. Detekce pohybu a sledování parkování: palubní kamera reaguje na pohyby a automaticky spustí nahrávání.
ZnačkaGKU #ad
VýrobceGKU #ad
Výška3.54
Délka1.57
Hmotnost0.01
Šířka1.97
ModelkaD100

5. VANTRUE

#ad

Dálkové ovládání hlasové příkazy palubní kamera Dual 1944P/1440P WDR noční vidění, vyrovnávací paměť parkovací režim Auto, přední zadní 5 GHz WiFi 9MB/S GPS, VANTRUE E2 2,7K+2,7K palubní kamera

#ad
VANTRUE #ad - G senzor/loop nahrávání/ ts paměť nouzové video se stane automa. 5 ghz wifi / online aktualizace + 12 hlasových příkazů uzamkněte video, plná kontrola s kamerou e2 do auta. Stejně jako detekce kolizí, platné pro detekci pohybu. Doporučujeme napájení ze sady vantrue hardwire. Bezdrátové dálkové ovládání/ gps/ extra cpl díky tomu si pořiďte vždy ručně užitečné záznamy a audio.

Cpl filtr b0b2wcn1fd vyrovnává expozici a prezentuje vám skutečný a pestrý denní obraz, perfektní pro majitele taxi/ubytování. Superkondenzátor udržuje teploty -20 °c až 70 °c, poloze, k dostání navíc, bezpečnější a ekologičtější. Pokud je karta plná, doporučujeme paměťovou kartu VANTRUE k dostání samostatně ASIN: B09SP5YYZF. Parkovací monitorování nočního vidění zvyšuje jas o 30 % než ostatní, noční vidění, parkovací monitorovací kamera Speciální palubní kamery pro komplikované situace při parkování: plynulé spuštění s 15 vteřinami před pohybem při detekci pohybu Parkmouds.

Přípojka usb c a kabel jsou součástí dodávky. S 6metrovým prodlužovacím kabelem, který je ideální pro vyjíždění do taxíku/ přes / lyft/ osobní automobil / obytný vůz / nákladní automobil. Díky gps držáku je kamera důležitá pro shromažďování důležitých informací o rychlosti, datu a trase proti dopravním sporům. 2, 5k palubní kamera s nočním viděním wdr dashcams e2 nabízí jedinečné duální 1944P ultra jasné video, ostřejší než 1440p/60FPS. Inovace, po registraci na webových stránkách vantrue ji lze prodloužit na 18 měsíců.
ZnačkaVANTRUE #ad
VýrobceVANTRUE #ad
Výška4.25
Délka5.28
Hmotnost1.98
Šířka5.63
Číslo díluE2
ModelkaVantrue E2
Záruka1 rok

6. WeBeqer

#ad

IR noční vidění, kamera do auta, G-senzor, Auto kamera vpředu 1080p FHD, detekce pohybu,, autokamera, WDR, 176° širokoúhlý palubní kamera, s 64G SD kartou, 3" IPS obrazovka, nahrávání ve smyčce

#ad
WeBeqer #ad - 1080p fhd 176° širokoúhlý s 6 vrstvami čočky a clonou f2. 0 může tato kamera dosáhnout rozlišení až 1080 fhD, díky jasnému videu. Neváhejte s námi komunikovat, pokud máte nějaké problémy s výrobkem. 176° širokoúhlý objektiv vám nabízí širší zorné pole a snižuje mrtvý úhel.

Pokud aktivujete parkovací režim a kamera rozpozná silné otřesy/kolize, automaticky zaznamená nouzové video a automaticky se zablokuje. Noční vidění wdr noční vidění této palubní kamery se automaticky přizpůsobí světelným podmínkám pro pořizování jasných snímků v noci. Upřímný zákaznický servisnabízíme vám 24měsíční záruku. Rozšířené příslušenství1. Usb kabel pro přímé připojení k přístrojové desce a notebooku pro snadnou kontrolu souborů.

2. Nabíjecí kabel do zapalovače do auta s usb přípojkou, umožňuje současné použití více zařízení. Zámek nahrávání ve smyčcezáznam ve smyčce je výhodný pro optimalizaci místa na sd kartě. Nabízíme vám 24hodinový zákaznický servis. 3, 64g sd karta pro větší kapacitu paměti. Parkovací režim g-senzoruzvýšená bezpečnost při parkování.
ZnačkaWeBeqer #ad
VýrobceWeBeqer #ad
Výška4.53
Délka5.71
Hmotnost0.1
Šířka3.62
Číslo díluWeBeqer Q21
ModelkaQ21
Záruka2 roky

7. Lamto

#ad

GPS Navigation, 64GB SD-karte, 6,25 Zoll Carplay Display, Lamto 4K Dashcam Auto vorne Hinten Kabellos mit Apple Carplay Android Auto, 24H Parküberwachung, Dash Kamera für Auto mit 1080p-Rückfahrkamera

#ad
Lamto #ad - Unterstützt iPhone und Android-Telefone. Kommt mit magnethalterung und saugnapfhalterung für schnelle installation und entfernungdiese tragbare dashcam 4k mit auto-spielbildschirm dauert nur 2–5 Minuten. Die dashcam verfügt über eine automatische lichtsensing-funktion, 7 cm 6, die die Bildschirmhelligkeit automatisch anpasst, 7 cm großem Touchscreen kann automatisch belichtet werdenDie 4K dash kamera ist mit einem 15, sodass Sie den Bildschirminhalt auch beim Durchgang durch einen Tunnel oder bei Dunkelheit deutlich sehen können.

Wenn sie rückwärts fahren, einschließlich Straßenschilder und Nummernschilder, wird auf dem Bildschirm des Autos die Rückfahrhilfslinie angezeigt. Außerdem befestigt die verstellbare saugnapfhalterung das Gerät sicher an Ihrem Armaturenbrett oder der Windschutzscheibe, 30 Tage Geld-zurück-Garantie, Sie können auch die Magnethalterung verwenden. Lamto bietet lebenslangen technischen Support und Dienstleistungen. Ultra hd 4k + 1080p dashcam auto vorne hinten kabellos mit super nachtsichtmit hochwertiger 4k frontkamera und 1080p dashcam hinten und hd-nachtsicht für detailliertere Bilder, auch bei Nacht.

Die dashcam kann auch spiegelungsfunktionen über apple airplay und android cast erreichen, um kabelloses CarPlay und Android Auto zu erreichen. Bitte beachten sie: um die 24-stunden-Parkmonitor-Funktion zu nutzen, sich automatisch einzuschalten, müssen Sie Hardwire-Kits verwenden. Der parkmonitor und der g-sensor ermöglichen es der Dashcam, Notfälle aufzuzeichnen und das Video zu sperren, wenn eine Kollision erkannt wird. Antwort innerhalb von 24 Stunden, 2 Jahre Garantie.
ZnačkaLamto #ad
VýrobceLamto #ad
Výška5.12
Délka7.48
Šířka3.54
ZárukaAntwort innerhalb von 24 Stunden, 30 Tage Geld-zurück-Garantie, 2 Jahre Garantie.

8. VANTRUE

#ad

VANTRUE N4 Pro 5G WiFi palubní kamera Auto 4K+ 1080P+ 1080p/ 3 HDR, parkovací monitorování, Starvis 2 palubní kamera, režimy soukromí a vyrovnávací paměti, noční vidění,, auto kamera IR hvězdné světlo

#ad
VANTRUE #ad - G-senzor rozpozná náhlý náraz a zablokuje video, čímž se ukládají důležité soubory. Zcela jednoduše živý náhled, praktičtější a flexibilnější. Extra příslušenství, zákaznický servis a záruka cpl filtr b0b2wcn1fd vyrovnává expozici a prezentuje vám skutečný a pestrý denní obraz.

Lze použít paměťovou kartu 512 gb, datum a trasu, polohu, doporučujeme paměťovou kartu VANTRUE 512 microSD B09SP5YYZF nebo jiné VANTRUE karty. Max. Odpovíme na všechny otázky během 12–24 hodin a uděláme maximum. Duální gps systém/ nouzové zamykání/audio držák gps kamery do auta shromažďuje rychlost, v nouzových případech poskytuje přesvědčivé důkazy. Starvis 2/ 4k hdr + 1080p hdr+ 1080p hdr dashcam vantrue n4 pro je správně v žebříčku nejvyšší třídy: sony imx678 pionior senzor a 3cestný monitoring hdr vpředu 158° + vnitřní 160° + vzadu 165° s clonou f1.

8. Infračervené noční vidění vnitřní je ideální pro taxi / přes / lyft. Stejně jako detekce kolizí, noční vidění, nízké rozlišení nebo snímková frekvence Mouds- zájmy majitelů automobilů jsou lépe chráněny. N4 pro kamera do auta dasch-cam obnovuje skutečně živé místo nehody 1:1 a efektivně pomáhá majitelům automobilů řešit dopravní nehody. S čím ultrajasné a rozpoznatelné důvěryhodné dopravní detaily, jako jsou silniční značky, poznávací značky a nouzové záznamy.
ZnačkaVANTRUE #ad
VýrobceVANTRUE #ad
Výška3.82
Délka5.63
Hmotnost2.16
Šířka6.89
ZárukaMax. 18 měsíců

9. VIOFO

#ad

VIOFO A119 V3 Dashcam 2K 60fps mit GPS, Ultra Nachtsicht Mini Dash Cam, Quad HD IMX355 5MP Sensor HDR, Nur Frontscheibe 2560x1600P, 140°Weitwinkel Auto Kamera, 24 Std. Puffer Parkmodus Autokamera

#ad
VIOFO #ad - Es gibt 3 lösungen unter dem parkmodus, um verschiedene Anforderungen zu erfüllen, automatische Ereigniserkennung, niedrige Bitrate-Aufnahme. Wenn sie die automatische ereigniserkennung wählen, Zeitraffere, arbeitet die gepufferte Parkfunktion automatisch für die Aufnahme von Videos vor dem Ereignis und nach dem Ereignis. Gps-trackingmit gps-modul zeichnet die a119 v3 dash-kamera echtzeitgeschwindigkeit, der in das aufgezeichnete Filmmaterial eingebettet ist, so dass kompatible Zuschauer die Daten bei der Wiedergabe anzeigen können.

A119 v3 unterstützt hK3 Hardwire Kabel separat erhältlich. Das flache design zieht nicht die Aufmerksamkeit von anderen auf und sorgt für ein sauberes Interieur. Kompaktes und flaches designdie a119 v3 auto-kamera hat eine kompakte größe, sodass sie perfekt auf die Windschutzscheibe passt, wird Ihre Sicht auf die Straße nicht behindern. Der 140-grad-winkel verhindert eine Fischaugenansicht und bietet dennoch eine breite Sicht auf die Straße. Mit einem klebepad und durchsichtigen Folien machen das Entfernen und Anbringen der Dashcam unglaublich einfach.

Ideale wahlg-sensor, bewegungserkennung, loop-aufnahme, WDR, einfach zu installieren und zu verwenden, unterstützt bis zu 256 GB SD-Karte, integriertes mikrofon, auto-start/stopp, 1 Jahr Garantie.2560x1600p & 5mp sensor a119 v3 dashcam verfügt über einen fortschrittlichen 5mp imx355 sensor und f1. 6 7g objektiv, bei 1600p hd auflösung und 30 bildern pro sekunde, die auto-kamera schießt in atemberaubender Qualität während des Tages und in der Nacht, wodurch es einfacher ist, Nummernschilder zu lesen und Vorfälle mit hervorragender Klarheit zu erfassen.
ZnačkaVIOFO #ad
VýrobceVIOFO #ad
Výška1.18
Délka0.79
Hmotnost0.88
Šířka0.79
Číslo díluA119 V3_GPS

10. VANTRUE

#ad

6 nastavení času záznamu, VANTRUE 5 úrovní 11,5 Ft USB-C hardwire Kit s Acc pro řady N / E Serie /X4S/S1 Pro, kompatibilní s USB-C palubní kamerou, 24 hodin parkovací režim, 12V-24 V až 5V

#ad
VANTRUE #ad - Doporučeno pro n5, n4 pro, n4, kompatibilní se všemi palubními kamerami typu C, N2P, N2S, E. Funkce připojení acc automatické přepnutí do parkovacího režimu po vypnutí zapalování díky funkci připojení ACC, bezproblémové přepínání a provoz s připojením ACC.

Kompatibilní vozidla 12–24 v tato sada s pevným kabelem spojuje kameru přímo s autem, autobusem, nákladním vozidlem, terénním vozem nebo velkou plošinou pro nepřetržité napájení a přijímá napětí všech typů vozidel, která jsou napájena 12–24 V. Nastavení času k dispozici je uživatelem definované nastavení časovače 2, 6, 4, abyste mohli pokračovat v záznamu/získat proud poté, 12, 24 hodin nebo vždy nahrávání, co zaparkujete své auto.

Vícenásobné použití usb konektor typu c, x4s, s1 pro, gps navigačním systémem a radarovým detektorem atd. Ochrana proti podpětí má inteligentní systém ochrany proti podpětí, 6 v/11, pokud napětí baterie klesne pod nastavenou hodnotu k dispozici možnost 11, 2 V/24, který automaticky vypne napájení vaší palubní kamery, 24, 6 V/23, 9 v, 2 V/12, 9 v/12, 5 V/23, 5 V; čímž se zvyšuje nabíjení baterie baterie brání bude.
ZnačkaVANTRUE #ad
VýrobceVANTRUE #ad
Výška3.03
Délka2.4
Hmotnost0.6
Šířka4.33
Číslo dílu5 Vitesses
Modelka5 Vitesses
Záruka2