Top 10 Trampolin Netz 366 8 Stangen – Příslušenství pro trampolíny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Terena

#ad

305, Náhradní ochranná síť pro trampolíny od Terena, 430, černá, 488 cm, pro velikosti 244, 396, 460, 366

#ad
Terena #ad - Extrémně robustní síť s gramáží 110 g/m² porovnejte. Síť lze snadno otevřít zevnitř i zvenčí pomocí zipu. Značková kvalita od Terena. Ochranná síť pro trampolíny všech velikostí 183, 427, 396, 244, 366, 305, 457, 488 cm. Výška sítě je vhodná pro univerzální trampolíny s výškou 160 – 180 cm.
ZnačkaTerena #ad
VýrobceMiganeo #ad
Hmotnost0.24
Číslo díluR440034
ModelkaR440034

2. SONGMICS

#ad

Zakrytí pružin, odolné vůči roztržení, Ø 244 cm 305 cm 366 cm, Trampolína Songmics se zakrytím okraje, 100% ochrana proti UV, 30 cm šířka, 366 cm, ochrana hran

#ad
SONGMICS #ad - Snadná instalace, snadné čištění:kryt lze vložit na své místo velmi snadno, poté se pevně uchytí tkaničkami, a lze jej také snadno opět sundat. Povrch sestává z voděodolného PVC, takže je velmi snadné kryt vyčistit. Nejvyšší bezpečnost:měkké polstrování krytu je umístěno přes skákací pružiny a nabízí optimální ochranu před zraněními.

Tento 15 mm vysoký a 300 mm široký produkt pokrývá jak pružiny, tak i okraj trampolíny a brání tak zraněním při pádu do této oblasti tohoto zařízení. Mimořádně odolný:povrch tohoto zakrytí hran sestává z robustního, vodě odolného 500d pvc. Střed je polstrovaný pěnou epe. Spodní strana sestává z PE. Kromě toho je kryt odolný proti korozi a proti povětrnostním vlivům a také je odolný proti přetržení.

Navíc filtruje UV záření. Díky tomu všemu bude mít dlouhou životnost. Dobré polstrování:pěnový materiál uvnitř zakrytí je z epe a poskytuje vynikající ochranu v případě pádu. Zakrytí rámu je nyní ještě širší a lépe vypolstrované, čímž spolehlivě zabraňuje kontaktu s pružinami trampolíny. Pevné upevňovací pásky:praktické upevňovací pásky na spodní části krytu lze rychle a jednoduše spojit s rámem trampolíny.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Výška168.11
Délka72.05
Hmotnost0.68
Šířka72.05
Číslo díluSTP12FT

3. Baunsal

#ad

Baunsal® Krycí plachta na trampolínu Ø 366 cm s šířkou 30 cm v černé barvě a tloušťce 20 mm odolná proti UV záření, polstrování rámu, ochranný okraj pro trampolínu, venkovní použití, odolná proti roztržení, náhradní díly trampolíny

#ad
Baunsal #ad - Vhodné náhradní díly trampolíny: nezáleží na tom, které vyrábíme pro trampolíny, vhodné i pro mnoho jiných značek trampolín. Jednoduchá montáž: velmi snadná montáž, protože díky strečovým pásům je kryt okrajů připevněn k rámu trampolíny a může sledovat pohyb trampolíny během používání. Pro mnoho značek trampolín vyrábíme různé náhradní díly pro trampolíny, zda se jedná o trampolínu do interiéru nebo trampolíny, protože mnoho výrobců, značek a diskontů prodává pouze trampolíny a má jen málo nebo žádné náhradní díly.

V porovnání s jinými výrobci, značkami a diskontními prodejci jsou naše trampolíny a náhradní díly často vyráběny ve vysoké kvalitě a jsou nabízeny za dobrý poměr ceny a výkonu. Dlouhá životnost a nejvyšší bezpečnost: tyto velmi dobré kryty okrajů pro trampolíny mají silné ochranné polstrování s výplní 18 mm epe, pe 130 g/m2 dole, odolné vůči UV záření a promyšleným upevněním strečové pásky, dobré zesílené vlastnosti materiálu 500D PVC 350 g/m2 nahoře, tím zajišťuje optimální bezpečnost a ochranu uživatelů absolutní zábavy ve volném čase.

Kompetence a kvalita: s více než 20 lety zkušeností vyrábíme naše trampolíny a náhradní díly. Upozornění: strečové pásky jen lehce uvázat, ty se musí při skákání ještě pohybovat. Kryt okrajů pro velikost trampolíny Ø 366 – 370 cm | šířka zakrytí okrajů 30 cm | barva černá | tloušťka ochrany 20 mm náhradní díl pro trampolínu pro sportovní a volnočasovou trampolínu. Náhradní díly pro zahradní trampolínu, ochrana pružin trampolíny, sportovní trampolínu jako např. Zakrytí okrajů trampolíny, okrajů trampolíny, zahradní trampolínu, ochrana trampolíny, odpružení trampolíny, zakrytí trampolíny, trampolíny, dětskou trampolínu, ochrana trampolíny, ochrana pružin, ochranný kryt.
ZnačkaBaunsal #ad
VýrobceBaunsal GmbH & Co.KG #ad
Číslo díluVAR-1002928
ModelkaOUT-Ø 366 | B 30 cm

4. SONGMICS

#ad

Ochranná síť pro zahradní trampolínu, náhradní síť pro 8 rovných tyčí, SONGMICS Bezpečnostní síť pro trampolínu, černá STN10FT, pro kulaté trampolíny Ø 305 cm

#ad
SONGMICS #ad - S novou sítí si můžete bez starostí užívat svůj čas skákání. Bezpečnost je v popředí pro zajištění vaší bezpečnosti a zabránění zranění je důležité vaši trampolínu včas vyměnit, jakmile je opotřebovaná nebo poškozená.

Zjistěte správnou velikost zkontrolujte prosím průměr vaší trampolíny a počet, abyste zajistili, výšku a průměr přídržných tyčí vaší trampolíny, že tato bezpečnostní síť perfektně padne k vaší trampolíně. Pe ochranná pouzdra tyčí mají dlouhou životnost. Vysoce kvalitní materiály ochranná síť z pe síťoviny 120 g/m² zajišťuje bezpečnost. S láskou k detailu kvalita je náš koňský koňský – to je důvod, proč nabízíme tuto náhradní síť, která je skvěle zpracovaná a má čistě uzavřené švy; tak se z ní budete těšit po mnoho let.

Důležité pokyny pro vhodné trampolíny tato bezpečnostní síť se hodí k trampolínám Ø 305 cm s osmi 1, 5 cm, rovnými přídržnými tyčemi o průměru menším než 6, 8 m vysokými, které lze použít v ochranných pouzdrech sítě. Zipy s oboustrannými zipy umožňují snadný vstup do vnitřku sítě.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Hmotnost0.26

5. KIDUKU

#ad

KIDUKU Náhradní síť na trampolíny, náhradní síť na trampolíny, 366, bezpečnostní síť, Ø 244, 305, 427 cm 305 cm 8 tyčí

#ad
KIDUKU #ad - Také pro vyšší rychlosti: s výškou 165 cm nabízí bezpečnost i při vysokých skocích. Robustní síť: extrémně robustní síť s gramáží 110 g/m², velmi dlouhá životnost a odolnost proti povětrnostním vlivům.

Univerzálně vhodné: vhodné pro téměř všechny výrobce trampolín, kteří jsou dodávány s průměrem 3, 05 m. Připevněný zip, který je určen k otevření a zavírání sítě, zaručuje jednoduché a bezpečné vniknutí a vstup do trampolinu. Materiál: vyrobeno z měkkého a vysoce kvalitního polyetylénu, odolné vůči UV záření, světlu a vysoká hustota tkaniny. Nejvyšší bezpečnost: bezpečnostní síť se připevňuje na trampolínu pomocí dodaných karabin.
ZnačkaKIDUKU #ad
VýrobceDWD-Company #ad

6. Andreas Dell

#ad

Velikost: Ø 305 cm, ochrana okrajů, Andreas Dell Krycí plachta na okraj trampolíny, barva: modrá

#ad
Andreas Dell #ad - Vysoká kvalita, dlouhá životnost a odolnost proti povětrnostním vlivům. Kryt na hrany rámu o průměru 305 cm v modré barvě. Dlouhá životnost. Jednoduché upevnění pomocí gumiček k natažení.
ZnačkaAndreas Dell #ad
VýrobceAndreas Dell #ad
Číslo díluRandabdeckung

7. Baunsal

#ad

Baunsal® Trampolína – bezpečnostní síť Ø 366 cm JS-M pro 8 síťových tyčí, náhradní síť, síť, trampolína, venkovní, dětská trampolína, trampolína, ochranná síť, náhradní díly, výška sítě 180 cm

#ad
Baunsal #ad - Rozsah dodávky: bezpečnostní síť 1 kus bezpečnostní síť je venku pro trampolíny jako na obrázku Hledáte náhradní díly pro vaši trampolínu a nenajdete? Můžeme se vám pokusit vyrobit vaše potřebné náhradní díly! Zip je dvojitě prošitý bočními textilními pásky a lze jej otevřít zvenku i uvnitř.

Bezpečnostní síť pro trampolíny o velikosti Ø 366 – 370 cm, počet síťových tyčí 8 kusů. Vhodné náhradní díly trampolíny: nezáleží na tom, námi vyrobené bezpečnostní sítě na trampolínu jsou vhodné i pro mnoho jiných značek trampolín. Naše kvalita vás nadchne, o tom jsme přesvědčeni. Pro mnoho značek trampolín vyrábíme různé náhradní díly pro trampolíny, protože mnoho výrobců, zda trampolína pro vnitřní použití nebo trampolínu venku, značek a diskontů prodává pouze trampolíny a má jen málo nebo žádné náhradní díly. Jednoduchá montáž: velmi snadná montáž, síťové tyče se zasunou do pouzdra bezpečnostní sítě.

Na spodní straně bezpečnostní sítě jsou strečové pásky s háčky, které se zavěšují na očka skákací rohože. Náhradní díly pro zahradní trampolínu, dětskou trampolínu, sítě na trampolíny, ochranné sítě, zahradní trampolínu, sportovní trampolínu jako např. V porovnání s jinými výrobci, značkami a diskontními prodejci jsou naše trampolíny a náhradní díly často vyráběny ve vyšší kvalitě a jsou nabízeny za dobrý poměr ceny a výkonu. Pouzdra jsou vyrobena z materiálu zesíleného vlákny PE 130 g/m² a jsou odolná vůči UV záření.
ZnačkaBaunsal #ad
VýrobceBaunsal GmbH & Co.KG #ad
Číslo díluVAR-1002768
ModelkaJS-OUTM8S-Ø 366 | H 180 cm

8. Clever Leon

#ad

Clever Leon Sada 8 × pěnových trubek na trampolínu, zakrytí tyčí šedá.., pěnový kryt pro trampolíny, 180 cm 8 tyčí vč. krytek, ochrana tyčí pro zahradní trampolínu, pěnové polstrování

#ad
Clever Leon #ad - Pěnové válečky jsou bezpečné pro děti a chrání je před zraněním při nárazu během hraní; slouží také jako ochrana zahradní trampolíny před povětrnostními vlivy. Spokojenost a ochrana jsou zaručeny: máme mnoho spokojených zákazníků, kteří oceňují kvalitu našich pěnových potahů pro outdoorové trampolíny a jejich užitečnost; pokud se vám však náš fitness produkt nelíbí, můžete nám ho zaslat zpět a my Vám vrátíme kupní cenu za ochranné trubky.

Národní instinstituts pro hygienu HK/B/1204/01/2016. Pěnové válečky jsou vhodné pro trampolínu s vnitřní a vnější sítí s průměrem sloupků až 30 mm – pěnové válečky lze zkrátit běžnými nůžkami na správnou délku; příslušenství k trampolíně lze přizpůsobit více modelům sportovního vybavení. Sada obsahuje 8 krytů hran a trubek z pěnového materiálu ochranné trubky o délce 180 cm a 9 mm těsnění na stěnu a 8 čepic; hodí se pro každou trampolínu pro děti a fitness trampolínu; pěnové polstrování chrání jak horní, vertikální bezpečnostní mřížky, tak i sloupky.

Sada pěnového čalounění je vyrobena z pěnového polyetylénu pěnového laminátu, který neabsorbuje vodu a je odolný vůči uv záření; maximální teplota použití pěnové podšívky činí +90 °C; trubky jsou vyráběny podle normy PN-EN 14313+A1:2013-07 a disponují certifikátem N.
ZnačkaClever Leon #ad
VýrobceClever Leon #ad

9. walexo

#ad

černá/černá, walexo Trampolína bezpečnostní síť pro 6 tyčových systémů 244 cm Ø

#ad
walexo #ad - 6 koncových krytek v modré barvě. Vč. Vhodné pro téměř všechny trampolíny. Erná síť s černým, modrým, zeleným nebo světle zeleným krytem tyče. Síť vhodná pro systém 6 tyčí. S bezpečným uzávěrem uzavíratelný vstupní otvor.
Značkawalexo #ad
Výrobcewalexo #ad

10. ULTRAPOWER SPORTS

#ad

Tyče 8 cm, 305 cm – 6tyčí, výška: 180 cm, 366 cm, tyče 8 cm, Sada příslušenství k trampolíně, 305 cm, 6 tyčí, síť na trampolínu + PVC – kryt pružin odolný proti UV záření modrý/zelený/růžový černá, bezpečnostní síť, 6 tyčí, 244 cm, náhradní síť, 305 cm

#ad
ULTRAPOWER SPORTS #ad - Velikost: univerzálně vhodné pro téměř všechny výrobce, 44 m, 05 m nebo 3, 3, vhodné pro okrajové trampolíny s průměrem 2, 66 m. Ka: 29 cm, odolné proti korozi a uv záření, lehká, 30 kg/m³, odolné vůči světlu a silné PVC 350 g/m², lepší flexibilita, vodotěsné, pohodlná, ideální ochrana pro pružiny a rámy.

Kryt hran: pvc a expandovatelný polyetylen epe, dlouhá životnost. Náhradní síť: výška sítě: cca 1, odolná vůči uv záření a stálobarevná. Jednoduché upevnění elastickou karabinou. Naše sada se používá k nahrazení vašeho starého poškozeného příslušenství. Vstup: systém zipu s přezkami, snadná obsluha, zajišťuje bezpečnost. Trampolína není součástí dodávky.

Síť se dá snadno otevřít jak zevnitř, tak zvenku barevným zipem. Vnitřní pěna: z epe, vysoce kvalitní materiál. Ekologické, bezpečná a s dlouhou životností. Díky vysoké hustotě pleteniny je pevný a trvanlivý, z kvalitního polyetylénu, měkká, materiál: těžká síťovina 110 g/m², 80 m, snadno se nepoškodí. Prosím ujistěte se před nákupem o průměru vaší trampolíny a pak si vyberte ten správný.
ZnačkaULTRAPOWER SPORTS #ad
VýrobceULTRAPOWER SPORTS #ad
Výška26.77
Délka120.08
Šířka120.08
Číslo díluAZXYDESP005560LC
ModelkaSP1324DE