Top 10 WLAN Drucker Von HP – Kunden-Favoriten: Home Entertainment

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. HP

#ad

Airprint, tiskárna, kopírka, HP ENVY 6020e multifunkční tiskárna, WLAN, skener, 3 měsíce bezplatného tisku s HP Instant Ink včetně, HP+

#ad
HP #ad - Kazety, které jsou vybaveny originálními hp čipy a obvody; produkty s čipy nebo obvody od cizích výrobců jsou blokovány; pravidelné aktualizace firmwaru zachovávají účinnost těchto opatření. Trvale ušetřete s inkoustem hp instant ink: po skončení zkušebních měsíců ušetříte až 70 % na inkoustu; flexibilní tarify pro každého – ať už tisknete hodně nebo málo; včetně recyklace.

S hp+ získáte 3 zkušební měsíce instantní inkoust a další výhody; během 3 zkušebních měsíců hp instant ink je možné zrušit až 700 stran/měsíc – bez ohledu na to, jaký tarif; měsíční náklady po uplynutí zkušebních měsíců od 1, 49 €/měsíc; měsíčně zrušitelné - aktivace HP+ je nutná během instalace tiskárny. Tato tiskárna je určena pouze pro kazety resp. Hp + aktivace: jednoduše aktivujte hp+ během instalace tiskárny a zaregistrujte se pro instantní inkoust; HP+ vyžaduje účet HP, nepřetržité připojení k internetu a exkluzivní používání originálních inkoustových kazet HP po celou dobu životnosti vaší tiskárny.

Plná konektivita: 1 hi-speed usb 2;0; 1 wi-fi 802; 11ac duální pásmo s bluetooth 4;2; mobilní tisk: Apple AirPrint, HP Smart App, Chrome OS, certifikace Mopria. Rychlost tisku: až 10 stran/min; černobílý a 7 stran/min; barva, automatický oboustranný tisk; bezokrajový tisk až 216 x 297 mm.
ZnačkaHP #ad
VýrobceHP #ad
Výška5.2
Délka14.22
Hmotnost11.51
Šířka17.03
Číslo dílu223N4B#629
Modelka223N4B#629
Záruka1 rok záruka výrobce, s HP+ Opt In: 2 roky záruka výrobce

2. HP

#ad

Skener, tiskárna, WLAN, kopírka, 6 měsíců bezplatný tisk s HP Instant Ink včetně, HP DeskJet 2720e multifunkční tiskárna

#ad
HP #ad - Rychlost tisku: až 7, 5 stran/min černá/bílá, až 5, 5 stran/min barva; kvalita tisku: až 4800 x 1200 dpi; přípojky: Wireless 802;11a/b/g/n s Bluetooth 4;2; 1 Hi-Speed USB 2;0; HP Smart App; mobilní tisk; 60 listů papíru. Trvale ušetřete s inkoustem hp instant ink: po skončení zkušebních měsíců ušetříte až 70 % na inkoustu; flexibilní tarify pro každého – ať už tisknete hodně nebo málo; včetně recyklace.

Kazety, které jsou vybaveny originálními hp čipy a obvody; produkty s čipy nebo obvody od cizích výrobců jsou blokovány; pravidelné aktualizace firmwaru zachovávají účinnost těchto opatření. Ideální volba pro rodinu: rychle tiskněte každodenní dokumenty, faktury, jako jsou domácí úkoly, lístky atd. S hp+ získáte 6 zkušebních měsíců instant ink a další výhody; během 6 zkušebních měsíců je instantní inkoust hp instant ink včetně až 700 stran/měsíc – bez ohledu na to, jaký tarif; měsíční náklady po uplynutí zkušebních měsíců od 1, 49 €/měsíc; během instalace tiskárny je nutná aktivace HP+.

Hp + aktivace: jednoduše aktivujte hp+ během instalace tiskárny a zaregistrujte se pro instantní inkoust; HP+ vyžaduje účet HP, nepřetržité připojení k internetu a exkluzivní používání originálních inkoustových kazet HP po celou dobu životnosti vaší tiskárny. Tato tiskárna je určena pouze pro kazety resp. Přivedved.
ZnačkaHP #ad
VýrobceHP #ad
Výška6.06
Délka16.73
Hmotnost7.54
Šířka11.97
Číslo dílu26K67B
Modelka26K67B
Záruka1 rok záruka výrobce, s HP+ Opt In: 2 roky záruka výrobce

3. HP

#ad

Kopírování, 4 měsíce bezplatný tisk s HP Instant Ink, tisk, WLAN, HP DeskJet 3750 multifunkční tiskárna, skenování, Airprint, bílá

#ad
HP #ad - Hp instant ink vyžaduje účet hp, platnou platební metodu, e-mailovou adresu a internetové připojení k tiskárně. Min barva; kvalita tisku: až 4800 x 1200 dpi, bezdrátový, přípojky: Hi-Speed USB 2;0, až 5, mobilní tisk. Trvale ušetřete s inkoustem hp instant ink: po skončení zkušebních měsíců ušetříte až 70 procent na inkoustu; flexibilní tarify pro každého – ať už tisknete hodně nebo málo; včetně recyklace.

Kazety, které jsou vybaveny originálními hp čipy a obvody; produkty s čipy nebo obvody od cizích výrobců jsou blokovány; pravidelné aktualizace firmwaru zachovávají účinnost těchto opatření. Tato tiskárna je určena pouze pro kazety resp. Rychlost tisku: až 8 s/min černá/bílá, 5 str. V rámci instalace tiskárny obdržíte nabídku přes 4 zkušební měsíce hp instant ink; ve zkušebních měsících je až 700 stran/měsíc včetně - bez ohledu na to, 49 €/měsíc; měsíční náklady po uplynutí zkušebních měsíců od 1, 49 €/měsíc; měsíční náklady po uplynutí zkušebních měsíců od 1, jaký tarif; při registraci pro HP Instant Ink na webové stránce HP Instaink do 7 dnů po instalaci tiskárny; měsíční náklady po uplynutí zkušebních měsíců od 1, 4bar bar.

S nejmenší tiskárnou hp all-in-one na světě, vysoce kvalitní tisky; tisk ze smartphonu, úsporné multifunkční zařízení s jednoduchým a rychlým ovládáním, tabletu a aplikace HP Snapshots český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaHP #ad
VýrobceHP #ad
Výška2.33
Délka6.98
Hmotnost5.14
Šířka3.1
Číslo díluT8X12B#629
ModelkaT8X12B#629
Záruka1

4. HP

#ad

Skener, HP DeskJet 4120e multifunkční tiskárna, mobilní odeslání faxu, automatický podavač dokumentů, HP+, 6 měsíců bezplatného tisku s HP Instant Ink včetně, kopírka, tiskárna, WLAN

#ad
HP #ad - Trvale ušetřete s inkoustem hp instant ink: po skončení zkušebních měsíců ušetříte až 70 % na inkoustu; flexibilní tarify pro každého – ať už tisknete hodně nebo málo; včetně recyklace. Hp + aktivace: jednoduše aktivujte hp+ během instalace tiskárny a zaregistrujte se pro instantní inkoust; HP+ vyžaduje účet HP, nepřetržité připojení k internetu a exkluzivní používání originálních inkoustových kazet HP po celou dobu životnosti vaší tiskárny.

Tato tiskárna je určena pouze pro kazety resp. S hp+ získáte 6 zkušebních měsíců instant ink a další výhody; během 6 zkušebních měsíců je instantní inkoust hp instant ink včetně až 700 stran/měsíc – bez ohledu na to, jaký tarif; měsíční náklady po uplynutí zkušebních měsíců od 1, 49 €/měsíc; během instalace tiskárny je nutná aktivace HP+. Kazety, které jsou vybaveny originálními hp čipy a obvody; produkty s čipy nebo obvody od cizích výrobců jsou blokovány; pravidelné aktualizace firmwaru zachovávají účinnost těchto opatření.

Prostorově úsporná multifunkční tiskárna all-in-one, ovládací panel tlačítek, tisk ze smartphonu nebo tabletu, univerzální multifunkční zařízení použitelné v domácí kanceláři, WiFi, nízká spotřeba energie. Rychlost tisku: až 8, vysokorychlostní usb 2;0, 5 stran/min černá/bílá, až 5, 5 stran/min barva; kvalita tisku: až 4800 x 1200 dpi; přípojky: WiFi, mobilní tisk.
ZnačkaHP #ad
VýrobceHP #ad
Výška10.28
Délka16.85
Hmotnost10.63
Šířka22.8
Číslo dílu10690-SV
Modelka10690-SV
Záruka1 rok záruka výrobce, s HP+ Opt In: 2 roky záruka výrobce

5. HP

#ad

HP DeskJet 2820e multifunkční tiskárna, tiskárna, kopírka, skener, 3 měsíce bezplatný tisk s HP Instant Ink včetně, WLAN

#ad
HP #ad - Rychlost tisku: až 7, 5 stran/min černá/bílá, až 5, 5 stran/min barva; kvalita tisku: až 1200 x 1200 dpi; přípojky: Wireless 802;11 b/g/n; 1 Hi-Speed USB 2;0; HP Smart App; mobilní tisk; podavač papíru na 60 listů. Tato tiskárna je určena pouze pro kazety resp. Kazety, které jsou vybaveny originálními hp čipy a obvody; produkty s čipy nebo obvody od cizích výrobců jsou blokovány; pravidelné aktualizace firmwaru zachovávají účinnost těchto opatření.

Hp + aktivace: jednoduše aktivujte hp+ během instalace tiskárny a zaregistrujte se pro instantní inkoust; HP+ vyžaduje účet HP, nepřetržité připojení k internetu a používání originálních inkoustových kazet HP po celou dobu životnosti vaší tiskárny. Ideální volba pro rodinu: rychle tiskněte každodenní dokumenty, jako jsou domácí úkoly, faktury, lístky atd.

S hp+ získáte 3 zkušební měsíce instantní inkoust a další výhody; během 3 zkušebních měsíců hp instant ink je součástí dodávky až 700 stran/měsíc – bez ohledu na to, jaký tarif; měsíční náklady po uplynutí zkušebních měsíců od 1, 49 €/měsíc; měsíčně zrušitelné; aktivace HP+ je nutná během instalace tiskárny. Trvale ušetřete s inkoustem hp instant ink: po skončení zkušebních měsíců ušetříte až 70 procent na inkoustu; flexibilní tarify pro každého – ať už tisknete hodně nebo málo; včetně recyklace.
ZnačkaHP #ad
VýrobceHP #ad
Výška6.06
Délka11.97
Hmotnost7.54
Šířka16.73
Číslo dílu588K9B#629
Modelka588K9B#629
ZárukaJednoroční záruka výrobce. Další informace naleznete na http://support.hp.com. Úplné obchodní podmínky naleznete na adrese: www.hp.com/go/orderdocuments. Možnosti záruky/podpory se mohou lišit v závislosti na produktu, zemi a národních právních předpisech.

6. HP

#ad

Tiskárna, skener, WLAN, mobilní odeslání faxu, automatický podavač dokumentů, HP DeskJet 4220e multifunkční tiskárna, kopírka, bílá barva, HP+, 3 měsíce bezplatný tisk s HP Instant Ink včetně

#ad
HP #ad - Rychlost tisku: až 8, 5 stran/min barva; kvalita tisku: až 1200 x 1200 dpi; přípojky: wi-fi 802;11b/g/n; vysokorychlostní USB 2;0 zařízení, 5 stran/min černá/bílá, až 5, mobilní tisk. Hp + aktivace: jednoduše aktivujte hp+ během instalace tiskárny a zaregistrujte se pro instantní inkoust; HP+ vyžaduje účet HP, nepřetržité připojení k internetu a používání originálních inkoustových kazet HP po celou dobu životnosti vaší tiskárny.

Prostorově úsporná tiskárna all-in-one, tisk ze smartphonu nebo tabletu, wifi, univerzální multifunkční zařízení použitelné v domácí kanceláři, ovládací panel tlačítek, nízká spotřeba energie. Trvale ušetřete s inkoustem hp instant ink: po skončení zkušebních měsíců ušetříte až 70 procent na inkoustu; flexibilní tarify pro každého – ať už tisknete hodně nebo málo; včetně recyklace. S hp+ získáte 3 zkušební měsíce instantní inkoust a další výhody; během 3 zkušebních měsíců hp instant ink je součástí dodávky až 700 stran/měsíc – bez ohledu na to, jaký tarif; měsíční náklady po uplynutí zkušebních měsíců od 1, 49 €/měsíc; měsíčně zrušitelné; aktivace HP+ je nutná během instalace tiskárny.

Tato tiskárna je určena pouze pro kazety resp. Kazety, které jsou vybaveny originálními hp čipy a obvody; produkty s čipy nebo obvody od cizích výrobců jsou blokovány; pravidelné aktualizace firmwaru zachovávají účinnost těchto opatření.
ZnačkaHP #ad
VýrobceHP #ad
Výška7.87
Délka13.07
Hmotnost10.63
Šířka16.85
Číslo dílu588K4B#629
Modelka588K4B#629
ZárukaJednoletá záruka výrobce hardwaru s možností prodloužení na dva roky díky přijetí nabídky HP+. Další informace naleznete na http://support.hp.com. Úplné obchodní podmínky naleznete na adrese: www.hp.com/go/orderdocuments. Možnosti záruky/podpory se mohou lišit v závislosti na produktu, zemi a národních právních předpisech

7. HP

#ad

Skenování, HP DeskJet 3760 multifunkční tiskárna 4 měsíce bezplatný tisk s HP Instant Ink včetně, A4, kopírování, tmavě modrá, Airprint, WLAN, tisk

#ad
HP #ad - Min barva; kvalita tisku: až 4800 x 1200 dpi, až 5, bezdrátový, mobilní tisk. Rychlost tisku: až 8 s/min černá/bílá, přípojky: hi-speed usb 2;0, 5 str. V rámci instalace tiskárny obdržíte nabídku přes 4 zkušební měsíce hp instant ink; ve zkušebních měsících je až 700 stran/měsíc včetně - bez ohledu na to, 49 €/měsíc; měsíční náklady po uplynutí zkušebních měsíců od 1, 49 €/měsíc; měsíční náklady po uplynutí zkušebních měsíců od 1, jaký tarif; při registraci pro HP Instant Ink na webové stránce HP Instaink do 7 dnů po instalaci tiskárny; měsíční náklady po uplynutí zkušebních měsíců od 1, 4bar bar.

Tato tiskárna je určena pouze pro kazety resp. Trvale ušetřete s inkoustem hp instant ink: po skončení zkušebních měsíců ušetříte až 70 procent na inkoustu; flexibilní tarify pro každého – ať už tisknete hodně nebo málo; včetně recyklace.

Hp instant ink vyžaduje účet hp, platnou platební metodu, e-mailovou adresu a internetové připojení k tiskárně. S nejmenší tiskárnou hp all-in-one na světě, úsporné multifunkční zařízení s jednoduchým a rychlým ovládáním, vysoce kvalitní tisky; tisk ze smartphonu, tabletu a aplikace HP Snapshots český jazyk nelze zaručit. Kazety, které jsou vybaveny originálními hp čipy a obvody; produkty s čipy nebo obvody od cizích výrobců jsou blokovány; pravidelné aktualizace firmwaru zachovávají účinnost těchto opatření.
ZnačkaHP #ad
VýrobceHP #ad
Výška2.19
Délka2.74
Hmotnost5.14
Šířka6.25
Číslo díluT8X19B#BEV
ModelkaT8X19B#BEV
Záruka1

8. HP

#ad

HP+, modrá, skener, tiskárna, 3 měsíce bezplatného tisku s HP Instant Ink včetně, HP ENVY 6010e multifunkční tiskárna, Airprint, WLAN, kopírka

#ad
HP #ad - Kazety, které jsou vybaveny originálními hp čipy a obvody; produkty s čipy nebo obvody od cizích výrobců jsou blokovány; pravidelné aktualizace firmwaru zachovávají účinnost těchto opatření. Trvale ušetřete s inkoustem hp instant ink: po skončení zkušebních měsíců ušetříte až 70 % na inkoustu; flexibilní tarify pro každého – ať už tisknete hodně nebo málo; včetně recyklace.

Tato tiskárna je určena pouze pro kazety resp. Rychlost tisku: až 10 stran/min černobílá, až 7 stran/min barva; kvalita tisku: až 4800 x 1200 dpi; přípojky: WiFi, vysokorychlostní usb 2;0, mobilní tisk. Vlastnosti tiskárny: prostorově úsporná fotografická tiskárna, univerzální multifunkční tiskárna s potiskem bez okrajů a fototiskem v laboratorní kvalitě, duplex, tisk ze smartphonu nebo tabletu, WLAN, Airprint. Hp + aktivace: jednoduše aktivujte hp+ během instalace tiskárny a zaregistrujte se pro instantní inkoust; HP+ vyžaduje účet HP, nepřetržité připojení k internetu a exkluzivní používání originálních inkoustových kazet HP po celou dobu životnosti vaší tiskárny.

S hp+ získáte 3 zkušební měsíce instantní inkoust a další výhody; během 3 zkušebních měsíců hp instant ink je možné zrušit až 700 stran/měsíc – bez ohledu na to, jaký tarif; měsíční náklady po uplynutí zkušebních měsíců od 1, 49 €/měsíc; měsíčně zrušitelné - aktivace HP+ je nutná během instalace tiskárny.
ZnačkaHP #ad
VýrobceHP #ad
Výška14.22
Délka17.03
Hmotnost11.51
Šířka5.2
Číslo dílu2K4U9B
Modelka2K4U9B
ZárukaAž 2 roky záruky HP na webu nepřetržitě podporu; telefonická podpora během pracovní doby v rámci záruční doby. [4]

9. HP

#ad

Skenování, se 2 zkušebními měsíci HP Instant Ink Ink včetně, A4, Airprint, kopírování, HP DeskJet 3762 barevná multifunkční tiskárna tisk, tmavě zelená, WLAN

#ad
HP #ad - S nejmenší tiskárnou hp all-in-one na světě, úsporné multifunkční zařízení s jednoduchým a rychlým ovládáním, vysoce kvalitní tisky; tisk ze smartphonu, tabletu a aplikace HP Snapshots český jazyk nelze zaručit.

Včetně 2 zkušebních měsíců k testování. Tiskněte každý měsíc 15 stran zdarma – ať už texty, grafiky nebo fotografie. Rozsah dodávky: hp deskjet 3762 multifunkční tiskárna tmavě zelená T8X23B; HP 304 černá, barva HP 304; dokumentace k tiskárně. Hp instantní inkoust: ušetřete až 70 % při inkoustu a pohodlně ho doručte domů. Rychlost tisku: až 8 str. Sporný tip: 15stránkový tarif zdarma od hp instant ink. Min černá/bílá, wireless, 5 s/min barva; kvalita tisku: až 4800 x 1200 dpi, až 5, přípojky: Hi-Speed USB 2.0, mobilní tisk.
ZnačkaHP #ad
VýrobceHP #ad
Výška2.33
Délka3.1
Hmotnost5.14
Šířka6.98
Číslo díluT8X23B#629
ModelkaT8X23B#629
Záruka1

10. HP

#ad

WLAN, HP Instant Ink k dispozici pro toner, Airprint, tiskárna, černobílá tiskárna, monolaser, HP Laserjet M110w laserová tiskárna

#ad
HP #ad - Intuitivní a snadná obsluha, mobilní tisk a skenování s aplikací HP český jazyk nelze zaručit, 1 hi-speed-usb, bezdrátový. Rychlost tisku až 20 stran za minutu, rozlišení tisku až 600 x 600 dpi, podavač papíru na 150 listů.

Tato tiskárna je určena pouze pro kazety, resp. Rozsah dodávky: tiskárna hp laserjet m110w; síťový kabel; hp černá tonerová kazeta LaserJet dosah: 300 stran; instalační plakát; referenční příručka; informace o záruce; leták. Kartuše, které jsou vybaveny originálními hp čipy a obvody; produkty s čipy nebo obvody od cizích výrobců jsou blokovány; pravidelné aktualizace firmwaru zachovávají účinnost těchto opatření.

Hp instant ink k dispozici pro toner: s doručovací službou toneru od hp ušetříte až 50 procent toneru; flexibilní tarify pro každého – ať už tisknete hodně nebo málo; včetně recyklace. Nejmenší laserová tiskárna na světě ve své třídě - rozměry tiskárny š x h x v maximálně: 346 x 360 x 280 mm.
ZnačkaHP #ad
VýrobceHP #ad
Výška2.46
Délka2.93
Hmotnost8.38
Šířka5.36
Číslo dílu7MD66F
Modelka7MD66F#B19
Záruka1 rok omezená záruka