Top 10 Zaun Holz 180×180 – Dekorativní ploty

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. VERDOBA

#ad

Sada zahradního plotového panelu / kompletní sada v různých baleních a tvarech, úsporná sada s horním nebo dolním obloukem, Zelená

#ad
VERDOBA #ad - Zcela bez starostí: ke každým 5 plotovým panelům dostanete vždy 6 sloupků pro rychlé, bezpečné a snadné sestavení. Průměr masivní kulaté tyče: cca 10 mm.

10dílná sada zahradních plotových panelů: 22 dílů 10 plotových panelů, 12 tyčí. Bezpečnost a dlouhá životnost: díky vrstvě vysoce kvalitního práškového laku získá ocel dodatečnou ochranu proti korozi a zaručuje bezproblémové dlouhodobé používání. Rozsah dodávky: 5dílná sada zahradních plotových panelů: 11 dílů 5 plotových panelů, 6 tyčí. Technické údaje: průměr tyčí pletiva: cca 2, 5 mm / 4 mm. Sporná sada: pořiďte si sadu 10 plotových panelů.
ZnačkaVERDOBA #ad
Výrobce1PLUS #ad
Výška20.67
Délka25.2
Šířka0.16
Číslo díluHU-XI-121
ModelkaTeichzaun

2. Einfeben

#ad

Zahradní plot pro jezírka, mřížkový plot rovný, plot, jezírko, výtok pro štěňata, ohrádka, kov, jezírko, plot, 10 plotových prvků a 12 upevňovacích tyčí, 22dílná sada, zahradní plot

#ad
Einfeben #ad - Mnohostranně použitelný, potoků, kempingový plot, bazénů, jako zahradní plot, např. Snadná montáž díky masivním kovovým upevňovacím tyčím, které jsou vedeny bočními očky plotových prvků a zasazeny do země.

Materiál: kov s práškovým nástřikem zelený. Sada plotových plotů jezírka: 11dílná sada s 10 plotovými prvky a 12 upevňovacími tyčemi. Jako dětský ochranný plot rybníků, výběh pro zvířata atd. Celková délka cca 7, 5 m; libovolně rozšířitelná; jednoduchá montáž. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo nejste s tímto produktem spokojeni, neváhejte nás kontaktovat, my to co nejrychleji vyřešíme, Vaše spokojenost je naší nejvyšší prioritou.
ZnačkaEinfeben #ad
VýrobceEinfeben #ad
Výška2.36
Délka32.09
Šířka27.17
Modelka6106

3. WOLTU

#ad

Antracitová, ochrana před větrem, ochrana před prachem, tkanina s kabelovou vázačkou, ochrana před prachem, ochrana proti slunci, 150 g/m² HDPE tenisová clona, WOLTU Plotová clona 1,8 × 15 m, stínící síť

#ad
WOLTU #ad - Kromě toho je úplet prodyšný a rychleschnoucí, proto je také odolný proti plísním, snadno se čistí a má dlouhou životnost. Můžete jej použít na ploty, terasy, balkonové zábradlí, zahrady, sportovní hřiště atd. Pro vytvoření příjemné stinné oblasti.

S odolností proti roztržení cca 450 – 500 n/5 cm a pevností proti přetržení cca 150 N je obzvláště odolná proti roztržení. 300 kly a dobrá teplotní odolnost – 40/+80 °c, čímž účinně snižuje uv záření a teplotu na balkóně. Díky hodnotě stínění až 85 % může ochrana balkonu dobře chránit vaše soukromí před zvědavými pohledy a nabídnout vám soukromý prostor. Kromě toho jsou obě hrany zesíleny, 6 mm a 1 cm širokými otvory na horní a spodní hraně můžete stínící síť snadno připevnit na zábradlí, aby se zabránilo roztřepení.

Plotová clona woltu je pletená z kvalitního 150 g/m² hdpe. S dodávanými kabelovými pásky 200 x 3, aniž byste museli vrtat. Dokáže odolat silnému větru a prachu a lze ji používat po celý rok. S propustností větru 10 % je balkonová obložení odolná proti povětrnostním vlivům.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Číslo díluGZZ1183an03
ModelkaGZZ1183an03

4. MC.Sammler

#ad

Kaštanový plot tyčový plot z lískového oříšku ve 26 velikostech výšky 50 cm – 150 cm délka 5 / 10 metrů plot s dobře rozštěpenými tyčemi a bezpečnými hroty výška 90 cm × délka: 1000 cm, vzdálenost latěk: 7–8 cm

#ad
MC.Sammler #ad - Malá? velký? Žádný problém! k dispozici je velký výběr různých variant. 100% přírodní produkt. S ploty tak můžete svou zahradu uspořádat v souladu s přírodou. S ploty můžete své zahradní cesty a travnaté plochy bez námahy a čisté. Díky přírodnímu impregnačnímu prostředku se jejich trvanlivost zvýší až na 20 let.

Každá lata tyčového plotu má individuální, což podtrhuje přirozený charakter vaší zahrady. Tvarově stabilní ploty! plotové lamely se tkají dvojitým pozinkovaným drátem, což zajišťuje stabilitu plotu – není možné vyklouznout. Výška: 0, 5 m / délka: 2, 3 m, 3 m – 1, 5 m, 5 m, 10 m nebo metrové zboží 1 kus = 1 bm / vzdálenost lamel: 3–4 cm nebo 7–8 cm. Staketové ploty jsou vyrobeny ze dřeva – lískových oříšků přírodní materiál, pokud možno přírodní tvar, které jsou loupané, ručně rozdělené a na jedné straně lehce naostřené není nebezpečné pro děti a zvířata.

Dlouhá životnost! dřevěné ploty jsou odolné proti povětrnostním vlivům v létě i v zimě, robustní a mají dlouhou životnost. Funkční obohacení pro každou zahradu. K dostání v mnoha velikostech. Vysoce kvalitní tyčové ploty jsou výhodnou alternativou k běžným zahradním plotům, mohou sloužit jako krásné vymezení květin, zeleninových záhonů, pozemků a zvířat nebo jako lešení pro popínavé rostliny. U nás si můžete koupit také vhodné sloupky a brány pro stakety a vytvořit krásný systém plotu.
ZnačkaMC.Sammler #ad
VýrobceMC.Sammler #ad
Výška90
Délka1000
Hmotnost10
Číslo dílu6104

5. Generic

#ad

Zahradní plot, Tyčový plot výška 60, dřevěný plot plot, laťka, lískový oříšek výška 120 cm x délka 500 cm, vzdálenost latěk 7-8 cm, 120 cm, 90

#ad
Generic #ad - Staketové ploty jsou vyrobeny ze dřeva – lískových oříšků. Z lískového dřeva. Vysoce kvalitní přírodní plot. U nás obdržíte tyčový plot o délce 5 metrů.

S dřevěným plotem lze zcela jednoduše zúžit pozemky nebo malé zahrady. Detaily produktu našeho plotu z lískového oříšku: materiál: vysoce kvalitní přírodní plot z lískového dřeva výška 60, 90 nebo 120 cm / délka 500 cm vzdálenost laťků volitelná 3-5 cm nebo 7-9 cm Stabilní, pozinkované drátěné pletivo Zaoblené hroty velmi vysoká trvanlivost - až 20 let. Jak výška, tak vzdálenost laťků lze zvolit podle přání. K tomu je atraktivní dekorační prvek a funkční pro každou zahradu. Jednotlivé tyče jsou drženy pozinkovanými ocelovými dráty.
ZnačkaGeneric #ad
VýrobcePowerweld #ad

6. Lorek

#ad

Proutěný plot, prémiová rohož ve 22 velikostech 160 × 500 cm · Proutěný plot pro zahradu a terasu, balkon, Lorek Vrbová rohož přírodní ochrana před nežádoucími pohledy plot, ochrana před nežádoucími pohledy

#ad
Lorek #ad - Zajišťuje flexibilitu a navíc poskytuje stabilitu. Ochranná rohož s dlouhou životností a odolností proti povětrnostním vlivům se zvýšenou neprůhledností díky dodatečně plněným úzkým větvím.

U nás obdržíte prémiovou vrbovou rohož odolnou proti povětrnostním vlivům – přírodní plot, který byl vyroben ze svazků a vybraných vrbových větví. Díky různým délkám a výškám se vaší kreativitě meze nekladou. K dispozici je celkem 22 velikostí. Zajišťuje přirozený vzhled, který se hodí do každé zahrady. Přírodní produkt – naše větve vrby jsou 100% přírodní materiál z eu a jsou ekologicky nezávadné.

Rychlé a všestranné použití – snadná montáž! vrbové větve jsou tkané pozinkovaným drátem o tloušťce 0, 5 – 0, 8 mm. Navíc je na koncích, pro spojení s jinými rohožemi, k dispozici "přesah drátu". Proto lze rohože zkrátit na délku a výšku každých 10 cm. Ale stejně jako balkonové obložení, terasu nebo také pro jiné dekorační účely.
ZnačkaLorek #ad
VýrobceLorek #ad
Výška62.99
Délka196.85
Šířka0
Číslo díluWMZ-160-500

7. BooGardi

#ad

28 velikosti · plot na roli z lískového dřeva · druh: anglický laťkový plot, Laťkový plot od BooGardi · tyčkový plot z lísky

#ad
BooGardi #ad - Dvojité omotání pozinkovaným, odolným kovovým drátem. Druh dřeva: pravá líska · vzdálenost latěk:3 – 5 cm nebo 7 – 9 cm · výška:50 – 150 cm · Délka:300 – 500 cm. Provedení: anglický laťkový plot · výhodná a trvanlivá alternativa k tyčkovému plotu z kaštanu. K dostání je také vhodné příslušenství jako plotní branka a sloupky. Trvanlivost:10 – 15 let · velmi vysoká životnost – přirozená ochrana proti houbám a hmyzu blokáda díky vysokému obsahu tříslovin.
ZnačkaBooGardi #ad
VýrobceBooGardi #ad
Výška31.5
Délka196.85
Hmotnost25.35
Šířka1.97
Číslo díluSKZ36HANA0850
ModelkaSKZ36HANA0850

8. Garmix

#ad

Garmix Zahradní plot 25 m zelený drátěný plot 7,5 x 10 cm 60 cm

#ad
Garmix #ad - Materiál: ocelový drát. Tloušťka materiálu: 2, 1 mm včetně zelené PVC vrstvy. Barva: zelená rAL 6005. Povrchová úprava: pozinkovaná, stabilní bodové svařování. Délka: 25 m / výška: 60 cm / velikost ok: 7, 5 x 10 cm.
ZnačkaGarmix #ad
VýrobceGiga-Gaas #ad

9. Amagabeli Garden Home

#ad

Dekorativní plot, malý kov, dekorativní kovový zahradní plot, DA1162, plotové prvky, Amagabeli Garden Home 1,12 m × 0,9 m × 2 kusy, zahradní plot

#ad
Amagabeli Garden Home #ad - Prémiová kvalita: můžete cítit, že je to dobře provedeno, když se na něj jen podíváte. Péče o zákazníky: snažíme se vám nabídnout prémiové produkty a poskytovat vám bezvadnou zákaznickou péči.

Už nečekejte a vychutnejte si své ideální produkty ještě dnes. Celkem 2 panely jako zahradní plot a oplocení záhonu. Vše hotovo! víceúčelový účel: skládací a připevnitelný dekorativní plot, hrana cesty, který lze přeměnit na plotové dveře nebo tužku pro domácí zvířata. Snadná instalace: každý panel lze jednoduše upevnit pomocí zamykání. Vyberte si místo, zatloukejte trn do země a položte na něj kolík.

Povrchová úprava s práškovým nástřikem je nerezová. Rozměry: tento vysoký zahradní plot pro psy v přírodě má velikost desky 1, 12 m vysoký x 0, 9 m široký. Díky kovanému železu s těmito listy dekorace na horní části plotu je stabilní a atraktivní. Perfektní jako dekorativní zahradní plot, plot, zahradní hraniční plot a mnoho dalšího.
ZnačkaAmagabeli Garden Home #ad
VýrobceAmagabeli Garden Home #ad
Výška0.01
Délka72.05
Šířka44.09

10. HORI

#ad

HORI® Kompletní sada plotu s dvojitým sloupkem I výška 183 cm I antracitová I RAL 7016 I s upínacími držáky I délka plotu 25 m

#ad
HORI #ad - Kompletní sada plotů s dvojitým sloupkem – skládá se z 10 prvků a 11 sloupků pro zabetonování, s upínacími držáky. Hori zontal 2x 6 mm a vertikálně 5 mm, křížově svařované. Senzimirově pozinkované a práškově lakované sloupky, průřez 60 x 40 mm, výška plotu + cca 2 cm přesah nahoře + 5 cm vzdálenost od podlahy dole = 40 cm. Pohodlné a rychlé dodání spedice včetně telefonického dohody termínu dodání – bez obrubníku. Stabilní 6/5/6 drátů, velikost ok 50 x 200 mm, ral 7016, pozinkovaný senzimir a práškově lakovaný.
ZnačkaHORI #ad
VýrobceHORI #ad