Top 10 Mxtttly CarPlay Wireless Adapter – Přijímače digitálních médií do aut

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TPLtech

#ad

Kompatibilní s auty od roku 2015 a iOS 10+, 2023 nejnovější stylupgrade přenosný ios Wireless Carplay, adaptér převádí kabelové CarPlay na bezdrátové, Wireless Carplay pro iOS

#ad
TPLtech #ad - Podporovaná verze iOS 10 a vyšší. Užijte si nastavení jednou provždy. Můžete i nadále využívat plnou funkci CarPlay a zachovat původní provoz vozidla, nikoli pro jiné systémy. Tíhlý a kompaktní design lehký, štíhlý design tohoto adaptéru do auta je kompaktní a snadno se přenáší, aniž by zabíral příliš mnoho místa ve vašem autě.

K dispozici je podpora a náhrada za tento bezdrátový adaptér CarPlay. Odpovídající otázka? problém s používánímprosím kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme s případnými dotazy. Obsahuje adaptér usb na usb-c, takže je možné podporovat přístup k USB i USB-C carportu. Jednoduše plug and play, aplikace nebo obtěžující vylepšení systému. Profesionální servis buďte si jisti, že si vychutnáte kvalitní produkty. Bezdrátový adaptér carplay Žádné další kabelové připojení není nutné, asistent siri, jako je navigace, telefonní hovory atd.

Kompatibilní pouze s ios carplay, přehrávání hudby, nyní je tak snadné přeměnit kabelovou službu CarPlay na bezdrátovou pomocí bezdrátového dongle Teran CarPlay. Univerzální kompatibilitabojujete stále s výběrem adaptéru pro vaše auto? náš bezdrátový carplay dongle lze použít s téměř všemi modely automobilů, které mají z výroby propojený iOS CarPlay funguje také s většinou verzí Aftermarket, čímž se zbavíte problémů s kompatibilitou modelů. Po prvním nastavení náš adaptér automaticky aktivuje bezdrátové připojení CarPlay, žádné další disky, když auto nastartuje.
ZnačkaTPLtech #ad
VýrobceTPLtech #ad
Výška0.47
Délka5.28
Šířka2.48
Číslo díluCarplay-TOP-DE
ModelkaCarplay-TOP-DE
Záruka1

2. TPLtech

#ad

TPLtech Wireless Carplay pro iOS, kompatibilní s auty od roku 2015 a iOS 10+, adaptér převádí kabelové CarPlay na bezdrátové, 2023 nejnovější stylupgrade přenosný ios Wireless Carplay

#ad
TPLtech #ad - Kompatibilní pouze s ios carplay, jako je navigace, přehrávání hudby, asistent siri, nyní je tak snadné přeměnit kabelovou službu CarPlay na bezdrátovou pomocí bezdrátového dongle Teran CarPlay. Tíhlý a kompaktní design lehký, aniž by zabíral příliš mnoho místa ve vašem autě.

Užijte si nastavení jednou provždy. Podporovaná verze iOS 10 a vyšší. Snadné použití spojení provádíme rychle a jednoduše v pouhých 3 jednoduchých krocích. Jednoduše plug and play, žádné další disky, aplikace nebo obtěžující vylepšení systému. Odpovídající otázka? problém s používánímprosím kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme s případnými dotazy. Po prvním nastavení náš adaptér automaticky aktivuje bezdrátové připojení CarPlay, když auto nastartuje. Profesionální servis buďte si jisti, že si vychutnáte kvalitní produkty.

Bezdrátový adaptér carplay Žádné další kabelové připojení není nutné, telefonní hovory atd. Obsahuje adaptér usb na usb-c, štíhlý design tohoto adaptéru do auta je kompaktní a snadno se přenáší, takže je možné podporovat přístup k USB i USB-C carportu. K dispozici je podpora a náhrada za tento bezdrátový adaptér CarPlay. Můžete i nadále využívat plnou funkci CarPlay a zachovat původní provoz vozidla, nikoli pro jiné systémy.
ZnačkaTPLtech #ad
VýrobceTPLtech #ad
Výška5.31
Délka0.47
Hmotnost0.09
Šířka2.56
Číslo díluCarplay-TOP-FR
ModelkaCarplay-TOP-FR
Záruka1

3. OTTOCAST

#ad

Bezdrátově kompatibilní s kabelovým vozidlem Carplay, bezdrátový Apple Carplay Dongle pro iOS Plug Play, automatické spojení, OTTOCAST Bezdrátový adaptér Carplay pro iPhone

#ad
OTTOCAST #ad - Jsme 10letá kvalitní tovární firma s profesionálním technickým týmem. Budeme se i nadále soustředit na automobilový průmysl a poskytovat všem zákazníkům ty nejlepší služby. V roce 2023 jsme vyvinuli exkluzivní poprodejní aplikaci, která může rychle vést k vyřešení problému, aktualizaci softwaru nebo k poskytnutí online zpětné vazby.

U2-air pro je kompatibilní s většinou modelů aut, aby se bez problémů začlenil do interiéru vašeho auta. 0222. Nekompatibilní modely: BMW. Další vlastnosti na vás čekají! Balíček je dodáván se dvěma usb kabely, které disponují továrně kabelovou kartou CarPlay modelový rok: 2016–2. Náš bezdrátový adaptér carplay od ottocast splňuje všechny vaše požadavky na bezdrátové CarPlay za nízkou cenu. Minikompaktní velikost tento dongle pro apple carplay je navržen tak, takže může podporovat přístup k usb přípojkám usb-c nebo usb a do auta.

Pokud je vaše auto vybaveno carplay kabelem, oblíbeným trendem, je náš OTTOCAST adaptér přesně to pravé pro vás. Bezplatné podpůrné aplikace a průběžné aktualizace: připojte se k našemu celosvětovému debutu, ve kterém proměníme neefektivní model podpory e-mailů a zavádíme multifunkční a uživatelsky přívětivé aplikace. Kompatibilní s iphone ios 10 a vyšším, nelze použít na telefony Android. Plug play & protect iphone lightning port s adaptérem ottocast wireless carplay je instalace hračkou – pouze jediný krok a můžete začít.
ZnačkaOTTOCAST #ad
VýrobceOTTOCAST #ad
Záruka2

4. ESSAGER

#ad

Převeďte kabelovou CarPlay na Wireless Carplay Dongle Plug-and-Play, pro zabudované vozidlo CarPlay, i-Phone 6+, ESSAGER Bezdrátový adaptér CarPlay pro i-Phone, 5G WiFi, iOS 10+

#ad
ESSAGER #ad - Jak používat bezdrátové carplay1. Za druhé tento bezdrátový adaptér CarPlay podporuje aktualizace firmwaru. Zvolte párování spojení, abyste ukončili bezdrátové připojení. Po připojení mobilního telefonu k bezdrátovému CarPlay zadejte do mobilního prohlížeče číslo 192.

168. 28. 1 a postupujte podle pokynů pro upgrade. Zapněte iphone bluetooth a wlan a hledejte přes bluetooth mobilní telefon "Smart Dongle-B8B3"; 3. A během jízdy bezpečně zažít příjemnou atmosféru jízdy. Bezdrátové iphone carplay smart drivingbezdrátový iphone carplay dongle dokáže synchronizovat vaše aplikace pro iphone, přehrávat hudbu, telefonovat atd. Kompatibilní pouze s apple carplay, takže můžete během jízdy snadněji navigovat, přehrávat asistenta Siri, nelze použít na jiné systémy. Připojte bezdrátové carplay s rozhraním usb/typ c v autě; 2.

Bluetooth a wlan mobilního telefonu musí být zapnuté. Pomůžeme vám aktualizovat firmware a problém co nejrychleji vyřešit. Před nákupem si přečtěte nejprve se ujistěte, že má vaše auto integrované kabelové připojení carplay pouze kompatibilní s Apple. Univerzální kompatibilitabezdrátový adaptér carplay funguje s téměř všemi modely aut, které jsou vybaveny integrovaným CarPlay, včetně aut a motocyklů, a ušetří vám problémy s kompatibilitou s modely vozidel.
ZnačkaESSAGER #ad
VýrobceShenzhen Boyi Electronic Co.,Ltd. #ad
Hmotnost0.11
Záruka6 měsíců

5. OTTOCAST

#ad

Ottocast Wireless 2 v 1 Carplay Android bezdrátový adaptér do auta, bezdrátový dongle bez kabelu Plug & Play pro vozidla s funkcí CarPlay nebo Android Auto od roku 2016, Apple car Play AA

#ad
OTTOCAST #ad - Proměňte bez námahy kabelové carplay v bezdrátový zážitek nebo udělejte z kabelového auta Android plynulou bezdrátovou zkušenost – takže vaše jízda bude ještě příjemnější bez nepříjemných kabelů. Jednoduché plug and play pro okamžité použití: po jednoduchém počátečním nastavení jednoduše nastartujte své auto a adaptér se automaticky aktivuje.

Rádi vás podpoříme tím, že aktualizujeme firmware, abychom případné problémy rychle vyřešili. Pokud narazíte na problémy, kontaktujte nás prosím. Dokud vaše vozidlo tyto požadavky splní, lze toto inovativní zařízení bez problémů integrovat do téměř každého modelu. Dvojitá podpora pro maximální flexibilitu: vychutnejte si svobodu bezdrátového carplay nebo android auto s naší duální podpůrnou technologií. Je kompatibilní s auty carplay nebo Android od roku 2016 propojenými ve výrobě. Rozsáhlá kompatibilita pro uživatele iphone a android: náš adaptér byl vyvinut speciálně pro uživatele iphone ios 10+ a telefony Android Android 11+. Zbavte se nepříjemných nabíjecích kabelů a drahých palubních systémů, abyste zlepšili zážitek z jízdy bez kompromisů.

Profesionální zákaznická podpora s 1 letou zárukou: všechny produkty ottocast android auto standardně nabízejí bezplatnou záruku výrobce 1 rok od data nákupu. Jednoduché ovládání jediným tlačítkem: náš bezdrátový adaptér ottocast wireless 2 v 1 carplay android auto má speciální design, který vám umožní odpojit váš aktuální mobilní telefon pouhým jedním stisknutím tlačítka a bezproblémově propojit s novým mobilním telefonem. Rychlé spojení bluetooth s vaším mobilním telefonem probíhá bez dalšího příslušenství nebo namáhavého odstraňování dílů.
ZnačkaOTTOCAST #ad
VýrobceOttocast #ad
ZárukaZáruka jeden rok

6. Sixriver

#ad

Kompatibilní s auty od roku 2015 a iPhone iOS 10+, 2024 upgrade Wireless CarPlay Adaptér Dongle Konvertování z výroby kabelové CarPlay na Wireless Plug and Play, Sixriver Bezdrátový adaptér CarPlay

#ad
Sixriver #ad - Univerzální kompatibilitabojujete stále s výběrem adaptéru pro vaše auto? náš bezdrátový adaptér carplay může fungovat s téměř všemi modely automobilů, které mají z továrního kabelu CarPlay funguje také s většinou verzí Aftermarket, čímž se zbavíte problémů s kompatibilitou modelu. Můžete také přímo zkontrolovat kompatibilní modely zobrazené v příručce.

Profesionální servis buďte jednoduše pojištěni a užívejte si vysoce kvalitní produkt. Můžete i nadále používat plnou funkci carPlay a zachovat původní provoz v autě, asistent Siri, není pro jiné systémy. Rychlé a snadné použití náš bezdrátový adaptér carplay umožňuje rychlé a snadné spojení ve 3 jednoduchých krocích. Upgrade carplay wireless adapter 2024už není potřeba kabelového připojení, jako je navigace, přehrávání hudby, telefonní hovory atd. Po prvním nastavení náš adaptér automaticky aktivuje bezdrátové připojení CarPlay pokaždé, žádné další disky, když auto nastartuje.

Hodí se k problému? prosím kontaktujte nás a my jsme připraveni vám pomoci s jakýmkoliv problémem. Jednoduše plug and Play, aplikace nebo komplikované aktualizace systému. Pro tento bezdrátový bezdrátový adaptér CarPlay nabízí Sixriver celoživotní technickou podporu a náhradu. Podporovaný iphone: iphone 6 a vyšší a iOS verze 10 a vyšší. Kompatibilní s apple carplay, nyní je tak snadné převést vaše kabelové CarPlay na bezdrátové pomocí bezdrátového dongle Sixriver CarPlay.
ZnačkaSixriver #ad
VýrobceTop High Technology Co., Ltd. #ad
Záruka2 roky

7. Woibugee

#ad

Android, bezdrátové připojení Plug & Play Carplay Wireless Dongle with A Gift Choice for Christmas and New Year's Gifts, Netflix YouTube, Bezdrátový adaptér Carplay

#ad
Woibugee #ad - Profesionální zákaznický servis: pro bezdrátový adaptér carplay nabízíme potřebná řešení a technickou podporu 24 hodin denně. Carplay podporuje také hlasové ovládání, zobrazení informací, přeskakování skladeb, navigaci, online hudbu, přijímání/příjem hovorů, regulaci hlasitosti atd.

Wireless carplay: bezdrátový carplay adaptér zabudovaný android pro přístup k internetu na youtube netflix. Bez dalších ovladačů nebo aplikací se může Wireless Carplay bez problémů spojit s vaším telefonem. Kompatibilní android auto wireless carplay: wireless carplay je kompatibilní s více než 600 modely. Upozornění: carplay adapter je uzavřený operační systém Android a nelze instalovat žádné aplikace. Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím zákaznického servisu nebo nám zanechat zprávu.

Firmware systému srpen byl aktualizován. Youtube a netflix – automaticky se spojí s vaším telefonem po prvním úspěšném nastavení. Převeďte rychle kabelové carPlay z originálního vozidla na Android Auto Wireless CarPlay. Pořiďte si nejnovější verzi systémového firmwaru prostřednictvím zpráv/e-mailu/zákaznického servisu. Bezdrátové apple carplay podporuje sledování videí z youtube netflix po připojení k mobilní síti WLAN.
ZnačkaWoibugee #ad
VýrobceWoibugee #ad
ZárukaBezplatné nahrazení bez třetích měsíců.

8. AMLLXEN

#ad

Převod Wired CarPlay na Wireless CarPlay pro auta od roku 2015 a iPhone 6+, 5 GHz WiFi Auto Connect, nejnovější bezdrátový adaptér CarPlay, AMLLXEN Bezdrátový adaptér Carplay pro iPhone, 2023

#ad
AMLLXEN #ad - Funguje perfektně pro volkswagen / mercedes / porsche / lincoln / kia / toyota / honda / Ford / Jeep / Ram, které mají továrně propojenou funkci Carplay, a tento bezdrátový adaptér Carplay je k dispozici pouze pro iPhone iOS 10 a později. Také podpora iOS 17. Adaptér je malý, pomáhá udržovat vaši tabuli čistou a uspořádanou. Kompatibilní model tento bezdrátový adaptér carplay je kompatibilní pouze s automobily, atd.

Po prvním připojení, 8g mhz wifi čipu, 4 g mhz bluetooth a 5, rychlá rychlost procesu, i když je váš iPhone v tašce nebo tašce, abyste si mohli užít rychlý a stabilní bezdrátový zážitek z Carplay. Inteligentní a bezpečný asistent řízení tento bezdrátový adaptér carplay může synchronizovat aplikaci vašeho iphonu s displejem auta a je také perfektně kompatibilní s originálními metodami řízení automobilu, GPS navigační aplikace, Siri, jako je dotyk obrazovky, hudební aplikace, online hudby, tlačítka a tlačítka. Více než 600 modelů aut, modelový rok: 2016–2022. Využijte všechny výhody bluetooth nebo wifi, se přístroj automaticky spojí s vaším iPhonem, stabilnější spojení. Umožňuje bezdrátově využívat všechny originální funkce Carplay, včetně použití hlasového ovládání, telefonního hovoru a zpráv.

Plug and play & kompaktní velikostjako design bezdrátového adaptéru carplay plug and play se snadno ovládá a není nutné instalovat žádné aplikace, nezabírá mnoho místa a snadno se schovává, jednoduše zapojte adaptér do USB portu vašeho vozidla nebo USB-C přípojku, postupujte podle pokynů pro připojení k vašemu iPhonu a užívejte si všechny funkce Carplay. Prémiový bezdrátový adaptér carplay bezdrátový adaptér carplay pro iphone je nejnovější vyvinutý adaptér, aniž byste museli instalovat složité datové kabely a drahé automobilové systémy, můžete jednoduše změnit kabelovou karplay na bezdrátovou s iPhone Wireless Carplay Dongle Svůj iPhone můžete zasunout do tašky a používat Carplay přes bezdrátové připojení, skvělá volba pro zpříjemnění zážitku z jízdy.
ZnačkaAMLLXEN #ad
VýrobceZHONGREN #ad
Výška5.79
Délka2.83
Hmotnost0.04
Šířka0.71

9. WEPARTICULAR

#ad

Wireless CarPlay Dongle für iPhone iOS10+, iPhone Wireless Carplay Adapter für Autoradio, CarPlay Adapter konvertieren OEM Wired CarPlay zu Wireless Plug & Play Fit für Original Auto mit

#ad
WEPARTICULAR #ad - Verbesserter kabelloser carplay-adapter: der apple wireless carplay-adapter ersetzt die komplizierten Datenleitungen und teuren Autosysteme. Hinweis: ihr auto muss über ein werkseitig verkabeltes CarPlay-System verfügen, um mit diesem Adapter arbeiten zu können. Einfache installation bei der ersten verwendung: unterstützt iphone 6 und spätere modelle, kabelloses CarPlay auf OEM-Autoradios zu verwenden.

Das vorhandene carplay-adapterprodukt ist klein und einfach anzuschließen, und behält die Vorteile des Originalautos, was es zum perfekten Zubehör für unser Auto macht. KompatibilitÄt der wireless carplay dongle ist mit mehr als 600 automodellen kompatibel. Kompatibel mit: ford chevrolet toyota subaru jeep honda nissan Cadillac RAM Mercedes Peugeot Lincoln Volkswagen Volvo Mazda Porsche Benz usw.

Nicht verfÜgbar fÜr android-handy. Dieser adapter ermöglicht es Ihnen, USB-Plug-and-Play innerhalb von 3 Sekunden. 1 ihr auto hat original-bildschirm; 2 ihr Auto hat OEM Wired Carplay; 3 Ihre iPhone iOS Version ist 100 höher. Kann es in mein auto passen? bitte überprüfen sie, ob sie die folgenden optionen übereinstimmen. Der verbesserte carplay-Adapter wandelt das werkseitig verkabelte CarPlay-System in ein drahtloses um. Am wichtigsten ist, dass die Installation sehr einfach ist, Software-Version iOS 10 oder höher.
ZnačkaWEPARTICULAR #ad
VýrobceWEPARTICULAR #ad
Číslo díluMBCHZI-CARPLAYR120

10. MSXTTLY

#ad

Kompatibilní s mobilními telefony Android, MSXTTLY Bezdrátový adaptér do auta Android, 2024, U2A-AIR Wireless Android Auto Stick pro auta s kabelovým kabelem z továrny AA, Plug & Play, bezdrátový A2A

#ad
MSXTTLY #ad - Jednoduše jej připojte přímo k USB portu vašeho vozidla a jste připraveni na start. Ujistěte se, včetně aktualizací firmwaru a řešení problémů, že je vaše auto vybaveno vestavěným systémem Android. Pokud máte nějaké problémy nebo problémy s kompatibilitou, obraťte se prosím nejprve na nás.

Kompaktní a praktický bezdrátový dongle android auto nabízí tři možnosti připojení a je kompatibilní s přípojkami různých značek automobilů. Rychlé a stabilní spojení s čipem a8-5g, 4 ghz wifi a bt5. 2, podporou 5, 8/2, telefonujte a užívejte si bez námahy hudbu, které poskytují bleskurychlé a stabilní spojení. Před nákupem si prosím přečtěte pouze pro telefony android 11-14. Přistupujte ke svým oblíbeným aplikacím, zatímco máte ruce na volantu a oči na silnici.

Rozsah dodávky u2a-air android auto x1, 1× prodlužovací kabel usb-a, usb c na usb kabel x 1, usb 3.1 90stupňový adaptér x1, 1× 1, 1× uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit. Snažíme se vám rychle pomoci, abychom vyřešili všechny vaše problémy. Malý a elegantní design, který ve vašem autě zabere jen málo místa. Podporujeme online zprávy a upgrady ota, aby váš bezdrátový A2A dongle měl vždy nejlepší výkon.
ZnačkaMSXTTLY #ad
VýrobceMSXTTLY #ad
Výška0.49
Délka2.61
Hmotnost0.01
Šířka1.06
Číslo díluU2C-PRO
ModelkaU2A-AIR Android Auto Wireless