Top 9 PWM Lüfter – Chladiče motoru aut

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Alpenföhn

#ad

Wing Boost 3 ARGB 120 mm se 3 PWM ventilátory chladič skříně, CPU chladič má maximálně 1600 ot/min kompatibilní chladič vnitřní PC kryt, Alpenföhn

#ad
Alpenföhn #ad - Moderní technologie – hydraulická ložiska, která redukují třecí hluk na absolutní minimum, a gumové oddělovače v rameni ventilátoru zaručují tichý provoz i při vysokých otáčkách. Plná synchronizace – pc ventilátor alpenföhn 120 mm je kompatibilní se systémy jako ASUS Aura, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light, ASRock Polychrome, lze ovládat také dálkovým ovládáním.

Do rámu ventilátoru byl integrován světelný kroužek 16, 8 milionů barev, který ponoří oběžné kolo do zářícího světla Wing Boost lze připojit k základní desce nebo k příslušnému ovladači. Výsledkem je tichý ventilátor s dlouhou životností a vysokou účinností.

Rgb ventilátor a pc ventilátor – digitální adresovatelné rgb 120 mm osvětlení ventilátoru. Nejlepší cpu ventilátor – ventilátory v našem pc chladiči vzduchu jsou vždy 120 mm velké a díky funkci PWM zajišťují velmi silný proud vzduchu 92, 6 m³/h, který rychle odvádí teplo. Speciální design – malé výšky na vstupní straně oběžného kola snižují turbulenci vzduchu.
ZnačkaAlpenföhn #ad
VýrobceAlpenföhn #ad
Výška4.76
Délka3.78
Hmotnost1.54
Šířka6.38
Číslo dílu84000000157
Modelka84000000157
Záruka2 roky výrobce

2. ASHATA

#ad

Deska, ASHATA PWM náboj ventilátoru, bezproblémový provoz, 10kanálová základní deska s počítačovou skříní, 4pólový náboj ventilátoru, PWM sada nábojů

#ad
ASHATA #ad - Oboustranná lepicí páska je k dispozici na zadní straně. Pwm-hub-1 pro počítačové ventilátory v 10 rozhraních, aby bylo možné vyřešit problém, že rozhraní ventilátoru není dostačující! Pwm rozhraní je spojeno s cpu ventilátorem a červené rozhraní je přiřazeno k CPU ventilátoru.

Při instalaci zdvihů dbejte na to, aby se zabránilo ohýbání kolíků a kondenzátorům. Erný rozhraní je obvyklé PWM ventilátory. Pevné spojení kabelů a čisté pouzdro. Protože panel / řídící deska ventilátoru může přijít pouze jeden rychlostní signál, ostatní devíti běžných ventilátorů mají funkci PWM, ale žádný signál rychlosti. Vysoce kvalitní materiály a bezproblémový provoz, přímé připojení k velkému 4PIN napájecímu kabelu.
ZnačkaASHATA #ad
VýrobceASHATA #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost0.05
Šířka0.39
Číslo díluASHATApu12ckrm6z
ModelkaASHATApu12ckrm6z

3. Thermaltake

#ad

Toughfan 14 Performance Fan PWM 500-2000rpm, 2Pack

#ad
Thermaltake #ad - Mit dem toughfan erreichen Sie eine hervorragende Kühlleistung. Minimale vibrationen durch Fertigung aus Flüssigkristallpolymer. Das senkt den Geräuschpegel und verlängert die Lebensdauer. Generation verfügt über eine neue Welle Konstruktion mit mit innenliegenden Einkerbungen, die den Schmierstoff auf beiden Seiten bewahrt. Das hydrauliklager der 2. Pwm 500~2000 r. P. M. Vollstahl Motornabe und vibrationsreduzierende Montage. Der toughfan ist für alle kühlanwendungen geeignet. Er ist die perfekte lösung, egal ob Sie ihn als Radiatorlüfter oder als Luftkühler verwenden.
ZnačkaThermaltake #ad
VýrobceThermaltake #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.53
Šířka0
Číslo díluCL-F085-PL14BL-A
ModelkaCL-F085-PL14BL-A
Záruka2 Jahre Herstellergarantie

4. ARCTIC

#ad

700 – 2000 ot/min., přípojkou PST PWM Sharing Technology, paralelní vypnutí ventilátorů, ARCTIC F9 Pro PWM PST – 92 mm PWM PST ventilátor skříně s vibrací vibrací

#ad
ARCTIC #ad - Sdílejte cpu chladič pwm signál a ujistěte se, že ventilátor pouze v případě potřeby otočíte nahoru/dolů. Inovativní design pro tichý a efektivní větrání: inovativní design listů ventilátoru zlepšuje proudění vzduchu a možnosti pro výrazně efektivnější větrání.

Technické údaje: rychlost ventilátoru: 700-2000 ot/min, hladina hluku: 0, proud vzduchu: 39 CFM/66 m³/h @ 2000 ot/min. 4 sony @ 2000 ot/min. Pin: 4 piny. Systém proti vibracím: jedinečný antivibrační systém v kombinaci s patentovaným držákem ventilátoru zajišťuje téměř tichý provoz. Technologie pwm sharing pst: pst zajišťuje, že všechny ventilátory pracují na signál. Dlouhá doba provozu: hydrodynamické kluzné ložisko je vybaveno olejem, takže se zabrání ztrátě mazu.
ZnačkaARCTIC #ad
VýrobceARCTIC #ad
Výška1.34
Délka3.62
Hmotnost0.19
Šířka3.62
Číslo díluAFACO-09PP0-GBA01
ModelkaAFACO-09PP0-GBA01

5. Corsair

#ad

Geräuscharm, Hoher Luftstrom Einzelpackung, Blau, Magnetschwebelager, acht helle LEDs, Bis zu 2.000 U/min, 120mm PWM-Lüfter mit weißer Rahmen CORSAIR AirGuide-Technologie, Corsair ML120 LED ELITE

#ad
Corsair #ad - Coolness-faktor: pwm-gesteuerte lüftergeschwindigkeiten von 450 bis 2. 000 u/min inklusive zero rpm-modus bei einem luftdurchsatz von bis zu 98, 7 m³/h mit 2, 9 mm-H2O statischem Druck.

Kaum wahrnehmbarer geräuschpegel, starke performance: Der 120-mm-Rotor arbeitet selbst bei maximaler leise. Das sorgt für einen hohen Luftdurchsatz und lässt die LED-Beleuchtung durchscheinen. Corsair airguide-technologie: die wirbelbildungsverhindernden Flügel des Lüfters Erzeugt einen konzentrierten Luftstrom. Acht leuchtstarke leds: kreieren Sie brilliante Lichteffekte mit acht LEDs entlang jeder Lüfternabe. Magnetschwebelager: minimiert Reibung, senkt den Geräuschpegel und sorgt für optimale Performance bei maximaler Langlebigkeit. Kühlleistung wird verbessert, egal ob der Lüfter an der Vorder- oder Rückseite.
ZnačkaCorsair #ad
VýrobceCorsair #ad
Výška0.98
Délka4.72
Hmotnost0.41
Šířka4.72
Číslo díluCO-9050128-WW
ModelkaCO-9050128-WW
Záruka5 Jahre Herstellergarantie

6. Tonysa

#ad

Power Multi Splitter, adaptér Connector Cable Adapter, 4pinový PWM Fan Hub, hub pro počítač CPU Fan/PC Case Fan, CPU Fan Splitter, kompatibilní s 3Pin/4pinovým ventilátorem

#ad
Tonysa #ad - Dokáže rozšířit základovou desku PWM pro podporu až čtyř ventilátorů. Podporuje funkci pwm, kontrola rychlosti, splňuje vaše kontrolní potřeby. 4cestný rozbočovač ph s černými rukávy pro fanoušky počítače. Vyvinuto pro potřebu ovládání mnoha systémových ventilátorů. Kompatibilní s 3pólovými / 4pólovými ventilátory.
ZnačkaTonysa #ad
VýrobceTonysa #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.04
Šířka0
Číslo díluTonysa9qzg5scptx

7. Jeanoko

#ad

Vysoká prese pro PC ventilátory v interiérech, VHM-802 12V PWM 4vodičový regulátor teplotních otáček, regulátor vysoké teploty

#ad
Jeanoko #ad - Lehký a přenosný velikost regulátoru otáček činí cca 34 × 19 × 13 mm, což je vhodné pro většinu pracovních prostředí. Polovodič materiál regulátor teploty používá vysoce kvalitní polovodičový materiál, který má dlouhou životnost, je odolný proti opotřebení a má dlouhou životnost a vysokou stabilitu a trvanlivost.

Perfektní náhrada za staré nebo opotřebované díly. Každý produkt byl pečlivě navržen a vyroben, aby byl váš výběr pohodlnější. Informace o výrobku provozní napětí: dc 12 v může pracovat v rozsahu 8 – 18 v, příkon ≤ 20 mA, rozhraní ventilátoru: 2510–4p neohnutý speciální rozhraní pro počítačové ventilátory 4P.

Regulátor otáček se snadno zapojí a instaluje, šetří čas a energii a zlepšuje efektivitu práce. Bezpečné a dlouhá životnost 4vodičový regulátor otáček má nízkou tepelnou kapacitu, je bezpečný a s dlouhou životností a cenově výhodný. Praktické rozhraní ventilátoru vydrží 3 a, výkon pwm: -10 % - + 100 %, provozní teplota: -10 ℃ - + 60 °C.
ZnačkaJeanoko #ad
VýrobceJeanoko #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.01
Šířka0
Číslo díluJeanokoyhwisd3tm0

8. Thermaltake

#ad

Black, Thermaltake Toughfan 12 High Static Pressure Radiator 120mm Computer Case Fan

#ad
Thermaltake #ad - Metallverstärkte motornabe: das zentrum des TOUGHFANs ist mit einer Vollstahl-Motornabe ausgestattet, die für verbesserte Stabilität und Haltbarkeit sorgt. Die dichtkappe verhindert das Austreten von Schmiermittel und verlängert die Lebensdauer des Geräts.

Anti-vibrations-montagesystem: die anti-vibrations-gummi-Pads dämpfen die Vibration des Lüfters, sodass sich der Lüfter auf höheren Niveaus drehen kann, ohne den Geräuschpegel zu beeinträchtigen. Hydrauliklager mit geräuscharmem design: das hydrauliklager schmiert selbstständig mit einer hochwertigen, reibungsreduzierenden Substanz, die Betriebsgeräusche senkt und gleichzeitig die thermische Effizienz verbessert.

2 jahre Garantie. Unvergleichliche kühlleistung: der toughfan ist ein pwm-gesteuerter Lüfter, der für eine maximale Betriebsgeschwindigkeit von bis zu 2000 U/min ausgelegt ist und eine beispiellose Kühlleistung ermöglicht.
ZnačkaThermaltake #ad
VýrobceThermaltake #ad
Hmotnost0.65
Číslo díluCL-F117-PL12BL-A
ModelkaCL-F117-PL12BL-A

9. Jadeshay

#ad

24 V, 12 V, DC 6–60 V, 48 V, s vypínačem start-stop, 36 V, DC motor, PWM, 30 A, regulátor otáček PWM, nastavitelný plynulý regulátor, Jadeshay Regulátor otáček motoru

#ad
Jadeshay #ad - 2、snadná instalacestandardní výrobní proces, regulátor motoru se snadno ovládá, rychlé spojení můžete jednoduše uzavřít, tento regulátor otáček DC motoru používá kabeláž šroubových svorek, rozsah otáček od 0 % do 100 %, snadno se ovládá a nastavuje polohu připojení. Nastavitelné ovládání motoru podporuje dlouhodobé použití při různých příležitostech pro různé účely.

1、plně vybavený potenciometr pro regulaci rychlosti, který je vybaven okamžitým spínačem start/stop. Výstupní napětí je lineární k zatížení. 3 、 přesně a snadno čitelné regulátor dc motoru je vybaven digitálním led displejem. Tento regulátor otáček dc motoru může zobrazit procento skutečných otáček a maximálních otáček, s rychlou reakcí a přesnými komponenty pro zajištění přesných dat, která jsou velmi snadno čitelná. 5、vysoce kvalitní materiál skořepina je robustní a odolná proti opotřebení a vnitřek je z vysoce kvalitního materiálu desek plošných spojů, který vykazuje dobrou trvanlivost.

Proud můžete nastavit pomocí potenciometru, který je jednoduchý a uživatelsky přívětivý a nabízí stabilnější a spolehlivější výkon. 4、výrobní parametry tento regulátor otáček motoru pwm-dc je široce používán, trvalý proud: 20a, výstupní proud: 0A-30A, rozsah vstupního napětí: dc6v-60v vstupní napětí by mělo odpovídat jmenovitému napětí motoru, řídicí frekvence: 15 kHz.
ZnačkaJadeshay #ad
VýrobceJadeshay #ad
Hmotnost0.25
Číslo dílu1125-GS02815
Modelka1125-GS02815