Top 10 Kinderuhr Mit Gps – Chytré hodinky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Cloudpoem

#ad

Dětské chytré hodinky, monitor spánku, chlapce, dětské fitness hodinky, vodotěsné IP68, fitness tracker, krokoměr, Cloudpoem Chytré hodinky, pro dívky, hodinky s měřením tepu, spo2 hry

#ad
Cloudpoem #ad - Svůj tréninkový pokrok si můžete zcela jednoduše prohlédnout přímo z aplikace "InxFit". Tyto dětské chytré hodinky byly vyvinuty s tpu řemínkem pro akci napříč, 4palcový lcd barevný displej nabízí vynikající kvalitu obrazu v HD. Nastavte budík, WhatsApp a sociální média. Chytré hodinky automaticky monitorují spánkové návyky vašeho dítěte a poskytují vám dobu spánku, hodiny hlubokého spánku a lehkého spánku a doby buzení.

Automatické monitorování srdeční frekvence a spánku díky nepřetržitému monitorování srdeční frekvence a měření kyslíku v krvi můžete lépe porozumět zdravotnímu stavu svých dětí. Nápady na dárek k narozeninámpokud chcete rozvíjet dobré pracovní návyky a klidové návyky vašeho dítěte a koncept řízení času, 5–7 a 8–10 let! vhodné jako dárky k narozeninám k Vánocům, neměli byste si tyto hodinky pro malé děti nechat ujít. Celodenní sledování aktivity automaticky sleduje kroky, jízda na kole, tanec, aby pomohly dětem dosáhnout jejich cílů.

Snadná obsluha a příjemné nošenívyvinuto pro potřeby dětí. Podporuje 9 režimů aktivity: chůze uvnitř/venku, běh uvnitř/venku, ujetou vzdálenost a spotřebu kalorií vašich dětí a lépe zaznamenává všechny tréninkové údaje, basketbal, fotbal a badminton. Tyto dívčí hodinky se perfektně hodí jako výuková hračka pro vaše dítě a jsou perfektním dárkem pro děti ve věku 6–8, Novému roku a jiným svátkům. Dostatečný spánek je rozhodující součástí zdravého životního stylu, zejména pro děti školního věku.
ZnačkaCloudpoem #ad
VýrobceCloudpoem #ad
Výška0.51
Délka9.45
Hmotnost0.22
Šířka1.69
Číslo dílu3457446031

2. Cloudpoem

#ad

Pro dívky, vodotěsné IP68, spo2 hry, hodinky s měřením tepu, fitness tracker, Cloudpoem Chytré hodinky, monitor spánku, dětské chytré hodinky, chlapce, krokoměr, dětské fitness hodinky

#ad
Cloudpoem #ad - Automatické monitorování srdeční frekvence a spánku díky nepřetržitému monitorování srdeční frekvence a měření kyslíku v krvi můžete lépe porozumět zdravotnímu stavu svých dětí. Všechny funkce jsou integrovány do dětských hodinek a pro děti se velmi snadno ovládají.

Poté budou vaše děti jednat bez vašeho doprovodu. Může také přijímat oznámení o hovorech, SMS, např. Nápady na dárek k narozeninámpokud chcete rozvíjet dobré pracovní návyky a klidové návyky vašeho dítěte a koncept řízení času, neměli byste si tyto hodinky pro malé děti nechat ujít. Podporuje 9 režimů aktivity: chůze uvnitř/venku, basketbal, běh uvnitř/venku, jízda na kole, ujetou vzdálenost a spotřebu kalorií vašich dětí a lépe zaznamenává všechny tréninkové údaje, fotbal a badminton. Tyto dětské chytré hodinky byly vyvinuty s tpu řemínkem pro akci napříč, 4palcový lcd barevný displej nabízí vynikající kvalitu obrazu v HD.

Nastavte budík, který ráno probudí děti jemnými vibracemi. Připomenutí vody, WhatsApp a sociální média. Tyto dívčí hodinky se perfektně hodí jako výuková hračka pro vaše dítě a jsou perfektním dárkem pro děti ve věku 6–8, 5–7 a 8–10 let! Vhodné jako dárky k narozeninám k Vánocům, Novému roku a jiným svátkům. Snadná obsluha a příjemné nošenívyvinuto pro potřeby dětí. 1, nemusí zůstat ve spojení s vaším chytrým telefonem.
ZnačkaCloudpoem #ad
VýrobceCloudpoem #ad
Výška0.51
Délka9.45
Šířka1.69
Číslo dílu3457446031

3. Vtech

#ad

VTech 193803 Kidizoom Smart Watch DX2 Toy, 1.5 x 4.6 x 22.4 cm, Blue

#ad
Vtech #ad - Monster-detektor augmented Reality Spiel fördert Ihr Kind aktiv zu sein und erkunden. Verwenden sie ihre eigenen Fotos zu individualisieren Zifferblätter für die Uhr. Sehr cool auswirkungen zu Sie Fotos und Videos mit den Dual-Kameras und Bewerben. Verfügt über eine 3, 6 cm Farbe Touch Bildschirm und integrierter Akku. Spritzwassergeschützes design mit Bewegungssensor mit Alarm, Schrittzähler, Uhr, Timer, Stoppuhr, Diktiergerät und mehr.
ZnačkaVtech #ad
VýrobceVtech Electronics #ad
Výška8.82
Délka0.59
Hmotnost0.44
Šířka1.81
Číslo dílu193803
Modelka193803

4. RUIMEN

#ad

RUIMEN Chytré hodinky s funkcí telefonu, HD dotyková obrazovka, krokoměr, monitor spánku, hodinky, hodinky s měřením tepu, fitness hodinky s monitorováním SpO2, více, chytré hodinky pro ženy i muže

#ad
RUIMEN #ad - Připojte hodinky s aplikací a zkontrolujte údaje o monitorování těla, které vám mohou pomoci lépe porozumět zdraví. Podívejte se na analýzu fitness dat pro lepší výsledky tréninku. Naše chytré hodinky splňují také standardy vodotěsnosti iP68, že je můžete bez obav nosit při plavání, což znamená, ale neponořujte se svými hodinkami.

Bt5. 0 nabízí rychlejší a stabilnější spojení, poměr rozlišení 280 * 240 nabízí vynikající kvalitu obrazu. Vaše spokojenost je naší neomezenou motivací. Podporuje oznamování zpráv zprávy, Instagram, pokud trénujete, Facebook, Twitter, jezdíte na kole, Wechat atd. Chytré hodinky používají výkonné optické sportovní senzory, spánek a připomenutí fyziologického cyklu. Existuje celá řada ciferníků a designy DIY-ciferníku.

Přijímání hovorů/volání a volání a volání vestavěný reproduktor, po připojení k bluetooth můžete volat nebo přijímat hovory přes hodiny. Kromě toho obsahuje balíček nabíjecí kabel a návod v 5 jazycích německy, francouzsky, italsky, anglicky, španělsky. Dokáže sledovat kyslík v krvi, vzdálenost, spotřebu kalorií. Design s velkou kapacitou a nízkou spotřebou energie nabízí delší životnost. Nezmeškáte žádné důležité hovory, WhatsApp, běháte.
ZnačkaRUIMEN #ad
VýrobceRUIMEN #ad
Výška0.43
Délka9.96
Šířka1.54

5. RUIMEN

#ad

Krokoměr, fitness hodinky, chytré hodinky, pánské s funkcí telefonu, hodinky s měřením tepu, zprávy, více tréninkových režimů, SpO2, měření, dámské, RUIMEN Chytré hodinky, vodotěsné,, kontrola spánku

#ad
RUIMEN #ad - Silný a s dlouhou životností a vynikající výkon plné nabití po dobu dvou hodin a můžete je používat nepřetržitě po dobu pěti dnů. 1, 85" velká obrazovka a diy ciferníky super velký čtvercový 1, 85palcový barevný displej hd zobrazuje na první pohled více informací a celý displej je živý a barevný. S připojením přes bluetooth a 30denní pohotovostní režim.

Sledování menstruačního cyklu pro ženy, nouzových kontaktů SOS. Přijímání hovorů/volba a hlasová technologie ai používejte chytré hodinky přímo s funkcí volání pro uskutečňování a přijímání hovorů přes vestavěný mikrofon. 24hodinové monitorování srdeční frekvence, lehký spánek, rem-spánek a doba probuzení, spánku a spo2 chytré hodinky mohou každých 5 minut automaticky sledovat vaši srdeční frekvenci v reálném čase a manuálně zjišťovat vaši saturaci SpO2. Přizpůsobte si své chytré hodinky pro muže a ženy několika uživatelsky definovanými ciferníky a vytvořte si vlastní stylové chytré hodinky.

Sportovní hodinky jsou vodotěsné podle ip68, turistika, vzdálenost, chůze, horolezectví, běh, spálené kalorie, jízda na kole, jóga atd. Fitness tracker a více než 110+ sportovních režimů fitness hodinky mají 110+ sportovních režimů jako fotbal, naběhlé míle a aktivní minuty. Zeptejte se, zkontrolujte počasí, časovač a další tím, ovládejte přehrávání hudby, že jednoduše budete mluvit s hodinkami. Zaznamenávejte přesně celodenní aktivity, jako jsou kroky, takže je můžete bez obav nosit v bazénu a umýt si ruce. Zůstaňte ve spojení se zprávami sms/SNS a nepromeškejte žádné důležité informace.
ZnačkaRUIMEN #ad
VýrobceRUIMEN #ad
Výška0.67
Délka10.63
Hmotnost0.22
Šířka3.43
ModelkaD1

6. Vtech

#ad

5/13 Jahre, FR-Version, Kidizoom Smartwatch Connect DX2 Raspberry, Smartwatch für Kinder, Smartwatch für Kinder, VTech

#ad
Vtech #ad - Version: Französisch. Die uhr stellt eine verbindung zu Explor@ Park her, Spiele und Fototricks herunterzuladen. AktivitÄten und funktionen: doppelte zeitanzeige: digital oder analog/Kamera und Kamera/Anpassbarer Bildschirm mit 3D-Effekten, Tricks, Bildern und Filtern/8 Sätze/Alarm- und Alarmfunktion/Sprachaufnahme und Verzerrung/Gesichtserkennung/Stoppuhr und Sanduhr/Kalender/Taschenrechner.

3 sportliche herausforderungen sind enthalten, um Spaß beim Springen, Tanzen oder Laufen zu haben. Es wird auch mit dem computer verbunden, um Audio-, um zusätzliche Apps, Foto- und Videodateien zu übertragen und den Akku aufzuladen. Micro-usb-kabel im Lieferumfang enthalten. Alter: 5 bis 13 jahre alt, eine intelligente und multifunktionale KidiZoom-Uhr mit Farb-Touchscreen und Doppellinse zum Aufnehmen von Selfies, Fotos und Videos! Fotos und videos: ein doppelobjektiv mit frontkamera ermöglicht das aufnehmen von fotos und selfie-Videos.

Technische eigenschaften: farb-touchscreen; 256 mb interner speicher für die aufnahme von bis zu 1600 fotos oder 23 Minuten Video; Akkulaufzeit: 2 bis 3 Tage bei klassischem Gebrauch und bis zu 2 Wochen bei reduzierter Nutzung; robuste Uhr, stoß- und spritzwasserfest nicht eintauchen; Kindersicherung zur Begrenzung der Wiedergabezeit; USB-Batterie wiederaufladbares Micro-USB-Kabel im Lieferumfang enthalten. Smartwatch: dank des integrierten sensors folgt die Uhr dem Kind bei all seinen Bewegungen.
ZnačkaVtech #ad
VýrobceVTECH #ad
Výška1.81
Délka8.82
Hmotnost0.93
Šířka0.59
Číslo dílu80-193845
Modelka80-193845

7. Vtech

#ad

KinderExklusiv bei Amazon, Vtech 80-193825-035 Licorne Kidizoom Smartwatch Einhorn, Unicorn Pink

#ad
Vtech #ad - Weitere Infos in der Beschreibung. Ein bewegungssensor ist in die smartwatch integriert, stoppuhr, ob Sie die Herausforderungen der Sportmodi bewältigen. Französische Version.

Neben der originalen Himbeerenfarbe bietet das Display der Smartwatch eine doppelte Zeitanzeige, digital oder analog. Jetzt können sie fotos aufnehmen und Videos direkt über die Uhr im Selfie-Modus aufnehmen. Die kidizoom smartwatch von vtech ist mit einer Frontkamera ausgestattet. Die smartwatch verfügt über ein personalisierbares display mit 3D-Effekten, 8 Spiele und Aktivitäten sind ebenfalls in der Smartwatch enthalten: Stimmverzerrung, Vorhandensein von Farbfiltern, Gesichtserkennung, Tricks, lustige Effekte usw. Finden sie das wesentliche einer uhr und mehr: Wecker/Alarmfunktion, Sanduhr, um zu überprüfen, Kalender und Taschenrechner.
ZnačkaVtech #ad
VýrobceVtech #ad
Výška1.73
Délka8.82
Hmotnost0.22
Šířka0.67
Číslo dílu80-193825-035
Modelka80-193825-035

8. PIULAXIU

#ad

Telefon, audioknihy, dárky, Chytré hodinky pro děti s 26 hrami, dětská hudba, chytré hodinky, dětské hodinky, budík s 13 zvyky, školní režim, volání, pro chlapce a dívky,, učení slov, tlačítko SOS

#ad
PIULAXIU #ad - Je to perfektní dárek k narozeninám, Vánocům nebo jiným příležitostem. Tyto velké hodinky s dotykovou obrazovkou mají celou řadu přepínatelných tapet a témat. Jakmile je nastaven čas, nelze hru v tomto časovém období otevřít. Splňte své preference a přizpůsobte si jedinečné dětské hodinky. Můžete si také stáhnout oblíbené fotografie svého dítěte do chytrých hodinek a nastavit je jako tapetu.

Chytré hodinky pro děti kromě toho obsahují 8 klasických knih anglických příběhů s krásnými ilustracemi, které se starají o vzdělávání dětí Chytré hodinky PIULAXIU pro děti obsahují audio karty o zelenině a zvířatech, které probudí zájem dětí o čtení, naučí je respektovat ostatní, odvážně čelit problémům atd. Personalizovaná nastavení, praktické a krásné chytré hodinky piulaxiu pro dívky obsahují 2 vyměnitelné pohodlné náramky, jeden ze silikonu a jeden s nylonovým suchým zipem. 26 her na podporu intelektuálního rozvoje chytré hodinky pro dívky s 26 pečlivě vybranými vzdělávacími hrami, aby se děti staly závislými na hraní, které současně trénují ruce, oči a mozek a podporují výpočetní schopnost, reakční schopnost a logickou analytickou schopnost dětí.

Pokud se vaše dítě při hraní zraní nebo se cítí nepříjemně, aby vás dítě mohlo co nejrychleji požádat o pomoc a snížilo se riziko zranění. Slovovní karty a obrázkové knihy, které mohou rozšířit slovní zásobu dětí. Kromě toho mají dětské hodinky také funkce jako krokoměr, životní asistent pro děti Dětské hodinky mají 13 zvyklostí na vzpomínky jako vstávání, hudební přehrávač, kalendář.
ZnačkaPIULAXIU #ad
VýrobcePIULAXIU #ad
Výška0.39
Délka1.18
Šířka0.79

9. PIULAXIU

#ad

Audioknihy, školní režim, dárky, učení slov, pro chlapce a dívky,, tlačítko SOS, dětské hodinky, Chytré hodinky pro děti s 26 hrami, telefon, dětská hudba, budík s 13 zvyky, chytré hodinky, volání

#ad
PIULAXIU #ad - Paměť návyků, chodit do školy, kalendář. Chytré hodinky pro děti kromě toho obsahují 8 klasických knih anglických příběhů s krásnými ilustracemi, odvážně čelit problémům atd. Kromě toho mají dětské hodinky také funkce jako krokoměr, kalkulačka, Vánocům nebo jiným příležitostem. 26 her na podporu intelektuálního rozvoje chytré hodinky pro chlapce s 26 pečlivě vybranými vzdělávacími hrami, reakční schopnost a logickou analytickou schopnost dětí.

Tyto velké hodinky s dotykovou obrazovkou mají celou řadu přepínatelných tapet a témat. Slovovní karty a obrázkové knihy, naučí je respektovat ostatní, které probudí zájem dětí o čtení, které se starají o vzdělávání dětí chytré hodinky piulaxiu pro děti obsahují audio karty o zelenině a zvířatech, které mohou rozšířit slovní zásobu dětí. Splňte své preference a přizpůsobte si jedinečné dětské hodinky. Aby se zabránilo tomu, mají chytré hodinky pro děti školní režim. Sos telefon, stačí dvakrát dlouhé stisknutí tlačítka chytrých hodinek pro aktivaci sos, chraňte děti po vložení sim karty mohou chytré hodinky děti bez překážek uskutečňovat a přijímat hovory a kdykoli tak navázat emocionální spojení s dítětem.

Personalizovaná nastavení, praktické a krásné chytré hodinky piulaxiu pro chlapce obsahují 2 vyměnitelné pohodlné náramky, jeden ze silikonu a jeden s nylonovým suchým zipem. Jakmile je nastaven čas, oči a mozek a podporují výpočetní schopnost, které současně trénují ruce, aby se děti staly závislými na hraní, nelze hru v tomto časovém období otevřít. Pokud se vaše dítě při hraní zraní nebo se cítí nepříjemně, aby vás dítě mohlo co nejrychleji požádat o pomoc a snížilo se riziko zranění.
ZnačkaPIULAXIU #ad
VýrobcePIULAXIU #ad
Výška0.39
Délka1.18
Šířka0.79

10. Butele

#ad

Krokoměr, 20 sportovních režimů, chlapce pro děti, dárek k narozeninám B-fialová, Butele Dětské chytré hodinky, dárky pro 4-16 let s režimem spánku, dívky

#ad
Butele #ad - Podporuje 20 režimů aktivity: běh, basketbal, švihadlo. Vaše dítě si může vybrat obrázek na pozadí, displej se automaticky rozsvítí, nebo nahrát oblíbenou fotografii jako tapetu. Uživatelské rozhraní diy + nastavitelný náramek hodinky lze individuálně upravit pomocí obrázku na pozadí.

K hrám patří: chamtivý had, skákání atd. Nechte děti při hraní vyrůst. Delší výdrž baterie děti mohou fitness hodinky jednoduše nabíjet magnetickým nabíjecím kabelem a doba provozu může činit 5–7 dní liší se podle používání a dalších faktorů. 5 puzzle vaše dítě si může hrát tak, posuvné bedny, střelba, která může podpořit inteligenci, že si vybere svou oblíbenou hru, reakční schopnost a schopnost myšlení dětí. Celodenní sledování aktivity automaticky sledujte kroky, vzdálenost a spotřebu kalorií vašeho dítěte. Barevný dotykový displej s nastavitelným jasem, který bude dodán s aplikací, když zvednete zápěstí, vhodný pro děti od 6 let.

Tyto hodinky mají stylový a roztomilý design. Spánek a vibrační budík tyto chytré hodinky mohou automaticky sledovat každodenní aktivity vašeho dítěte v reálném čase. Podrobné údaje si můžete prohlédnout v aplikaci. To znamená, aniž by si musely dělat starosti s neustálým nabíjením hodinek, že je mohou děti používat, mají méně času na nabíjení a více času na hraní. Vibrační budík může probudit děti, aniž by rušil ostatní a pomáhá dětem rozvíjet dobré spánkové návyky.
ZnačkaButele #ad
VýrobceButele #ad
Výška0.39
Délka3.94
Hmotnost0.11
Šířka0.79
Číslo dílu2LE0915-WH-894
ModelkaH69
Záruka6 mouth