Top 10 Metzler Türklingel – Sady dveřních zvonků

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Metzler-Trade

#ad

Metzler zásuvky rádiový gong přijímač s 52 melodiemi pro bezdrátový dveřní zvonek Metzler – s 52 polyfonními melodiemi a LED signálem

#ad
Metzler-Trade #ad - Poslouchejte svůj dveřní zvonek, ať už jste kdekoli ve svém domě – ať už se nacházíte na jiném patře, v kuchyni nebo v obývacím pokoji – hlasitost je nastavitelná ve 4 stupních.

Kompatibilní pouze s rádiovými zvonky metzler. Led signál – kromě vyzváněcího tónu se navíc objeví vizuální signál – po stisknutí zvonku bliká modrý LED obvod, který je velmi dobře viditelný zejména ve tmě. Univerzální nastavení – u tohoto rádiového zvonku si můžete vybrat svou oblíbenou melodii z 52 různých polyfonních vyzváněcích melodií a měnit ji podle libosti. Přijímač je napájen přímo ze zásuvky – spotřeba energie přijímače: 1, 5 × 6 × 8, 5 W – rozměry výrobku: 7, 5 cm. Dosah mezi vysílačem a přijímačem je až 200 metrů – můžete bez problémů spárovat i více přijímačů s jedním nebo více přijímači.
ZnačkaMetzler-Trade #ad
VýrobceMetzler GmbH #ad
Výška3.35
Délka2.95
Šířka2.36
Číslo dílu5610

2. Metzler

#ad

Metzler Čtvercový dveřní zvonek Bergmann v antracitové barvě – práškově lakovaný RAL 7016 matný jemná struktura – zvonek z ušlechtilé oceli V2A – vč. nápisu – volitelné LED tlačítko – velikost: 10 x 10 cm

#ad
Metzler #ad - Masivní a odolná proti povětrnostním vlivům – ať už déšť, sníh nebo přímé sluneční záření, nerezová ocel v2a, která byla vyrobena z tohoto zvonku, spolehlivě vzdoruje všem povětrnostním vlivům.

Včetně rytiny – udělejte ze svého nového zvonku jedinečný unikát: Vyberte si z různých druhů písma své oblíbené písmo pro gravírování svého jména. Design se setkává s funkčností – díky modernímu vzhledu a robustnímu zpracování se tento dveřní zvonek z ušlechtilé oceli stane středem všeobecného obdivu.

Snadná montáž – zvonek z ušlechtilé oceli je volitelný pro různé druhy montáže – navíc je model k dostání v různých velikostech: od 6 x 6 cm do 11 x 11 cm. Individuální výroba – ať už barva led tlačítka, zde obdržíte dveřní zvonek, druh písma nebo montážní materiál, který je vyroben exkluzivně pro vás po objednání.
ZnačkaMetzler #ad
VýrobceMetzler GmbH #ad
Číslo dílulocalization_B09HMSRM4X

3. Metzler

#ad

Metzler Dveřní zvonek ušlechtilá ocel štítek zvonku LED tlačítko zvonku & osvětlení – 3D rytina popis – deska zvonku – volitelné upevnění na omítku, antracit

#ad
Metzler #ad - Barva osvětlení si můžete vybrat během procesu objednávky. Včetně led osvětlení – i v noci tento model upoutá pozornost. Ušlechtilá ocel se snadnou údržbou – volitelně také opatřena povrchovou úpravou v antracitové barvě – je absolutně odolná proti povětrnostním vlivům a díky kombinaci s akrylovým sklem odolným proti poškrábání působí obzvláště elegantně.

Tlačítko je podle normy ochrany IP67 odolné proti prachu a vodě. Individuálně vyrobeno – už nemáte chuť na dveřní zvonky z tyče? pak jste zde správně! tento zvonek je individuálně popsán podle vašeho přání. Absolutní poutač – díky jednoduchému, ale elegantnímu designu bude tento zvonek středem pozornosti ve vašem vstupním prostoru. Robustní a dlouhá životnost – moderní vzhled tohoto modelu vzniká díky vysoce kvalitním materiálům.

Zvonek je vybaven led tlačítkem. Během procesu objednávky máte možnost vybrat si z deseti druhů písma své oblíbené písmo. Na přání je také jmenovka osvětlena ve studené bílé barvě. Materiály odolné proti povětrnostním vlivům podtrhují elegantní styl tohoto jedinečného dveřního zvonku. Montáž na omítku – díky použití speciálních tlačítek je možná montáž na omítku pomocí zásuvných hmoždinek.
ZnačkaMetzler #ad
VýrobceMetzler GmbH #ad

4. Metzler

#ad

Vč. upevnění, práškově povrstvené RAL 7016 jemná struktura matná, vyměnitelné jmenovky, Metzler Dveřní zvonek na omítku z ušlechtilé oceli v antracitové barvě, antracit, 1násobná

#ad
Metzler #ad - Tablo zvonku, antracitová, deska zvonku z nerezové ušlechtilé oceli V2A, práškově lakovaná. Jednoduché upevnění montáž na omítku pomocí 4 přivařených zásuvných hmoždinek na zadní straně. Volitelně s energeticky úsporným LED osvětlením zvonku a jmenovkou. Jmenovky s vyměnitelným popisem papír nebo lepenková vložka. Připojení zvonkové tabulky se provádí na běžné zvonkové dráty 6–12 V AC nebo DC.
ZnačkaMetzler #ad
VýrobceMetzler GmbH #ad
Číslo díluTK-RE-AN-1-Fach

5. Metzler

#ad

Pro předávání signálu zvonku z kabelového gong na zásuvkový bezdrátový gong, univerzální sada, Metzler Inteligentní přesměrování dveřního zvonku, kompatibilní s aplikací Alexa a Smartphone

#ad
Metzler #ad - Rozšiřuje vaše stávající zvonkové zařízení obratem ruky o chytré funkce integrace do mechanického a elektronického zvonkového zařízení.

Kompletní sada vč. Chytrého přijímače, 8 led barev, nočního světla a mnoha melodií, trvale zdarma kompatibilní s aplikací pro chytrý telefon a Alexa. Univerzálně možné, jednoduše spojte rádiový vysílač MT4 během několika minut pomocí pouhých 2 vodičů. Kompletní sada pro předávání signálu zvonku z kabelového gong na rádiový gong zásuvky, aplikace pro smartphone a Amazon Alexa. S nočním světlem a RGB LED.
ZnačkaMetzler #ad
VýrobceMetzler GmbH #ad
Výška2.56
Délka1.2
Šířka0.59
Modelka36334

6. Metzler

#ad

Metzler Dveřní zvonek z ušlechtilé oceli v antracitové barvě – dveřní zvonek z ušlechtilé oceli V2A vč. rytiny – LED tlačítko zvonku – práškový nástřik matný, jemná struktura v RAL 7016 – velikost: 11

#ad
Metzler #ad - Tlačítko zvonku Ø 19 mm = montážní hloubka v závislosti na modelu až cca 20 mm 0 mm u varianty omítky. Pro kruhové osvětlení tlačítka máte k dispozici různé barvy. Jednoduchý, klasický štítek zvonku spojuje nadčasový design s funkčností a hodí se tak výborně téměř ke každému vchodu do domu.

Tlačítko zvonku můžete zcela jednoduše připojit k drátům zvonku ve vašem domě. Díky nerezové ušlechtilé oceli a přídavnému práškovému lakování v trendové barvě antracitové RAL 7016 je váš zvonek absolutně odolný proti povětrnostním vlivům a i po letech vypadá jako první den. Díky zabudovanému led tlačítku uvidí vaši hosté tlačítko zvonku již z dálky. Zvonek navíc zaujme několika přednostmi. Individuální laserové gravírování na zvonku zaujme jasností a dobrou čitelností.

Pro gravírování máte k dispozici 20 vybraných písem a 5 různých směrů. Rozměry šířka x výška x hloubka: 110 x 80 x 3 mm + 6 mm u varianty na omítku = 9 mm. Díky použití masivní 3 mm silné desky z ušlechtilé oceli se dveřní zvonek cítí hodnotný a těžký. Protože je tlačítko zvonku zapuštěno do zdi, musí být k dispozici dostatečně velký otvor. Vedle upevnění pomocí šroubů a hmoždinek si můžete vybrat také naše silikonové lepidlo nebo napínací pružinu pro všechny běžné zásuvky pod omítku.
ZnačkaMetzler #ad
VýrobceMetzler GmbH #ad
Výška0.39
Délka4.33
Šířka3.15
Číslo díluvaAN11080_web
ModelkavaAN11080_web

7. Metzler

#ad

Metzler Rádiový zvonek z ušlechtilé oceli – bezdrátový & odolný vůči UV záření – vysoký dosah – dveřní zvonek z ušlechtilé oceli v antracitové barvě RAL 7016 – vč. gravírování 1 tlačítko Vitus

#ad
Metzler #ad - Dné otravné pokládání kabelů – instalace tohoto dveřního zvonku je hračka. Materiály odolné proti povětrnostním vlivům – abyste se z vašeho nového štítku dveřního zvonku dlouho těšili, je tento model vyroben pouze z těch nejlepších materiálů – použitá nerezová ocel V2A slibuje maximální životnost a spolehlivě odolává všem povětrnostním podmínkám - Díky práškovému lakování v antracitové barvě bude zvonek absolutním poutačem pozornosti ve vašem vstupním prostoru.

Mnohostranné nastavení – vkus je různý! proto má tento model zvonku různé melodie, ze kterých si můžete vybrat svou oblíbenou melodii – melodii lze samozřejmě kdykoli bez problémů změnit – navíc lze tento rádiový zvonek spárovat s více vysílači nebo přijímači. Pomocí rádiového přijímače není nutné pokládat kabel – tlačítko zvonku na baterie lze přišroubovat pomocí dodaných šroubů + hmoždinek.

Individuálně vyrobeno – každý model, který opouští náš obchod, je jedinečný - při výrobě se plně zabýváme přáním našich zákazníků – Jedním kliknutím na tlačítko "Přizpůsobit nyní" můžete zadat požadovaný druh písma a umístění rytiny – přepisy a speciální znaky lze uplatnit! Design se snoubí s funkčností – tento dveřní zvonek přesvědčí promyšleným a atraktivním designem, který se perfektně hodí do každého vstupního prostoru – díky rádiovému dosahu 200 metrů měřeno ve volném poli lze tento model nainstalovat téměř kamkoli.
ZnačkaMetzler #ad
VýrobceMetzler GmbH #ad
Výška0.43
Délka4.33
Šířka3.15
Číslo dílulocalization-B07MF1JB3B

8. Metzler

#ad

Metzler Dveřní zvonek z ušlechtilé oceli s rytinou – LED osvětlení – dveřní zvonek z ušlechtilé oceli V2A – deska zvonku – moderní dveřní zvonek – velikost: 60 x 60 mm

#ad
Metzler #ad - Vodotěsné led tlačítko, 6 v – 24 v, certifikováno ip67, ac/dC připojení možné také na 2 zvonkových drátech. Kvalitní dveřní zvonek z ušlechtilé oceli přímo od výrobce.

Individuální výroba – tento zvonek je vyroben individuálně pro vás – požadovaný text rytiny a barvu a LED osvětlení, můžete si vybrat během procesu objednávky. Včetně gravírování – během procesu objednávání máte možnost vybrat si z různých druhů písma pro individuální gravírování své oblíbené písmo. Volitelný způsob upevnění: silikonové lepidlo, závitové kolíky + univerzální hmoždinky, napínací pružina pro krabičku up, závitové kolíky + izolační hmoždinky WDVS – vhodné speciálně pro fasády WDVS/ WDV nebo montáž na omítku.
ZnačkaMetzler #ad
VýrobceMetzler GmbH #ad
Výška2.36
Délka2.36
Šířka2.36
Číslo dílup678910-60x60-mGra

9. Metzler

#ad

Metzler Dveřní zvonek na omítku z ušlechtilé oceli s tlačítkem zvonku – zvonek vč. gravírování – jednoduchá montáž na omítku – práškový nástřik v antracitové barvě RAL 7016 – rozměry: 11 x 8 cm

#ad
Metzler #ad - Vysoce kvalitní osvětlení – díky led osvětlení je zvonek dobře viditelný i v noci – snadné připojení na stávající zvonkové dráty 6–24 V AC/DC – tlačítka IP67 ochrany proti prachu a vodě. Včetně montážního materiálu – zvonek je vhodný pro montáž na omítku – potřebný upevňovací materiál je již součástí dodávky – tak obdržíte dveřní zvonek kompletně připravený k montáži.

Přizpůsobte si nyní – přizpůsobte si svůj nový domovní zvonek zcela podle svých představ. Deska dveřního zvonku je vyrobena z masivní ušlechtilé oceli – materiál, který vzdoruje větru a počasí a přitom se absolutně snadno udržuje. Model je k dostání i bez LED tlačítek. Elegantní design – mimořádný poutač pozornosti v každém vstupním prostoru! díky atraktivnímu práškovému lakování – volitelně v antracitové barvě RAL 7016, ledově anglická DB703, černá nebo bílá – získá tento model dveřního zvonku nejen elegantní vzhled, ale také se ideálně hodí do každého vstupního prostoru.

Odolný proti povětrnostním vlivům a moderní – tento model přesvědčí nejen svým designem, ale je také absolutně odolný proti povětrnostním vlivům. Po kliknutí na tlačítko "přizpůsobit nyní" máte možnost vybrat si z různých druhů písma své oblíbené písmo – navíc můžete zadat požadovaný text pro gravírování.
ZnačkaMetzler #ad
VýrobceMetzler GmbH #ad
Výška3.15
Délka4.33
Šířka0.43
Číslo dílulocalization-B07K9SRNM9

10. Metzler

#ad

Metzler Čtvercový zvonek na omítku RAL 7016 antracit s vyměnitelnou jmenovkou velikost: 10 x 10 cm

#ad
Metzler #ad - Díky osvětlení uvidí vaše návštěva tlačítko zvonku již z dálky. Zvonek je vhodný pro montáž na omítku. Tlačítko zvonku můžete zcela jednoduše připojit k drátům zvonku ve vašem domě.

Rozsah dodávky: 2 upevňovací šrouby + 2 hmoždinky a krabice na omítku. Deska zvonku se přitom upevní na omítkový rám. Nerezový – tento zvonek pro domovní dveře je navíc v ral 7016 antracitové barvě s práškovým nástřikem. Praktická, individuální jmenovka značky Renz lze při změně kdykoli vyměnit. Díky nerezové ušlechtilé oceli je tabule absolutně odolná proti povětrnostním vlivům a i po letech vypadá jako první den. Díky tomu je dveřní zvonek ještě dodatečně chráněn před vlivy prostředí a odolává tak větru a počasí. Upevňovací materiál je součástí dodávky.
ZnačkaMetzler #ad
VýrobceMetzler GmbH #ad
Číslo díluan-RE100100