Top 10 LED Deckenleuchte Rund 30cm – Stropní svítidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Airand

#ad

Dětského pokoje 2050 lm,, Airand Koupelnová lampa 24 W LED stropní svítidlo koupelna LED stropní svítidlo IP44 vodotěsná koupelnová lampa Ø 32,5 cm stropní svítidlo do obývacího pokoje, ložnice

#ad
Airand #ad - Led stropní svítidlo je bezpečné a energeticky úsporné stropní led svítidlo používá nejmodernější technologii a kvalitní materiály. Led stropní svítidlo nepoškozuje oči stropní svítidlo led má jedinečný design, takže nebliká a nedochází k oslnění, žádný bzučivý zvuk.

Led stropní svítidla tak můžete instalovat na chodbách, lampa do dětského pokoje, které by mohlo chránit oči. Led stropní svítidlo pro obývací pokoj, 2050 lumenů, dětský pokoj, ložnici, chodbu atd. Velmi tichý, jídelnách, schodištích a dalších místech. Koupelnová lampa může být zajistěte dostatek světla pro plné osvětlení celého prostoru. Rovku téměř nemusíte vyměňovat. Led stropní svítidlo je super jasné led stropní svítidlo má 240 zabudovaných kvalitních led knotů, 4000k světlo, kvalitní stropní led světlo zajišťuje rovnoměrné a neoslňující světlo, s úhlem vyzařování 180 stupňů může stropní svítidlo dodávat dostatek světla a vynikající reprodukce barev vám umožní užívat si to samé v noci i ve dne.2

24w led stropní svítidlo odpovídá běžné 200w žárovce s životností až 30 000 hodin. Led stropní svítidlo do koupelny má vodotěsnost IP44 a je vhodné pro koupelny, kuchyně, balkóny, prádelny atd. Lampa do obývacího pokoje, kuchyňská lampa, lampa do ložnice, chodba se perfektně hodí ke všem stylům dekorace. Tak můžete problém se žárovkami zásadně vyřešit.
ZnačkaAirand #ad
VýrobceAirand #ad
Výška12.8
Délka1.89
Hmotnost2.98
Šířka12.8
Číslo dílubadezimmer lampe
Záruka3 roky.

2. HABOWN

#ad

Kulaté LED stropní svítidlo s dálkovým ovládáním, HABOWN LED stropní svítidlo ploché, 3000 K-6500 K, IP40, stmívatelné, nastavitelný jas Ø 29 cm bílá, 2 kusy, vodotěsné, 24 W, 3000 lm

#ad
HABOWN #ad - Nastavitelná teplota barvy a jas stropní led lampa nabízí jasné, takže si můžete zcela jednoduše zvolit teplotu barev a jas, přírodní bílá 4000 k nebo studená bílá 6500 k, dostatečné a rovnoměrné osvětlení. Stropní světlo lze snížit na 10 % nejnižšího jasu a použít jako noční světlo.

Může ji dokonce nainstalovat jedna osoba během několika minut. Včetně dálkového ovládání všechny funkce lze zcela jednoduše ovládat dálkovým ovládáním, vhodné do dětského pokoje, takže nemusíte vstávat a vypnout světlo. Slibujeme 30 dnů vrácení peněz a 1 rok záruka náhradního servisu, kontaktujte nás prosím e-mailem a my vám odpovíme do 24 hodin. Jednoduchá a bezpečná instalace v pouhých 4 jednoduchých krocích viz video. Stiskněte tlačítko časovače, světlo se automaticky vypne po 60 sekundách, pokoje starších osob atd.

Super světlý a zadní osvětlení stropní lampa se skládá ze 168 vysoce kvalitních led čipů, čímž se oblast osvětlení zvětšuje! vhodné pro prostory 15–25 ㎡. Chraňte bezpečnost své rodiny. Velmi rozšířený a spolehlivý zákaznický servisled stropní svítidla jsou vhodná do ložnice, prádelny, obývacího pokoje, kuchyně, chodby, verandy, skříně, pokud máte jakékoliv dotazy, garáže, sklepa atd. Zadní strana svítidla je vyrobena z vysoce kvalitního průhledného plastu, lampa do ložnice s 3200 lumeny, což je delší než standardní LED žárovky.
ZnačkaHABOWN #ad
VýrobceHABOWN #ad
Výška0.98
Délka11.42
Hmotnost0.01
Šířka11.42
Číslo díluSKCL-300T
ModelkaSKCL-300T

3. Lightbox

#ad

Lightbox Stropní lampa odolná proti stříkající vodě pro venkovní použití – čtvercové nástěnné a stropní svítidlo – ušlechtilá ocel/plast antracit/bílá – 29 × 29 cm

#ad
Lightbox #ad - Rozměry – výška – 8, 5 cm, šířka – 28, 5 cm. Dekorativní – designové nástěnné svítidlo lze ideálně použít jako osvětlení venku.

Použitelný led světelný prostředek – vložte do tohoto svítidla energeticky úsporný světelný zdroj, protože tím uděláte nejen něco dobrého pro životní prostředí, ale také šetříte proud. Ochrana proti stříkající vodě – toto svítidlo má stupeň krytí ip44 a je perfektní pro venkovní použití – i tam, kde není ochrana proti povětrnostním vlivům tak vysoká. Ideální jas – nástěnné a stropní svítidlo zajišťuje světlé, teplé a velkoplošné osvětlení místností.
ZnačkaLightbox #ad
VýrobceLightbox #ad
Výška3.35
Délka0
Hmotnost3.59
Šířka11.22
Číslo díluLB00000274
ModelkaTrue
ZárukaEine freiwillige garantie vom hersteller ist nicht gegeben.

4. Öuesen

#ad

Vodotěsné, tenké, 24 W, LED stropní svítidlo Öuesen, jednoduché, moderní

#ad
Öuesen #ad - Certifikace kvality, netoxické a nezávadné, žádné uv a infračervené záření. Rovnoměrné rozložení světla a žádné oslnění, žádné blikání. Okamžitě nastartujte a rovnoměrně svítí: toto stropní svítidlo je vybaveno vysoce kvalitním led ovladačem a 240 žárovkami, vyzařovací úhel 180°, Ra> 80 Patentovaný produkt: jedinečný vzhled a snadná montáž, jedna osoba to zvládne nezávisle.

Je ideální volbou do ložnice, obývacího pokoje, kuchyně, získal patentový certifikát. Vytváří teplé a pohodlné prostředí bydlení. Energeticky úsporné: 24 w, 95, která vám poskytne dostatek jasu, odpovídá tradiční 150W žárovce, 2050 lm, pf> 0, ale také šetří 85 % energie.

Velmi tiché: toto stropní svítidlo je velmi tiché, bez hluku. Dvojitá izolace, bez olova a rtuti, ip44, ekologické a bezpečné: Vysoká propustnost světla a speciální ABS a PC materiály, ochrana proti zamlžení zajišťuje vaši bezpečnost. Toto stropní svítidlo se snadno instaluje, koupelny, chodby a dalších míst.
ZnačkaÖuesen #ad
Výrobceouchang #ad
Výška1.89
Délka12.6
Hmotnost2.87
Šířka12.6
Číslo díluC#OC6001
ModelkaC#OC6001

5. SHILOOK

#ad

Ø 30 cm, SHILOOK LED stropní svítidlo ploché 26 W teplá bílá 3000 K, žebřík dřevěné stropní svítidlo pro ložnici/kancelář/obývací pokoj/chodbu/balkon/kuchyň

#ad
SHILOOK #ad - Spora energie a ochrana životního prostředí: led stropní osvětlovací panel používá kvalitní lde lampové perly, životnost může dosáhnout 30 000 hodin, úspora energie může dosáhnout více než 80 %, může nahradit 150w žárovku, teplé bílé světlo, barevná teplota: 3000 k, žádné oslnění, žádné blikání, výkon 26 W, rovnoměrné a měkké, dlouhotrvající světlo vytváří teplé a pohodlné prostředí.

Efekt podsvícení a štíhlý design: zažijte jedinečný design podsvícení tohoto tenkého stropního svítidla, které osvětluje váš domov a současně slouží jako dekorativní zvýraznění. Iroké použití: led stropní svítidlo ze dřeva se velmi dobře hodí do kuchyně, jídelny, chodby, ložnice, obývacího pokoje, kanceláře nebo pracovny. Design vše v jednom: jednoduchá instalace, není nutná montáž stínidla, upevnění lampy na strop pomocí šroubů, připojení vodičů, jednoduchá instalace, nejsou nutné žádné další nástroje a pracovní síly. Dodáváme tři šrouby a podrobný návod k montáži.

Moderní stropní svítidlo ze dřeva: stropní svítidlo se skládá z přírodního dubu, zdravého dřevěného žilkování bez zápachu a efektu proti korozi – ochrana proti korozi, které může dosáhnout měkké propustnosti světla, světlou a rovnoměrnou barvu, elegantního a jednoduchého kruhového designu s kresbou dřeva, stínítko lampy s vysokou propustností světla, kovu a akrylu stínítka, nejlepší volba pro vaše vnitřní osvětlení. Moderní design ve tvaru slunce vyzařuje teplé světlo a propůjčuje každé místnosti stylový ráz. S tloušťkou pouhých 4, 2 cm a kvalitním hardwarovým podvozkem stanovuje nová měřítka.
ZnačkaSHILOOK #ad
VýrobceHILOOK #ad
Výška1.65
Délka11.81
Šířka10.83
Číslo díluSLK816
ModelkaMD1901

6. MILFECH

#ad

Dětského pokoje, IP54, kuchyně, stropní lampa, RGB změna barvy 3200 lm, MILFECH 24 W LED stropní svítidlo, Rgb +, obývacího pokoje, kulaté, stmívatelné s dálkovým ovládáním, 3000 K-6000 K, do ložnice

#ad
MILFECH #ad - Jedinečný 6barevný design podsvícení rgb lze použít jako scénické světlo nebo okolní světlo, 3 barevné teploty, teplotu barev LED stropního světla lze plynule nastavit od 3000 K do 6000 K a jas od 10 % do 100 %. Najděte nastavení, aby vyhovoval různým scénářům. Instalace je dokončena. Stmívatelné a 6 rgb barev podsvícení – 100% stmívatelné, které odpovídá vašim potřebám.

Lze jednoduše instalovat, kuchyň, dětský pokoj, garáž, led stropní svítidlo s dálkovým ovládáním můžete instalovat ve většině místností, chodba, jako je ložnice, pouze 3 kroky. Noční světlo – tato stmívatelná led stropní lampa má režim nočního světla při 10% jasu, je pohodlnější pro starší lidi, děti, neruší spánek, těhotné ženy nebo osoby s omezenou pohyblivostí. Paměťová funkce – stropní led lampy mají funkci ukládání světla, aniž byste je museli pokaždé znovu nastavovat. Ip54 vodotěsné – led stropní svítidlo stmívatelné je chráněno proti stříkající vodě ip54 index, koupelna, obývací pokoj, sklep atd.

Pomocí dálkového ovládání může stropní lampa led měnit barvu automaticky uložit poslední nastavení; při použití síťového zdroje nebo nástěnného spínače zapněte světlo minimálně 30 s, která jste provedli před vypnutím světla, která si pamatuje nastavení, aby fungovala paměťová funkce. Lze jej použít v místnosti o rozloze 10 – 15 metrů čtverečních. 1palcový štíhlý design – stropní svítidlo led 2 v 1 má 2, okolní světlo, 5cm ultra tenký, zakřivený okrajový design, čímž je opticky štíhlejší. Hlavní světlo 24 w + 3 w rgb podsvícení, podsvícení a hlavní světlo lze osvětlit samostatně nebo současně.
ZnačkaMILFECH #ad
VýrobceMILFECH #ad
Výška0.98
Délka11.81
Hmotnost1.96
Šířka11.81
Číslo dílu62429512-01
Modelka62429512-01

7. slochi

#ad

IP44 Koupelnová lampa, na, lampa do koupelny, ultra tenké stropní svítidlo, 2 kusy LED stropní svítidlo ploché, kulaté, obývacího pokoje, studená bílá do ložnice, 24 W 2050LM stropní svítidlo 6500 K

#ad
slochi #ad - Světlo stropního svítidla do koupelny je příjemné a neoslňující. Vysoce kvalitní led stropní svítidlo odpovídá běžné 280w žárovce, čímž můžete ušetřit více než 90 % vašeho účtu za elektřinu. 6500k studené bílé stropní svítidlo zajišťuje rovnoměrný a jasný světelný efekt, kuchyň, pokojová lampa, sklep, vhodné pro uživatele, kuchyňská lampa nebo malý dětský pokoj, chodba, obývací pokoj, lampa do chodby, při učení a v každodenním životě.

Vodotěsný a ultratenký design: ultratenký design Ø 23 a 2, 3 cm činí ploché moderní led stropní svítidlo modernějším a jednodušším, lze jej bez obav použít v koupelně, plastová skořepina je vyrobena z kvalitního PC třídy A. Je nárazuvzdorný a izolovaný, chrání před únikem proudu a chrání bezpečnost vaší rodiny. Teplá připomínka led stropní svítidlo chodba je vhodná pouze pro běžné nástěnné vypínače. Stropní led svítidlo je pevně instalováno a životnost 30 000 hodin může výrazně snížit problém výměny stropního osvětlení.

Vysoká svítivost a úspora energie: 24 w led stropní svítidlo může produkovat 2050 lumenů, světelný efekt je rovnoměrný a světlý a může pokrývat oblast 10–20 ㎡. Vysoce kvalitní záruka po prodeji: slochi se již mnoho let zabývá výzkumem a vývojem lamp a nabízí vám profesionální technologie a zajištění kvality. Ip44 vodotěsná a zabraňuje pronikání prachu do lampy, na balkóně a vinném sklepě. Jasné a přirozené světlo nám umožňuje vidět skutečnou a původní barvu objektu, což je pro oči příjemnější.
Značkaslochi #ad
Výrobceslochi #ad
Výška0.91
Délka9.06
Hmotnost2.12
Šířka9.06
Číslo díluQL-SC-0023
ModelkaQL-SC-0023

8. Pmgud

#ad

RGB podsvícení, LED stropní svítidlo, 6 barev s dálkovým ovládáním, kuchyně, barevná atmosféra, koupelny, LED stropní svítidlo, stmívatelné, 24 W, kulatá lampa do ložnice, tloušťka světla 2100 – 6000 K

#ad
Pmgud #ad - Ochrana proti prachu a hmyzu: držák lampy je vyztužen obvodovými těsněními, takže hmyz a prach se nemohou dostat dovnitř stropního svítidla, což vám ušetří demontáž a čištění. Paměťová funkce: dálkové ovládání může automaticky uložit poslední nastavení, aniž by bylo nutné jej pokaždé znovu nastavovat.

Při použití síťového zdroje nebo nástěnného spínače nechte světlo svítit minimálně po dobu 30 sekund, aby se funkce paměti projevila. 6 barev podsvícení rgb: stropní světla lze přeměnit na modrou, fialovou atd. Které lze použít jako okolní světlo a okolní světlo, které vašemu životu dodají romantickou atmosféru. Pouze 3 kroky k dokončení instalace. 6 rgb barevných režimů pro vaši náladu. Přední světla jsou stmívatelná stropní svítidla a 24W CCT barevná teplota a náladová světla se provádějí současně.

Flexibilní jas světla: pomocí dálkového ovládání můžete stropní led světla stmívat na různé stupně a nastavit světla na teplou bílou, červenou, neutrální bílou a studenou bílou. Ip54 vodotěsné – stmívatelné led stropní svítidlo má index ochrany proti stříkající vodě ip54. Stropní led svítidlo můžete instalovat s dálkovým ovládáním na většině míst, garáž, chodba, jako je ložnice, obývací pokoj, koupelna, kuchyň, dětský pokoj, sklep atd. Současné osvětlení: rgb světlo a hlavní světlo stropního svítidla pmgud lze zapnout současně.
ZnačkaPmgud #ad
VýrobcePmgud #ad
Výška0.98
Délka11.81
Hmotnost1.98
Šířka11.81
Číslo dílu62429512-01
Modelka62429512-01
Záruka2 roky.

9. Nigecue

#ad

Stmívatelná LED stropní lampa s nastavitelnou teplotou barvy 3000 K – 6000 K, vodotěsnost IP54, Ø, 3200 lm, ultra tenká, Nigecue 24 W LED stropní svítidlo ploché s dálkovým ovládáním, RGB podsvícení

#ad
Nigecue #ad - V závislosti na náladě si můžete vybrat různé barvy, které také vytvoří veselou atmosféru pro vaši rodinu. Snadná instalace a dlouhá životnost toto stropní svítidlo lze jednoduše nainstalovat v pouhých 3 krocích a lze ho namontovat během několika minut. Otočte stropní svítidlo na montážní držák.

Upevněte montážní držák na strop. 1. Díky tomu se děti nebo starší lidé v noci cítí bezpečněji, protože jsou obklopeni klidným a útulným světelným zdrojem. Asovač umožňuje, aby se stropní svítidlo po 60 s před spaním automaticky vypne. Připojte dráty. Multifunkční 24w led stropní svítidlo se zrcadlovým designem pomocí dodávaného dálkového ovládání můžete snadno ovládat všechny funkce tohoto 24w led stropního svítidla nigecue 24 W: nastavitelná teplota barev od 3000 K do 6000 K, nastavení nočního světla, měnící se RGB světla, nastavitelný jas od 10 % do 100 %, funkce časovače a paměti.

Uvnitř se nachází vysoce kvalitní lED diody, které mají životnost až 50 000 hodin. Lampa si zapamatuje vaše poslední nastavení, pokud ji zapnete déle než 30 s a vypnete ji déle než 10 s. 3. Speciální noční světlo + režim časovač jako noční světlo může minimální stmívání stropních svítidel pro ložnice dosáhnout 10 % při 3000 k teplé bílé barvě. Asných 6 rgb světel naše moderní stropní svítidlo má 6 rgb světel a režim barevného cyklu rgb, perfektní pro vytvoření romantické nebo uvolňující atmosféry.
ZnačkaNigecue #ad
VýrobceDongguan Linjing Electrical Appliances Technology Co., Ltd. #ad
Výška0.98
Délka11.81
Šířka11.81
Číslo dílu62429512-01(Mirror)
Modelka62429512-01(Mirror)

10. Aisutha

#ad

Stropní svítidlo, ploché stmívatelné s dálkovým ovládáním, LED stropní svítidlo, dětský pokoj, 6500 K, Aisutha LED stropní svítidlo, 24 W 2800 lm, 3000 K, kuchyň koupelnu, IP54 ultra tenké ložnice lampa pro obývací pokoj

#ad
Aisutha #ad - Instalace může snadno provést i jedna osoba. Ultra tenký a ultra světlý 28mm štíhlý design, perfektně se hodí ke stropu, rozlučte se s tísňovým pocitem v prostoru a vytvořte si relaxační prostředí v bytě. Najděte zcela jednoduše tu nejpříjemnější světelnou atmosféru. Led stropní svítidlo má index ochrany proti stříkající vodě IP54.

Kromě toho je stínidlo stropního svítidla vyrobeno z matného akrylu, kvalitnější vzhled, rovnoměrný přenos světla a měkké světlo vám nabízí jasné světlo a lepší ochranu očí. Klidná a teplá světelná atmosféra režimu nočního světla umožňuje dětem nebo starším lidem rychleji usnout. Dálkové ovládání používá bezdrátovou technologii dálkového ovládání 2, 4G, která je citlivější. Speciální noční světlo + režim časovač – jako noční světlo může minimální stmívací svítivost stropních světel do ložnice dosáhnout 10 % při teplé bílé teplotě 3000 k.

Zcela nový vylepšený designtoto stropní svítidlo podporuje plynulé nastavování, můžete plynule nastavit teplotu barvy 3000 k-6500 k, prolomíte tradiční pevný režim přizpůsobení. Snažíme se vám dodat stropní svítidlo, lampu lze stabilně zavěsit na kryt lampy. Dlouhým stisknutím tlačítka dálkového ovládání, teplá bílá/neutrální bílá/studená bílá a jas 10 % – 100 %. Funkce časovače umožňuje automatické vypnutí stropního svítidla po 60 sekundách / 60 minutách před spaním.
ZnačkaAisutha #ad
VýrobceAisutha #ad
Výška1.1
Délka11.81
Hmotnost0.01
Šířka11.81
Číslo díluSKCL 300/T
ModelkaSKCL 300/T