Top 10 Yatas Matratze 140×200 – Matrace

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Sweetnight

#ad

Rolovací matrace, certifikováno dle Öko-Tex, výška 16 cm, 7zónová pěnová matrace, matrace ze studené pěny, Sweetnight Matrace 140 × 200 cm, stupeň tvrdosti H2 a H3, měkká a prodyšná matrace 140 × 200

#ad
Sweetnight #ad - Proto je vhodný pro všechny možné polohy spánku, spaní na zádech, ať už spící na boku, spaní na břiše nebo střídavé spaní. Matrace se dodává vakuovaná srolovaná v kartonové krabici. Materiál a konstrukce: pro zlepšení podpory a odvádění tepla je matrace sweetnight 140 x 200 cm z vysoce husté pěny vybavena dvěma vrstvami plnopěnového systému, včetně 2 cm bambusové pěny na dřevěné uhlí a 14 cm High Density Base Support Foam pro maximální komfort.

Vhodné pro každého spata: s inovativním 7zónovým podpůrným systémem, pro maximální komfort spánku, extra bodově elastický a přizpůsobivý. Speciální pěny snižují přenos pohybu partnera, takže váš spánek není rušen. Buďte si jisti nákupem: na vaši oblíbenou matraci sweetnight máme 10 let záruku, 140 × 200 Pohodlný a prodyšný: vysoce kvalitní pěna, která podporuje nepřetržitý proud vzduchu a je prodyšná; látky šetrné k pokožce se přizpůsobí prostředí, aby povrch matrace zůstal na ideální teplotě spánku.

Použití: naše matrace 140 × 200 cm kombinuje pěnu regulující teplotu a prošívaný vnější potah šetrný k pokožce, lamelové rošty, palandy, jako jsou základy, pružinové postele, která vám může poskytnout příjemný zážitek ze spánku. Kompatibilní s většinou podstavců a rámů, aby poskytl středně pevnou oporu těla, ploché postele a podlahy. Nechte matraci plně roztáhnout a odvrátit případný zápach, vydrží až 72 hodin.
ZnačkaSweetnight #ad
VýrobceSweetnight #ad
Výška6.3
Délka78.74
Hmotnost33.51
Šířka55.12
Číslo díluSN-M01511-16-140L-EU
ModelkaSN-M01511-16-140L-EU

2. Novilla

#ad

Rolovací matrace, matrace ze studené pěny, Öko-Tex 14 cm, 9zónová pěnová matrace, prodyšná a měkká, Novilla Matrace 140 x 200 H2 & H3

#ad
Novilla #ad - Design se 7 zónami – 7zónová matrace ze studené pěny je koncipována tak, aby podporovala cirkulaci vzduchu; matrace se dokonale přizpůsobí tvaru vašeho těla a polohy při spánku; ať už jste spící na boku, spíte na ploše nebo spíte na zádech, můžete se zcela uvolnit a rychle usnout do hlubokého spánku.

Rolovací matrace -- vakuově balená matrace se rozvine během několika minut; mějte prosím trpělivost a počkejte minimálně 72 hodin, než matrace opět dosáhne své plné velikosti; Novilla vám nabízí 10 let servisu, proto nás neváhejte kontaktovat v případě dotazů. Lze prát na 60 stupňů -- zdravé a bezpečné látky prošly testem Öko-tex; nemačkavé a trvanlivé, lze prát na 60 stupňů, měkké; povlak na přikrývku je odnímatelný, šetrné k pokožce, což vytváří čisté prostředí pro spaní.

Matrace 2 v 1 – 14 cm matraci lze otočit a použít na obou stranách; vědecký design je vhodný pro různé lidi, ať už dáváte přednost pevnější nebo měkčí matraci, matrace Novilla vám pomůže vytvořit klidný noční klid a probudit se svěží. Klidný spánek – pěnová hmota s vysokou hustotou má certifikaci CertiPUR, tedy zdravá a pevná; vynikající podpora hran zabraňuje sklouznutí.
ZnačkaNovilla #ad
VýrobceNovilla #ad
Výška5.51
Délka78.74
Hmotnost26.24
Šířka55.12
Číslo díluN-M01027
ModelkaN-M01027

3. AM Qualitätsmatratzen

#ad

Kvalitní 7zónová taštičková pružinová matrace od AM Qualitätsmatratzen

#ad
AM Qualitätsmatratzen #ad - Tencel se vyrábí zcela ekologickým způsobem a lze jej prát na 60 stupňů a nechat uschnout. Dokonce i potahy se šijí v německu a ne pouze přetahují přes jádro matrace, jako u jiných nabídek, které lákají označením „Made in Germany“.

Přesné složení viz „Technické detaily“. Matraci tvoří jádro silné 21 cm. Všechny součásti jsou testovány na škodlivé látky podle normy Oeko-Tex Standard 100 Optimální bodová elasticita a schopnost přizpůsobit se tělu díky 480 pružinám na 2 m², které jsou jednotlivě zašité do malých kapes: nejlepší předpoklad pro klidné noci a luxusní spaní. Záruka spokojenosti: o naší kvalitě jsme přesvědčení a chceme přesvědčit i vás!--.

S potahem je vysoká cca 25 cm. Kvalita vyrobená v německu: naše matrace se kompletně vyrábí v německu. Potah z kvalitního a odolného tencelu prošitý termoregulačními vlákny 400 g/m² reguluje teplotu a vlhkost a vytváří vynikající klima spánku. Vhodné pro alergiky. Ortopedická 7zónová taštičková pružinová matrace v prvotřídní kvalitě.
ZnačkaAM Qualitätsmatratzen #ad
VýrobceAM Qualitätsmatratzen #ad
Výška9.45
Délka78.74
Hmotnost59.52
Šířka55.12
Číslo dílu4251292700130

4. AM Qualitätsmatratzen

#ad

AM Qualitätsmatratzen, Matrace z gelové pěny 140 × 200 cm H3 – taštičková pružinová matrace z gelové pěny 140 × 200 cm – matrace s integrovanou vrstvou z gelové pěny 6 cm – výška 24 cm – vyrobeno v

#ad
AM Qualitätsmatratzen #ad - Matrace s jádrem z taštičkových pružin z gelové pěny 140 × 200 cm h3 – 24 cm od am qualitätsmatratzen se vyznačuje zejména svou jedinečnou konstrukcí. 6 cm vysoká vrstva z gelové pěny rg50 dodává naší matraci příjemně měkký pocit při ležení. Všechny zpracované materiály jsou testovány na škodlivé látky a jsou vhodné pro alergiky.

Samozřejmě při vrácení plné kupní ceny. Bez kdyby a jinak! Výběr stupně tvrdosti má vliv pouze na tloušťku drátu pružinového jádra, měkké, přiléhavé vlastnosti gelové pěny zůstávají nezměněny. Záruka spokojenosti: o naší kvalitě jsme přesvědčeni a chceme přesvědčit i vás! proto: Až do 31. Potah z tencel lyocell lze pro svěží pocit spánku navíc prát a sušit při 60 stupních. Díky prodyšným mezerám mezi taštičkovými pružinami a potahu z prodyšného Lyocell Tencel s prošitými klimatickými vlákny 400 g/m² má matrace velmi dobrou regulaci vlhkosti a teploty a zajišťuje vynikající klima pro spaní.

Díky tvrdosti tak můžete "finetuning" na pružinovém jádru kapes. 12 cm vysoké 7zónové jádro z taštičkových pružin je srdcem matrace, která je obalena 2 cm komfortní pěnou RG30 S potahem dosahuje matrace z gelové pěny od am qualitätsmatratzen prémiové výšky 24 cm. Kvalita made in germany - vyrábíme kompletně v německu! tento produkt je certifikován Öko-Tex Standard 100 19.
ZnačkaAM Qualitätsmatratzen #ad
VýrobceAM Qualitätsmatratzen #ad
Výška9.45
Délka78.74
Hmotnost63.93
Šířka55.12
Číslo dílu4251292708563

5. BMM

#ad

Extra pevná/matrace ze studené pěny, výška 23 cm, komfort 23 cm, 23 H4, matrace vyrobené v Německu, certifikováno dle Öko-Tex/ortopedická 7zónová matrace, BMM Matrace 140 × 200 cm, komfort

#ad
BMM #ad - Jádro a potah matrace mají Öko-Tex 100 stupeň 1. 7zónová matrace ze studené pěny – matrace bmm se ideálně hodí pro spaní na břiše a na boku a optimálně podporuje záda v každé poloze ležení – díky 7 různým zónám a KSCell pěně.

Pokud se vám matrace nelíbí, vyzvedneme ji zdarma a vrátíme Vám kupní cenu z DE & AT. Matrace 140 x 200 cm má celkovou výšku cca 23 cm. Prodyšný materiál – ortopedická matrace se dodává včetně potahu SilverCare Border s inteligentními stříbrnými nitěmi. Vyzkoušejte 30 nocí – vyzkoušejte naši pěnovou matraci zcela bez rizika.

Zóna schulterplus – bmm komfortní 7zónová matrace má speciálně vyvinutou zónu Ramenplus pro odlehčení ramen. Matrace stupeň tvrdosti h4 – naše pěnová matrace má stupeň tvrdosti h4 extra pevný a hodí se pro až 150 kg nebo všechny, kteří rádi spí pevněji. Potah lze prát do 60 °C.
ZnačkaBMM #ad
VýrobceBMM #ad
Výška9.06
Délka78.74
Hmotnost49.69
Šířka55.12
Číslo díluxxl_140200
Modelkakomfort23_005
Záruka10 let na jádru matrace.

6. Newentor

#ad

Matrace pro děti a dospělé – ortopedická 7zónová, Newentor® Matrace výška 25 cm, komfort/podpora 90 × 200 cm – matrace ze studené pěny certifikováno dle Öko-Tex, středně tvrdá, stupeň tvrdosti H3

#ad
Newentor #ad - Stupeň tvrdosti h3: pěnová matrace se stupněm tvrdosti h3 se doporučuje do 130 kg. Zkušební spánek 100 nocí: vyzkoušejte naši kapesní matraci zcela bez rizika. Matrace tak zajišťuje zotavující a pohodlný spánek.

Aby ortopedicky ležela zdravě, měl by stupeň tvrdosti bezpodmínečně odpovídat vašim osobním potřebám. Maximální pohodlí: naše matrace má prémiovou výšku 25 cm. Pokud se vám postel nebude líbit, vyzvedneme ji zdarma a vrátíme Vám kupní cenu. Pokud chcete pohodlně a ergonomicky správně spát, měla by vaše matrace dosáhnout určité celkové výšky. 7zónový systém: naše 7zónová matrace se ergonomicky přizpůsobí tělu a podporuje ortopedicky zdravé držení těla.

Navíc je tak vhodná také pro lidi, kteří jsou náchylní k bolestem zad. Infuze s bambusovým uhlím: potah s bambusovým uhlím má mnoho skvělých vlastností: Odstraňuje pachy, absorbuje přebytečnou vlhkost a reguluje teplotu. Při příliš nízké výšce matrace zůstává páteř naproti tomu zakřivená: může dojít k chybným polohám, svalovému napětí a bolesti zad.
ZnačkaNewentor #ad
VýrobceNewentor #ad
Výška9.84
Délka78.74
Hmotnost48.81
Šířka35.43
Číslo díluMH2-90
ModelkaMH2-90
Záruka100 nocí zkušební doba a 10 let záruka od data nákupu.

7. verapur

#ad

Pro odpočinkový spánek, stupeň tvrdosti H2 a H3, vhodného pro alergiky, z německé výroby, Verapur Classik TFK Vysoce kvalitní taštičková matrace s pružinovým jádrem včetně pratelného potahu

#ad
verapur #ad - Díky cirkulačním vnitřním prostorům nemají roztoči, bakterie nebo plíseň šanci. To podporuje zdravé a příjemné spánkové klima a předchází vzniku plísní – zejména v létě. Díky 7zónovému systému podpory těla jsou různé části těla optimálně podporovány.

Kvalita a záruka z německa: naše taštičková matrace se zapouzdřenými pružinami je vyráběna výhradně v německu z certifikovaných materiálů Öko-tex Standard 100 a je podrobena testům na výskyt škodlivých látek. Jeho nastavení není příliš důležité, zde nelze udělat mnoho chyb. Díky stabilnímu zipu mohou alergici potah kdykoliv vyprat. Těšíme se na Vás. Vhodná pro každý typ roštu: taštičková matrace se zapouzdřenými pružinami je velmi stabilní.

Taštičkové pružiny jsou zašity do látkových pouzder, zda rádi spíte na břiše nebo na zádech. Prodyšná matrace: verapur matrace s pružinovým jádrem je perfektní i pro osoby, které trpí sklonem k pocení. Lze bezproblémově používat ve spojení s jednoduchými i nastavitelnými rošty. Rošt v případě naší matrace splňuje především funkci větrání. Náš zákazník je náš pán a proto nás taky můžete kdykoliv kontaktovat.
Značkaverapur #ad
Výrobceverapur #ad
Výška8.27
Délka78.74
Hmotnost52.91
Šířka55.12
Číslo dílu101233-140200H2
Modelka101233-140200H2

8. Vesgantti

#ad

Moderní taštičková pružinová matrace Comfort Boxspring Mattress H3, 7zónová taštičková pružinová matrace, pružinová matrace, Vesgantti Matrace 140 × 200, Fashion Tight-top 24 cm

#ad
Vesgantti #ad - Ultra tichý zabudovaná kvalita, jednotlivé kapesní pružiny a pomalé odpružené pěny, mohou efektivně absorbovat zvuky a otřesy způsobené házením a otáčením. I neklidní lidé tak bez problémů spí. Tak se člověk nepotí tolik jako na čisté pěnové matraci.

Materiál šetrný k pokožce pletený materiál příjemný na kůži a komfortní pěnová hmota se postarají o zdraví každého spánku. Protože má pružinové jádro, bude zde vždy opět propouštěn vzduch. Vakuově zabalenébalení je vakuově lisované a celá matrace je srolována v kartonové krabici, která se během několika minut roztáhne a během 48–72 hodin dosáhne své plné velikosti. Neváhejte se na nás obrátit, pokud máte jakékoliv dotazy. Výška: 24 cm.

Díky 7zónovému podpůrnému systému těla jsou optimálně podepřeny různé části těla. K dispozici je také velký výběr velikostí, takže si můžete vybrat model vhodný pro váš rám postele. Každá matrace je dodávána s 10letým servisem. Matrace pro odpočinkový spánekvyvažující pocit ležení na zabudované matraci s pružinovým jádrem snižuje napětí a nedostatek prokrvení a udržuje vás pohodlně ve vaší oblíbené pozici. Dodává dhl, dodávka v cca 2–3 dny.
ZnačkaVesgantti #ad
VýrobceVesgantti #ad
Výška9.45
Délka78.74
Hmotnost68.34
Šířka55.12
Číslo díluR906013
ModelkaR906013

9. SuiLong

#ad

Výška 26 cm, SuiLong Matrace 140 x 200, 7zónová matrace s pružinovým jádrem, středně tvrdá, certifikováno dle Öko-Tex, stupeň tvrdosti H3, ortopedická taštičková pružinová matrace s komfortní pěnou

#ad
SuiLong #ad - Naše 7zónová taštičková pružinová matrace se 7zónovým designem se zaměřuje na různé tlakové body a nabízí optimální komfort pro zmírnění nepříjemných bolestí. Design se 7 zónami: ne všechny tělesné partie potřebují stejnou podporu. Naše matrace se studenou gelovou pěnou zůstanou po celou noc chladné a pohodlné.

Naše matrace má jednotlivé kapesní pružiny, které se přizpůsobí jedinečnému tvaru vašeho těla a nabízejí perfektní rovnováhu mezi komfortem a podporou pro zotavující spánek. 100 nocí zkušební spánky: jsme tak přesvědčeni o kvalitě a komfortu naší matrace s pružinovým jádrem, že nabízíme bezrizikový 100denní test spánku. Jednotlivé kapesní pružiny: zažijte personalizovanou podporu jako nikdy předtím. Vyzkoušejte ji, a pokud nejste zcela spokojeni, nabízíme bezproblémové vrácení. Rozlučte se s přehřátím a uvítejte zotavující noční klid, který klidně spí a probudíte se svěží.

Proto má naše matrace s pružinovým jádrem látku proti roztočům, která udržuje nepříjemné alergeny na uzdě a zajišťuje ji. Izolace pohybu a proti ruším: dost toho, když se váš partner pohybuje? naše matrace s pružinovým jádrem se vyznačuje vynikající izolací pohybu a zajišťuje, že budete klidně spát, abyste se probudili pokaždé, bez poruch. Proti roztočům a studené gelové pěně: chápeme význam čistého a hygienického prostředí pro spaní.
ZnačkaSuiLong #ad
VýrobceSuiLong #ad
Výška10.24
Délka78.74
Šířka55.12
Číslo díluSLC-431
ModelkaSLC-431
ZárukaNo warranty.

10. BMM

#ad

BMM Matrace 140 x 200 cm easyone H3 středně tvrdá/Boxspring 5vrstvý hybridní systém/pružinové jádro se setkává s pěnovou/ortopedickou 7zónovou matrací, vyrobeno v Německu, výška 22 cm/matrace

#ad
BMM #ad - Ergonomické přizpůsobení – taštičková pružinová matrace bmm je vybavena pružinovým jádrem více než 1000 pružin/2 m² a zajišťuje tak perfektní přizpůsobení v každé situaci.

Pokud se vám postel nebude líbit, vyzvedneme si ji zdarma a vrátíme Vám kupní cenu z DE & AT. Matrace 140 × 200 cm má celkovou výšku cca 22 cm. Prodyšný materiál – ortopedická matrace se dodává s potahem 100% polyester. Matraze stupeň tvrdosti h3 – matrace s pružinovým jádrem se stupněm tvrdosti H3 se středně tvrdou hmotností doporučujeme až 120 kg.

Matrace tak můžete otáčet a otáčet tak, jak chcete – nemůžete nic pokazit. Zkušební spánek 100 nocí – vyzkoušejte naši matraci s jádrem z taštičkových pružin zcela bez rizika. Libovolné otáčení – 7zónová matrace s pružinovým jádrem má symetrickou strukturu. Kvalitní potah lze jednotlivě sejmout a prát do 60 °C.
ZnačkaBMM #ad
VýrobceBMM #ad
Výška8.66
Délka78.74
Hmotnost48.5
Šířka55.12
Číslo díluA1071-003
ModelkaA1071-003