Top 10 USB C Steckdose – Vícenásobné zásuvky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Brennenstuhl

#ad

Zásuvková lišta 8násobná s ochranou proti přepětí 2,5 m kabel a spínač, z nerozbitného polykarbonátu stříbrná, Brennenstuhl Super-Solid

#ad
Brennenstuhl #ad - Svodový proud až 13 500 a ochrana při bouřce, úderu blesku, atd. Rozsah dodávky: 1 x super-solid zásuvková lišta s ochranou před bleskem ve stříbrné barvě - v nejlepší kvalitě od firmy Brennenstuhl.

Zásuvková lišta s 8 zásuvkami s délkou kabelu 2, 5 m H05VV-F 3G1, 5 a zvýšenou ochranou proti dotyku. Vícenásobné konektory s praktickými upevňovacími očky pro montáž na stěnu a gumové nožky pro bezpečné stání. Chrání vaše cenné přístroje před přepětím do max. Zásuvková lišta s osvětleným bezpečnostním spínačem pro zapnutí a vypnutí dvoupólový a kontrolka funkce.
ZnačkaBrennenstuhl #ad
VýrobceBrennenstuhl #ad
Výška29.9
Délka2.76
Hmotnost2.14
Šířka3.54
Číslo dílu1153340318
Modelka1153340318
Záruka2 jahre.

2. TESSAN

#ad

3600 W zásuvková věž, 3M prodlužovací kabel, přepěťová ochrana, zásuvková lišta, TESSAN 8násobná vícenásobná zásuvka s USB C, rozdělovací zásuvka s vypínačem, 2 USB a 1 USB C vícenásobné konektory

#ad
TESSAN #ad - To šetří proud a nevyžaduje žádné zapnutí nebo odpojování. 8násobná vícenásobná zásuvka s usb: zásuvková lišta s 8 zásuvkami je vertikální na 4 plochách, šetří místo než běžné vícenásobné konektory. Díky tomu je rozsáhlejší oblast použití doma nebo v kanceláři a nemusíte se obávat příliš krátkých kabelů.

Zásuvková věž se 3 usb: tessan vícenásobné zásuvky s usb podporuje celý proud 3a. Výkon až 3600 W. Prodlužovací kabel 3m zásuvková lišta: kompaktní velikost 16, 4 cm s prodlužovacím kabelem 3m, 4 x 11, 1 x 11, zásuvku můžete postavit do rohu nebo na stůl. Zásuvková lišta se 3 usb kryje potřeby nabíjení vašeho domova, do školy a kanceláře. Vícenásobná zásuvka přepěťová ochrana: zásuvková lišta přepěťová ochrana může chránit vaše elektronická zařízení před náhlým přepětím a přepětím.

Zabudovaný měkký bílý displej vám sdělí, ale neruší váš klid. Zásuvková lišta max. Vícenásobné zásuvky s vypínačem: rozváděč proudu má vypínač, zda se zásuvková lišta běžně nabíjí, pro vypnutí napájení stačí pouze stisknout spínač. Vícenásobná zásuvka dokáže rozpoznat vaše zařízení a dodávat nabíjecí proud až 2, vhodná pro mobilní telefony, 4 A, tablety a další USB zařízení.
ZnačkaTESSAN #ad
VýrobceTESSAN #ad
Výška0.01
Délka2.13
Hmotnost0.22
Šířka4.49
Číslo díluTPS03-DE-GR-3M-DE
Modelka802343

3. Brennenstuhl

#ad

Brennenstuhl Super-Solid, zásuvková lišta 5násobná s přepěťovou ochranou vícenásobná zásuvka s kabelem 2,5 m a vypínačem – z nerozbitného polykarbonátu stříbrná

#ad
Brennenstuhl #ad - Zásuvková lišta s ochranným kontaktem s délkou kabelu 2, 5 m H05VV-F 3G1, 5 a zvýšenou ochranou proti dotyku. Vícenásobná zástrčka s praktickými upevňovacími očky pro montáž na stěnu a gumovými nožkami pro bezpečné stání.

Chrání cenná zařízení před přepětím při max. Zásuvková lišta s osvětleným bezpečnostním spínačem pro zapnutí a vypnutí dvoupólový a kontrolkou funkce. Rozsah dodávky: 1 x zásuvková lišta super-solid s ochranou proti blesku ve stříbrné barvě – v nejlepší kvalitě od firmy brennenstuhl. Svodový proud až 13 500 a ochrana při bouřce, úderu blesku atd.
ZnačkaBrennenstuhl #ad
VýrobceBrennenstuhl #ad
Výška17.32
Délka1.65
Hmotnost1.72
Šířka2.76
Číslo dílu1153340315
Modelka1153340315
Záruka2 year manufacturer.

4. Mifaso

#ad

Flachsteckdose, 8 breite Ausgänge mit 4 USB-Ports 1 USB C, robustes Verlängerungskabel mit mehreren Steckdosen, Wandmontage, Ladestation, Steckdosenleiste Überspannungsschutz

#ad
Mifaso #ad - Ul-zugelassenes 1, bietet zuverlässige leistung und unterstützt bis zu 15 A Leistung. Flacher stecker und wandmontage: die flache steckdose verfügt über ein flaches Profil, Nachttisch, das leicht in enge Räume hinter dem Sofa, Bücherregal und Kopfteil passt. Nimmt weniger platz auf ihrem computer oder an der Wand ein, 1 cm in der Mitte, Büro und Schlafzimmer geeignet ist.

Diese steckdosenleiste verfügt über Überladungsschutz, Überstromschutz, Überspannungsschutz und Überhitzungsschutz. 12-in-1-netzsteckdose mit usb-c: das verlängerungskabel mit 8 ac-ausgängen und 4 usb-anschlüssen kann bis zu 12 geräte gleichzeitig mit strom versorgen. Usb c ladeanschluss verfügt über 5v/3a Max, USB A Port verfügt über 5V/2. 4a max, es ist bequem und effizient, kompatibel mit fast allen USB-Geräten. Es erfordert keine Vielzahl von Ladegeräten, spart auch Platz. Das 5 fuß lange netzkabel ist lang genug, 8 m langes Verlängerungskabel – UL-akkreditiertes Verlängerungskabel aus reinem Kupfer, um entfernte Wandsteckdosen zu erreichen.

Das macht es genug, größer als der standard 1, da dieses kompakte 3-seitige Design für Zuhause, um große Adapter zu passen und für alle Arten von Geräten geeignet.3-seitiges design und breite beabstandete ausgänge: 3-seitiges design und jede wechselstromsteckdose hat einen abstand von 5, 5-Zoll-Stecker. Der reset-/aus-schalter mit integriertem Leistungsschalter für Überlastschutz aller Steckdosen.
ZnačkaMifaso #ad
VýrobceMIFASOPOWER #ad
Číslo díluTH8058
ModelkaMFS8058B

5. Brennenstuhl

#ad

Brennenstuhl Bremounta zásuvková lišta 6násobná s vypínačem vícenásobná zásuvka s 90stupňovými zásuvkami, bílá, zásuvková lišta s možností upevnění a 3m kabel

#ad
Brennenstuhl #ad - Zásuvková lišta se zvýšenou ochranou proti dotyku – zajišťuje ještě větší bezpečnost ve vnitřních prostorách. Zásuvková lišta s dvoupólovým spínačem nabízí tu výhodu, že je elektrický obvod zcela přerušen a vynechán pohotovostní režim – citelně snížíte spotřebu energie.

Zásuvná lišta s osvětleným bezpečnostním spínačem pro zapnutí a vypnutí dvoupólový. Vícenásobná zásuvka je ideální pro úhlové zástrčky a provoz síťových zařízení, protože 90° úhlové uspořádání zásuvky. Rozsah dodávky: 1x bremount zásuvková lišta v bílé barvě s extra širokými odstupy mezi zásuvkami – v nejlepší kvalitě brennenstuhl. Se 4bodovou podložkou pro optimální upevnění zásuvkové lišty např. Na stěně.
ZnačkaBrennenstuhl #ad
VýrobceBrennenstuhl #ad
Výška2.76
Délka16.34
Hmotnost1.49
Šířka2.36
Číslo dílu1150650326
Modelka1150650326
ZárukaDvouletá záruka.

6. Brennenstuhl

#ad

Vyrobeno v Německu, Brennenstuhl Zásuvková lišta Premium Line, černá, 6násobná vícenásobná zásuvka s vypínačem a 3m kabelem – úhel 45° zásuvky s ochranným kontaktem

#ad
Brennenstuhl #ad - S osvětleným bezpečnostním spínačem pro zapnutí a vypnutí dvoupólový. Vícenásobný konektor s inovativním závěsným zařízením pro montáž na stěnu a praktickým upevněním kabelu.

Rozsah dodávky: 1× zásuvková lišta premium-Line v černé barvě – v nejlepší kvalitě od brennenstuhl. Stabilní, jednoduchá zásuvková lišta ze speciálního plastu odolného proti zlomení. Zásuvková lišta s dvoupólovým spínačem nabízí tu výhodu, že je elektrický obvod zcela přerušen a vynechán pohotovostní režim – citelně snížíte spotřebu energie. 6dílná zásuvková lišta s ochranným kontaktem s délkou kabelu 3 m H05VV-F 3G1, 5 a zvýšenou ochranou proti dotyku.
ZnačkaBrennenstuhl #ad
VýrobceBrennenstuhl #ad
Výška2.56
Délka16.93
Hmotnost1.5
Šířka3.74
Číslo dílu1951160100
Modelka1951160100
Záruka5 let.

7. Brennenstuhl

#ad

Made in Germany, Brennenstuhl Prémiová hliníková zásuvková lišta s 10 přihrádkami/zásuvková lišta z kvalitního hliníku vícenásobná zásuvka s vypínačem a 3m kabelem

#ad
Brennenstuhl #ad - Zásuvková lišta 10násobná s vysoce kvalitním krytem z hliníku ve štíhlém designu – hodí se ideálně pro použití doma nebo v kanceláři pro napájení připojených zařízení proudem. Zásuvková lišta pro montáž na stěnu s osvětleným bezpečnostním spínačem dvoupólový – umožňuje stisknutím tlačítka odpojit všechna připojená zařízení od elektrické sítě.

Extrémně robustní, ale přesto moderní zásuvková lišta díky stabilnímu krytu z hliníku s necitlivým, matně eloxovaným povrchem. Zásuvková lišta s dvoupólovým spínačem nabízí tu výhodu, že je elektrický obvod zcela přerušen a vynechán pohotovostní režim – citelně snížíte spotřebu energie.

Zásuvná lišta s 10 zásuvkami v praktickém 45° uspořádání pro prostorově úsporné uspořádání zásuvek, navíc se zvýšenou ochranou proti dotyku pro ještě větší bezpečnost. Vícenásobná zásuvka s 3m kabelem h05vv-f 3g1, 5 lze díky inovativnímu upevňovacímu konceptu zcela jednoduše namontovat na stěnu nebo upevnit na nohu stolu.
ZnačkaBrennenstuhl #ad
VýrobceBrennenstuhl #ad
Výška22.64
Délka2.56
Hmotnost2.45
Šířka2.95
Číslo dílu1391030000
Modelka1391030000
Zárukazákonem

8. Brennenstuhl

#ad

Antracitová barva, spínač a 1,5 m kabel, 3 zásuvková lišta s ochranou proti přepětí zásuvková lišta se zvýšenou ochranou proti dotyku, Brennenstuhl Eco-Line

#ad
Brennenstuhl #ad - Rozsah dodávky: 1 x eco-line zásuvková lišta s ochranou před bleskem v barvě antracit – v nejlepší kvalitě od firmy Brennenstuhl. Zásuvková lišta s osvětleným bezpečnostním spínačem pro zapnutí a vypnutí dvoupólový a kontrolka funkce. Svodový proud až 13 500 a ochrana při bouřce, úderu blesku, atd. Zásuvky s ochranným kontaktem v uspořádání 45°, také pro úhlové zástrčky. Chrání vaše cenné přístroje před přepětím do max. Zásuvková lišta se 3 zásuvkami s délkou kabelu 1, 5 m H05VV-F 3G1, 5 a zvýšenou ochranou proti dotyku.
ZnačkaBrennenstuhl #ad
VýrobceBrennenstuhl #ad
Výška1.97
Délka10.43
Hmotnost0.84
Šířka2.95
Číslo dílu1158810315
Modelka1158810315
Záruka0.

9. Brennenstuhl

#ad

Brennenstuhl Ecolor zásuvková lišta 5násobná vícenásobná zásuvka s vypínačem a 1,5m kabelem černá

#ad
Brennenstuhl #ad - Zásuvková lišta s dvoupólovým spínačem nabízí tu výhodu, že je elektrický obvod zcela přerušen a vynechán pohotovostní režim – citelně snížíte spotřebu energie.

Rozsah dodávky: 1 x zásuvková lišta ecolor s 1, 5m kabelem v černé barvě - v nejlepší kvalitě od brennenstuhl. Zásuvková lišta se zvýšenou ochranou proti dotyku – zajišťuje ještě větší bezpečnost ve vnitřních prostorách. Zásuvková lišta s 5 ochrannými kontakty s délkou kabelu 1, 5 m H05VV-F 3G1, 5. Elegantní a nadčasový design k dostání v různých barvách. Vícenásobná zásuvka s osvětleným bezpečnostním spínačem pro zapnutí a vypnutí dvoupólový.
ZnačkaBrennenstuhl #ad
VýrobceBrennenstuhl #ad
Výška2.76
Délka12.6
Hmotnost0.93
Šířka3.54
Číslo dílu1153250000
Modelka1153250000
ZárukaDvouletá záruka od data zakoupení na vady materiálu a zpracování.

10. Voomy

#ad

4000 W zásuvkové kostky s vypínačem, zásuvková kostka s kabelem, Voomy 9 v 1 kostka do zásuvky s USB, vícenásobná zásuvka kostka 5násobná se 3 USB a 1 typu C, černá, Powercube 2M kabel

#ad
Voomy #ad - Ta je navržena v designu věže, že zástrčky lze připojit z více úhlů. Kromě toho splňuje všechny bezpečnostní požadavky a disponuje certifikátem CE a ROHS. Díky tomu je zásuvka Voomy skutečným multitaskerem. Spodní strana vícenásobných zástrček s vypínačem je vybavena protiskluzovými podložkami, aby zůstala pevně na svém místě.

Solidní a dlouhá životnost vícenásobná zásuvka s vypínačem je vyrobena z ABS a PC nehořlavého materiálu. Vypínač pokud zásuvková lišta není v provozu, můžete ji jednoduše vypnout vypínačem. Tak ušetříte spoustu místa a zabráníte zamotání kabelů. 9 v 1 zásuvková lišta voomy vícenásobná zásuvka s usb nabízí 5 slotů 4000 w, 4 a a 1 usb-c 20 w v kompaktním designu kostek. Můžete připojit všechna svá zařízení najednou a nabíjet telefony, 3 USB porty 2, tablety nebo jiná zařízení současně.

To z ní dělá ideální zásuvkovou lištu s USB pro váš psací stůl. Ideální například do kanceláře nebo do školy. Ochrana proti přepětízásuvková lišta voomy cube má vysoký výkon 4000 w, takže k ní můžete bez problémů připojit více zařízení. Díky přepěťové ochraně se nemusíte obávat, že připojená zařízení při úderu blesku selžou. Praktický design vícenásobná zásuvka má 9 bodů, který zajišťuje, na kterých lze použít zástrčku nebo usb.
ZnačkaVoomy #ad
VýrobceVoomy #ad
Výška3.74
Délka3.54
Hmotnost1.17
Šířka3.54
Záruka3 roky