Top 10 Leinwandbilder XXL Abstrakt – Plakáty

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Pixxprint

#ad

Levnější než malba nebo olejomalba bez plakátu, XXL obrovské obrazy zarámované klínovým rámem, uvolněný tygr černý/bílý formát: 80x60 na plátně, umělecký tisk na stěnu s rámem

#ad
Pixxprint #ad - Všechny obrázky jsou k dostání v různých formátech. Přesvědčte se sami. Všechny obrázky jsou vytištěny vysoce kvalitním, ekologickým pigmentovým inkoustem a nabízejí fantastický barevný výsledek s vysokými kontrasty. Tyto kovové háčky se zoubky můžete jednoduše namontovat na dřevěný rám.

Naše portfolio zahrnuje celou řadu kategorií, jídla a pití, erotické a mnoho dalšího. Všechny produkty dodáváme v rámci Německa během 2–3 pracovních dnů. Obraz je bezpečně zabalen v bublinkové fólii a označen červenou výstražnou páskou pro optimální ochranu při přepravě. Tak můžete svůj nový obraz na plátně rychle pověsit a užívat si. Naše obrazy na plátně nejsou levné dovozní zboží, jako jsou plášťy, zvířata, přírodní, rostliny, krajina, všechny produkty jsou 100% vyráběny a odesílány v německu.

Nabízíme vám obrovský výběr více než 5000 licencovaných obrázků. Pro bezproblémový přechod na hranách je obraz vytištěn na toho. Nepotřebujete tedy žádný vlastní rám nebo jiné napínací zařízení. Naše kvalitní rámy na plátně jsou vyrobeny z cca 18 mm silné, pravé borovicové dřevo. Ke každému obrázku obdržíte bezplatné zavěšení na stěnu.
ZnačkaPixxprint #ad
VýrobcePixxprint #ad
Výška0.71
Délka31.5
Hmotnost3.09
Šířka23.62

2. murando

#ad

Zvířata barevné skvrny g-A-0245-b-a, Obrazy mýval 60 x 90 cm vliesový obraz na plátně 1 dílný umělecký tisk moderní nástěnné obrazy XXL nástěnná dekorace design obraz na stěnu, murando

#ad
murando #ad - 100% nezávadné do dětského pokoje a ložnice. Barvy s hloubkou a vysokou zářivostí barev. Ruční práce: tento nástěnný obraz bude po zakoupení vyroben podle vašich přání a zabalen ve stabilním obalu. Barvy: světlostálé a bez zápachu. Celkový formát: cca 60 × 90 cm Š × v – jednodílné na prémiovém vliesovém plátně. Dekorace: upoutá pozornost ve vašem bytě. Vlastnosti: není nutná montáž! stabilní a klasické, ručně napnuté na 15 mm silném dřevěném rámu, připravené k zavěšení. Obývací pokoj.
Značkamurando #ad
Výrobcemurando #ad
Výška0.2
Délka35.43
Šířka23.62
Číslo dílug-A-0245-b-a-l

3. B&D XXL

#ad

Murando, die große Welle vor Kanagawa Bilder mit Rahmen 90x60 cm Wandbilder groß Leinwandbild XXL schwarzer Holzrahmen modern Wanddekoration Kunstdruck Wanddeko Wohnzimmer Schlafzimmer Hokusai

#ad
B&D XXL #ad - Wir haben eine bedrohungen Auswahl an Motiven für das Wohnzimmer, was Sie brauchen. American box: das wandbild ist in einen massiven holzrahmen eingefasst. Unser team von talentierten designern entwirft originelle Designs, die Küche oder das Kinderzimmer, das Schlafzimmer, die auch den anspruchsvollsten Kunden ansprechen werden.

120 x 60 cm b x h - 1-teilig auf handgespannter Leinwand. Farben: lichtbeständigkeit und geruchsneutral. Elegante klassik: mit liebe zur Tradition - die zeitlose Form des Bildes und die ästhetisch bedruckten Seiten. Stabile konstruktion und matte, natürliche Oberfläche. Einzigartige designs: bei uns finden sie, die nirgendwo sonst forderungen sind.

Tiefe und hohe Farbschattierung. QualitÄt: handgespannte leinwand auf einem 20 mm dicken Kiefernholzrahmen. Durch den abstand zwischen der Leinwand und dem Rahmen entsteht der Eindruck von zusätzlich Tiefe. Das minimalistische Design des Produkts findet in jedem Interieur Verwendung. Maße: ca. Hochwertiges Produkt zu einem günstiger Preis. 100% sicher für Kinder und das Schlafzimmer.
ZnačkaB&D XXL #ad
Výrobcemurando #ad
Výška0.2
Délka35.43
Šířka23.62
Číslo dílup-B-0009-b-a_90x60_dkab_rc

4. Pixxprint

#ad

Pixxprint Perfektní dámský detail B&W, formát: 100x70 na plátně

#ad
Pixxprint #ad - Námi potištěná plátěná tkanina se natáhne na dřevěný rám již před dodáním. Bílá plocha je tak ideálně zakryta a obraz má krásný přechod ke stěně. Tak se pro každou místnost nachází vhodný motiv ve vhodné velikosti. Tyto kovové háčky můžete jednoduše namontovat na dřevěný rám.

Jedná se přitom o 1a kvalitní zboží ze 100% made in germany. Pro bezproblémový přechod na hranách je obraz vytištěn nad nimi. Všechny obrázky jsou k dostání v různých formátech. Nepotřebujete tedy vlastní rám ani jiné napínací zařízení. Obraz je bezpečně zabalen do bublinkové fólie a označen červenou výstražnou lepicí páskou, aby poskytl optimální ochranu při přepravě. Tak můžete svůj nový obraz na plátně rychle pověsit na zeď a užívat si ho.

Nabízíme vám obrovský výběr více než 5000 licencovaných obrázků. Předem označené body usnadňují umístění. Naše portfolio zahrnuje celou řadu kategorií, erotika a mnoho dalšího. Obrazy na plátně jsou nádhernou možností, chodbu, kuchyň, dětský pokoj, pracovnu nebo kancelář a vytvořte si svůj osobní pocit pohody. Zkrášlete svůj obývací pokoj, jsou naše dekorační obrazy také velmi vhodné a zapůsobí tak na vaše zákazníky.
ZnačkaPixxprint #ad
VýrobcePixxprint #ad
Výška0.71
Délka39.37
Hmotnost3.75
Šířka27.56

5. Pixxprint

#ad

Highlandrind čelní v černobílé jako obraz na plátně/velikost: 100x70 cm/nástěnný obraz/umělecký tisk/hotové napnutí

#ad
Pixxprint #ad - Bílá plocha je tak ideálně zakryta a obraz má krásný přechod ke stěně. Naše portfolio zahrnuje celou řadu kategorií jako pláže, jídlo a pití, zvířata, erotika a mnoho dalšího. Tyto kovové háčky můžete jednoduše namontovat na dřevěný rám. Přesvědčte se sami.

Předem označené body usnadňují polohování. Obrazy na plátně jsou nádhernou možností, kuchyň, dětský pokoj, pracovnu nebo kancelář a vytvořte si svou osobní atmosféru. Nabízíme vám obrovský výběr více než 5000 licencovaných obrázků. Všechny obrázky jsou tištěny kvalitními, ekologickými pigmentovými inkousty a nabízejí fantastický barevný výsledek s vysokými kontrasty. Námi potištěná tkanina je napnutá již před dodáním na dřevěný rám. Tak se pro každou místnost nachází vhodný motiv ve vhodné velikosti.

Obraz je bezpečně zabalen do bublinkové fólie a označen červenou výstražnou lepicí páskou, aby byla zajištěna optimální ochrana při přepravě. Všechny výrobky dodáváme v rámci Německa do 2-3 pracovních dnů. Naše obrazy na plátně nejsou levné dovozní zboží, příroda, krajina, rostliny, všechny výrobky jsou 100% vyráběny a zasílány v německu. Jedná se o kvalitní zboží 1a 100% made in germany. Tak můžete svůj nový obraz na plátně rychle pověsit na zeď a užívat si.
ZnačkaPixxprint #ad
VýrobcePixxprint #ad
Výška0.71
Délka39.37
Hmotnost5.51
Šířka27.56

6. decomonkey

#ad

Decomonkey Obrazy Hamburg 150 x 45 cm XXL 1 díl obrazy na plátně obraz na plátně vliesový obraz obraz umělecký tisk nástěnná dekorace stěna obývací pokoj nástěnná dekorace dekorace město akvarel city

#ad
decomonkey #ad - Plátno a napínací rám: prémiové plátno z netkané textilie je na cca 12 mm silný dřevěný rám MDF deska, ručně napnutý a sestavený pomocí pevných ocelových svorek.

Ruční práce: v našem decomonkey! manufakturu nemáme sklad! vše bude vytvořeno teprve po vaší objednávce, přesně tak, jak chcete. Díky tomu je vše opravdu nové. Barvy: nejvyšší rozlišení tisku, kuchyň, bez zápachu a vysoká dlouhotrvající zářivost barev. Dekorace: jednoduše vybalte, zavěste a uvidíte, hřebík na zeď, jak se místnost změnila. Naše barvy jsou certifikované a nezávadné pro každý pokoj dětský pokoj, obývací pokoj, ložnice, jídelna. Vždy znovu náš oblíbený okamžik. Formát: cca 150 × 45 cm Š × v – 1dílné, prémiové vliesové plátno, ručně natažené. Vypadá skvěle a zůstane tak dlouho.
Značkadecomonkey #ad
Výrobcedecomonkey #ad
Výška0.47
Délka59.06
Šířka17.72
Číslo díluDKC0139a12XL

7. Pixxprint

#ad

Umělecký tisk na stěnu s rámem, žádný plakát, formát: 60x40 na plátně, levnější než malba nebo olejomalba, Kolíkový fotbalový hráč, XXL obrovské obrazy zarámované v klínovém rámu

#ad
Pixxprint #ad - Naše portfolio zahrnuje celou řadu kategorií, zvířata, jídla a pití, jako je pláž, erotická a mnoho dalšího. Všechny obrázky jsou k dostání v různých formátech. Předem označené body usnadňují polohu. Tak můžete svůj nový obraz na plátně rychle pověsit na stěnu a vychutnávat si je.

Obrazy na plátně jsou nádhernou možností vytvořit vaše obytné prostory. Všechny obrázky jsou vytištěny vysoce kvalitními, ekologickými pigmentovými inkousty a nabízejí fantastický barevný výsledek s vysokými kontrasty. Zkrášlete si svůj obývací pokoj, chodbu, pracovnu nebo kancelář a vytvořte si svou osobní atmosféru pohody. Jedná se o kvalitní zboží 1a ze 100% made in germany. Potištěná plátěná tkanina se již před dodáním napne na dřevěný rám. Nabízíme vám obrovský výběr více než 5000 licencovaných obrázků.

Přesvědčte se sami. Bílá plocha je tak ideálně překryta a obraz má krásný přechod na zeď. Tak se pro každou místnost najde vhodný motiv ve vhodné velikosti. Obraz je bezpečně zabalen do bublinkové fólie a označen červenou výstražnou lepicí páskou, aby byla zajištěna optimální ochrana při přepravě. Naše obrazy na plátně nejsou levný dovoz, krajina, přírodní, rostliny, všechny výrobky se 100% vyrábí a odesílají v německu.
ZnačkaPixxprint #ad
VýrobcePixxprint #ad
Výška0.71
Délka23.62
Hmotnost2.2
Šířka15.75

8. Pixxprint

#ad

XXL obrovské obrazy zarámované klínovým rámem, roztomilá kočka při spaní černá/bílá Formát: 60 x 40 na plátně, nejedná se, výhodnější než malba nebo olejomalba, umělecký tisk na nástěnný obraz s rámem

#ad
Pixxprint #ad - Naše portfolio zahrnuje celou řadu kategorií jako pláže, krajina, jídlo a pití, rostliny, zvířata, příroda, erotika a mnoho dalšího. Nabízíme vám obrovský výběr více než 5000 licencovaných obrázků. Jedná se o kvalitní zboží 1a 100% made in germany.

Obraz je bezpečně zabalen do bublinkové fólie a označen červenou výstražnou lepicí páskou, aby byla zajištěna optimální ochrana při přepravě. Všechny obrázky jsou tištěny kvalitními, ekologickými pigmentovými inkousty a nabízejí fantastický barevný výsledek s vysokými kontrasty. Všechny obrázky jsou k dostání v různých formátech. Tak můžete svůj nový obraz na plátně rychle pověsit na zeď a užívat si.

Pro bezproblémový přechod na hranách je obraz vytištěn za nimi. Předem označené body usnadňují polohování. Bílá plocha je tak ideálně zakryta a obraz má krásný přechod ke stěně. Všechny výrobky dodáváme v rámci Německa do 2-3 pracovních dnů. Zkrášlete si svůj obývací pokoj, pracovnu nebo kancelář a vytvořte si svou osobní atmosféru. Přesvědčte se sami. Nepotřebujete tak žádný vlastní rám nebo jiné napínací zařízení.
ZnačkaPixxprint #ad
VýrobcePixxprint GmbH #ad
Výška0.71
Délka23.62
Hmotnost2.2
Šířka15.75

9. Paul Sinus Art

#ad

Paul Sinus Art Slon 120 x 80 cm Inspirativní fotografické umění v muzejní kvalitě pro váš domov jako nástěnný obraz na plátně

#ad
Paul Sinus Art #ad - Najdete u nás. Naše rámy na plátně jsou z pravého borovicového nebo smrkového dřeva a mají standardně hloubku téměř 22 mm. Jsme si vždy vědomi naší ekologické odpovědnosti, aby obalový odpad, kterému se v online obchodě bohužel nelze zcela vyhnout, používáme obnovitelné suroviny a inkousty bez rozpouštědel a dbáme na to, vypadal co možná nejméně.

Zcela jistě se pro každou místnost najde perfektní motiv ve vhodné velikosti. Naše obrázky jsou tištěny inkousty na bázi pigmentů a nabízejí fantastický barevný výsledek s vysokými kontrasty. Hotelové pokoje, rostliny, pláž a moře, obchodní prostory, advokátní kanceláře atd. Všechny obrázky jsou zákazníkům dodávány hotové napnuté na dřevěném rámu, takže nepotřebujete žádný další rám nebo jiná napínací zařízení. Všechny obrázky jsou k dostání v různých formátech.

Okraje obrázků jsou standardně potištěny barvami motivu, takže není nutný žádný rám navíc. Zkrášlete si svůj obývací pokoj, kuchyň, dětský pokoj, chodbu, ložnici, pracovnu nebo kancelář a vytvořte si svou osobní atmosféru. Přesvědčte se sami. Vytvořte si své prostory obrázky z našeho portfolia více než 20 000 licencovaných motivů, decentní erotika a mnoho dalších. Také pro obchodní prostředí, pokrmy a nápoje, lékařské ordinace, krajina, zvířata, příroda, např.
ZnačkaPaul Sinus Art #ad
VýrobcePaul Sinus Art #ad
Výška0
Délka47.24
Hmotnost6.39
Šířka31.5
Číslo dílu168185023_AS_80x120cm_2019

10. Sinus Art

#ad

Sinus Art Obraz na plátně 120 x 80 cm Umělecká fotografie – bílý tygr se zelenýma očima

#ad
Sinus Art #ad - Přesvědčte se sami. Zkrášlete si svůj obývací pokoj, pracovnu nebo kancelář a vytvořte si svou osobní atmosféru. Také pro obchodní prostředí, příroda, např. Okraje obrázků jsou standardně potištěny barvami motivu, takže není nutný žádný rám navíc. Z kategorií: abstraktní obrazy, pokrmy a nápoje, např.

Všechny obrázky jsou k dostání v různých formátech. Naše obrázky jsou tištěny inkousty na bázi pigmentů a nabízejí fantastický barevný výsledek s vysokými kontrasty. Vytvořte si své prostory obrázky z našeho portfolia více než 20 000 licencovaných motivů, pláž a moře, zvířata, obchodní prostory, decentní erotika a mnoho dalších. Najdete u nás. Jsme si vždy vědomi naší ekologické odpovědnosti, používáme obnovitelné suroviny a inkousty bez rozpouštědel a dbáme na to, kterému se v online obchodě bohužel nelze zcela vyhnout, aby obalový odpad, vypadal co možná nejméně.

Všechny obrázky jsou zákazníkům dodávány hotové napnuté na dřevěném rámu, takže nepotřebujete žádný další rám nebo jiná napínací zařízení. Naše rámy na plátně jsou z pravého borovicového nebo smrkového dřeva a mají standardně hloubku téměř 22 mm. Zcela jistě se pro každou místnost najde perfektní motiv ve vhodné velikosti. S fine art prints od sinus art se nabízí jednoduchá a nádherná možnost, dětský pokoj, ložnici, chodbu, kuchyň, jak vytvořit své obytné prostory.
ZnačkaSinus Art #ad
VýrobceSinus Art #ad
Výška0
Délka47.24
Hmotnost0.66
Šířka31.5
Číslo dílu142714438_120x80cmNA