Top 10 Einweghandschuhe M Nitril – Jednorázové rukavice

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ARNOMED

#ad

Nitrilové rukavice, nitrilové rukavice bez pudru, 1000 kusů 10 x 100 ARNOMED jednorázové rukavice černé, nitrilové rukavice na jedno použití, jednorázové rukavice M, gumové rukavice na jedno použití

#ad
ARNOMED #ad - Světlo na jídlo jednorázové rukavice arnomed nitril midnight black jsou oblíbené kuchyňské rukavice v gastronomii a nabízejí spolehlivou ochranu a bezvadnou hygienu i u vás doma. Při tetování nebo mokrýma rukama při máchání/čištění.

Etrné k pokožce a bez latexu jednorázové rukavice z nitrilu ARNOMED neobsahují latex a pudr. Prémiové jednorázové boty 1000 ks tyto jednorázové rukavice arnomed jsou silnější a odolnější než běžné nitrilové rukavice. Spolehlivá ochrana tyto rukavice splňují nejvyšší standardy en 455 a EN 374 a poskytují bezpečnou ochranu před viry, bakteriemi, chemikáliemi atd.

Také v profesionální lékařské oblasti! drsné špičky prstů díky mikrozdrsněné textuře na konečcích prstů umožňují rukavice pro jednorázové použití vysokou citlivost dotyku – např. Proto nabízejí nejlepší ochranu v různých oblastech použití. Jsou vynikající volbou a alternativou pro alergiky na latex, která je šetrná k pokožce. V tomto balíčku obdržíte 10 boxů po 100 kusech.
ZnačkaARNOMED #ad
VýrobceARNOWA GmbH #ad
Číslo dílu391-M-10

2. Dr.one

#ad

100 kusů, bez pudru, latexové rukavice, jednorázové rukavice k dostání ve, odolné proti roztržení, jednorázové rukavice, lékařský latex, Dr. One černé latexové vyšetřovací rukavice bez prášku

#ad
Dr.one #ad - One černé latexové jednorázové rukavice se nabízejí jako vyšetřovací rukavice v oblasti medicíny a potravin. Prvotřídní kvalita s dvojitou vrstvou nabízí mimořádnou odolnost proti roztržení a extra pevnost při uchopení.

Jednorázové rukavice od dr. Vyšetřovací rukavice bez pudru jsou nesterilní, nealergické rukavice s vysokou hmatovou citlivostí. One v černé barvě jsou k dostání ve třech různých velikostech. Dr. Jsou oboustranně přenosné a vybavené praktickým rolovacím okrajem, který umožňuje rychlé nasazení a odkládání. One black v černé barvě přesvědčí ve všech oblastech. Ať už v laboratoři, v medicíně nebo v oblasti potravin, jednorázové rukavice Dr.
ZnačkaDr.one #ad
Hmotnost1.61
Číslo díluFR-IDR-I1058
ModelkaSTCS-I1058

3. WeVida

#ad

WeVida® 100 x jednorázové rukavice XL Touch | perfektní jako příslušenství k tetování, mechanické rukavice, gumové rukavice, jednorázové, čisticí rukavice | nitrilové rukavice, rukavice na vaření

#ad
WeVida #ad - Nejvyšší standard ochrany: naše jednorázové rukavice splňují normy en455 a EN374. Vhodné pro potraviny: tyto rukavice jsou perfektním společníkem při vaření v gastronomii a pro osobní potřebu.

Chrání efektivně před viry, bakteriemi a chemikáliemi, což vám nabízí spolehlivou ochranu ️. Silná odolnost proti roztržení: nitrilové rukavice wevidatouch přesvědčí zvýšenou tloušťkou a odolností proti roztržení, díky čemuž jsou odolnější a spolehlivější než jiné gumové rukavice. Optimální úchop: naše nitrilové rukavice s texturou zaručují vynikající přilnavost, dokonce i za mokra, ideální pro precizní práci v kuchyni a domácnosti.

Etrné k pokožce a bez latexu: ideální pro alergiky na latex a citlivé typy pleti nabízejí naše jednorázové rukavice z nitrilu silnou ochranu bez podráždění kůže. Jsou vhodné pro potraviny a ideální pro přípravu jídel.
ZnačkaWeVida #ad
VýrobceWeVida #ad
Číslo díluWeVida Touch

4. Comfy Package

#ad

Texturované prsty Gloves, M, chemicky rezistentní, 100 Count Black Nitrile Disposable Gloves 6 Mil. Extra silný latex & bez prášku

#ad
Comfy Package #ad - Jednorázové rukavice pro mnohostranné použití – balení po 100 kusech, 6 mil. Bezpečné pro potraviny – při manipulaci se znečištěnými potravinami zůstaňte v čistotě, s těmito rukavicemi bezpečnými pro potraviny pro přípravu potravin.

Erná barva skrývá nečistoty a nečistoty. Strukturovaný, dotykový povrch – pro lepší uchopení předmětů jsou tyto oboustranné jednorázové rukavice lehce strukturované, což umožňuje detailní práci a používání dotykových obrazovek. Grilování? bbq? zůstaňte čistí a chráněni! Ultra robustní, vodotěsný materiál – dodatečná pevnost textury umožňuje prodloužené protažení bez trhání, takže máte rukavici, která se při oblékání nebo používání neroztrhne.

Oblíbené v odvětvích čištění, zásobování potravinami, kde je nutná ochrana rukou. Bez pudru a latexu – tyto profesionální černé rukavice bez latexu neobsahují pudr a latex, takže nevznikají žádné nepohodlí nebo podráždění. Středně velké nitrilové plastové rukavice, černé, laboratorních činnostech a oblastech, bez latexu.
ZnačkaComfy Package #ad
VýrobceRikkel Corp. #ad
Výška1
Délka1
Hmotnost1.28
Šířka1
Číslo díluHX-XX-41

5. FRAMAR

#ad

FRAMAR Pink rukavice Medium 100 ks

#ad
FRAMAR #ad - Pohodlný tvar – drží jako vaše pokožka s vynikající ochranou před tekutinami, tukem, plyny, oleji, sklem a ostrými předměty. Mnohostranně použitelné: tyto latexové rukavice lze použít jako rukavice na barvení vlasů, kuchyňské rukavice, pracovní rukavice, rukavice na potraviny, čisticí rukavice, mechanické rukavice, zahradní rukavice, kuchyňské rukavice, kosmetické rukavice, rukavice do myčky, rukavice na potraviny, tetovací rukavice aj.

Konzistentní kvalita a spolehlivost na rozdíl od tenkých vinylových rukavic. Cenově výhodné – tyto pudrové rukavice mají srolovanou manžetu a jsou jemně strukturované s dobrou citlivostí, flexibilitou a konstantním způsobem. Dostatečně silná a silná, aniž by se trhala, cítila, aby se natáhla, lepila, svírala, zanechávala zbytky nebo protáhla nehty.

Tyto rukavice jsou odolné vůči chemikáliím a propíchnutí a na rozdíl od latexových rukavic nedráždí. Jednoduché otevírání, rychlé oblékání s rychlým odstraněním i za mokra. Snadno přístupný dávkovač udržuje vaše rukavice čisté a uspořádané. Je perfektním doplňkem k vašim čisticím produktům! Jednorázové rukavice bez latexu! Snadná obsluha – pro obě ruce vhodné pro pravou nebo levou ruku na rozdíl od gumových rukavic. 100 rukavic v krabičce, vhodné pro všechny druhy rukou.
ZnačkaFRAMAR #ad
VýrobceFRAMAR #ad
Výška3.4
Délka9.4
Hmotnost0.79
Šířka4.9
Číslo dílumedium Pink
ModelkaPNG-MED

6. PROMEDIX P

#ad

Lebensmittelecht, 100 Stück, Kochen, Mechaniker, mittelgroß, latex- und puderfrei, PROMEDIX P Schwarze Nitrilhandschuhe, Reinigung, 3 mil

#ad
PROMEDIX P #ad - Langlebig und komfortabel: 3 mm nitril, geeignete Dicke, Handschuhe sind dünn und flexibel, geben mir genug Empfindlichkeit, um viele Dinge zu handhaben. Sie sind ein ausgezeichnetes Tastgefühl und fühlen sich im Material an.

Schützen sie ihre hände: latexfreie nitrilhandschuhe sind ideal für diejenigen, die auf naturkautschuk allergisch reagieren. Sie tragen ihre handschuhe für eine zusätzliche Hautschicht für Ihre Hände während der Arbeit. Hochwertiges materialpromedix p nitrilhandschuhe in hervorragender Qualität. Sie sind auch dehnbar. Bietet Ihnen sauberen Schutz. Einweghandschuhe sind sehr langlebig und bequem, diese Handschuhe passen perfekt und hinterlassen nach dem Gebrauch keine Art von Geruch.

Professionelle after-salesgröße: m länge 23, 4 cm, breite 9, 9 cm, 9 cm, 4 cm, l länge 23, breite 10, wählen Sie die Größe, die zu Ihnen passt. Multifunktionale anwendunggeeignet für Reinigung, Automobil, Lebensmittelzubereitung, Friseur, Haustiere, Handwerk, Gartenarbeit, etc. Nitrilhandschuhe lassen ihre hände von Flüssigkeiten, Rutschen, Öl, Gasen und scharfen Gegenständen fern.
ZnačkaPROMEDIX P #ad
Výška2
Délka8
Hmotnost0.93
Šířka4

7. KMINA

#ad

Nitrilhandschuhe Schwarz M, Einweghandschuhe Nitril, Einweghandschuhe M, Einmalhandschuhe Latexfrei, Handschuhe Nitril Schwarz, KMINA, Nitrilhandschuhe M x1 Pack 100 Stücke

#ad
KMINA #ad - Usability: schwarze nitrilhandschuhe sind perfekt für Wartungsarbeiten, Lebensmittel, Dekoration, Gartenarbeit, Labor, etc. Tactile: diese nitrilhandschuhe sind dünn und ermöglichen es Ihnen, mobile Geräte und Tablets zu benutzen, ohne sie ausziehen zu müssen.

Pack: 100 dünne einweghandschuhe aus nitril 3, geeignet für menschen mit Latexallergie LATEX FREE, 5 g, sind silikonfrei und passen sich perfekt an Handflächen und Fingerspitzen an und bieten einen besseren Halt. Ambidister: nitrilhandschuhe sind beidhändig, so dass Sie nicht ein Paar teilen müssen, um einen beschädigten Handschuh zu ersetzen. Normale komplizierung: die norm une en 374 garantiert Dichtigkeit, maximale Flexibilität und hohe Empfindlichkeit, um eine sichere Verwendung bei allen Arten von Arbeiten zu ermöglichen.
ZnačkaKMINA #ad
VýrobceIMD SL #ad
Hmotnost0.01
Číslo dílu521
Modelka521

8. Kunzer

#ad

Kunzer Nitrilové jednorázové rukavice Orange Tiger Grip velikost XL dávkovač s 90 kusy

#ad
Kunzer #ad - Bez pudru a latexu. Síla nitrilu: 0, 7 mm. Struktura materiálu s výstupky. Extrémně odolná proti roztržení. Odolná vůči chemikáliím.
ZnačkaKunzer #ad
VýrobceKunzer #ad
Výška9.8
Délka5.3
Hmotnost0.75
Šířka4.4
Číslo díluEPPCO 8845 TIGER GRIP - XL
ModelkaEPPCO 8845 TIGER GRIP - XL
ZárukaZáruční doba činí 1 rok od dodání (viz Všeobecné obchodní podmínky Kunzer)

9. Hands DIY

#ad

Texturované prsty Gloves, XL, 100 Count Black Nitrile Disposable Gloves 6 Mil. Extra silný latex & bez prášku, chemicky rezistentní

#ad
Hands DIY #ad - Ultra robustní, takže máte rukavici, vodotěsný materiál – dodatečná pevnost textury umožňuje prodloužené protažení bez trhání, která se při oblékání nebo používání neroztrhne. Jednorázové rukavice pro mnohostranné použití – balení po 100 kusech, černé, zásobování potravinami, bez latexu.

Bez pudru a latexu – tyto profesionální černé rukavice bez latexu neobsahují pudr a latex, takže nevznikají žádné nepohodlí nebo podráždění. Oblíbené v odvětvích čištění, laboratorních činnostech a oblastech, 6 mil. Strukturovaný, dotykový povrch – pro lepší uchopení předmětů jsou tyto oboustranné jednorázové rukavice lehce strukturované, což umožňuje detailní práci a používání dotykových obrazovek.

Grilování? bbq? zůstaňte čistí a chráněni! Extra velké nitrilové plastové rukavice, kde je ochrana rukou. Bezpečné pro potraviny – při manipulaci se znečištěnými potravinami zůstaňte v čistotě, s těmito rukavicemi bezpečnými pro potraviny pro přípravu potravin.
ZnačkaHands DIY #ad
VýrobceRikkel Corp. #ad
Hmotnost1.4

10. Ansell

#ad

Zelená, ochrana při mechanice, Ansell Jednorázové nitrilové rukavice TouchNTuff 92-600, bez pudru a latexu, potraviny, průmyslové a chemické práci, velikost M 100 rukavic, jednorázové rukavice

#ad
Ansell #ad - Ansell vyvinutá směs materiálů - testy provedené "notified body" s širším spektrem chemikálií potvrzují, že tato rukavice chrání před větším počtem chemikálií déle než jiné jednorázové nitrilové rukavice.

Schváleno pro přípravu potravin – tato rukavice se dobře hodí pro catering, průmyslové zpracování potravin nebo přípravu jídel v soukromí. Dodatečný komfort nošení – plná struktura pro spolehlivou bezpečnost uchopení; měkký, mechanice, flexibilní nitril; optimální volba pro práci s chemikáliemi v průmyslu, domácnosti a hobby oblasti.

Nitrilová vrstva bez latexu – zabraňuje alergii a nabízí vysoký komfort a ochranu, díky tomu je tato rukavice perfektním produktem pro pracovníky s citlivou pokožkou. OchrannÉ rukavice touchnovÁ chrukavice 92-600 od ansell nabízí vynikající ochranu proti postříkání en 374:2003 při širokém spektru nebezpečných chemikálií v průmyslu nebo laboratoři.
ZnačkaAnsell #ad
VýrobceAnsell #ad
Výška3.15
Délka9.45
Hmotnost0.01
Šířka5.12
Číslo dílu92-600-552823
Modelka926XX