Top 10 RhinoShield iPhone 13 Pro Max – Jednoduchá pouzdra na mobilní telefony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. RhinoShield

#ad

Tlumí nárazy a štíhlé ochranné pouzdro s Premium Finish – ochrana proti pádu 3,5 metru – textura uhlíkových vláken, RhinoShield Pouzdro kompatibilní s iPhone 12/12 Pro | SolidSuit

#ad
RhinoShield #ad - Současně je naše sada solidsuit o 20 % tenčí než jiná pouzdra, která nabízejí podobnou úroveň ochrany. Doporučujeme vám kombinovat tento produkt s naší rhinoShield 3D Impact ochranou displeje, abyste dosáhli nejlepší ochrany kolem dokola a také dostatečně chránili obrazovku např.

Nepřekonatelná ochrana proti nárazu – překračuje vojenské standardy a nabízí ochranu proti nárazu až 3, 5 m. Naše pouzdro solidsuit má kvalitní matný povrch a nabízí dobré držení, aniž by omezovalo funkce tvého smartphonu. Uživatelsky přívětivé – navrženo s vysoce přesnými výřezy pro snadný přístup a ovládání všech telefonních tlačítek. Pouzdro je kromě toho odolné proti poškrábání, 100% recyklovatelné a 100% bez BPA a jiných zdraví škodlivých látek. Vnitřní voštinová struktura pouzdra pomáhá lépe absorbovat a rozptýlit nárazy.

Kompatibilita – tento produkt je kompatibilní výhradně s iphone 12 / 12 pro. Minimalistický design – štíhlý design pouzdra se perfektně přizpůsobí konturám vašeho smartphonu. Materiál s dlouhou životností – robustní a přesto flexibilní, zachovává si náš obal i po opakovaném ohýbání a roztahování svůj původní tvar. Kompatibilní se všemi oficiálními nabíjecími kabely, nabíjením MagSafe a bezdrátovým nabíjením Qi. Před ostrými předměty a při pádu na nerovném povrchu.
ZnačkaRhinoShield #ad
VýrobceEvolutive Labs #ad
Výška7.09
Délka0.71
Hmotnost0.22
Šířka4.33
Číslo dílu4710562404265
ModelkaiPhone 12 / 12 Pro

2. RhinoShield

#ad

RhinoShield Pouzdro kompatibilní s iPhone 13 Pro Max | SolidSuit – tlumí nárazy a štíhlé ochranné pouzdro s prémiovou úpravou – ochrana proti pádu 3,5 metru – vyměnitelné kroužky pro fotoaparát –

#ad
RhinoShield #ad - Pouzdro je kromě toho odolné proti poškrábání, 100% recyklovatelné a 100% bez BPA a jiných zdraví škodlivých látek. Kompatibilní se všemi oficiálními nabíjecími kabely, nabíjením MagSafe a bezdrátovým nabíjením Qi. Vnitřní voštinová struktura pouzdra pomáhá lépe absorbovat a rozptýlit nárazy.

Před ostrými předměty a při pádu na nerovném povrchu. Uživatelsky přívětivé – navrženo s vysoce přesnými výřezy pro snadný přístup a ovládání všech telefonních tlačítek. Naše pouzdro solidsuit má kvalitní matný povrch a nabízí dobré držení, aniž by omezovalo funkce tvého smartphonu. Minimalistický design – štíhlý design pouzdra se perfektně přizpůsobí konturám vašeho smartphonu. Současně je naše sada solidsuit o 20 % tenčí než jiná pouzdra, která nabízejí podobnou úroveň ochrany.

Doporučujeme vám kombinovat tento produkt s naší rhinoShield 3D Impact ochranou displeje, abyste dosáhli nejlepší ochrany kolem dokola a také dostatečně chránili obrazovku např. Materiál s dlouhou životností – robustní a přesto flexibilní, zachovává si náš obal i po opakovaném ohýbání a roztahování svůj původní tvar. Nepřekonatelná ochrana proti nárazu – překračuje vojenské standardy a nabízí ochranu proti nárazu až 3, 5 m. Kompatibilita – tento produkt je kompatibilní výhradně s iphone 13 pro max.
ZnačkaRhinoShield #ad
VýrobceEvolutive Labs #ad
Číslo díluSST0123252
ModelkaiPhone 13 Pro Max

3. RhinoShield

#ad

Tlumí nárazy a štíhlé ochranné pouzdro s Premium Finish – ochrana proti pádu 3,5 metru – klasické černé, RhinoShield Pouzdro kompatibilní s iPhone 13 Pro Max | SolidSuit

#ad
RhinoShield #ad - Vnitřní voštinová struktura pouzdra pomáhá lépe absorbovat a rozptýlit nárazy. Kompatibilní se všemi oficiálními nabíjecími kabely, nabíjením MagSafe a bezdrátovým nabíjením Qi. Nepřekonatelná ochrana proti nárazu – překračuje vojenské standardy a nabízí ochranu proti nárazu až 3, 5 m.

Současně je naše sada solidsuit o 20 % tenčí než jiná pouzdra, která nabízejí podobnou úroveň ochrany. Před ostrými předměty a při pádu na nerovném povrchu. Materiál s dlouhou životností – robustní a přesto flexibilní, zachovává si náš obal i po opakovaném ohýbání a roztahování svůj původní tvar. Minimalistický design – štíhlý design pouzdra se perfektně přizpůsobí konturám vašeho smartphonu. Pouzdro je kromě toho odolné proti poškrábání, 100% recyklovatelné a 100% bez BPA a jiných zdraví škodlivých látek.

Kompatibilita – tento produkt je kompatibilní výhradně s iphone 13 pro max. Naše pouzdro solidsuit má kvalitní matný povrch a nabízí dobré držení, aniž by omezovalo funkce tvého smartphonu. Doporučujeme vám kombinovat tento produkt s naší rhinoShield 3D Impact ochranou displeje, abyste dosáhli nejlepší ochrany kolem dokola a také dostatečně chránili obrazovku např. Uživatelsky přívětivé – navrženo s vysoce přesnými výřezy pro snadný přístup a ovládání všech telefonních tlačítek.
ZnačkaRhinoShield #ad
VýrobceEvolutive Labs #ad
Výška7.09
Délka0.71
Hmotnost0.09
Šířka4.33
Číslo díluSSA0123252
ModelkaiPhone 13 Pro Max

4. RhinoShield

#ad

Tlumí nárazy a štíhlé ochranné pouzdro s Premium Finish – ochrana proti pádu 3,5 metru – zelená z řas, RhinoShield Pouzdro kompatibilní s iPhone 13 Pro Max | SolidSuit

#ad
RhinoShield #ad - Uživatelsky přívětivé – navrženo s vysoce přesnými výřezy pro snadný přístup a ovládání všech telefonních tlačítek. Doporučujeme vám kombinovat tento produkt s naší ochranou displeje RHINOSHIELD, abyste dosáhli nejlepší ochrany kolem dokola a také dostatečně chránili obrazovku např.

Nepřekonatelná ochrana proti nárazu – překračuje vojenské standardy a nabízí ochranu proti nárazu až 3, 5 m. Před ostrými předměty a při pádu na nerovném povrchu. Kompatibilita – tento produkt je kompatibilní výhradně s iphone 13 pro max. Minimalistický design – štíhlý design pouzdra se perfektně přizpůsobí konturám vašeho smartphonu. Naše pouzdro solidsuit má kvalitní matný povrch a nabízí dobré držení, aniž by omezovalo funkce tvého smartphonu.

Kompatibilní se všemi oficiálními nabíjecími kabely. Materiál s dlouhou životností – robustní a přesto flexibilní, zachovává si náš obal i po opakovaném ohýbání a roztahování svůj původní tvar. Současně je naše sada solidsuit o 20 % tenčí než jiná pouzdra, která nabízejí podobnou úroveň ochrany. Pouzdro je kromě toho odolné proti poškrábání, 100% recyklovatelné a 100% bez BPA a jiných zdraví škodlivých látek.
ZnačkaRhinoShield #ad
VýrobceEvolutive Labs #ad
Číslo díluSST01232Z8
ModelkaiPhone 13 Pro Max - Vert algue

5. RhinoShield

#ad

RhinoShield Pouzdro kompatibilní s iPhone 13 Pro Max | SolidSuit – tlumí nárazy a štíhlé ochranné pouzdro s Premium Finish – ochrana proti pádu 3,5 metru – textura uhlíkových vláken

#ad
RhinoShield #ad - Pouzdro je kromě toho odolné proti poškrábání, 100% recyklovatelné a 100% bez BPA a jiných zdraví škodlivých látek. Vnitřní voštinová struktura pouzdra pomáhá lépe absorbovat a rozptýlit nárazy. Současně je naše sada solidsuit o 20 % tenčí než jiná pouzdra, která nabízejí podobnou úroveň ochrany.

Nepřekonatelná ochrana proti nárazu – překračuje vojenské standardy a nabízí ochranu proti nárazu až 3, 5 m. Kompatibilita – tento produkt je kompatibilní výhradně s iphone 13 pro max. Naše pouzdro solidsuit má kvalitní matný povrch a nabízí dobré držení, aniž by omezovalo funkce tvého smartphonu. Minimalistický design – štíhlý design pouzdra se perfektně přizpůsobí konturám vašeho smartphonu. Před ostrými předměty a při pádu na nerovném povrchu. Uživatelsky přívětivé – navrženo s vysoce přesnými výřezy pro snadný přístup a ovládání všech telefonních tlačítek.

Doporučujeme vám kombinovat tento produkt s naší rhinoShield 3D Impact ochranou displeje, abyste dosáhli nejlepší ochrany kolem dokola a také dostatečně chránili obrazovku např. Materiál s dlouhou životností – robustní a přesto flexibilní, zachovává si náš obal i po opakovaném ohýbání a roztahování svůj původní tvar. Kompatibilní se všemi oficiálními nabíjecími kabely, nabíjením MagSafe a bezdrátovým nabíjením Qi.
ZnačkaRhinoShield #ad
VýrobceEvolutive Labs #ad
Výška6.54
Délka0.48
Hmotnost0.09
Šířka3.29
Číslo díluSSA0123249
ModelkaiPhone 13 Pro Max

6. RhinoShield

#ad

RhinoShield Pouzdro kompatibilní s iPhone 13 Pro Max | SolidSuit, tlumí nárazy a štíhlé ochranné pouzdro s Premium Finish – ochrana proti pádu 3,5 metru – kartáčovaná ušlechtilá ocel imitace

#ad
RhinoShield #ad - Materiál s dlouhou životností – robustní a přesto flexibilní, zachovává si náš obal i po opakovaném ohýbání a roztahování svůj původní tvar. Minimalistický design – štíhlý design pouzdra se perfektně přizpůsobí konturám vašeho smartphonu. Kompatibilita – tento produkt je kompatibilní výhradně s iphone 13 pro max.

Pouzdro je kromě toho odolné proti poškrábání, 100% recyklovatelné a 100% bez BPA a jiných zdraví škodlivých látek. Uživatelsky přívětivé – navrženo s vysoce přesnými výřezy pro snadný přístup a ovládání všech telefonních tlačítek. Současně je naše sada solidsuit o 20 % tenčí než jiná pouzdra, která nabízejí podobnou úroveň ochrany. Vnitřní voštinová struktura pouzdra pomáhá lépe absorbovat a rozptýlit nárazy. Doporučujeme vám kombinovat tento produkt s naší rhinoshielD 3D Impact ochranou displeje, abyste dosáhli nejlepší ochrany kolem dokola a také dostatečně chránili obrazovku např.

Před ostrými předměty a při pádu na nerovném povrchu. Kompatibilní se všemi oficiálními nabíjecími kabely, nabíjením MagSafe a bezdrátovým nabíjením Qi. Nepřekonatelná ochrana proti nárazu – překračuje vojenské standardy a nabízí ochranu proti nárazu až 3, 5 m. Naše pouzdro solidsuit má kvalitní matný povrch a nabízí dobré držení, aniž by omezovalo funkce tvého smartphonu.
ZnačkaRhinoShield #ad
VýrobceEvolutive Labs #ad
Výška7.09
Délka0.71
Hmotnost0.09
Šířka4.33
Číslo díluSSA0123268
ModelkaiPhone 13 Pro Max

7. RhinoShield

#ad

RhinoShield Pouzdro kompatibilní s iPhone 13 Pro Max | SolidSuit, tlumí nárazy a štíhlé ochranné pouzdro s Premium Finish – ochrana proti pádu 3,5 metru – pískově béžová

#ad
RhinoShield #ad - Uživatelsky přívětivé – navrženo s vysoce přesnými výřezy pro snadný přístup a ovládání všech telefonních tlačítek. Materiál s dlouhou životností – robustní a přesto flexibilní, zachovává si náš obal i po opakovaném ohýbání a roztahování svůj původní tvar.

Před ostrými předměty a při pádu na nerovném povrchu. Současně je naše sada solidsuit o 20 % tenčí než jiná pouzdra, která nabízejí podobnou úroveň ochrany. Pouzdro je kromě toho odolné proti poškrábání, 100% recyklovatelné a 100% bez BPA a jiných zdraví škodlivých látek. Nepřekonatelná ochrana proti nárazu – překračuje vojenské standardy a nabízí ochranu proti nárazu až 3, 5 m. Minimalistický design – štíhlý design pouzdra se perfektně přizpůsobí konturám vašeho smartphonu.

Naše pouzdro solidsuit má kvalitní matný povrch a nabízí dobré držení, aniž by omezovalo funkce tvého smartphonu. Kompatibilní se všemi oficiálními nabíjecími kabely. Kompatibilita – tento produkt je kompatibilní výhradně s iphone 13 pro max. Doporučujeme vám kombinovat tento produkt s naší ochranou displeje RHINOSHIELD, abyste dosáhli nejlepší ochrany kolem dokola a také dostatečně chránili obrazovku např.
ZnačkaRhinoShield #ad
VýrobceEvolutive Labs #ad
Číslo díluSST012320B
ModelkaiPhone 13 Pro Max - Beige coquillage

8. RhinoShield

#ad

Tlumí nárazy a štíhlé ochranné pouzdro s Premium Finish – ochrana proti pádu 3,5 metru – námořnická modrá, RhinoShield Pouzdro kompatibilní s iPhone 13 Pro Max | SolidSuit

#ad
RhinoShield #ad - Nepřekonatelná ochrana proti nárazu – překračuje vojenské standardy a nabízí ochranu proti nárazu až 3, 5 m. Naše pouzdro solidsuit má kvalitní matný povrch a nabízí dobré držení, aniž by omezovalo funkce tvého smartphonu. Před ostrými předměty a při pádu na nerovném povrchu.

Současně je naše sada solidsuit o 20 % tenčí než jiná pouzdra, která nabízejí podobnou úroveň ochrany. Uživatelsky přívětivé – navrženo s vysoce přesnými výřezy pro snadný přístup a ovládání všech telefonních tlačítek. Kompatibilita – tento produkt je kompatibilní výhradně s iphone 13 pro max. Minimalistický design – štíhlý design pouzdra se perfektně přizpůsobí konturám vašeho smartphonu. Materiál s dlouhou životností – robustní a přesto flexibilní, zachovává si náš obal i po opakovaném ohýbání a roztahování svůj původní tvar.

Doporučujeme vám kombinovat tento produkt s naší rhinoshielD 3D Impact ochranou displeje, abyste dosáhli nejlepší ochrany kolem dokola a také dostatečně chránili obrazovku např. Vnitřní voštinová struktura pouzdra pomáhá lépe absorbovat a rozptýlit nárazy. Kompatibilní se všemi oficiálními nabíjecími kabely, nabíjením MagSafe a bezdrátovým nabíjením Qi. Pouzdro je kromě toho odolné proti poškrábání, 100% recyklovatelné a 100% bez BPA a jiných zdraví škodlivých látek.
ZnačkaRhinoShield #ad
VýrobceEvolutive Labs #ad
Výška7.09
Délka0.71
Hmotnost0.09
Šířka4.33
Číslo díluiPhone 13 Pro Max
ModelkaiPhone 13 Pro Max

9. RhinoShield

#ad

RhinoShield Pouzdro kompatibilní s iPhone 13 Pro Max | SolidSuit, tlumí nárazy a štíhlé ochranné pouzdro s prémiovou úpravou – ochrana proti pádu 3,5 metru – vyměnitelné kroužky na kameru –

#ad
RhinoShield #ad - Materiál s dlouhou životností – robustní a přesto flexibilní, zachovává si náš obal i po opakovaném ohýbání a roztahování svůj původní tvar. Kompatibilní se všemi oficiálními nabíjecími kabely, nabíjením MagSafe a bezdrátovým nabíjením Qi. Pouzdro je kromě toho odolné proti poškrábání, 100% recyklovatelné a 100% bez BPA a jiných zdraví škodlivých látek.

Doporučujeme vám kombinovat tento produkt s naší rhinoShield 3D Impact ochranou displeje, abyste dosáhli nejlepší ochrany kolem dokola a také dostatečně chránili obrazovku např. Nepřekonatelná ochrana proti nárazu – překračuje vojenské standardy a nabízí ochranu proti nárazu až 3, 5 m. Minimalistický design – štíhlý design pouzdra se perfektně přizpůsobí konturám vašeho smartphonu. Uživatelsky přívětivé – navrženo s vysoce přesnými výřezy pro snadný přístup a ovládání všech telefonních tlačítek.

Naše pouzdro solidsuit má kvalitní matný povrch a nabízí dobré držení, aniž by omezovalo funkce tvého smartphonu. Současně je naše sada solidsuit o 20 % tenčí než jiná pouzdra, která nabízejí podobnou úroveň ochrany. Před ostrými předměty a při pádu na nerovném povrchu. Vnitřní voštinová struktura pouzdra pomáhá lépe absorbovat a rozptýlit nárazy. Kompatibilita – tento produkt je kompatibilní výhradně s iphone 13 pro max.
ZnačkaRhinoShield #ad
VýrobceEvolutive Labs #ad
Číslo díluSST01232P2
ModelkaiPhone 13 Pro Max

10. RhinoShield

#ad

RhinoShield Pouzdro kompatibilní s iPhone 13 Pro Max | SolidSuit – tlumí nárazy a štíhlé ochranné pouzdro s Premium Finish – ochrana proti pádu 3,5 metru – bordó červená

#ad
RhinoShield #ad - Nepřekonatelná ochrana proti nárazu – překračuje vojenské standardy a nabízí ochranu proti nárazu až 3, 5 m. Kompatibilita – tento produkt je kompatibilní výhradně s iphone 13 pro max. Materiál s dlouhou životností – robustní a přesto flexibilní, zachovává si náš obal i po opakovaném ohýbání a roztahování svůj původní tvar.

Uživatelsky přívětivé – navrženo s vysoce přesnými výřezy pro snadný přístup a ovládání všech telefonních tlačítek. Před ostrými předměty a při pádu na nerovném povrchu. Minimalistický design – štíhlý design pouzdra se perfektně přizpůsobí konturám vašeho smartphonu. Kompatibilní se všemi oficiálními nabíjecími kabely. Pouzdro je kromě toho odolné proti poškrábání, 100% recyklovatelné a 100% bez BPA a jiných zdraví škodlivých látek.

Současně je naše sada solidsuit o 20 % tenčí než jiná pouzdra, která nabízejí podobnou úroveň ochrany. Doporučujeme vám kombinovat tento produkt s naší ochranou displeje RHINOSHIELD, abyste dosáhli nejlepší ochrany kolem dokola a také dostatečně chránili obrazovku např. Naše pouzdro solidsuit má kvalitní matný povrch a nabízí dobré držení, aniž by omezovalo funkce tvého smartphonu.
ZnačkaRhinoShield #ad
VýrobceEvolutive Labs #ad
Číslo díluSST012320D
ModelkaSST012320D