Top 10 Jzaq Motorcycle Helmet Bluetooth headset – Sluchátka Bluetooth do jednoho ucha

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. YYTFY

#ad

Motorcycle Helmet Bluetooth Headset 5.0 Helma, větruodolná pro venkovní použití, vodotěsná, sluchátka, bezdrátová komunikace, Motocyklová helma Headset, ultra tenká pro GPS/Music Call Control/Cycling/lyžování

#ad
YYTFY #ad - Dlouhá životnost baterie a inteligentní připomínka helma bluetooth headset s 900 ma dvojitým nabíjením, jednoduché, lepší životnost baterie než většina sluchátek na trhu. 100% záruka vrácení peněz našim zákazníkům slibujeme bezstarostnou záruku a 24hodinový zákaznický servis, každá kvalita výrobku od Yytfy Bluetooth Helmet Headset, nabízíme včasný poprodejní servis a 100% záruka peněz jsme všichni našim zákazníkům upozorněni.

Snadná instalace a technologie ipx7 vhodné pro všechny přilby s plným obličejem a většinu polovičních helm, odolávají potu, nabízí výhodnou vodotěsnost IPX7, které mohou zakrýt uši. Funkce připomenutí zvuku, 2 hodiny rychlého nabíjení může nabídnout 60 hodin nepřetržitého přehrávání a 500 hodin pohotovostního režimu, snadné vědění, podpora zobrazení výkonu na telefonu, přístroj připomene po zvuku, kdy se nabíjí. Kromě toho bluetooth sluchátka na helmu využívají technologii nano povrchové úpravy, prachotěsný účinek.

Silný přenos signálu vám poskytne bezstresový komunikační zážitek. Pomocí odnímatelného suchého zipu můžete sluchátka zevnitř snadno opravit a sundat. Upgrade regulace hlasitosti certifikace ce a fcc – tato náhlavní souprava používá technologii upgradu objemu, kterou chcete. S přístupem k inteligentním hlasovým pokynům můžete telefonovat nebo přijímat přes číslo mobilního telefonu, poslouchat hudbu a hlasové pokyny GPS a těšit se ze závodního zábavy. Crystal-clear sound quality dsp noise cancellation chip, který snižuje okolní hluk jako hluk větru a motoru.
ZnačkaYYTFY #ad
VýrobceYYTFY #ad
Hmotnost0.24
Číslo dílu1226-caraotu-A07090

2. Khptop

#ad

1000 mAh, systém vysoké kvality, motocyklová helma, Bluetooth Headset Wireless DSP&CVC potlačení hluku, Khptop Motocyklová helma Bluetooth, jízda na motocyklu/lyžování/jízda na kole, motocyklová helma

#ad
Khptop #ad - Můžete jednoduše stisknout tlačítko hlasového ovládání na náhlavní soupravě helmy a probudit svého hlasového asistenta nebo Siri, aniž byste odvedli pozornost od silnice. Certifikace CE a FCC. Patent vzhledu, certifikace Bluetooth Association. Lze jej pohodlně instalovat podle vašich potřeb.

Ultratenký reproduktor nestlačí vaše uši a tloušťka reproduktoru činí pouze 0, 38 palce. Snadná instalace a 2minutová rychlá instalace v balení bluetooth sluchátek jsou nálepky se suchým zipem a s různými modely samolepek na suchý zip a klipů. Dva v jednom měkkém a tvrdém mikrofonu, lepicí hák povrch suchý zip, klip na bázi uvnitř obalové krabice, lepicí základna, suchý zip na rohoviny. Stav baterie sluchátek lze zobrazit na telefonu, takže je můžete pohodlně ovládat. Auto answer & voice assistant příslušenství pro motocykly y10 má inteligentní systém hlasových asistentů.

Sluchátka lze do přilby nainstalovat během dvou minut. Vodotěsnost ipx6 a kompletní certifikace nová náhlavní souprava y10 bluetooth je ipx6 vodotěsná a pomůže vám zvládnout všechny povětrnostní podmínky jako prach, bouřka, sníh a nízké teploty -20 °F. Technologie potlačení šumu dsp, nechte jezdit v klidu, helma Bluetooth má nízké i vysoké zvukové efekty. Bluetooth sluchátka do helmy mohou automaticky přijímat hovory, a když přijde hovor, abyste podnikli kroky, automaticky se přijmou pro zajištění bezpečné jízdy.
ZnačkaKhptop #ad
VýrobceKHPTOP #ad
ModelkaY10
Záruka1 rok záruka

3. blueear

#ad

Motorrad Bluetooth 5.2 Kopfhörer Outdoor Helm Kopfhörer Bluetooth Stereo Musik und Sprachmikrofon Weiches Kabel Kopfhörer Motorrad Helm Gegensprechanlage Headset Universal Helm Audio System

#ad
blueear #ad - Support one-for-two and battery display: die neue version des helm-headsets kann zwei Mobiltelefone gleichzeitig anschließen, und die Batterieleistung kann auf dem Handy-Display angezeigt werden. Garantiert 12 monate kundendienstEasy to InstallEntworfen mit abnehmbarem Klettverschluss, kann man das Headset leicht in den Helm installieren.

Praktisch für motorradfahren, Take-Out, Outdoor-Sport, Expresslieferung, Snowboarden, Skaten, etc. Löst das Klangproblem bei Hochgeschwindigkeitsfahrten. Bluetooth 5. 2: bluetooth v5. 2, effektive entfernung 20m, starke signalverbindung. Egal, ob sie durch den regen oder auf staubigen Straßen fahren, das Headset ist geschützt. Lange spielzeitein eingebauter 700mah wiederaufladbarer li-ionen-akku unterstützt 50 Stunden ununterbrochene Gesprächs- und Spielzeit und 500 Stunden Standby-Zeit.

Louder volume & noise reduction: ingenieur ersetzte einen besseren Qualitätslautsprecher。Durch die Verwendung von winddichter und geräuschunterdrückender Technologie überträgt dieses Helm-Headset klaren und hochwertigen Stereo-Musiksound. Handsfreedas telefon antwortet automatisch nach 3 Klingeln, kompatibel mit allen Bluetooth-fähigen Smart-Geräten, damit Sie frei mit Ihren Freunden oder Geschäftspartnern sprechen können. Wasserdicht no disturb dustproof und ipx7 waterproof durch die Verwendung von Nano-Beschichtungstechnologie.
Značkablueear #ad
VýrobceMISSIONS #ad
Výška0.79
Délka4.33
Hmotnost0.04
Šířka7.87
Číslo díluHM-1
ModelkaHM-1

4. Khptop

#ad

80 hodin, jízda na, ultratenká sluchátka, Motocyklová helma Headset Motorcycle Helmet Bluetooth Headset Bluetooth 5.0 motocyklová sluchátka, automatická odpověď, vysoká kvalita zvuku

#ad
Khptop #ad - Vysoce kvalitní zvuk s špičkovými čipy. Dlouhá doba přehrávání, 80 hodin přehrávání. Navrženo s odnímatelnou přezkou na suchý zip, snadno se vejde do vaší helmy a bezpečně zajišťuje suchým zipem. Nabízíme vynikající zákaznický servis s 2letou zárukou na sluchátka.

Snadná instalace lze nainstalovat během 1–2 minut. Doba nabíjení činí 2 hodiny a výkon sluchátek se zobrazuje na telefonu. Technologie potlačení šumu dsp, jízdu na koni, lyžování, hlasitá hlasitost, sluchátka do helmy přenášejí jasnou, kompatibilní se všemi smartphony. Tip: před nákupem zkontrolujte, my vám poskytneme bezplatnou náhradu, můžete nás kontaktovat, velikost sluchátek vidíte na hlavním obrázku. Dné rušení, nemusíte si dělat starosti, prachotěsné a vodotěsné ipx7, může sluchátka bezpečně chránit venku, že se sluchátka dostanou do vody, s technologií nanovrstvení, i když prší nebo sněží.

Sluchátka mají zabudovanou 600mah lithium-iontovou baterii pro dlouhou pohotovostní režim a pracovní dobu. Lze použít pro jízdu na motocyklu, MP3, vysoce kvalitní stereo hudbu, GPS. Podporuje 80 hodin nepřetržitého volání a přehrávání, 600 hodin pohotovostního režimu. Odpovězte na potřeby zákazníků do 12 hodin, zda je velikost helmy vhodná, pokud mají sluchátka problémy s kvalitou, můžete nás kontaktovat také v centru Amazon Customer Center.
ZnačkaKhptop #ad
VýrobceKHPTOP #ad
Hmotnost0.22
Číslo díluBT40-1
ModelkaBT40-1
Záruka2 roky Limited Warranty

5. Tyenaza

#ad

Motocyklová helma Headset, Bluetooth Headset Wireless Handsfree telefon motocykl intercom headset helma pro motocykly outdoor pro GPS, ovládání hudebních hovorů

#ad
Tyenaza #ad - Funkce – podpora pro ios, pokud není spárováno žádné funkční zařízení. Bt v4. 1 + edr nabízí stabilnější a plynulejší spojení. Pohodlná a inteligentní – bluetooth náhlavní souprava s motocyklovou helmou podporuje hands-free hovory, odmítnutí, uvolní vaše ruce a zajišťuje bezpečnost při jízdě a podporuje odpověď, zavěšení a opětovné volení funkcí telefonu.

Ultralehká pohotovostní baterie a smart reminder– headset pro motocykl, provozní hodiny až 8 hodin, zabudovaná dobíjecí lithium-iontová baterie, pohotovostní doba až 160 hodin. Funkce paměti toneru usnadňuje nastavení přístroje na základě paměti toneru. Funkce hlasových výzev – funkce hlasového výzvu, zvuky jako "zapnutí", "párování", "připojení" a usnadňuje nastavení a zpracování procesu.

V úsporném režimu se po 5 minutách automaticky vypne, který je v případě potřeby odnímatelný. Hi-fi sluchátka nabízejí vysoce kvalitní zvukový výkon. Vymazání kvality zvuku a aktualizace nastavení hlasitosti– bluetooth náhlavní souprava 4. 0 typ csr bt čip, Hi-Fi Headset. Díky designu magic tape můžete sluchátka kdykoli a kdekoli instalovat a sundat. Diy design, aby bylo možné zobrazit výkon a vědět, kdy je třeba nabíjet.
ZnačkaTyenaza #ad
VýrobceTyenaza #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost0.4
Šířka3.94
Číslo díluTyenazak6hig9btp3

6. OBEST

#ad

Náhlavní souprava s hands-free komunikačním systémem a redukcí hluku pro celou řadu helem namontovaných, OBEST Motorka Bluetooth Headset

#ad
OBEST #ad - BezpeČnost bezpeČnosti hlasovÁnÍ: s touto náhlavní soupravou na motocykl můžete během jízdy nerušeně přijímat hovory, poslouchat GPS, FM rádio a poslouchat hudbu. Dlouhá výdrž baterie: bluetooth sluchátka pro motocykly mají dlouhou životnost a pracují až 10 hodin.

Tvrdý mikrofon je vhodný pro helmy a helmy na obličej, lze ji pohybovat nahoru a dolů. Nabízíme vám pohodlný poprodejní servis, abyste mohli své přístroje bez obav nakupovat. Inteligentní design potlačení šumu: tento produkt dokáže inteligentně rozpoznat hovory a hudbu, odfiltrovat celou řadu zvuků jako vítr a reproduktor a ucho si užívat zábavu na ulici.

Iroké rozměry přizpůsobivosti: both hard and soft interface microphones are suitable for various typů helmets. Pohodlné nošení: bluetooth sluchátka s helmou se snadno nosí, připojují a instalují. Kalhoty na mikrofon jsou vhodné pro plné přilby a jsou fixovány na jednom místě na helmě. Pokud jej nosíte celý den, nezatěžujte uši, poslouchání písní a přijímání hovorů negativně ovlivňuje.
ZnačkaOBEST #ad
VýrobceOBEST #ad
Výška1.46
Délka9.45
Hmotnost0.26
Šířka5.51
Číslo díluM5
Modelka31323-718-1654080561

7. Moman

#ad

Motocyklová sluchátka, vodotěsná IPX6, Moman Motocyklová helma Headset, bezdrátová 5.3, H4 Plus Motorcycle Sluchátka Helmet pouze pro jednu osobu, automatická odpověď, motocyklová helma

#ad
Moman #ad - Poznámka: tento produkt nemá funkci obousměrného hovoru. Můžete mít audio, čímž se zabrání neuspořádanému kabelovému spojení. Pro aktivaci hlasového asistenta nebo siri stačí stisknout tlačítko hlasového ovládání na náhlavní soupravě, aniž byste museli odvrátit pozornost od silnice.

Díky vědeckému designu se perfektně přizpůsobí většině otevřených obličejových helem, bouřka, modulárních a full-face stylů. Ipx6 vodotěsné a bez prachu headset systém h4 plus má ipx6 vodotěsný pro manipulaci s drsnými povětrnostními podmínkami, déšť, jako je prach, sníh a nízké teploty. Kromě toho může h4 plus připojit také dva smartphony současně, hovoru a přehrávání hudby. Probuzení hlasového asistenta jedním kliknutím h4 plus má inteligentní systém hlasové asistence. Dvojité potlačení hluku mikrofonu a větruodolná houba umožňují jasnější hovory.

Pomocí velkých tlačítek můžete tyto funkce ovládat jednoduchými akcemi. Velká baterie 1000 mah a nabíjení typu c moman h4 plus má 1000mah baterii, přenos dat a nabíjení přes konektor typu c na interkomu, která umožňuje 32 hodin nepřetržitého provozu a 360 hodin pohotovostního režimu na jedno nabití. Pro jednu osobu s bezdrátovým připojením 5. 3 a 2 smartphony headset moman h4 plus využívá technologii wireless 5. 3, čímž efektivně snižuje přerušení a hluk způsobený poruchou pásma 2, aby vyhovoval různým požadavkům navigace, 4 GHz.
ZnačkaMoman #ad
VýrobceMoman #ad
Hmotnost0.42
Číslo díluH4 PLUS
ModelkaH4 PLUS
Záruka1

8. OBEST

#ad

Bezdrátová, handsfree, ovládání hudby s mikrofonem, do značné míry kompatibilní s různými, 3T6B Motocyklová Bluetooth sluchátka 5.0 bezdrátová sluchátka motocyklová ochranná helma příslušenství

#ad
OBEST #ad - Sluchátka high fidelity, snadná instalace: s hifi reproduktory si můžete užívat čistý zvuk a hudbu z vašeho telefonu. Bluetooth 5. 0 a potlačení šumu: pomocí technologie csr bluetooth 5. 0 můžete zůstat ve spojení se svým telefonem a užívat si hudbu, zatímco během jízdy komunikujete efektivně a pohodlně.

Chytrý reduktor: funkce připomenutí řeči může přístroj jednoduše přizpůsobit připomenutí řeči a podporuje zobrazení napájení telefonu, abyste mohli snadno vědět, kdy potřebujete nabít. Stisknutím tlačítka na náhlavní soupravě přilby můžete přijmout telefon, automaticky volat zpět nebo vybrat další skladbu, abyste zajistili bezpečnost jízdy.

Jednoduché použití a odpověď na telefon: při jízdě na motocyklu/snowboardu / na kole není nutné držet mobilní telefon. Dlouhá doba provozu: vestavěná dobíjecí lithium-iontová baterie má dlouhou pohotovostní režim a pracovní dobu, pohotovostní doba činí až 160 hodin po úplném nabití a provozní doba je až 8 hodin.
ZnačkaOBEST #ad
VýrobceOBEST #ad
Výška1.06
Délka7.09
Hmotnost0.22
Šířka3.98
Číslo dílu3T6B
Modelka31165WZN

9. OBEST

#ad

Bluetooth 5.0 sluchátka helma na motocyklovou helmu, OBEST Motocyklová helma Headset, bezdrátová handsfree, hudební reproduktor, mikrofon proti rušení

#ad
OBEST #ad - Dlouhá výdrž baterie tato motocyklová sluchátka jsou vybavena lithiovým akumulátorem 450 mah, jízdu na sněžném skútru a atv, kdy je třeba nabíjet. Jednoduchá tlačítka, která se dobře cítí v rukavicích. Headset s mikrofonem bluetooth mají ukazatel stavu baterie, plné nabití trvá pouze 2 hodiny, jednoduchá komunikace mezi řidiči a zadním sedadlem.

V případě dotazů se obraťte na zákaznický servis. Nad zdířkou bluetooth pro sluchátka se nachází kryt proti prachu, vodě a prachotěsné Technologie potlačení ozvěny DSP a potlačení šumu zajišťují rychlou a jasnou kvalitu řeči. Motocyklová helma bluetooth 5. 0 naše bluetooth sluchátka pro helmu na motorku jsou vylepšením původní verze: ve srovnání s jinými sluchátky jsou naše motocyklová helma Bluetooth tak tenká, stabilním přenosem signálu, netlačí na uši a příjemně se nosí. Hluk, hlavní přístroj je vodotěsný ip65, takže si nemusíte dělat starosti, že by se motocyklová helma s bluetooth v dešti poškodila.

Kromě toho díky zabudovanému fm rádiu bude vaše jízda ještě více vzrušující. Snadná instalace vhodné pro většinu plných a polovičních helem, které zakrývají vaše uši. Obsahuje 2 různé systémy pro propojení bluetooth sluchátek motocyklu s vaší helmou, klip se šrouby a suchým zipem pro snadné nasazení a odstranění, aniž by došlo k poškození vaší helmy. Sluchátka yz06 bluetooth přijímá technologický standard Bluetooth 5.
ZnačkaOBEST #ad
VýrobceOBEST #ad
Výška1.97
Délka6.69
Hmotnost0.5
Šířka4.72
Číslo díluOBEST
Modelka31540

10. WAYXIN

#ad

WAYXIN T2 motocyklová náhlavní souprava 1 ks, intercom motocyklový komunikační systém pro 15 hodin pracovní doby, motocyklová helma s, headset s dosahem 100 m, Bluetooth, náhlavní souprava na motocykl

#ad
WAYXIN #ad - Bluetooth 5. 0 handsfree motocykl a automatické přijetí hovorů t2 headset na motocykl bluetooth přijímá bezdrátovou technologii 5. 0, poslouchání hudby, pozastavení telefonu, handsfree, podporuje rychlé párování, příjem hlasových příkazů GPS, telefonování mobilního asistenta Siri atd.

Ale plně nabitá za pouhé 3 hodiny. Dlouhá doba provozu motocyklový intercom t2 má zabudovanou 800mah baterii, která podporuje poslech hudby po dobu 15 hodin, nepřetržité současné hovory po dobu 10 hodin a pohotovostní dobu 350 hodin. Potlačení hluku dsp & cvc náhlavní souprava pro motocykly wayxin t2 pro 2 osoby používá technologii potlačení šumu DSP a CVC, takže při jízdě křižníkem nebo vozem na dálnici nebo v horách můžete stále slyšet jasný hlas a hudbu svých společníků.

100 m plně duplexní náhlavní souprava na helmu headset wayxin t2 podporuje současnou komunikaci až 2 řidičů, komunikační dosah činí 30 m a je vhodná pro 1 řidiče nebo 2 jezdce na předních a zadních sedadlech. Kompatibilní funkce párování není podporována. Snadná instalace interkom pro motocykl wayxin t2 lze připevnit na helmu pomocí klipu na záda nebo suchý zip, nejsou nutné žádné šrouby a klíče.
ZnačkaWAYXIN #ad
VýrobceWAYXIN #ad
Hmotnost0.42
Číslo díluWAYXIN T2
ModelkaT2
Záruka1