Top 10 Laptop Ständer Drehbar – Stojany na notebooky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Rain Design

#ad

Laptopständer Silber, MacBook Pro, Rain Design mStand360 Schwenkbarer Ständer für MacBook

#ad
Rain Design #ad - Tiefe auflagefläche: 23, 7 cm. Notebooks bis 26, 5 cm Auflagefläche. Lieferumfang: rain Design mStand360 drehbarer Tischständer. Passend für macbook 13, 3 zoll, macBook Pro 15, 4 Zoll und 17 Zoll. Abmessungen b x t x h: 25, 3 x 19 x 15 cm.
ZnačkaRain Design #ad
VýrobceRain Design #ad
Výška10.24
Délka7.48
Hmotnost3.6
Šířka11.02
Číslo dílu10036
Modelka10036
ZárukaHerstellergarantie

2. BoYata

#ad

Dell, výškově nastavitelný větraný držák na notebook, Samsung, Acer a Huawei MateBook, MacBook, hliník, Lenovo, BoYata Stojan na notebook, stojan kompatibilní s notebooky 10 – 17 palců

#ad
BoYata #ad - Nastavení stojan na laptop je vyroben z robustního hliníku, můžete podle potřeby naklánět v různých úhlech a stát výše nebo nižší. Ochranné háčky zajišťují, že váš počítač nesklouzne ze stojanu. Udržuje váš počítač vysoko a nabízí tak více místa pro papíry a jiné předměty na psacím stole.

Větrání celý stojan je vyroben z kvalitního hliníku. Ergonomika design typu z se hodí k nastavení ideální výšky pro psaní, sledování a správné sezení, zatímco záda a krk jsou v pohodlném držení těla. 4 protiskluzové silikonové polštářky na spodní straně zabraňují tomu, aby stojan klouzal a je stabilnější.

Odlehčuje záda a šíji. Nedělejte si starosti, že se laptop přehřívá, protože počítač může díky přenosu tepla v celém stojanu ochladit. Stabilita díky textuře a hliníkovému materiálu je stojan na tablet stylový a má dlouhou životnost. Stojíme za naším výrobkem pokud máte dotazy před nákupem nebo po nákupu, můžete se na nás obrátit. Dokáže snadno přijímat a odvádět teplo.
ZnačkaBoYata #ad
VýrobceBoYata #ad
Hmotnost2.6
Číslo díluBo19
ModelkaLaptop Stand-N19
Zárukano

3. BoYata

#ad

Samsung, Dell, Huawei MateBook, větraný hliníkový držák na notebook pro psací stůl, Acer, výškově nastavitelný stojan na laptop, BoYata Stojan na laptop, Lenovo, kompatibilní s 10-17" MacBook Pro/Air

#ad
BoYata #ad - Boyata 7 * 24 online podpora v pohotovosti. Nastavitelná výškastojan na laptop boyata lze nastavit výšku od 3, 9 palce na 7, 4 palce. Velké 4 gumové podložky na horní a spodní straně udrží váš laptop stabilní a maximálně chrání váš přístroj před poškrábáním a sklouznutím.

Iroká kompatibilitastojan na laptop se hodí na celou řadu notebooků, např. Stojan může uspokojit pracovní a studijní potřeby lidí různých velikostí. V případě problémů s kvalitou nás prosím kontaktujte. Stabilní a ochranný stojan se skládá ze dvou 3mm kovových základních desek a opěrné tyče, která je velmi robustní a unese až 22 liber. Můžete jej nastavit na požadovanou výšku pomocí tlačítka na zadní straně stojanu. Vynikající tepelná média struktura držáku ve tvaru u snižuje kontaktní plochu s počítačem, nabízí více místa pro odvod tepla a zajišťuje větší cirkulaci vzduchu než plochá na stole, čímž se laptop ochlazuje.

Plně ergonomické se stojanem na notebook boyata můžete svůj laptop proměnit v perfektní stolní pracovní stanici. Snižuje zatížení šíje a zad, které vzniká díky dlouhému sezení u psacího stolu. Macbook/macbook pro / Lenovo / Samsung laptopy do 17 palců atd.
ZnačkaBoYata #ad
VýrobceBoYata #ad
Hmotnost2.31
Číslo díluM6-Black

4. Bestand

#ad

Bestand Hliníkový stojan na laptop a MacBook Desktop pro Apple MacBook a všechny notebooky šedý patentovaný

#ad
Bestand #ad - Ve spodní části lze klávesnici a myš řádně uložit, když ji nepoužíváte. Bestand hliníkový stojan na laptop desktop Macbook stojan pro Apple Macbook a všechny notebooky, šedý patentovaný. Hliníkový panel v prémiové kvalitě slouží jako chladič pro chlazení notebooku. Promyšlený polštář na laptop a design polštáře Slippery-Killer udržují MacBook stabilní. Perfektně se hodí k apple macbook a jiným laptopům s úhlopříčkou 11–16 palců. S kroužkem pro vedení kabelů můžete mít všechny kabely uspořádané a přehledný psací stůl.
ZnačkaBestand #ad
VýrobceBestand #ad
Výška5.5
Délka10.5
Hmotnost3.59
Šířka10
Číslo dílu102S-Grey
ModelkaTOMPOL-0514-1633-6

5. Cenawin

#ad

Laptop-Ständer, Dell, abnehmbarer Laptop-Erhöhung, ergonomische Aluminium-Laptop-Halterung, allen 10-17.3 Zoll Laptops Himmelblau, Notebook-Halterung

#ad
Cenawin #ad - Ergonomische erhöhung ergonomischer laptop-computerständer erhöht den laptop-bildschirm bis zu 16, handgelenk, entworfen im besten Blickwinkel und Struktur, 3 cm, um schmerzen an Schulter, so dass er eine perfekte Augenhöhe ist, Hand, Hals und Taille zu reduzieren und Augenbelastung zu verhindern. Robust und schützend der laptop-ständer besteht aus einer hochwertigen 5 mm hochdichten aluminiumlegierung, trägt bis zu 12 kg Gewicht auf der Oberseite mit großen Gummi-Pads auf der Oberfläche, die ziemlich stabil ist, um Ihren Laptop stabil an Ort und Stelle zu halten und Ihr Gerät maximal vor jeglichen Kratzern und Verrutschen.

Breite kompatibilität der laptop-ständer ist kompatibel mit allen laptops von 10-17, acer, macbook air, chromebook und mehr anderen Notebooks. Unser computerständer für Laptop spart Ihnen Zeit und Geld. Eine gute sitzhaltung reduziert Nacken- und Taillenläsionen und spart Ihnen Hunderte von Dollar an medizinischen Kosten. Wir werden es innerhalb von 24 Stunden für Sie lösen. Der nach vorne geneigte neigungswinkel und das offene Design sorgen für eine gute Belüftung und Luftzirkulation, um eine Überhitzung Ihres Notebooks zu verhindern.

Abnehmbare und einfache installation abnehmbare laptop-erhöhung kann bequem in 3 Teile zerlegt werden, um eine kompakte Lagerung zu gewährleisten. Wenn sie nach erhalt der ware produktprobleme finden, die Anzahl der Waren ist falsch, bitte kontaktieren Sie den Verkäufer umgehend. Es gibt immer eine farbe, macbook pro, lenovo, hp, dell, 3 zoll wie macBook, Google Pixelbook, Microsoft Surface, die für Ihr edles Notebook geeignet ist, Asus, mit der mehrfarbigen Auswahl durch das umweltfreundliche Sprühverfahren.
ZnačkaCenawin #ad
VýrobceCenawin #ad
Hmotnost0.4

6. tounee

#ad

Vyvýšení na psací stůl, ergonomický stojan na notebook, výškově nastavitelný s 360° otočnou základnou, Stojan na laptop, stojan na notebook, stojan na počítač, stojan na počítač s MacBook Pro,

#ad
tounee #ad - Velká základna, vylepšená stabilita: tento pevný držák na laptop je vyroben z vysoce kvalitní hliníkové slitiny. Polohu sezení a stání můžete jednoduše změnit jednoduchým teleskopickým knoflíkem, který vám pomůže rozvíjet zdravou pracovní polohu při sezení a stání a zmírnit bolesti šíje a ramen. Ergonomický stojan na laptop od tounee nabízí stání podle potřeby během dlouhého pracovního dne, rozlučuje se s dlouhými hodinami sezení, pomáhá snižovat svalové napětí, snižuje stres a zvyšuje produktivitu.

360° otočná patice: tento stojan na počítač nabízí nejen nastavitelný rozsah výšky 2, 1 " až 21", ale lze jej také otáčet o 360 stupňů, takže můžete obrazovku notebooku volně pohybovat světlem při chatování s prací, otočný talíř na základně se plynule otáčí, ideální pro osobní potřebu. Díky velkému, těžšímu podstavci je super stabilní, aby unesl až 44 liber, a dva otočné klouby činí stojan na laptop dvakrát silnější než jiné stojany s otočným kloubem.

Podpořte zdravou pracovní pozici v sedě a postaveném stavu: tento sedící stojan na laptop může při sezení nebo stání zvednout obrazovku notebooku do pohodlného úhlu a pohodlné výšky. Do značné míry kompatibilní se všemi notebooky od 10" do 17", jako je Mac MacBook Pro 14 16 palců 2021 Air 12 13 13. Zajistěte okamžité aktivní stání: příliš dlouhé sezení je nebezpečné pro vaše zdraví. 3 15 17 palců 2017 2018 2019 2020 microsoft surface google pixelbook Dell XPS HP Acer Chromebook a více 11 palců - 17 palců notebooky.
Značkatounee #ad
VýrobceTounee #ad
Číslo díluLS07A EXPRO
ModelkaLS07 EXPRO

7. tounee

#ad

Notebooky 10–17", vyvýšení na psací stůl, stojan na notebook, stříbrný, stojan na počítač s MacBook Pro, ergonomický stojan na notebook, Stojan na laptop, výškově nastavitelný s 360° otočnou základnou

#ad
tounee #ad - Prostorově úsporná a široká kompatibilita: tento stojan pro notebooky nezabírá mnoho místa na psacím stole a lze jej pro snadné skladování složit. 3 15 17 palců 2017 2018 2019 2020 microsoft surface google pixelbook Dell XPS HP Acer Chromebook a více 11 palců - 17 palců notebooky. Díky velkému, aby unesl až 44 liber, a dva otočné klouby činí stojan na laptop dvakrát silnější než jiné stojany s otočným kloubem.

Zajistěte okamžité aktivní stání: příliš dlouhé sezení je nebezpečné pro vaše zdraví. 360° otočná patice: tento stojan na počítač nabízí nejen nastavitelný rozsah výšky 2, otočný talíř na základně se plynule otáčí, takže můžete obrazovku notebooku volně pohybovat světlem při chatování s prací, 1 " až 21", ale lze jej také otáčet o 360 stupňů, ideální pro osobní potřebu. Do značné míry kompatibilní se všemi notebooky od 10" do 17", jako je Mac MacBook Pro 14 16 palců 2021 Air 12 13 13. Polohu sezení a stání můžete jednoduše změnit jednoduchým teleskopickým knoflíkem, který vám pomůže rozvíjet zdravou pracovní polohu při sezení a stání a zmírnit bolesti šíje a ramen.

Podpořte zdravou pracovní pozici v sedě a postaveném stavu: tento sedící stojan na laptop může při sezení nebo stání zvednout obrazovku notebooku do pohodlného úhlu a pohodlné výšky. Velká základna, těžšímu podstavci je super stabilní, vylepšená stabilita: tento pevný držák na laptop je vyroben z vysoce kvalitní hliníkové slitiny. Ergonomický stojan na laptop od tounee nabízí stání podle potřeby během dlouhého pracovního dne, pomáhá snižovat svalové napětí, rozlučuje se s dlouhými hodinami sezení, snižuje stres a zvyšuje produktivitu.
Značkatounee #ad
VýrobceTounee #ad
Hmotnost4
Číslo díluLS07A EXPRO
ModelkaLS07EXPRO

8. tounee

#ad

Vyvýšení na psací stůl, výškově nastavitelný s 360° otočnou základnou, stojan na notebook, ergonomický stojan na notebook, stojan na počítač s MacBook Pro,, Stojan na laptop, stojan na počítač

#ad
tounee #ad - Podpořte zdravou pracovní pozici v sedě a postaveném stavu: tento sedící stojan na laptop může při sezení nebo stání zvednout obrazovku notebooku do pohodlného úhlu a pohodlné výšky. Díky velkému, aby unesl až 44 liber, těžšímu podstavci je super stabilní, a dva otočné klouby činí stojan na laptop dvakrát silnější než jiné stojany s otočným kloubem.

3 15 17 palců 2017 2018 2019 2020 microsoft surface google pixelbook Dell XPS HP Acer Chromebook a více 11 palců - 17 palců notebooky. Ergonomický stojan na laptop od tounee nabízí stání podle potřeby během dlouhého pracovního dne, rozlučuje se s dlouhými hodinami sezení, pomáhá snižovat svalové napětí, snižuje stres a zvyšuje produktivitu. Do značné míry kompatibilní se všemi notebooky od 10" do 17", jako je Mac MacBook Pro 14 16 palců 2021 Air 12 13 13. Prostorově úsporná a široká kompatibilita: tento stojan pro notebooky nezabírá mnoho místa na psacím stole a lze jej pro snadné skladování složit. Polohu sezení a stání můžete jednoduše změnit jednoduchým teleskopickým knoflíkem, který vám pomůže rozvíjet zdravou pracovní polohu při sezení a stání a zmírnit bolesti šíje a ramen.

Velká základna, vylepšená stabilita: tento pevný držák na laptop je vyroben z vysoce kvalitní hliníkové slitiny. Zajistěte okamžité aktivní stání: příliš dlouhé sezení je nebezpečné pro vaše zdraví. 360° otočná patice: tento stojan na počítač nabízí nejen nastavitelný rozsah výšky 2, 1 " až 21", otočný talíř na základně se plynule otáčí, takže můžete obrazovku notebooku volně pohybovat světlem při chatování s prací, ale lze jej také otáčet o 360 stupňů, ideální pro osobní potřebu.
Značkatounee #ad
VýrobceTounee #ad
Číslo díluLS07A
ModelkaLS07A
Záruka1 rok

9. AOEVI

#ad

Stabiler Computerständer für Laptop Ergonimic Faltbarer Laptop Riser für Schreibtisch Kompatibel mit MacBook Pro/Air Notebook bis zu 16 Zoll,, AOEVI Verstellbarer Laptopständer mit 360 drehbarer Basis

#ad
AOEVI #ad - Hergestellt aus hochwertiger aluminiumlegierung, Dell, die es stabiler und stabiler macht, einschließlich MacBook Pro/Air, um bis zu 10 kg zu tragen. Darüber hinaus verfügt sie über eine stabile H-förmige Stützstruktur, die es stabiler als normale Laptop-Ständer macht. Dieser ständer ist auch eine gute Wahl, wenn Sie einen zweiten externen Monitor verwenden.

Breite kompatibilitätder erhöhte laptop-ständer unterstützt alle geräte von 10-16 Zoll, Asus und Lenovo. Sie können die höhe frei nach oben und unten einstellen und sie überall von 0 bis 90 Grad an Ihren Arbeitsablauf anpassen. Diese aussparungen wurden entwickelt, um einen verbesserten Luftstrom zu bieten, um Ihr Notebook vor Überhitzung zu schützen. Verstellbarer laptopständerdieser computerständer ist in höhe und winkel verstellbar, so dass Sie Ihren Laptop-Bildschirm auf eine ergonomischere Betrachtungshöhe heben können, was besser für die Aufrechterhaltung einer gesunden Haltung ist. Wenn sie beide bildschirme auf der gleichen höhe halten, das auch schwenkbar ist, können Sie die Belastung der Augen verringern, den Tisch oder den kleinen Schreibtisch mit seinem faltbaren Design, für komfortablere Arbeitsbedingungen.

Die laptop-erhöhung ist auch gut gepolstert, mit zusätzlichen Gummipuffern an der Außenseite der Laptop-Plattform. Mehrzweckder aoevi laptop-ständer ist perfekt für die überladene küchentheke, um jedem um den tisch herum einfachen zugriff auf den Bildschirm des Laptops zu geben. Dies gibt ihnen viel Flexibilität in Bezug auf die Arbeitsposition. Es wird besonders nützlich für Gruppenprojekte oder Meetings sein.
ZnačkaAOEVI #ad
VýrobceAOEVI #ad
Číslo díluLS928 Pro
ModelkaLS928 Pro

10. AOEVI

#ad

Computerständer für Laptop Ergonimic Faltbarer Laptop Riser für Schreibtisch Kompatibel mit MacBook ProAir Notebook bis zu 16 Zoll,, AOEVI Verstellbarer Laptopständer mit 360 Grad Drehbarer Basis

#ad
AOEVI #ad - Dieser ständer ist auch eine gute Wahl, für komfortablere Arbeitsbedingungen. Hergestellt aus hochwertiger aluminiumlegierung, die es stabiler und stabiler macht, einschließlich MacBook Pro/Air, Dell, um bis zu 10 kg zu tragen. Dies gibt ihnen viel Flexibilität in Bezug auf die Arbeitsposition. Wärmeableitungs-designes gibt rechteckige aussparungen an der oberseite der laptop-Plattform.

Diese aussparungen wurden entwickelt, damit Ihr Notebook vor Überhitzung geschützt ist. Die laptop-erhöhung ist auch gut gepolstert, um eine verbesserte Luftzirkulation zu bieten, mit zusätzlichen Gummipuffern an der Außenseite der Laptop-Plattform. 360 grad drehbardieser laptop-tischständer kann auf seiner zentrierten runden Basis gedreht werden, sodass die obere Hälfte des Ständers stufenlos in beide Richtungen gedreht werden kann. Sie können die höhe frei nach oben und unten einstellen und überall von 0 bis 90 Grad an Ihren Arbeitsablauf anpassen. Wenn beide bildschirme auf der gleichen höhe gehalten werden, kann die Belastung der Augen verringern, das auch schwenkt, den Tisch oder den kleinen Schreibtisch mit seinem faltbaren Design, um jedem um den Tisch einfachen Zugriff auf den Bildschirm des Laptops zu ermöglichen.

Verstellbarer laptop-ständerdieser computerständer ist in höhe und winkel verstellbar, so dass Sie Ihren Laptop-Bildschirm auf eine ergonomischere Sichthöhe anheben können, was besser für eine gesunde Haltung ist. Besonders nützlich für Gruppenprojekte oder Meetings. Mehrzweckder aoevi laptop-ständer ist perfekt für die unaufgeräumte küchentheke, wenn sie einen zweiten externen Monitor verwenden.
ZnačkaAOEVI #ad
VýrobceAoevi #ad
Hmotnost2.35