Top 10 Schreibtisch Old Wood – Psací stoly do pracovny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Ergotopia

#ad

Elektricky výškově nastavitelný psací stůl firmy Ergotopia | 5 let záruka | ergonomický stůl k sezení nebo stání s paměťovou funkcí | předchází bolestem zad & zvyšuje produktivitu.

#ad
Ergotopia #ad - 5 let zÁruka: velmi dlouhá záruční doba ti zajistí plnou funkčnost tohoto výškově nastavitelného stolu. Tento psací stůl ke stání je vyráběn podle speciálních kritérií a optimalizován přímo pro tebe. UvolnĚnĚ a bez bolesti: výškově nastavitelný kancelářský stůl je doporučován fyzioterapeuty, trenéry a lékaři, protože efektivně zabraňuje bolestem zad a šíje.

Výškově nastavitelný prémiový stůl „desktopia pro“ je vyroben z velmi odolných a spolehlivých materiálů. Přesvědč se sám o jeho geniálním účinku. ZvÝŠenÍ produktivity: elektricky výškově nastavitelné pracovní stoly zvyšují prokazatelně produktivitu práce.

AsnĚ tichÝ: i při zatížení ergotopia stolu na sezení nebo stání 60, 70 nebo dokonce 80 kg zůstávají jeho kvalitní motory příjemně tiché. Testovaná kvalita nejvyšší třídy. Při poruchách nebo problémech se stolem opravíme nebo vyměníme pouze poškozený díl výjimky jsou: vyšší síla, nesprávné použití, škody způsobené změnami na výrobku. Zvládneš mnohem více práce za mnohem kratší dobu.
ZnačkaErgotopia #ad
VýrobceErgotopia #ad
Výška50
Délka31.5
Hmotnost220.46
Šířka62.99
Číslo díluVineen
ZárukaWir (Ergotopia gmbh, pfnorstr. 10, 64293 Darmstadt) poskytují výškově nastavitelnou konstrukci stolu desktopia záruku na 5 let od obdržení zboží. Platí po celé Evropě, vztahuje se na vlastnosti výrobku a poskytuje se v případě nedostatků výrobku, které jsou založeny na vadě materiálu/výroby. Napište nám na předložení vadného produktu a dokladu o koupi (kopie), rádi také e-mailem. Na základě vlastního uvážení poskytujeme opravu nebo výměnu vadných dílů, resp. Celého výrobku, pokud je oprava proveditelná a produkt je na skladě. V opačném případě dostanete co nejvíce ekvivalentní náhradní produkt. Tím se neprodlouží záruční doba a končí i pro zabudované díly s uplynutím lhůty pro celý produkt. Záruka neposkytuje nároky na náhradu škody. Musí se uplatnit během záruční doby a ihned po výskytu vady. Nejsou vyloučeny škody způsobené nesprávným používáním/manipulací, nedodržování pokynů k použití, provedených změn nebo vyšší síly. Zanikne, pokud námi neoprávněné osoby provedou zásahy/opravy výrobku nebo budou opatřeny díly, které nejsou originálními součástmi, a tím vzniká vada. Zákonná práva v případě nedostatků platí i nadále a nejsou omezena zárukou. Uplatnění těchto práv je pro vás zdarma. (Jsme velmi kulantní – text je nutný pouze právně).

2. VASAGLE

#ad

Jednoduchá montáž, do pracovny, vintage hnědá černá LWD48X, VASAGLE Psací stůl, 120 cm široký kancelářský stůl, domácí kanceláře, počítačový stůl s policemi vpravo nebo vlevo

#ad
VASAGLE #ad - Nastavitelné nohy dodávané nastavitelné nohy dokážou hravě vyrovnat malé nerovnosti podlahy, takže se tento počítačový stůl neustále nekývá, když jej používáte k práci nebo učení. Najdou své místo na policích – vše, aby pojala až 2 monitory.

Robustní a s dlouhou životností robustní ocel se setkává s vysoce kvalitními dřevěnými třískami, tak vzniká robustní a stabilní psací stůl, který unese až 100 kg a vydrží po mnoho let stabilní. Velký úložný prostor tato stolní deska o velikosti 60 x 120 cm je dostatečně prostorná, spisy atd. Flexibilně umístěný regál tento psací stůl má knihovnu, kterou lze flexibilně nainstalovat vpravo nebo vlevo.

Umístěte tento regál na stranu, kterou preferujete. Jednoduchá montáž nedělejte si starosti s montáží. Díky označeným dílům a snadno srozumitelnému návodu můžete herní stůl s úložným regálem rychle postavit. Poznámkový blok, co potřebujete při práci nebo učení.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška47.25
Délka22.05
Hmotnost11.02
Šířka47.25
Číslo díluLWD48X
ModelkaLWD48X

3. VASAGLE

#ad

Pro domácí kancelář, 80 × 55 × 90 cm, vintage hnědá černá LWD080B01, VASAGLE Psací stůl, úložná taška, průmyslový design, nastavitelné nohy, počítačový stůl se stojanem na monitor

#ad
VASAGLE #ad - Tak je umožněno zdravé držení těla při práci. Co ještě? tento stůl je vybaven nastavitelnými nožičkami, takže může stát stabilně i na lehce nerovných podlahách. Zdravější pracovní styl začíná zde! nastavte si obrazovku na odkládací plochu zvýšenou o 14, 6 cm.

Tento stůl spojuje mnoho prvků v sobě. Pro poznámkový blok, rychlovazač atd. Díky velké tašce máte po ruce vše, mobilní telefon, co potřebujete při práci. Montáž? zcela jednoduše: je dost těžké zvládnout každodenní práci. Stabilita je v popředí: robustní ocelová konstrukce a vzpěry ve tvaru x na zadní straně propůjčují stabilní držení. Pro zjednodušení montáže tohoto psacího stolu z naší kolekce Alinru vám poskytneme jasný návod a označené jednotlivé díly.

Bolesti šíje a zad adé! vlevo nebo vpravo? vy se rozhodnete! látkovou tašku jednoduše připevněte vlevo nebo vpravo na tento počítačový stůl. Je to více než pouhý kus nábytku, "dřevotřísková deska", "hnědá", "vintage", "černá", je to místo pro kreativní blesk ducha. Nejprve brainstorming: "ocel", "průmyslový styl".
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška35.63
Délka21.65
Hmotnost25.13
Šířka31.5
Číslo díluLWD080B01
ModelkaLWD080B01

4. VASAGLE

#ad

Jednoduchá montáž, pracovna, obývací pokoj, prostorově úsporný, počítačový stůl, domácí kancelář, 100 x 50 x 75 cm, stabilní, vintage černá LWD40X, průmyslový design, VASAGLE Psací stůl

#ad
VASAGLE #ad - Nastavte své pracovní prostory raději jednotně v průmyslovém vzhledu. Položen na zlatou váhu – abyste nemuseli držet hlavu šikmou, abyste se podívali na svůj šikmý laptop, je tento kancelářský stůl vybaven nastavitelnými nohami.

Co dostanete: počítačový stůl v průmyslovém stylu s kvalitní stolní deskou v rustikální barvě dřeva, solidními nohami a štíhlým tvarem 100 x 50 x 75 cm. K tomu se tento psací stůl od Vasagle ideálně hodí. Pro montáž je tedy zapotřebí jen několik jednoduchých držadel. Lexika, který se skládá z robustní dřevotřískové desky a 1, tiskárna: díky stabilní struktuře je tento kancelářský stůl, počítač, ocelového rámu s kovovým zesílením, 2 mm tlustého, zatížitelný velkým množstvím kancelářských potřeb.

Pro dvojí využití – podporuje při práci a zkrášlí prostor. Průmyslový design pro vaši kancelář: pestře nahodilé kanceláře působí chaoticky a brání koncentraci. Velmi snadná montáž: proč komplikované, když to jde jednoduše? tento počítačový stůl se skládá z několika jednotlivých dílů; boční rámové prvky se dodávají v kuse. Tyto stejné nerovnosti chrání podlahu před poškrábáním.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška29.53
Délka39.37
Hmotnost23.15
Šířka19.69
Číslo díluLWD40X
ModelkaVSG-LWD40X

5. Bestier

#ad

Otočný počítačový stůl, malý rohový psací stůl ve tvaru L s policemi, psací stůl, malý prostor, Bestier Počítačový stůl s odkládacími přihrádkami, psací stůl s knihovnou pro domácí kancelář, 140 cm

#ad
Bestier #ad - Nabízíme celoživotní profesionální zákaznický servis a vždy se snažíme o 100% spokojenost zákazníků. Speciální design ve tvaru l kompaktní velikost, ale ne malá, s nastavitelnými policemi můžete plně využít místo na psacím stole a získat soubory a knihy v dosahu.

Prostorný úložný prostorpsací plocha 140d × 90 w × 74 h cm je slušná velikost, aby se přizpůsobila monitoru, klávesnici a příslušenství psacího stolu, notebooku, zatímco jste stále schopni mít na 2 regálech další předměty. Snadná instalace a bezplatný servis nabízí podrobný návod a očíslované díly pro usnadnění montáže. Držák ve tvaru x činí psací stůl stabilnějším. Ještě důležitější je, že jedinečný vzhled učiní vaši domácí kancelář živější.

Reverzibilní odkládací přihrádkyrohový psací stůl je navržen tak, aby mohl být boční díl umístěn na obou stranách, můžete si vybrat různé směry instalace podle svých přání. Kontaktujte nás pro případné škody nebo náhradu. Stabilní konstrukce a dlouhodobé použitípovrch je vyroben z vysoce kvalitních a ekologických P2 třídních dřevotřískových desek, které jsou vodotěsné a snadno se čistí.
ZnačkaBestier #ad
VýrobceBestier #ad
Výška29.13
Délka35.43
Hmotnost41.89
Šířka55.12
Číslo díluD244
ModelkaD244

6. VASAGLE

#ad

S kovovým stojanem LWD47 X, se 2 příslušenství k rovné na pravé nebo levé strana, Vasagle Vintage Stolní přihrádka/Plochý stůl, PC Pro stůl pro kancelářský stůl, obývací pokoj, pracovní stůl na kancelář, se

#ad
VASAGLE #ad - Stabilní a s dlouhou životností: robustní ocelový rám a kvalitní dřevotřískové desky propůjčují tomuto psacímu stolu stabilitu a dlouhou životnost, abyste na něj dali vše, co potřebujete pro práci a studium – tento psací stůl vydrží všechno.

Flexibilní odkládací plochy: 2 přihrádky, aby se váš počítač uložil, lze podle potřeby umístit vpravo nebo vlevo. Snadná montáž: součástí dodávky je podrobný návod a jasně označené díly, abyste mohli tento PC stůl jednoduše a rychle sestavit s policemi, abyste ušetřili čas, námahu a energii. Odstraňte střední odkládací plochu, z nichž jedna je odnímatelná, nebo si ji uchovávejte pro uložení důležitých předmětů. Praktické nastavitelné nohy: nastavitelné nohy udržují kancelářský stůl stabilní na lehce nerovných podlahách a chrání vaši podlahu před poškrábáním.

Velká pracovní plocha: s plochou 60 x 120 cm nabízí tento počítačový stůl místo pro 2 obrazovky, zatímco vám nabízí dostatek pracovní plochy, klávesnici a další kancelářské potřeby, abyste zůstali produktivní při práci v domácí kanceláři. Už žádné nepříjemné kývání, které vás při práci nebo učení ruší.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška29.92
Délka47.24
Hmotnost41.45
Šířka23.62
Číslo díluLWD47X
ModelkaLWD47X

7. VASAGLE

#ad

Počítačový stůl ve tvaru L, hraní, jednoduchá montáž, rohový psací stůl se 2 přihrádkami, VASAGLE Psací stůl, prostorově úsporný kancelářský stůl, vintage hnědá černá LWD72X, domácí kancelář

#ad
VASAGLE #ad - Už žádné nepříjemné kývání, které vás ruší při práci nebo učení. Snadná montáž podrobný návod a jasně označené díly jsou součástí dodávky, abyste mohli tento PC stůl jednoduše a rychle postavit, abyste ušetřili čas a námahu. Pro řádné vedení kabelů zkosený zadní roh tohoto psacího stolu ve tvaru l umožňuje průchod kabelů a zajišťuje dobré vedení kabelů místo změti kabelů, takže povrch vašeho stolu zůstane pořádný.

Robustní a s dlouhou životností kombinace vysoce kvalitních dřevotřískových desek a robustního ocelového rámu propůjčuje tomuto počítačovému stolu solidní strukturu, která unese až 50 kg a nabízí vám spolehlivé a trvanlivé pracoviště. Prostorná pracovní plocha s pracovní plochou 138 x 138 cm nabízí tento rohový psací stůl ve tvaru L místo pro 3 až 4 počítačové monitory v horní části a spoustu místa pro vaše psací potřeby, hrací zařízení a mnoho dalšího.

Odnímatelná odkládací plocha horní ze 2 otevřených odkládacích přihrádek stolu je odnímatelná. Můžete jej odstranit, abyste uložili věž svého počítače, abyste uchovali knihy, nebo jej ponechat, spisy nebo často používané předměty. Nastavitelné nohy nastavitelné nohy udržují kancelářský stůl stabilní na lehce nerovných podlahách a chrání vaši podlahu před poškrábáním.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška29.92
Délka54.33
Hmotnost57.32
Šířka54.33
Číslo dílu1483_LWD72X
Modelka1483_LWD72X

8. VASAGLE

#ad

Jednoduchá montáž, pracovna, vintage barva LWD56X, prostorově úsporný, kancelář, rohový psací stůl, kov, hraní, VASAGLE Psací stůl, počítačový stůl ve tvaru L s pohyblivým nástavcem na monitor

#ad
VASAGLE #ad - Ta je navíc chráněna před poškrábáním a škrábanci. Vše v letě: díky nastavitelným nohám počítačového stolu lze snadno vyrovnat malé nerovnosti podlahy. Vytváří solidní spodní konstrukci pro stolní desku s zatížením až 50 kg.

Můžete volně psát: Železný rám je s obvodem 3 x 3 cm obzvlášť stabilní. Bez velké námahy: všechny díly tohoto psacího stolu jsou očíslovány, navíc je součástí dodávky podrobný návod český jazyk nelze zaručit, stejně tak šroubovák. Montáž psacího stolu probíhá stejně jako na šňůře. I když tedy energicky vrazíte do tlačítek, neovlivní stabilitu nábytku. Je navíc vybaven praktickým stojanem na monitor o velikosti 20 x 90 cm, který lze pomocí nástavců pro šrouby hvězd zcela jednoduše posunout podél hrany stolu.

Co dostanete? prostorově úsporný rohový psací stůl s integrovaným nástavcem na monitor, montážním příslušenstvím a srozumitelným návodem český jazyk nelze zaručit. Psst, tento psací stůl je součástí naší fascinující kolekce ALINRU! Ještě praktičtější: tento stylový, vintage rohový psací stůl má nejen prostorově úsporný tvar L.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška36.02
Délka55.12
Hmotnost57.32
Šířka51.18
Číslo dílu1483_LWD56X
Modelka1483_LWD56X

9. ErGear

#ad

Heimbüro-Schreibtisch-Computerarbeitsplatz mit Ablagefach, ErGear Elektrischer Stehschreibtisch mit Doppelschubladen, 122x61 cm Höhenverstellbarer Sitz-Steh-Schreibtisch, Schwarz

#ad
ErGear #ad - Das elektrische stehpult ist eine solide Grundlage für die Arbeit, auch in voller Höhe. Dieser verstellbare stehschreibtisch verfügt über zwei Schubladen, in denen Sie all Ihre Dinge verstauen und organisieren können.

Speichern sie ihre drei bevorzugten Einstellungen und schalten Sie das Stehpult mit Doppelschubladen mühelos zwischen ihnen um. Eingebauter ständer: positionieren sie ihren Monitor/Laptop und Ihre Lautsprecher oder andere Geräte in der richtigen Höhe im Verhältnis zum elektrischen Stehpult. Zwei schubladen: machen sie das beste aus ihrem Platz. 79. 83 kg last und einen zuverlässigen Langzeitbetrieb 50000 mal getestet und immer noch stark.

Hervorragende stabilität: dieses elektrische stehpult verfügt über einen robusten, soliden Stahlrahmen mit Hubsäulenverbindern in Raumfahrtqualität auch nach 100000 tests noch stabil und sicher. Aufgepumpter motor: dieser höhenverstellbare schreibtisch hat eine starke Hebeleistung max. Stufenlose höhenverstellung: die höhe des stehpults ist frei wählbar, von 72 cm bis 118 cm.
ZnačkaErGear #ad
VýrobceErGear #ad
Výška28.5
Délka24
Hmotnost66
Šířka48
Číslo díluEGESD5V-1
ModelkaEGESD5V-1

10. Yaheetech

#ad

Kancelářský PC stůl s kolečky, psací stůl, Yaheetech Počítačový stůl s regálem, 80 × 50 × 132 cm, rohový psací stůl

#ad
Yaheetech #ad - Tiskárna nebo fax na nejvyšší úrovni, počítač/notebook na desce stolu a také na desce klávesnice, knihy na třetí malé úrovni pod pracovní deskou a mainframe na nejspodnější. Bezpečnostní kolečka s brzdami: díky 4 kusům bezpečnostních koleček můžete stůl pohybovat kamkoli lehce a tiše, dvě z nich mají dokonce brzdy, aby byl stůl na požadovaném místě stabilně držen a upevněn.

Moderní design: černá dřevotřísková deska a stříbrný železný rám ukazují vysoce kvalitní a moderní vzhled a bezpečně se optimálně přizpůsobí vašemu stylu vybavení v pracovně, čítárně, ložnici nebo kanceláři. Robustní materiál: všechny desky jsou vyrobeny z dřevotřískové desky a rám ze železa, což značně zaručuje stabilitu a dlouhou životnost stolu.

Výsuvná přihrádka na klávesnici: pomocí kolejnice zjištěné na polici klávesnice lze odkládací plochu pro klávesnici snadno a hladce vysunout a zasunout, můžete získat velkou pracovní desku. Velký úložný prostor: psací stůl se 4 patry zajišťují dostatečnou odkládací plochu a velkorysou pracovní desku.
ZnačkaYaheetech #ad
VýrobceYaheetech #ad
Výška51.97
Délka19.69
Hmotnost38.1
Šířka31.5
Číslo díluYA-00109017