Top 10 Puzzelmatten Für puzzle BIS 2000 – Hrací puzzle podložky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Celawork

#ad

Celawork Podložka pod puzzle pro BIS 1500 2000 3000 Puzzle Díly Puzzle Podložka Puzzle Podložka Puzzle Rolovací podložka Role podložky pro puzzle 80 * 120 cm černá, pro rok 2000

#ad
Celawork #ad - Snadné skladování a přeprava uschovejte si své hádanky nebo je doplňte tímto snadno ovladatelným nafukovacím člunem a rohožkou. Obsah balení: 1 x protiskluzová plstěná podložka na 500/1000/1500/2000 ks, 3 x nastavitelné popruhy, 1 x nafukovací hadice, velikost: 80 * 120 cm.

Uložte puzzle rychle, pokud potřebujete stůl používat, a vyhněte se tomu, aby domácí zvířata sežrala kousky puzzle. Díly puzzle drží na plsti a nesklouznou sem nebo tam. Udrží nejen všechny díly na místě, ale kompaktní trubici lze také zabalit a vzít všude s sebou.

Vysoce kvalitní plstěná podložkakvalitní plstěné podložky a zesílené plstěné podložky zajišťují, že jsou super měkké a příjemné na dotyk. Pro otevření otvoru přitlačte ventil prsty, aby se hadice nafoukla. Jedinečný design proti protékání s otvorem proti protékání vydrží v nafouknutém stavu déle než jiné hadice na trhu.
ZnačkaCelawork #ad
VýrobceCelawork #ad
Výška0.08
Délka47.24
Šířka31.5

2. Ravensburger

#ad

Podložka pod puzzle na svinutí, Ravensburger Roll your Puzzle – podložka na puzzle s až 1000 dílky, praktické příslušenství k ukládání puzzle

#ad
Ravensburger #ad - Ať už dětské puzzle nebo puzzle pro dospělé: s podložkou na puzzle ve formátu 110 x 66 cm lze puzzle s až 1000 díly prakticky srolovat a skladně uložit. Příslušenství puzzle v kvalitě ravensburger – podložka pod puzzle je vyrobena z protiskluzové plsti a zaručuje, že se puzzle při uložení nezlomí – vysoce kvalitní plastová trubice zajišťuje dodatečnou stabilitu a usnadňuje svinutí.

Podložka pod puzzle lze použít přímo jako podložku pro puzzli – při pauzování lze podložku pomocí skládačky na ní zcela jednoduše srolovat na určenou plastovou trubičku a zafixovat pomocí dodaných gumových pásků.

S podložkou na puzzle od ravensburger lze počáteční puzzle bezpečně přepravovat v malých i velkých přestávkách ve puzzle a skladně je uložit – zcela bez sklouznutí. Skvělý nápad na dárek pro dospělé a děti: praktická podložka na puzzle k srolování nadchne milovníky puzzle všech věkových kategorií a je tak ideální jako dárek k Vánocům nebo jako dárek k narozeninám.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger #ad
Výška14.5
Délka10.62
Hmotnost1
Šířka2.36
Číslo dílu179565
Modelka179565
ZárukaZáruka 2 roky

3. MEISHANG

#ad

Puzzle Roll Storage Mat, podložka pod puzzle 2000 dílů, puzzle podložka, role puzzle, podložka pod puzzle, přenosná podložka na puzzle

#ad
MEISHANG #ad - 1. Vysoce kvalitní materiál vyrobeno z vysoce kvalitní plsti, neškodné, velmi silné a trvanlivé, snadno se vyrábějí, příjemné na dotek, snadno se rozbije, bez chuti, ukládání hádanek a přeprava hádanek. Snadná obsluha roztáhněte a vyhlaďte podložku na puzzle a chcete začít s hračkou.

Tato přenosná deska na puzzle je skládací. 5. 3. Pro další ochranu vašich hádanek před rozpadem jsou 3 gumové pásky. Pro další stabilizaci nezapomeňte oba konce utáhnout gumovými pásky. Pokud chcete uložit svou nedokončenou hru, jednoduše umístěte nafouknutou hadici na oba konce rohože a podložku opatrně rolujte tak, že budete vyvíjet rovnoměrný tlak. Užitečné příslušenství nafukovací hadice je součástí dodávky, aby bylo zajištěno, že vaše nedokončená hra bude pro příště dobře vyhrazena.

Vhodné pro všechny velikosti auto se používá pro mnoho různých druhů přímočarých pil. 2. 4. Ideální ultimativní sada v porovnání s jinými výrobky obsahuje naše podložka na puzzle veškeré příslušenství: 1 x protiskluzová plstěná podložka, 1 x nafukovací trubice, 1 x 4 třídicí přihrádka, 3 x nastavitelné pásky na suchý zip, prosím dbejte na to, 1 x úložná taška, 1 x ruční čerpadlo, žádné hádanky v balení.
ZnačkaMEISHANG #ad
VýrobceMEISHANG #ad

4. MOZOOSON

#ad

Roll Up 3000 2000 1000 dílků Felt Puzzle Mat Puzzle Role puzzle Rolovací podložka pro Storing Puzzle, MOZOOSON Puzzle Mat, Puzzle Pad Puzzle Uložení puzzle

#ad
MOZOOSON #ad - Své puzzle tak můžete dělat všude, například na cestách nebo venku. Protiskluzová plstěná podložka zajišťuje, protiskluzového filcového materiálu, že každé puzzle zůstane na svém místě bez záhybů a záhybů. Tak snáze najdete dílky puzzle, které potřebujete, abyste si vylepšili zážitek z puzzle.

Zvýšený komfort pro puzzle: podložka pod puzzle je vyrobena z měkkého, který hráčům puzzle nabízí pohodlný povrch pro práci na jejich puzzle. Různé oblasti puzzle lze použít pro různé druhy puzzle, včetně velkých a malých nebo kulatých puzzle, a splňují tak různé potřeby fanoušků puzzle. Snadné skladování a přeprava: matná role puzzle se dodává s kvalitní nafukovací hadicí a úložnou taškou, nedokončené puzzle lze pro skladování jednoduše srolovat a prostorově úsporně zavěsit. Pokud se vyskytne nějaký problém s našimi výrobky, že balíček neobsahuje puzzle.

Podložky na puzzle pro různé druhy puzzle: velká podložka s rozměry 150 x 100 cm pojme 1000 1500 2000 3000 dílů. Teplé tipy a zákaznický servis: než použijete váleček na puzzle, žehlete jej prosím při nízké teplotě naplocho, abychom vám to vyřešili. Vezměte prosím na vědomí, kontaktujte nás prosím nejdříve, abyste dosáhli perfektního efektu puzzle. Podložka na puzzle se 6 přihrádkami na puzzle: podložka na puzzle se 6 přihrádkami: sada puzzle obsahuje 6 různě barevných přihrádek, které vám pomohou uspořádat a třídit různé dílky puzzle.
ZnačkaMOZOOSON #ad
VýrobceMOZOOSON #ad
Výška0.08
Délka59.06
Šířka39.37
Číslo dílupuzzle mat Q3000
ModelkaQ3000
Záruka1 rok

5. Ravensburger

#ad

Podložka puzzle pro rolování, praktické příslušenství pro uložení puzzle, Ravensburger Roll your Puzzle XXL – puzzle podložka pro puzzle s až 3000 dílky

#ad
Ravensburger #ad - Ať už dětské puzzle nebo puzzle pro dospělé: s podložkou na puzzle ve formátu 150 x 100 cm lze puzzle s až 3000 dílky prakticky srolovat a skladně uložit – ideální pro puzzle s velkými čísly dílů. Xxl podložku na puzzle lze použít přímo jako podložku k rozčesávání – při pauze lze podložku jednoduše srolovat pomocí přiloženého puzzle na plastové trubky a upevnit pomocí dodaných gumových pásků.

Příslušenství pro puzzle v kvalitě ravensburg: podložka na puzzle je vyrobena z protiskluzové plsti a zaručuje, že se puzzle při uložení nezlomí - vysoce kvalitní plastová trubice zajišťuje dodatečnou stabilitu a usnadňuje svinutí.

Skvělý nápad na dárek pro dospělé a děti: praktická xxl podložka na puzzle k rolování nadchne milovníky puzzle všech věkových kategorií a hodí se tak ideálně jako dárek k Vánocům nebo jako dárek k narozeninám. S touto podložkou na puzzle od ravensburger ve formátu xxl lze počáteční puzzle bezpečně přepravovat a skladovat v malých i velkých přestávkách na puzzle – zcela bez sklouznutí.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger #ad
Výška7.87
Délka11.81
Hmotnost1
Šířka11.81
Číslo dílu179572
Modelka179572
ZárukaZáruka 2 roky

6. ZOYIDOUX

#ad

Puzzle 3 000 dílků puzzle rolovací podložka puzzle spořič puzzle podložka puzzle Jigsaw Rolls puzzle podložka z plsti, obrovská plstěná podložka pro uložení puzzle, Jigsaw Mat, Podložka na puzzle

#ad
ZOYIDOUX #ad - Nejlepší dárek pro milovníky puzzle každého věku. Velká kapacita – naše plstěná podložka s rozměry 150 × 100 cm a objemem až 3 000 dílů, protiskluzová plstěná podložka zajišťuje, že každé puzzle zůstane na svém místě bez záhybů nebo záhybů. Použití – jednoduše položte puzzle na podložku, nafoukněte hadici a položte ji na obě strany rohože.

Vezměte prosím na vědomí, netkaná úložná taška, nastavitelné suché zipy × 3, že příslušenství puzzle neobsahuje žádné puzzle. Rozdělte podložku přes nafouknutou hadici a spojte ji pomocí elastických upevňovacích prvků, které jsou součástí dodávky. Udrží nejen všechny díly na místě, kterou lze všude zabalit a přepravovat. Pppppppuzzle - deska, puzzle, která je vhodná pro všechny druhy puzzlí na trhu, puzzle a organizér na puzzle, puzzle, držák puzzle atd. Perfektní velikost referenční linie puzzle 1000, 2000 a 3000 dílů v různých tvarech jsou naplánovány na paspartě puzzle, 1500, vaše puzzle zůstává 100% na svém místě skladovací podložka, obal na puzzle.

A vy nebudete obtěžující záhyby při skládání rušeni, ale je také kompaktní trubičkou, protože spořič puzzle zůstane vždy plochý. Snadné skladování a přeprava – uložte si své probíhající nebo dokončené hádanky s touto uživatelsky přívětivou nafukovací hadicí a rolovací podložkou. Seznam balíků – 1× plstěná podložka na puzzle, 1× nafukovací skluzavky, 1× ruční pumpička, 1× třídič puzzle.
ZnačkaZOYIDOUX #ad
VýrobceZOYIDOUX #ad
Výška0.08
Délka59.06
Hmotnost750
Šířka39.37
Číslo dílupmru003

7. MOZOOSON

#ad

Role s praktickým příslušenstvím pro puzzle, pro dospělé, puzzle 2000, děti, 1500, MOZOOSON Podložka na puzzle, 1000 dílů, ukládání puzzle mat

#ad
MOZOOSON #ad - Les na trhu a vám usnadní vychutnání puzzle. Vezměte prosím na vědomí, vánocům, že naše sady neobsahují puzzle. Skvělý dárek: rozsáhlá sada puzzle je skvělým dárkem pro milovníky puzzle k narozeninám, novému roku a jiným slavnostním příležitostem, velmi promyšlený a praktický. Snadné skladování a přeprava: puzzle pad zajišťuje, že puzzle lze kdykoli spustit a zastavit, jednoduše srolujte puzzle mats nafukovací hadicí a vložte je do úložné tašky, tři elastické pásky zajišťují dodatečnou stabilitu a bezpečnost při skladování.

Promyšlená velikost podložky na puzzle: podložka pod puzzle měří 118 x 80 x 0, 3 cm a pojme 100 – 2000 dílků bohatého typu puzzle, plstěná podložka je plánována s 1000, 1500 a 2000 dílky různých tvarů plošných linií puzzle, hodí se k různým druhům puzzle. Praktické příslušenství pro podložky na puzzle: na rozdíl od běžných koberců s puzzle jsou naše podložky vybaveny 6 přihrádkami, které vám pomohou uspořádat díly puzzle podle barvy nebo tvaru.

Erné puzzle roll vám pomůže snadno rozlišit barevné puzzle a má protiskluzový efekt, který zabraňuje sklouznutí puzzle a rychle zlepšuje efektivitu vaší puzzle. To usnadňuje nalezení potřebných dílků puzzle a urychluje proces řešení. Bezpečné plstěné puzzle mat: měkká a silná plstěná podložka z látky, která je bezpečná a bez zápachu. Svinuté puzzle roll mat si můžete vzít všude s sebou a kdykoli pokračovat ve své cestě puzzle.
ZnačkaMOZOOSON #ad
VýrobceMOZOOSON #ad
Výška0.08
Délka46.46
Šířka31.5
Číslo dílu001
ModelkaB2000
Zárukano

8. Schmidt Spiele

#ad

Schmidt Spiele 57988 Puzzle Pad pro puzzle od 500 do 3 000 dílků

#ad
Schmidt Spiele #ad - Barva: pestrá. Srolovat, sbalit, rozvinout a pokračovat v puzzli. Puzzle pad pro puzzle od 500 do 3 000 dílů. Barva: bílá.
ZnačkaSchmidt Spiele #ad
VýrobceSchmidt Spiele #ad
Výška0
Délka53.94
Hmotnost0.88
Šířka39.37
Číslo díluSCH57988
ModelkaSCH57988
Záruka1 rok

9. Pianeta

#ad

PIANETA Podložka pod puzzle z netkané textilie, podložka na puzzle, role uložení koberců až na 1500 dílů, praktické příslušenství pro ukládání puzzlí

#ad
Pianeta #ad - Pokud chcete nedokončené puzzle na příště pozastavit a bezpečně uložit, umístěte nafouknutou hadici na obou koncích rohože, rolujte podložku rovnoměrným tlakem a pak oba konce upevněte gumovými pásky. Zajišťuje, že každé puzzle zůstane bez záhybů.

Vezměte prosím na vědomí, 1 x nafukovací hadice, že balíček neobsahuje žádné puzzle. Pro další ochranu vašich hádanek před posunutím jsou uzavřeny dva gumové pásky, aby bylo zajištěno, které upevňují oba konce role. Obsah balení: 1x plstěná podložka, 2 x gumový pásek. Dodává se v exkluzivním balení a je vynikajícím dárkem pro lidi každého věku. Snadné použití: rozdělte a vyhlaďte plstěnou podložku jednoduše na hladký a rovný povrch a začněte s hrou puzzle.

Dárky zdarma: nafukovací hadice je součástí dodávky, že vaše nedokončené hádanky budou příště perfektně uloženy. Velká kapacita: tato protiskluzová plstěná podložka měří cca 115 × 66 cm a pojme až 1 500 dílů. Jednoduchá kategorizace a rozlišení: plsť má černou barvu a usnadňuje rozlišení mezi barevnými hádankami, což vám udělá spoustu zábavy.
ZnačkaPianeta #ad
VýrobceTDI #ad

10. Puzzlup

#ad

1500, 2000 a 3000 dílků – srolovat během několika sekund – role puzzle s dárkovým balením, 1000, Puzzlup Podložka na puzzle až 3000 dílků – 95 × 150 cm – prémiová role puzzle pro 500

#ad
Puzzlup #ad - Dné záhyby, žádné pomačkání & připraveno na zábavu. Zakladatel. Je to trůn pohody pro Vaše puzzle. Až 3000 dílů – 95 × 150 cm – s 95 × 150 cm je naše pěnová podložka na puzzle dostatečně velká pro zábavu s 3000 dílky.

Připravte se na hřiště, zatímco naše neoprenová podložka na puzzle vás bude hýčkat polstrovanou, puzzle! Puzzle jako král: dopřejte si luxus, protiskluzovou spodní stranou a sametově měkkou horní stranou. Balení jako profesionál: "zasíláme hrdě po celé délce, v působivém balení. Bleskurychlé válcování – puzzle patentovaná technologie rolování a zamykání promění zavázání a rozvinutí v bleskové potěšení.

Proměňte uložení puzzle obratem ruky. Pěna je tou nejlepší volbou: vyrobeno s ideálním průměrem a správnou hustotou, zajišťuje náš pěnový válec třetí generace ochranu vašeho puzzle při nesčetných krocích. Rozšiřte náladu puzzle na každém stole.
ZnačkaPuzzlup #ad
VýrobcePuzzlup #ad
Výška0.39
Délka59.06
Šířka37.4
Číslo dílu57-SH7J-DGGT
Modelka57-SH7J-DGGT