Top 10 Surface Pen Spitzen – Pera pro grafické tablety

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Microsoft

#ad

Microsoft Surface Pen für Grafik

#ad
Microsoft #ad - Nur kompatibel mit Surface-Stift. Ersatzspitzen für Surface Pen. Drei spitzen, die am besten A te.
ZnačkaMicrosoft #ad
VýrobceMicrosoft #ad
Číslo díluGFU-00006
ModelkaGFU-00006

2. Microsoft

#ad

Microsoft Surface Slim Pen 2 černé

#ad
Microsoft #ad - Vytvoření v reálném čase s hands-free zero force. Dosud nejlepší zážitek ze stínování. Pro každý jiný přístroj potřebujete nabíječku – k dostání samostatně. Přirozené vytváření poznámek.

Díky haptickému motoru v surface pen 2 se psaní a kreslení na obrazovce PC cítí jako na papíře. Tíhlý, ručně inspirovaný styl se perfektně hodí pro všechny ruce a dá se snadno držet a ovládat. Díte, pokud úspěšně vybíráte objekty, kolik zpětné vazby obdržíte, pohybujete kurzorem, mažete a další. To umožňuje ultra přesné stínování a mimořádnou citlivost na tlak 4 096 bodů.

Elegantní a pohodlné. S surface slim pen 2 můžete zvýšit svou produktivitu. Jakmile se tužka dotkne obrazovky, okamžitě se zahájí režim volné ruky. Díky ostřejšímu hrotu tužky a vylepšenému designu můžete obrazovku ovládat při dokonalém sklonu. Upozornění: surface slim pen 2 lze nabíjet pomocí surface pro 8 nebo surface pro X Type Covers nebo Surface Laptop Studio.
ZnačkaMicrosoft #ad
VýrobceMicrosoft #ad
Výška0.25
Délka5.41
Hmotnost0.03
Šířka0.46
Číslo dílu8WV-00002
Modelka8WV-00002
ZárukaZáruka výrobce

3. Microsoft

#ad

Microsoft Surface Pen černé

#ad
Microsoft #ad - Kompatibilní s: surface book, surface go, surface studio, surface laptop, surface pro 3/4/5. Gen/6/7, surface book 2, surface laptop 2/3, surface Studio 2, Surface Pro X a Surface 3 a Pen Tip Kit. S podporou sklonu můžete své náčrtky stínovat jako grafitovou tužkou. Surface pen nabízí díky 4, které reagují na nejlehčí dotyk, 096 tlakovým bodům, mimořádnou uměleckou přesnost. Surface pen nabízí přirozený zážitek z psaní a kreslení s inkoustem, který v reálném čase prakticky nevyteče bez zpoždění nebo latence.
ZnačkaMicrosoft #ad
VýrobceMicrosoft #ad
Výška0.39
Délka5.75
Hmotnost0.04
Šířka0.39
Číslo díluEYU-00002
ModelkaEYU-00002
Záruka2 roky výrobce

4. Microsoft

#ad

Microsoft Surface Pen Platinová šedá

#ad
Microsoft #ad - Surface pen nabízí díky 4, 096 tlakovým bodům, které reagují na nejlehčí dotyk, mimořádnou uměleckou přesnost. Kompatibilní s surface book 1 – 3 surface studio 1 – 2+ surface laptop 1 – 5 Surface Go 1 – 3 Surface Pro 3 – 7+ Surface Pen Tip Kit.

S podporou sklonu můžete své náčrtky zastínit jako grafitovou tužkou. Pokud je vaše pero ve vašem seznamu bluetooth zobrazeno jako nespojené, přečtěte si další informace pro opravu chyb pera Microsoft Surface. Surface pen nabízí přirozený zážitek z psaní a kreslení s inkoustem, který v reálném čase prakticky nevyteče bez zpoždění nebo latence.
ZnačkaMicrosoft #ad
VýrobceMicrosoft #ad
Výška0.39
Délka5.75
Hmotnost0.04
Šířka0.39
Číslo díluEYU-00010
ModelkaEYU-00010
Záruka1 rok

5. Microsoft

#ad

8 kusů vzhled se může lišit, Microsoft Surface Pen Platin šedá & Amazon Basics Everyday AAAA alkalické baterie, 1,5 V

#ad
Microsoft #ad - Gen/6/7, surface go, surface laptop 2/3, surface book 2, Surface Laptop, Surface Studio 2, Surface Pro X a Surface 3 a Pen Tip Kit. Produkt 2: dodávka v certifikovaném nefrustentním obalu; s omezenou jednoletou zárukou od Amazon Basics.

Produkt 1: surface pen nabízí přirozený zážitek z psaní a kreslení s inkoustem, který v reálném čase vytéká prakticky bez zpoždění nebo latence. Produkt 1: kompatibilní s: surface book, surface studio, surface pro 3/4/5. Produkt 1: surface pen nabízí se 4, které reagují na nejlehčí dotyky, 096 tlakovými body, mimořádnou uměleckou přesnost.

Produkt 1: s podporou sklonu můžete své náčrtky stínit jako grafitovou tužkou. Výrobek 2: 8dílné balení 1, 5 v alkalických baterií typu AAAA pro dlouhotrvající a spolehlivé napájení. Výrobek 2: ideální pro speciální přístroje, včetně zdravotnických přístrojů a jiné elektroniky. Výrobek 2: 3 roky trvanlivosti; lze skladovat v případě nouze nebo ihned použít.
ZnačkaMicrosoft #ad

6. ALEXANDRA

#ad

Surface Pro 4 Pen, Alexandra Surface Pen Spitze Kit 3 × HB für 2017 Microsoft Surface Pen

#ad
ALEXANDRA #ad - Sie können die Spitze einfach von Hand austauschen und entfernen. Natürliches schreiberlebnis – Hergestellt aus hochwertigem Gummi, so natürlich und glatt wie das Schreiben auf echtem Papier.

Kompatibilität – kompatibel mit microsoft surface pro 2017 pen modell 1776/microsoft surface pro 4 pen. Nicht kompatibel mit hp pen, dell pen, surface pro 3 pen erkennbar an zwei Tasten am Stift, LENOVO PEN, Surface Slim Pen 1 oder Surface Slim Pen 2. Menge —das paket beinhaltet 3 HB-Spitzen und eine Schutzhülle. Originale qualität – stiftspitze gleicher qualität wie die Standard-/Originalspitze HB, die mit dem Surface Pen geliefert wird. Einfache installation – es sind keine werkzeuge erforderlich. Keine beschädigung durch Demontagewerkzeug. Die härte der hb ist moderat und das Gebrauchsgefühl kommt der Originalfeder nahe.
ZnačkaALEXANDRA #ad
VýrobceALEXANDRA #ad
Výška0.08
Délka0.63
Hmotnost0.02
Šířka0.08
Číslo dílu4-19-3Tips
Modelka8541661974

7. Uogic

#ad

3 Stück Original Stiftspitzen Spitzen Stylus Pen Spitze Ersatzspitze für Surface PenModell 1776/ Surface Pro 4 Pen/C581, Uogic Stiftspitzen Kit

#ad
Uogic #ad - Stifte sind nicht im Lieferumfang enthalten. Hb-spitze ist die standardspitze, die mit dem 2017 neuen Microsoft Surface Pen 4. 096 druckpunkte & Neigungsschattierung geliefert wird. Auch kompatibel mit microsoft surface Pro 4 Pen und Uogic Stift, nicht für Microsoft Surface Pro 3 Pen. Einfache installation - Zum Ersetzen / Entfernen der Uogic-Stiftspitzen ist kein Werkzeug erforderlich. Paket enthält 3 stück gleicher Spitze HB und Koffer.
ZnačkaUogic #ad
VýrobceUogic #ad
Výška0.71
Délka1.38
Hmotnost0
Šířka1.38
Číslo díluSPT001
ModelkaSPT001

8. OLAIKE

#ad

S nástrojem pro odstranění hrotu, Remarkable 2 tužky s citlivostí na tlak 4096 a podporou psaní sklonu, 10 hrotů náhradních hrotů pro Remarkable Marker Stylus

#ad
OLAIKE #ad - Tužka není součástí dodávky. Zajistěte perfektní tvar a optimální výkon. Dlouhá životnost a odolnost proti opotřebení: vyrobeno z vysoce kvalitních kompozitních materiálů a po několik měsíců podléhá přísným testům opotřebení, aby bylo zajištěno, že hroty pera splňují nejvyšší standardy trvanlivosti.

Snadná instalace: vyměňte hroty pera bez námahy za nástroj, který je součástí dodávky. Jednoduše odstraňte staré hroty a bez problémů nasaďte nové náhradní hroty, abyste mohli pokračovat ve své kreativní cestě. Funkce naklápěcího psaní splňuje vaše rozmanité požadavky při skicování, kreslení a psaní poznámek. Kompatibilita: vyvinuto exkluzivně pro pozoruhodné popisovače není kompatibilní s jinými pery na tablety.

Navrženo pro trvalé používání. Podpora náklonu a žádné zpoždění: vychutnejte si bezproblémový zážitek z psaní se 4096 stupni citlivosti na tlak a bez znatelného zpoždění. Detaily balení: každé balení obsahuje 10 náhradních hrotů pera a nástroj pro odstranění hrotů popisovače a nabízí praktické a komplexní řešení.
ZnačkaOLAIKE #ad
VýrobceOLAIKE #ad
Výška0.39
Délka3.15
Hmotnost0.22
Šířka1.38
Číslo dílu19.99

9. Microsoft

#ad

Microsoft Sada pera pro povrchové pero GFU-00002

#ad
Microsoft #ad - Není kompatibilní s povrchovým perem starších generací, např. Pera dodávaná s povrchem 3 nebo povrchem 3 rozpoznatelná dvěma tlačítky na peru.
ZnačkaMicrosoft #ad
VýrobceMicrosoft #ad
Výška0.46
Délka2.92
Hmotnost0.02
Šířka2.07
Číslo díluGFU-00002
ModelkaGFU-00002
Záruka2

10. ANYQOO

#ad

ANYQOO Stylus für Pen Stift HP Modell,Aktiver Stift mit Palm Rejection-Technologie,für HP Stift Envy x360,HP Pavilion x360 Pen,HP Spectre×360Blau

#ad
ANYQOO #ad - Gen, 2 zoll, ipad 8. Generation 2020, ipad air 3. Bitte bestätigen Sie Ihre Geräte vor dem Kauf. Generation 9, 5 zoll, 7 zoll, ipad mini 5. Beim schreiben oder zeichnen mit diesem eingabestift für iPad können Sie Ihre Handfläche bequem auf den Bildschirm legen, mühelose Interaktion mit Ihrem Bildschirm, keine Sorgen über lästige Markierungen.

Und 4. Bitte beachten sie, ipad Pro 11 Zoll und 12, iPad 7. Und 2. Lieferumfang: 100 % hersteller-geld-zurück-Garantie: 90 Tage für eine Rückerstattung ohne Fragen. 1, 5 mm stiftspitze kann ihren Finger ersetzen, kein Ausspringen, um feinere Anweisungen auszuführen. Sie können es verwenden, notizen aufzuschreiben, um im Internet zu surfen, Aquarellfarben zu malen, oder ein Dokument zu markieren. Speziell für ipad-serien entworfen: der stift für ipad ist kompatibel mit apple ipad 2018 und 2020: ipad 6.

Handflächenabstoßung eingabestift für ipad mit palm rejection technologie bietet ein natürliches schreibgefühl und eine schnelle, gibt Ihnen mehr Genauigkeit und Kontrolle gegen den Bildschirm. Präzise und leicht stift für ipad mit neigungswinkel-funktion macht Sie präzise und reibungslos. Generation geeignet ist, 7 Zoll, iPad Pro 24, Android, Microsoft-Geräten. Generation 10, iphone, dass dieser Stift für iPad nicht für iPad Pro 1.
ZnačkaANYQOO #ad
VýrobceANYQOO #ad
Hmotnost0.02
Číslo díluC6
ModelkaC6